Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) zmtTom


zmtTom
tag

Esetleg meg tudja valaki mondani hogy most a Vodánál vásárolt Tab S8 5g-s az gyárilag független vagy nem? Mert szeretnék venni egyet, de nem vodás kártyához. Köszönettel :R

(#102) Kaposye


Kaposye
kezdő

S8+ 5G. Android biztonsági javítás 05.01.... Samsung, h frissít?

(#103) asdf_ válasza Kaposye (#102) üzenetére


asdf_
veterán

Pont ma jött, aug. 1 lett (WiFi only verzió).

(#104) Kaposye válasza asdf_ (#103) üzenetére


Kaposye
kezdő

Igen. Az 5G- re is...! Amit azért furcsállok, h 2 hónapos a tabom. Független. Szerintem nagyon korrekt áron kínálom. 3 év gyári garival...és nem eladható....

(#105) asdf_ válasza Kaposye (#104) üzenetére


asdf_
veterán

Mert valószínűleg most hőszigetelésre, villanyszámlára, gázszámlára költi/tervezi költeni az ember a pénzét, nem negyedmilliót ad ki egy tabletért.

(#106) Kaposye válasza asdf_ (#105) üzenetére


Kaposye
kezdő

Lehet. Bár azért majd a 600 ezres ájfonokat , viszik, mint a cukrot . Az is igaz, h azok féltik a legjobban a hátsójukat.....

(#107) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Sziasztok, az S8 ceruzája ha le van merülve, egyáltalán nem működik, vagy csak a BT funkciók nem működnek?

(#108) vicze válasza gilfoyle (#107) üzenetére


vicze
félisten

Egyáltalán nem működik, aktív toll.

(#109) gilfoyle válasza vicze (#108) üzenetére


gilfoyle
őstag

Köszi és jajj!
Pont ma rendeltem meg és utána olvastam, h a tollat tölteni is kell. Pedig ettől a toll töltéstől szerettem volna szabadulni :)

[ Szerkesztve ]

(#110) whatnot


whatnot
őstag

Sziasztok!
S8+ tablettel szemezek, de a 340ezres ár kicsit erős.
Rózsaarany színben beszerezhető 270ért is, de férfi lévén azért...

Mivel nekem mindenképp kell a billentyűzetes tok hozzá, kérdés: a bezelen kívül mi látszik belőle? Mert ha csak a bezel látszik, lehet, inkább bevállalom a rózsaarany színt, hogy 70ezret spóroljak.

(#111) asdf_ válasza whatnot (#110) üzenetére


asdf_
veterán

Le lehet kuponozni valamennyit, szaktopikban le lesz írva a módja.

(#112) Kaposye válasza whatnot (#110) üzenetére


Kaposye
kezdő

A kezelhetőségét a tabnak próbáld ki! Nekem a 12,4" végül totál kezelhetetlen lett. El is adtam.

(#113) whatnot válasza asdf_ (#111) üzenetére


whatnot
őstag

Mit értesz szaktopik alatt?
Le lesz vagy már van kuponozva :)

#110
Mit értesz kezelhetőség alatt? Méret?

(#114) asdf_ válasza whatnot (#113) üzenetére


asdf_
veterán

Bestbuy topic. Van kupon, fix is meg talán ajánlós is, és a kettőt lehet egymásra rakni, ha lte-set veszel, talán még a keszülékcserés trükközés is megy, nem vagyok képben, megvan már hónapok óta.
Kezelhetőség egyéni lehet, mondjuk az élei nem kerekített eléggé, így egy gumikabát kell majd neki, de ez alapfelszereltség volt nálam már korábban is.

[ Szerkesztve ]

(#115) Kaposye válasza whatnot (#113) üzenetére


Kaposye
kezdő

Igen, a méret. Kényelmetlenül nagy.( 12,4") Az S8 Ultra 14,6"- ról ne is beszéljünk....A sima S8 meg nem amoledes....az meg úgy nem kell... Csak biillentyűzettel érdemes, mint laptopot használni. A Tab S6 ( Amoledes) volt a maga 10,5- vel szuper. Vadászom is újra....mégha 2 éves a példány, akkor is....Nálam a mobilitás is fontos. Sőt. Tabnál csak az.

