Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rdt89


rdt89
addikt

Nem szeretem a Samsung-ot, de ez egy iszonyatosan erőteljes ajánlat! :R

(#2) janeszgol válasza rdt89 (#1) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez? Veszel csúcstelót 300+ ezerért, plusz 27 ezerért a gamepadet, hogy kapj kb 9 ezer forintnyi GP-t?

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#3) rdt89 válasza janeszgol (#2) üzenetére


rdt89
addikt

Igen lebontva ez ennyi, de ez épp olyan ajánlat amivel bevonzanak rengeteg embert. Én a Samsungon lepődtem meg, hogy ilyen stratégiát csinált, nem jellemző rájuk. :)

(#4) Szakiii


Szakiii
addikt

Erősnek túlzás nevezni, de eddig is tele volt samsung store ilyen dolgokkal, érteme z alatt a játékokhoz járó fizetős plusszok, ez is egy a sok közül. Nyilván nem ezért vesz valaki iylet de ha cél hogy vesz akkor azért nem jön rosszul egy 3 hónapos próba. :)

(#5) ollie válasza janeszgol (#2) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem kell venned gamepad-et, ha már van otthon xbox vagy ps controllered (vagy akár más, mobilos vezérlő), valamint már 10-12 játék van (és ez bővülni fog), ami onscreen vezérlővel is megy.

Sőt, még új telefont sem kell venned, én pl. a Note10+-ommal nyomatom, de szinte bármely Samsung telefonnal működik, csak kell az Xbox app, meg a Game Pass.

[ Szerkesztve ]

***

(#6) Necroman_Mk2


Necroman_Mk2
őstag

Jó kis reklám cikk, de valahogy kevés szó esett a lényegről: mennyire jó élmény telefonon játszani tévére szánt AAA játékokat? A kontroller mennyire kényelmes, nem kellemetlen a gomnyomkodás közben a rezgő képernyőt nézni? Miért érné meg jobban ehhez egy 250 ezer forintos telót venni, mint egy 120 vagy 180 ezer forintos, újgenerációs konzolt (tévé nélkül persze)? És még sorolhatnám...

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#7) ollie válasza Necroman_Mk2 (#6) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem kell telefont venni, mert a meglévőkkel is működik. Eddig senki sem panaszkodott arra, hogy szar lenne a játék a mobilon kontrollerrel, sőt, mindenki dicséri. Továbbá igen, van értelme, mert a PC-det nem cipeled magaddal mindenhova.

És a nagy plusz, hogy ez csak egy extra! A meglévő GPU előfizetésedhez van egy ilyen lehetőség is a mellett, hogy PC-n meg konzolon is játszhatsz ugyanazokkal a játékokkal.

[ Szerkesztve ]

***

(#8) Baggins86 válasza Necroman_Mk2 (#6) üzenetére


Baggins86
aktív tag

Én ezt a felvetést nem is értem. TV-t nézel vagy 2-3m-ről ezt a "kézikonzolt" meg vagy 30cm-ről. Miért ne lenne élvezhető? Egy modern telefonban sokkal nagyobb a kijelző mint anno egy PSP-ben volt, de még a switchnél is nagyobb.
A konzolt meg elég nehezen csapod a hónod alá és játszol vele bárhol...

(#9) modd3r


modd3r
őstag

Sziasztok!
Lenne arra (lehetőleg vezeték nélküli) megoldás, hogy a telefonom képernyője input lag mentesen kikuldjem a TV-re, és ott játsszak? Chromecast nem jó, sajnos nagyon laggol a bevitel. Köszi.

(#10) ollie válasza modd3r (#9) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Vezeték nélkül mindenképpen lesz késés. Javaslom a USB type C -> HDMI csatlakozást.

***

(#11) modd3r válasza ollie (#10) üzenetére


modd3r
őstag

Köszönöm.

