Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) amanoba


amanoba
őstag

12 egy tucat, és még külsőre sem tetszik.
kíváncsi vagyok, mikor fognak a gyártók kicsit jobban belenyúlni a formatervekbe, mert ez így eddig langyos állóvíz.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#2) AS


AS
félisten

Nekem tetszik, Videó felvevő és kamera meg igen jó ebben mezőnyben.. :)
+Nem felejtik azokat akiknek nem kel érintős cucc.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3) fricz19


fricz19
őstag

első oldalt elolvastam, annyi elég is volt.
semmi érdekesség/újdonság....

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#4) Wictor válasza fricz19 (#3) üzenetére


Wictor
senior tag

Mivel már lassan 1 éve kapható Mo-n... :U

(#5) BossBoss


BossBoss
őstag

Kell ez még valakinek? :))

(#6) Norbi21


Norbi21
senior tag

Nekem azért tetszik, na nem külsőre, hanem amit belepakoltak :)

(#7) Straw


Straw
senior tag

Szerintem ez mai szemmel nézve egy átlagos Samsung telefon, tudom most jön hogy nem mert van benne GPS, de használni nem lehet, kvázi olyan mintha nem is lenne és akkor pedig semmivel nem jobb mint a többi max kamerában.

42

(#8) Napfénysüti

A D-pad és a körülötte elhelyezkedő gombok lehetnének dizájnosabbak is. Amúgy egy korrekt kis készülék.

Més que un club!

(#9) total90


total90
veterán

Rendben van és szép is :K

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#10) Móci


Móci
addikt

Tetszetős mobil. Lehet, hogy egyszer majd ezt veszem meg, ki tudja. Esély van rá, mert minden benne van, ami nekem kell értelmes árért.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#11) JanFe


JanFe
aktív tag

Jo es szorakoztato a teszt. A telefon elegans, van benne ami kell, de azert nem valami kulonleges.

[ Szerkesztve ]

"There is nothing permanent except change"

(#12) ispi


ispi
tag

Elég felemás készüléknek tűnik. Tényleg olyan, mintha összeszedtek volna egy zacskó alkatrészt a raktárban ami épp kézre esett, hogy "Na, csináljunk ezekből valamit!"

"...kár, hogy mostanság a hazai felhasználók zöme a halálba kívánja a komplett Parlamentet - s nem az épület miatt."

Milyen igaz... :K

Csak az normális, akit nem ismersz eléggé.

(#13) zoo8800


zoo8800
veterán

Vajon mikor jön el a használható GPS-szel felvértezett középkategóriás mobilok ideje?

Egyébként csinos darab. :)

rip and tear, until it is done

(#14) daninet válasza zoo8800 (#13) üzenetére


daninet
veterán

Vajon mikor jön el, az, hogy rájönnek, semmi értelme belerakni a GPS-t, inkább wlant tettek volna, máris menne a teló.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#15) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Öcsém, ti mindig a Vapiano-ban ebédeltek? Irigylésre méltó munka akkor a Tiétek:)) Mellesleg az egyik kedvenc éttermem, csak az adagok mérete hasonlít a menzára, cserébe nem olcsó.

(#16) Bog válasza Alvin_ti4200 (#15) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Egyszer ettünk, de több tesztkészülék is volt nálunk :B

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#17) coyote55


coyote55
őstag

Van egy ingyenes, offline java alapú navi program a We-Travel.
Nem próbáljátok ki egyszer egy ilyen készüléken? Ha már van benne GPS ;)

Memento Mori!

(#18) littlelion21


littlelion21
addikt

Jól emlékszek hogy ebben a készülékben is van kamu-hívás funkció?

(#19) ruzsabazsa


ruzsabazsa
aktív tag

Szerintem jó kis teló:)

(#20) BalanceR


BalanceR
addikt

Szerintem azért nem olyan rossz ez a teló....
Fiataloknak teljesen elegendő...
Zene van,
Jó kamera van
Jó fényképező van
Fészbúk van
Rádió van
Telefonálni lehet....

Mi a maszatos francnak kellene bele komolyabb GPS ?
A célközönség busszal jár suliba, minek turn by turn navi? :F :W
De,ha nagyon akar valaki navizni, rá tud poakolni valami java alapu offline cuccost, ami tömegközlekedni a városban bőven elég...

Korrekt darabnak tünik, egy Xenon vakut még azért belepakolhattak volna.

Ha lemegy az ára, lehet, hogy lecserélem a G800asomat egy ilyenre, bár csak videóban meg a GPSben tud többet...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#21) Bog válasza BalanceR (#20) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

MI a bánatnak bele GPS egyáltalán?

Ha viszont már benne van, akkor legyen is kihasználva, mert így csak arra jó, hogy rá lehet írni a dobozra.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#22) plus44


plus44
veterán

Külseje szép, elegáns, de ennyi.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#23) BalanceR válasza Bog (#21) üzenetére


BalanceR
addikt

Dehát ki van használva...
Ott a Geotagging....
Elég hasznos fícsör...
De mi mást tehetett volna a Samu?