[ Szerkesztve ]

(#116) whatnot válasza asdf_ (#114) üzenetére


whatnot
őstag

Köszönöm a tippet :R
Sikerült is így rendelni egy grafit S8+at, 343e helyett 278-ért, ami kb. 19%-kal kevesebb.

#115
Ezen gondolkoztam én is, de főleg az OLED képernyő miatt inkább S8+. Nagyobb kezeim vannak, ill. főleg a billentyűzettel használom, így talán nem lesz gond.
Az oldaltáskámba ez már lehet, nem fér bele, majd kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#117) Kaposye válasza whatnot (#116) üzenetére


Kaposye
kezdő

275- ért adtam el 2 hónaposan. Igaz 5G. Nálam.csak a SIM- es verzió játszik.

(#118) whatnot válasza Kaposye (#117) üzenetére


whatnot
őstag

Korlátlan mobilnet van a telefonomon, azon osztom meg, így nekem felesleges még egy sim.

(#119) Kaposye válasza whatnot (#118) üzenetére


Kaposye
kezdő

Nekem is korlátlan a net a mobilomon. És mégis..... Nem véletlen, h az 5G- s modellek sokkal drágábbak.

(#120) whatnot válasza Kaposye (#119) üzenetére


whatnot
őstag

Ha valakinek szüksége van rá.
Én még sosem éreztem.

(#121) MrOomen válasza Kaposye (#115) üzenetére


MrOomen
tag

Én meg pont tab S6ról váltanék szívesen egy S8+ra :D
Nagyon szeretem S6-ot, de el tudnék nyomogatni egy ilyen nagyobb csodát :)

(#122) Kaposye válasza MrOomen (#121) üzenetére


Kaposye
kezdő

Nekem már úton van egy Tab S6 LTE. Euronics 2 éves. 120 ezer .

(#123) lala666 válasza Kaposye (#122) üzenetére


lala666
senior tag

Az gondolom nem a sima, hanem a lite verzió.

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#124) Kaposye válasza lala666 (#123) üzenetére


Kaposye
kezdő

Dehogy. Csak Amoledes tabot veszek. A Lite TFT paneles. Olyan nem kell.....Az eredeti S6- ot Snapdragon 855 hajtja. Az egy k.rva jó proci már.

(#125) lala666 válasza Kaposye (#124) üzenetére


lala666
senior tag

Csak 120 ért még lite sincs, sima s6 meg pláne.

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#126) MrOomen


MrOomen
tag

Tab S7 és S8 kijelzője LCD ellenére szerintem nagyon jó lett.
Érzékeny vagyok a kijelzőkre, de ha hozzám vágnának egyet, gond nélkül meg tudnék vele barátkozni.
S6ról mondjuk nem váltanék, hiszen hibátlanul hozza nálam a szintet, a plusz modellek mérete viszont már más tészta :) Az Ultra nagyon tetszik, de azt már nem tudnám kihasználni

(#127) Kaposye válasza lala666 (#125) üzenetére


Kaposye
kezdő

Pénteken kapom meg foxpost- al. Priviben megmutatom a linket.

(#128) xcsaba1975


xcsaba1975
tag

Sziasztok! Tab s8+- hoz tudtok ajánlani valami jó üvegfóliát es tokot? S pennel sokat lenne használva.

(#129) Promi válasza xcsaba1975 (#128) üzenetére


Promi
aktív tag

Nem sok tokot találni hozzá, én a gyári mágnesest választottam bár nem olcsó (szinte mindig a gyári a legjobb). Én a Media Markt okospultnál rakattam fel fóliát, bár ez sem olcsó. Viszont nagyon jó, alig van rajta ujjlenyomat.

(#130) xcsaba1975 válasza Promi (#129) üzenetére


xcsaba1975
tag

Köszönöm.

