Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vtwo


Vtwo
senior tag

Az mai árfolyamon kb. 113e ft.Korrekt kezdőár szvsz.

(#2) balintXD


balintXD
tag

A Geizhals oldalára jóval kevesebbért, 379 euróért (100 ezer forint) került ki a telefon!

Galaxy S3 > S6 > S7 edge > S8 > S10e

(#3) amanoba


amanoba
őstag

napafff...de mire ideér biztos nem ennyi lesz..

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#4) RandomGosu válasza amanoba (#3) üzenetére


RandomGosu
senior tag

ha egyáltalán ideér, szerintem valami másikat is kidobnak addigra

(#5) Scenic


Scenic
tag

Sok ennyiért, pláne ha a JET-hez hasonlítják a vasat, amit lehet már 62 ezerért is kapni. Ennyit szvsz nem érhet egy bébikorú oprendszer, de gondolom meg akarják lovagolni az újdonság hullámát! :U

[ Szerkesztve ]

XPERIA Z2

(#6) AS válasza Scenic (#5) üzenetére


AS
félisten

JEt jet semmi köze mar bocs.
Olyan dolgok vannak benne amivel akár lehetne 140 is....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#7) amanoba válasza AS (#6) üzenetére


amanoba
őstag

hogyne! meg majd még a fél vesém is odaadom érte! :U

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#8) AS válasza amanoba (#7) üzenetére


AS
félisten

Mert HTC Destire miért 150 az sem tud többet söt eben fejeltebb hardver és kijelző is jobb.
Vagy HTC HD2 re is igaz ez.

Magyarul ez 110 ezres ár igen baráti.Főleg konkurenciához képest. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#9) GALARDO válasza AS (#8) üzenetére


GALARDO
addikt

Tényleg korrekt az ár! :C

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#11) spammer válasza AS (#8) üzenetére


spammer
veterán

Ez sem 110 lesz itt, mint ahogy a Desire sem 150 ott... Majd ha tényleg 110 lesz itt áfával, akkor lehet hasonlítgatni és azt mondani hogy "baráti".

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#12) leslieke válasza spammer (#11) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ha 100 közelébe kerül az ára és jól/elfogadhatóan teljesít a teszteken, akkor veszek egyet.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13) Scenic válasza AS (#6) üzenetére


Scenic
tag

Nem én hasonlítom a JET-hez a cikkben írták így. Persze ott az van, hogy alaposan felturbózott, de én olyan sok turbót nem látok, Super AMOLED? Nagyobb proci? Wooow!!!
Nekem a videókon döcögősebbnek tűnt, mint egy Androidos gyengébb procis Spica. Ok persze az béta szoft volt, de 110-et akkor sem adnék érte (nem még többet :Y ), 100x inkább egy HTC Legend ugyanezen árba... :K

XPERIA Z2

(#14) Harlek


Harlek
tag

Kíváncsi vagyok végleges OS milyenre sikerült ezzel a hardverrel. Mert ár és leírás alapján szerintem baromi nagyot dobbanthatna ez a teló, még az én kis érdeklődésem is felkeltette.

(#15) plus44 válasza Vtwo (#1) üzenetére


plus44
veterán

Mondjuk, hogy az, vagy mondjuk mégsem. HTC Legend olcsóbb, kérdés, hogy jobb-e. Szerintem igen, de ez már más kérdés.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#16) joey04


joey04
titán

113k?? az nagyon sok

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#17) Norbi21


Norbi21
senior tag

Szerintem ez nem ennyibe fog kerülni sajnos mire ideér. Maga a specifikáció számomra szimpatikus, tényleg kérdés, hogy mit tud ez az új oprendszer, és azt milyen sebességgel.

(#18) fairi válasza joey04 (#16) üzenetére


fairi
addikt

kezdő rá..
de lesz benne modern,erős proci(cortex-a8),újfajta kijelző,BT 3.0,több mint 512MB RAM,
ha sony ericsson lenne akkor 180k alatt meg se állna..

113 teljesen jó ilyen hardvernek bevezetőárnak,sőt linkelve volt h 379 euros áron van...

persze igaz a bada os-ról még sokat nem lehet tudni,egész vmi lopott vacaknak néz ki...

fél év múlva jó vételek közé eshet....

(#19) plus44 válasza fairi (#18) üzenetére


plus44
veterán

"fél év múlva jó vételek közé eshet...."

