Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) amanoba


amanoba
őstag

azért ez egy kicsit elrugaszkodott elképzelés a samutól... :U

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#2) Straw


Straw
senior tag

Hiszem ha látom!
Ha ezt tartani akarják akkor kb. minden 10. eladott Samsung telefonnak ennek kellene lenie amit kizártnak tartok.

42

(#3) vehement69


vehement69
senior tag

ráadásul ennyiért inkább spóroljon az ember és nem sokkal többért vegyen valami értelmeset, valami Androidosat, WP-set, vagy szifont.. max előfizetéssel volna értelme, de ott is túl sok versenyző van már, és akkor szerintem már inkább iPhone. meghát ez a készülék nagy R-rel ONDA.

I am cancer in your bones

(#4) dedike


dedike
addikt

Háát...azt a 122 ezret speciel kicsit sokallom érte, de ki tudja...
Majd a tesztek után okosabbak leszünk, hogy megéri-e?

Jó szerencsét!

(#5) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

szerintem lehetetlen ezt teljesíteni.
Legalábbis ilyen feltételek mellett.

Ha kijönne 20k-ért elöfizetéssel, még azt mondom, szo-szo, de így?!

Pláne "válság idején"... Ha nem javítanak a kiállított készülékeken látott stabilitáson és sebességen, akkor még inkább halva született ötlet, mint most.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#7) BloodRay


BloodRay
veterán

Sokat akar a szarka érzésem van. :U

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#8) bope87 válasza amanoba (#1) üzenetére


bope87
aktív tag

Ezzel az árcímkével. De ettől függetlenül kíváncsi leszek, hogy fogják majd vinni, na meg hogy nálunk mennyi lesz és ki fogja forgalmazni.

(#9) AS


AS
félisten

Sikerülni fog :)
Én mar látom.
Nyilván szolgáltatoknál nem lesz ennyi.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#10) Lord Soth


Lord Soth
tag

Én arra lennék kíváncsi, hogy nálunk mikortól lehet majd kapni, illetve lesz-e szolgáltatóknál. Ha lesz, akkor nyilván olcsóbban is hozzá lehet majd jutni.

Amúgy, ha jól tudom az itteni cikkek arról is szóltak, hogy válság ide vagy oda, a mobiltelefonok (és köztük az okostelefonok különösen) eladásai emelkedő tendenciát mutat.

Végülis egy év alatt a Samsung elad 250 millió telefont, ha ebből 10 millió wave lenne az nem is olyan lehetetlen, persze sokat segítene ha nem csak az év 4-5 hónapjától árulnák és nyilván kell hozáá egy erős kampány is.

(#11) JanFe


JanFe
aktív tag

Tizmillio Wave ezen az aron, nem is tudom, nem valoszinu :N

"There is nothing permanent except change"

(#12) AS


AS
félisten

Most jut eszembe, külföldön ilyen 0 forintért biztos elehet majd vinni szolgálatoknál.. (ithon ez lehetetlen....)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#13) dedike válasza AS (#12) üzenetére


dedike
addikt

Mondjuk egy hasonló konstrukcióban, mint ahogy most a Pulse megy a T-nél, szintén kapós lehet! :U

Jó szerencsét!

(#14) Valzor


Valzor
aktív tag

Bátor elképzelés, azt meg kell hagyni. Várom a Wave tesztjét, abból lehet már következtetni szerintem. De ennyi pénzért én személy szerint Android mellett döntenék.

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#15) LA_COSTE válasza JanFe (#11) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Meg ezen a kijelzőméreten.... :(

(#16) Jadro


Jadro
veterán

Kicsit borsosnak tűnik. Valahogy nem akarok magaménak tudni egy vadi új rendszert. Megvárnám inkább hogy kicsit kitapossák az utat. A készülék maga tetszik.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#17) AS


AS
félisten

Készülék tuti tarolni fog, Iphone szintű sebesség ( véglesben)
Iphone vagy , még szebb játékok.
HD video felvevő 30 fps el, igen nem 24 mint i8910 hd nél.
Legszebb kijelző a piacon , szuper Amoled,
Na meg 3.0 BT , is első a piacon.

