Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#87) mjani1172


mjani1172
addikt

Az elsőzés pedig fontos, pláne egy techdemo dologban. Viszont sajnálatos, hogy a drága pénzen kifejlesztett technológiát ellopják, de ez sem páratlan, korábban a samsung is mindent összelopkodott, a kínaiak pedig sokszor hangoztatták hogy büszkék minderre. Lett bajuk belőle? Semmi, inkább a világ másik fele az egyéni haszon miatt becsukta szemét,arra gondolva talán majd ő nem így jár, és hagyta hogy az egyébként kapzsi cégek egyenként küzdjenek a kínai kormánnyal.
A gondot én inkább abban látom, hogy alkotói válság van, (nem csak a mobiliparban) és ilyen hülyeségre megy a fejlesztés.
És az embereket könnyen megvezetik, hiába hülyeség valami, ha megjelenik ilyenre vágyik majd a nép.
Mikor megjelent a 3d-s tv, nekem tetszett, gondoltam ez tényleg jópofa, valami újat ad, ilyenre váltok, ha eljön az ideje. Aztán elmúlt már sehol nincs. Van helyette 8k hdr. Ami szerintem rohadtul értelmetlen, és nincs kétségem hogy a következő a 16 k lesz ami összehajtható.
De ezek nem adnak valódi újdonságot, inkább csak izzadságszaú erölködés az egész.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.