Fél év múlva lesz jobb.. :U

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#20) fairi válasza plus44 (#19) üzenetére


fairi
addikt

persze jön majd a winmo 7 horroráron,meg hasonlók...

samsungokra jellemző a szép áresés,lsd s8000,az is 100k felett kezdett most bőven megvehető 70k alatt is...

fél év múlva se fogják utánad dobálni a gigahertzes szupergépeket 100k alatt...
ez tuti le fog 100k alá esni a gsm boltokba... ha már Ausztriában 380euroért hirdetik..

tény és való aki fél év múlva úgy áll majd hogy van 150k egy mobilra annak tuti nem lesz ez alternatíva!

[ Szerkesztve ]

(#21) joey04 válasza fairi (#18) üzenetére


joey04
titán

hát mindegy. nekem nagyon sok(k). kiindulva abból, hogy mennyi egy HTC Legend.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#22) AS válasza Scenic (#13) üzenetére


AS
félisten

Nézd meg Youtobon az új videókat meglátod hogy , most mar iphone szintű nem hogy android. :)
Majd ha kijön még gyorsabb, várom az első nagy tesztet.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#23) gomsad


gomsad
csendes tag

Javaslom eldar murtazin cikket elolvasni róla és a videokat megnézni.

Have a Lot of Fun;)

(#24) Quasi_modo válasza AS (#22) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

most mar iphone szintű
Mivel nagyobb felbontást használ, már rég agyonverte az almát...

valami

(#25) GALARDO válasza Quasi_modo (#24) üzenetére


GALARDO
addikt

már rég agyonverte az almát
Végre hallhatom ezt a mondatot más szájából is(a másik az enyém de nem merem megemlíteni mert agyonvernek az alma imádók :DDD ). :C

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#26) fairi válasza joey04 (#21) üzenetére


fairi
addikt

legend hardver tekintetében gyengébb.így olcsóbb
qualcomm 7227 sokat nem kérhetnek el...
régi amoledet is utánad hajigálja a samsung...(nagy tömegtermelés mehet belőle,sok készülék használja,ontják agyártósorok)
ha így nézzük nem is olyan olcsó...

superamoled tartalmaz pár fejlesztést,amit meg kell fizetnie a samsung wave vevőnek, bt 3.0 license és ára nem tudom menyi lehet...

(#27) fairi válasza GALARDO (#25) üzenetére


fairi
addikt

iphone nem lehet agyonverni,hogy mersz ilyet állítani :DDD
iphone a tökéletesség,ami hiba/hiányosság van benne az ficsőr..

[ Szerkesztve ]

(#28) joey04 válasza fairi (#26) üzenetére


joey04
titán

nekem nagyon sok(k). kiindulva abból, hogy mennyi egy HTC Legend.

én már nem azt nézem, milyen hw van benne. Gyors? igen. Akadásmentes? igen. Ott a dia2 még szarabb procival, és sok jóval erősebb gép elbújhat mögötte. kivéve videó, abban gyenge, tény.

a unibody aluház pedig sokaknak többet ér, mint a bt 3.0. valami elmondhatatlan az a minőségérzet. a sense meg csúcs. persze akinek ez nem fontos vegye a wavet

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#29) GALARDO válasza fairi (#27) üzenetére


GALARDO
addikt

Elnézést! ;] :DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#30) plus44 válasza fairi (#26) üzenetére


plus44
veterán

Nem a számok számítanak, hanem a valóság. (pl házon belül rengeteg samu a maga szuper TW 2.0-jával, csak nyomták alá a 800as procikat, de minek...). Itt van a Legend, javaslom nyomogasd meg, hogy azzal a "gyengébb hardverrel" hogy muzsikál. Super-Amoled-et majd megnézem élőben milyen, addig nem mondom, hogy nagyon jó, a bt 3.0-val meg sokat nem érsz még...

szerk.: Akkor most én vagyok Joey 2:D

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#31) fairi válasza plus44 (#30) üzenetére


fairi
addikt

HD filmeket le tud játszani,vagy jobb minőségű dvixeket konvertálás nélkül legend procija?
de az jobb 3D játékok is meghálják az erősebb procit...
persze ez a badánál jövő szava még..fél év minimum...

s8000 800mhz-ese egy gyárilag overclockolt s3c6410,s8500 badában meg cortex a8 lesz...
nagyon el kell szúrnia vmit a samsungnak h ne legyen ilyenen normális sebesség,de említhetjük az 512 mega ramot is..

legendet nem tudom hol lehet megnyomkodni még nem teszik ki mindenhova..új cucc..
speedshopba nem rég voltam,de teljesen leépítették a tapizós részleget,még nexus se volt,de semmi érdekes... :O :O
acer s100-at tudtam megnézni,de nem fogott meg...

super amoled ígéretesnek tűnik,nem csak marketingrizsa..

azért nem vagy semmi..
mondod?super amoled milyen azt majd meglátjuk,de már a végleges készülék sebességét szinte elkönyveled(utalni próbálsz rá) h döcögős lesz...