2010 végre mar 1000 Bada program lesz.

Itt legfrissebb videó az amcsiktól:
link
És ez is még csak béta....

Amcsi vélemény:

Expectations:

By the looks of it, Samsung has come up with a real winner in the form of its first bada smartphone, the Samsung Wave S8500 (note that we don’t even need to use the final unit to see if it will be great). It’s a good-looking device, which can compare to the greatest products in the high end not only in terms of design, but in terms of features too, sporting a gorgeous Super AMOLED screen and fast 1GHz Samsung processor. It will also support the latest in wireless technology with Bluetooth 3.0 and Wi-Fi 802.11n. The biggest obstacle for Samsung will be the need of a rich application ecosystem. Of course, we do not expect to see an extensive software catalog when the Wave launches in April, but if Samsung manages to catch up with the others fairly quickly, we will be ready to welcome bada as the next big thing in the world of mobile platforms.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#18) bope87 válasza AS (#17) üzenetére


bope87
aktív tag

Még ilyen kedvcsinálót, egyre jobban fogom érezni, hogy kéne egy ilyen :D

(#19) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Nekem tetszik a telefon. Ha tesztek is jók lesznek, valamint 100 alá esik az ára, akkor lehet veszek is egyet.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20) AS válasza bope87 (#18) üzenetére


AS
félisten

Újabb videó akkor :)
:D
LINK

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#21) magyar777


magyar777
tag

Hajrá Samsung :))

///Huawei P10 Plus///Apple Ipad Air 32GB///

(#22) Jadro válasza AS (#17) üzenetére


Jadro
veterán

"2010 végre mar 1000 Bada program lesz."

Akkor majd jövőre visszatérek rá. :) Meglátjuk hogy alakul a marketjük.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#23) legiaap válasza bolondember (#5) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nem értem a felháborodásotokat.
Mind a HTC, mind a SE, mind a Nokia sokkal magasabb kezdőárakkal szokott kezdeni és elég nehezen csökkentenek, míg a Samsung árak azért gyorsabban esnek.
:F

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#24) plus44


plus44
veterán

Minden attól függ, mennyi lesz ténylegesen az ára és mit tud majd a Bada OS...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#25) opera11


opera11
tag

Ő, jó vicc volt, de nem április 1 van. Ez akkor lenne reális, ha pl 90-100 HUF körül mozogna és nem profit, hanem inkább piac szerzés fele nyomulnának...

[ Szerkesztve ]

Vicces aláírás helye

(#26) dedike válasza legiaap (#23) üzenetére


dedike
addikt

Plusz hozzátéve azt is, hogy, azért a Samsung nem szokott elrugaszkodni a készülékei árazásával úgy, mint a többiek! :K

Jó szerencsét!

(#27) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Sikeresnek sikeres lehet maga a telefon eladások száma, de a tízmilliós eladás ebben a kategóriában eléggé sok. Szerintem is túlbecslik, S5230 eléggé olcsón kapható és még így sem pár tízmilliót adtak el belőle.

(#28) Wa2x_ válasza 8nemesis8 (#27) üzenetére


Wa2x_
veterán

De az S5230 egy kupac sz*r, ebbe pedig minden benne van és a Jet-hez képest is megfelelő az ára, és tudásban is felülmúlja...

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#29) Ricardo


Ricardo
félisten

A készülék jó,viszont a rendszer még nem ismert, így ilyen áron nem lesz könnyű (nem lehetetlen) tízmilliót eladni. Szerencsésebb lett volnaegy olcsóbb készülékkel "bevezetni" a Badát a köztudatba.
Bízom benne hogy sikerül nekik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.