Belerakhatott volna egy fizetős térképet, amit úgysem használt volna senki, vagy fejleszthetett volna egy offline-t aminek a kölcségeit a vásárlókra kellett volna hárítania, ergó drágább lenne a kütyü.

Nézzünk bele egy 17 éves középsulis srác zsebébe, mondjuk egy SE-teló van nála, egy doboz cigi, meg némi apró kíséretében.... :DDD
Tegyük fel, a telóban van GPS, aGPS funkció....

Namost nézzük meg, mit installált "Zolika"

Galaxy on fire II
F1 racing
Szótár
FaceWarp
Tört Garmin TX

:DDD

...és Zolika, ha olyan telósdobozt lát, amin fel van tüntetve a GPS funkció, megveszi...

" A történetben szereplő alakok ,események a képzelet szüleményei, bármilyen valós személlyel való hasonlóság pusztán csak a véletlen műve..."

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#24) plus44 válasza BalanceR (#23) üzenetére


plus44
veterán

A geotagging miért is hasznos? Csak mert én egyszer nem használtam még, értsd, megvan meg minden, de kb. ennyi. Persze embere válogatja, de akkor is.:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#25) BalanceR válasza plus44 (#24) üzenetére


BalanceR
addikt

A hasznosat álltalánosságban értettem...
PL volt már olyan "másnap" , ahol a geottagging alapján sikerült összerakni, merre is ittunk ,ettünk,hol vágtam el a kezem , kinek a kutyája van a konyhában, és ki a a csaj aki a kocsiban alszik... :DD :DD :DD

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#26) rep3at


rep3at
őstag

Unalmas formaterv és mintha már láttam volna hasonló funkciókkal és kinézettel rendelkező Samsungokat mostanában. Fejlesztés?

Forward thinking. كرر

(#27) dedike


dedike
addikt

Február 5-én futott ki a T-nél... :K
Szemeztem vele egy ideig, másodtelefonnak jó lett volna talán.

Jó szerencsét!

(#28) EczkE


EczkE
addikt

Külső és belső egyaránt bejövős! :K

Na meg a videófelvétel :R

Asszem mindenféleképpen!

(#29) AmigaFan


AmigaFan
aktív tag

Ez egy nagyon szép, és jó telefon, a páromnak ilyen van, és amire kitalálták tökéletes!
GPS - geotagging miatt van benne, és ha hiszitek ha nem, igenis sokan használják!
Nem véletlen, hogy a PNA navigációkban is benne van a fénykép alapú navigációlehetősége! Nem is rossz az, hogy rábökök a fényképre, hogy vigyen oda, és már tervezi is az útvonalat! :D
Nem is értem, hogy lehet összehasonlítani a G600-al, mikor sokkal fejlettebb. Csak azért mert 5 mpix a kamera? Haha! De mellette sokkal komolyabb a videófelvételi lehetőség, és azt sem értem, miért nem említik a teljes DivX támogatást! Hopp, filmnézésnél rögtön van értelme a nagyobb kijelzőnek!
És a legszomorúbb, hogy ez a telefon egy éve volt új modell, 2009 évelején, és mivel most van tesztelve, talán tényleg nem akkora újdonság!
És legvégül, azt sem értem miért jobb vétel a Nokia 5630, ami azon kívül, hogy okosteló, egészen sok paraméterben lényegesen gyengébb a samsungnál! Leginkább a fele akkora és jóval gyengébb minőségű kijelző a látványos különbség!

Amiga Forever...

(#30) atike válasza AmigaFan (#29) üzenetére


atike
nagyúr

Nem rossz. És én is a páromnak tudnám elképzelni... :)

(#31) Straw válasza BalanceR (#25) üzenetére


Straw
senior tag

Ha ez igaz akkor jó buli lehetett... :C

42

(#32) AS


AS
félisten

Ez a készülék kb tavasz közepe felé már kapható volt :C
Ez is nosztalgia. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#33) AmigaFan válasza AS (#32) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Egyetértek, a T-nél már ki is futott! :DD

Ja és még egy észrevétel, ami nem fedi a valóságot, ugyanis a készülék egyáltalán nem halk, sőt, az egyik leghangosabb telefon, amit eddig volt szerencsém kipróbálni, és ezt ITT meg is tudjátok nézni. Javasolnám a JÓ minőségű Mp3-ak használatát! :R

Amiga Forever...

(#34) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Inkább a Sony Ericsson W705-öt választanám. :U

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#35) Teszla_


Teszla_
senior tag

Inkább egy G800-at vennék. Igaz, hogy nincs benne gps, meg csak qvga videót vesz fel, de nekem jobban tetszik, nagyrészt fém és kb egy tízessel olcsóbb.
De erre se mondanám, hogy rossz vétel.