(#32) fairi válasza joey04 (#28) üzenetére


fairi
addikt

"kivéve videó, abban gyenge, tény."
ez nem szempont ez meghálálja a jobb proci,igaz még a 3,3 egérmozi,de TV kábel esetén már nem is rossz dolog :K

"a sense meg csúcs. persze akinek ez nem fontos vegye a wavet"
TW 3-ról mindent NEM tudunk de már zsigerből leírtad..öhhöm...
homescreenje logikája alapján hasonlít a sensére..
10 oldal,arra 1-2 widget rakható ki nem lehet egymásra halmozni mint a tw2-nél...

widgetmanager se jön be kénytelen kelletlen mint tw 2-nél...
lapozás folyamatos.nincs lag mint a tw 2-ben..
igaz egy hosszú kép az egész..

sense és tw3 közt videó alapján(!!!!) nincs nagy különbség,és használati tapasztalat meg még nincs badáról..

talán nem kéne még azelőtt szétfikázni amíg nem tesztelik a mobilarenások vagy pár felhasználó élmény nem jön...
:((( :(((

(#33) joey04 válasza fairi (#31) üzenetére


joey04
titán

szerk: inkább semmi.

leírtam, hogy nekem mi a véleményem. nem tetszik, sajnálom. ettől még változni nem fog. pl hogy sarkosan fogalmazzak: az én szememben egy rakás hulladék a wave menüje, egy sensehez képest, ha gyors, ha lassú. vagy az sem érdekel egy picikét sem, hogy viszi a hd videót. semmit nem ér nekem

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#34) AS


AS
félisten

Igen a HD filmet röcenés nélkül lejátssza. :) Köszenheti a a8 1 ghz procinak ami , 30 % al gyorsabb mint nexus one vagy a destire procija.

Piacon leggyorsabb proci. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#35) plus44 válasza fairi (#31) üzenetére


plus44
veterán

Mondtam egy szóval is, hogy lassú lesz? Tény, hogy láttam videót, ahol nem volt gyors, közel sem annyira, amennyira azt az 1gigás proci indokolná, ráadásul nem minden a proci, indokoltam is az előző post-omban. A S-Amoled-ről meg minek nyilatkozzak mikor még nem is láttam előben? Képről döntöd el hogy jó vagy sem, meg a marketing maszlagból?

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#36) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Csatlakozom az előttem szólókhoz, alma agyonverve...:D
Jó lesz ez mindenképp, csak az a kérdés mennyi progi lesz hozzá és milyen hamar? I9000 is milyen jó már.... most néztem.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#37) fairi válasza plus44 (#35) üzenetére


fairi
addikt

látszik a képeken hogy nem lesz rossz s-amoled.....
amoledet ahsználok,tudom mikor menyire látható vagy nem látható..
eddig látott s-amoled képek alapján megérdemli abizalmat,persze végső szót az első tesztvideók,és felhasználói tapasztalat mondja ki...

nem mondtad hanem finoman sugalmazod, az s8000 bukásából leírod a gépet..
mindig hozzá jutunk ki...
bada videókon elég béta volt,jó pár dolog nem is mükődött,ahhoz képest nem volt lassú...

(#38) fairi válasza Wa2x_ (#36) üzenetére


fairi
addikt

iphone nem lehet agyonverni,hogy mersz ilyet állítani :DDD
iphone a tökéletesség,ami hiba/hiányosság van benne az ficsőr..
GALARDO után téged is leszidlak :P

(#39) Wa2x_ válasza fairi (#38) üzenetére


Wa2x_
veterán

Ne haragudj! :D

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#40) AS


AS
félisten

Samsung Wave a világ első HD film lejátszós készüléke.
2. meg Samsung Galaxy S lesz. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#41) AMD Power


AMD Power
titán

Ilyen szortimentet meddig tud követni a Nokia? Vagy akár az LG?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#42) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Ha 100körül érne ide akkor nagyon jó árban van. Erős a hardver és szerintem a Bada is versenyképesnek ígérkezik. Csak így tovább Samsung. :C

(#44) AS válasza fairi (#43) üzenetére


AS
félisten

KB 120...... aztán 100 ra ment le, és így tovább.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.