(#12) mg1992mg válasza ollie (#5) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Mondjuk én az Xbox controlleremmel pont beszívtam, mert ez még nem a BT-s One-os változat, hanem az előbbi. Ezért meg nem fogok új kontrollert venni, ott a switch ;]

(#13) Schuler888 válasza ollie (#5) üzenetére


Schuler888
senior tag

Nocsak, mukodik mar a PS dualshock az androiddal? Anno amikor probaltam 8eve s3-mal csak root utan egy seged alkalmazassal tudtam csatlakoztatni, es tv-n ps1es jatekokat jatszani vezeteknelkul :)) mar 8eve... durva, erre ez lett a jovo :)

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#14) ollie válasza Schuler888 (#13) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pont ebben a cikkben van leírva, hogy megy a PS4 Dualshock kontrollerrel is, én nem próbáltam, nincs itthon PS4.

***

(#15) Schuler888 válasza ollie (#14) üzenetére


Schuler888
senior tag

Igen olvasni olvastam, de szemelyes tapasztalat erdekelt, de YT-on rakeresve tenyleg megy :) ahogy hazaerek tesztelem :))

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#16) adamklark


adamklark
senior tag

évek óta lehet párosítani ps4 kontrollert android telefonhoz, anno s8-nál próbáltam és ment

(#17) adamklark


adamklark
senior tag

az más kérdés hogy normális remapper app alig van, legtöbb vírusos sz.. szal ja

(#18) Schuler888 válasza adamklark (#17) üzenetére


Schuler888
senior tag

Anno 8 eve vmi 6axis controller appal csinaltam a kontroller hangolast, ps1 jatekok mellett a nova aktualis reszet(azta errol meg is feledkeztem vajon van meg? :)) ) meg a dead trigger2t toltam

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#19) janeszgol


janeszgol
félisten

OFF
[link]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#20) mbotnd válasza janeszgol (#2) üzenetére


mbotnd
tag

27 ezer egy sima Bluetoothos (4es!) kontrollerért kicsit sok...

(#21) janeszgol válasza ollie (#5) üzenetére


janeszgol
félisten

De a cikk nem erről szól. A cikk arról szól, ha veszel egy Samsung csúcstelót, és hozzácsapsz egy Mogát, akkor kapsz egy negyedéves előfizut.
Ez nem vevőcsalogató.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#22) Faget


Faget
tag

kipróbáltam, samsung a41 és ps4 kontroller
döbbenetes milyen jól működik, 300 ftot megér a próba

(#23) Schuler888 válasza Faget (#22) üzenetére


Schuler888
senior tag

Nah mostmar kivancsi lettem. Osszevetem, hogy ugyanolyan otthoni es mobilnet kapcsolat mellett hogy produkal egymas mellett ha tavolrol jatszok telefonnal a sajat ps-emen es ha felhoben jatszok ezzel :))

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#24) eliterob


eliterob
tag

Gondolkodom én is veszek egy kontrollert aztán hadd szóljon de még várom a tapasztalatokat. Mennyire erős net kell hozzá stb. Havi 4e+ díjat a semmire nem akarok fizetni :)

(#25) MikeWazowski válasza eliterob (#24) üzenetére


MikeWazowski
addikt

19k egy xbox one kontroller, sőt én media markt-ba egy kis hibának köszönhetően 16k-ért vettem meg. Telefonon is meg tableten is nyomom, nem túl acélos wifi-vel de simán, akadásmetesen megy. Most pl. a Doom Etermal és Forza 7 is eléhető... Simán megéri.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#26) eliterob válasza MikeWazowski (#25) üzenetére


eliterob
tag

Használtan max egy tízes a kontroller nekem legalábbis többet nem igazán ér. 😂 :K

(#27) Faget válasza Schuler888 (#23) üzenetére


Faget
tag

nekem a psremote mindig egy fos volt, pedig a wifi jó, ha teljes keresztbe mentés lesz akkor még a ps leváltásán is elgondolkdok, nekem ez a szolgáltatás nagyon tetszik

(#28) Schuler888 válasza Faget (#27) üzenetére


Schuler888
senior tag

En vmikor januarban probaltam, 4G-n hasznalhatatlan volt, azt remeltem azota javult

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#29) MikeWazowski válasza eliterob (#26) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Jó hát én elvből nem veszek használt holmit. Nem mintha baj lenne azzal csak hát én ilyen vagyok. :B

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.