(#36) BalanceR válasza Teszla_ (#35) üzenetére


BalanceR
addikt

Nekem jelenleg az van de cserélném s7350re, főleg a geotagging miatt, meghát a jobb videó, display, és a divx lejátszás sem utolsó szempont...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#37) AmigaFan válasza Teszla_ (#35) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

A G800 ehhez képest egy féltégla, és optikai zoom ide vagy oda, a képminősége nem jobb!
Egyébként az S7350-nek is szálcsiszolt alumínium betét van a kijelző körül, szóval ebben is van fém! :D

Amiga Forever...

(#38) máyköl válasza BalanceR (#20) üzenetére


máyköl
veterán

"Zene van,
Jó kamera van
Jó fényképező van
Rádió van
Telefonálni lehet...."

Ez ma már majdnem minden telóba benne van.

Facebok, flickr, youtube, picasa, stb. minek, ha nincs wifi? :F

(#39) BalanceR válasza máyköl (#38) üzenetére


BalanceR
addikt

"Jó kamera, Jó fényképező"
Ebben az árban nemigazán...

Minek a Web 2.0 stuff wifi nélkül?
Lehet, hogy te freewifi-landon, hotspot földön élsz, de PL nekem a melóhelyen, illetve az odaúton, nincs...
A telefonomban sincs, de egy kicsit sem hiányzik...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#40) máyköl válasza BalanceR (#39) üzenetére


máyköl
veterán

De ezt miért írod nekem, ugyanezt mondom?! :DDD

(#41) littlelion21 válasza AmigaFan (#29) üzenetére


littlelion21
addikt

Mielőtt elcsöppensz az S7350-től, nyisszants le egy sort az aláírásodból, mert csak 3 sor engedélyezett.

(#42) Bahama


Bahama
aktív tag

Összegzés: Az eszköz egyetlen érdekessége a "megynújtott" kijelző

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#43) AmigaFan válasza littlelion21 (#41) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Valamiért nem érzem, hogy elcsöppennék a 7350-től, csak mivel van vele személyes tapasztalatom, helyesbítettem néhány, a cikkben fellelhető dolgot, ami valamiért igen távol állt a valóságtól! De ha ez már nálad elcsöppenés, akkor egészségedre!
Ja és remélem most már az aláírás is elnyerte tetszésed!

Amiga Forever...

(#44) andropov


andropov
csendes tag

A verlazito 2 napos akkuidot nem nezve szerintem vallalhato kis telo. Ez a 2 nap ebben a kategoriaban (nem csoda erintokepernyos, allandoan weben logo okostelefon) szerintem teljesen kizarja a valaszthato telefonok listajarol. Mondom ezt ugy hogy en szeretem a Samsung mobilokat.

andropov

(#45) littlelion21 válasza AmigaFan (#43) üzenetére


littlelion21
addikt

Nos, a G600-hoz és az 5630-hoz végzett - finom szólva is - elfogult és szinte gyermeki rajongást tükröző összehasonlításod mosolyt csalt az arcomra.

De ha már van személyes tapasztalatod: kamuhívás funkció van benne?

A félreértés elkerülése végett: az aláírásokat úgy sz@rom telibe ahogy vannak, csak van olyan Alapelvek, melyek olvasása és értelmezése erősen ajánlott.

(#46) vinistv


vinistv
tag

Többek közt én sem vágom, hogy a Samsung minek jött elő 1 olyan készülékkel, ami az U900 funkcióival, a G600 multimédiás cuccaival plusz az érintőképernyős telók felbontásával rendelkezik.

[ Szerkesztve ]

-

(#47) vinistv


vinistv
tag

Bááár az 5 megapixeles, autófókuszos, villanófényes kamera azért figyelemre méltó, elég jó fotókat készít...

-

(#48) coyote55 válasza vinistv (#46) üzenetére


coyote55
őstag

Azért a DivX lejátszás...

Memento Mori!

(#49) AmigaFan válasza littlelion21 (#45) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Nos rendben ha így érzed! De örülök, hogy mosolyt csaltam orcádra! Egyébként G600-am volt jódarabig, arról is van tapasztalatom és bár szerettem is, de a 7350 jobb. A Nokia 5630-hoz is volt sajnos szerencsém, és 2 készülékből 2-őt, fél órán belül sikerült úgy megfagyasztani mindenféle telepítés nélkül, hogy köszönöm de ezután nem kívánom senkinek azt a telefont. Ja és rettenetesen zavart benne, hogy vibrál a kijelzője, és csak szemből nézve nem torzulnak a színek.

És akkor ami a témába vág: igen, van rajta kamuhívás funkció, és akár még fel is vehetsz magadnak rá szöveget, amit szépen hívásfogadás után meghallgathatsz, mintha tényleg telefonálnál.

Amiga Forever...

(#50) Kvasir


Kvasir
tag

Nekem tetszik :)
Egy gyártó sem olyan profi a sliderben, mint a Samsung!

Csillagkapu: Atlantisz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.