(#131) xcsaba1975


xcsaba1975
tag

Sziasztok! Lehet hogy nagy baromság amit kérdezek de ezt fontos lenne tudnom. A samsung oldalán a vélemények között azt olvastam hogy a tablet nem képes komunikálni pc-vel usb 3.0-ás porton kersztül vezetékkel. A laptomomon nics usb-c csatlakozó,akkor nem is tudom összekötni? (nem hinném hogy így lenne de ti biztosan jobban tudjátok. :) )

(#132) Promi válasza xcsaba1975 (#131) üzenetére


Promi
aktív tag

A kedvedért ki próbáltam asztali pc-ről látja , és tölti is az usb a/c 3.0, és usb a/c 3.2 csatlakozókat. Laptopról pedig már próbáltam, ott is jó. Fura is volna, ha egy csúcs tablet ilyen bagatell dolgon elvérezne. Aki azt írta nyilván a konkurenciától írta.

[ Szerkesztve ]

(#133) xcsaba1975 válasza Promi (#132) üzenetére


xcsaba1975
tag

Örök hála! :R

(#134) bezz válasza xcsaba1975 (#128) üzenetére


bezz
tag

Én ezt használom. Számomra tökéletes.
[link]

(#135) xcsaba1975 válasza bezz (#134) üzenetére


xcsaba1975
tag

Köszönöm, ezt vettem én is. Fóliát használsz? Ha igen milyet?

(#136) xcsaba1975


xcsaba1975
tag

Egy érdekes dolog.....!
Microsoft office.S 22- ön működik, ..alap iPad 2018 hibátlan. Itt csak az olvasási funkció van, ha szerkeszteni szeretném vegyem meg az éves előfizetést!!! Megvettem, nem is a pénz a lényeg, de eddig minden mobil eszközön tudtam használni.
Asztali gépen legális 2016- os office van, de az előfizetés nem jó neki,vegyem meg az office 365- öt. :((( Másnál is így van?

(#137) asdf_ válasza xcsaba1975 (#136) üzenetére


asdf_
veterán

Office helyett külön letöltöd a Wordöt meg az Excelt?

(#138) vicze


vicze
félisten

Mobil MS Office csak MS előfizetéssel enged dokumentumokat létrehozni, vagy szerkezteni.
MS Office Online engedi a létrehozást/szerkesztést, de egyik mobilapp sem, ez így van mindegyik mobil platformon, iPaden is.
Office 2016 támogatása 1éve megszűnt Office 365-ben és már nem kompatibilis vele, így nem használható az előfizetéssel.
De ha van előfizetésed akkor bármikor telepíthető Office 365 folyamatos frissítéssel 5 PC/Mac-re. (Családi csomaggal meg is osztható 6 személlyel.)

[ Szerkesztve ]

(#139) xcsaba1975 válasza asdf_ (#137) üzenetére


xcsaba1975
tag

Próbáltam. Nem ment.Vicze 1 tájékoztatása teljesen helytálló, csak furcsa volt hogy az s22- ön működött. Az iPad céges, lehet azért volt jó mert valaki megvette.

(#140) azka79


azka79
aktív tag

Gyütt frissítés

(#141) Promi válasza azka79 (#140) üzenetére


Promi
aktív tag

Köszi :)

(#142) azka79


azka79
aktív tag

Jött frissítés ONE UI 5.1

TAB S8+

[ Szerkesztve ]

(#143) AtHoS válasza azka79 (#142) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Infó oldal még nem hozza [Galaxy Tab S8+ (SM-X800)]

read-only mode on the forum

(#144) asdf_


asdf_
veterán

2 gigabyte, úgyhogy óvatosan, a nap lemegy, mire lejön.

(#145) vicze válasza asdf_ (#144) üzenetére


vicze
félisten

Nem volt több 1,5 percnél. :P

(#146) AtHoS válasza vicze (#145) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Hja nekem is így rémlik, bár az már "majd két hete" volt :B az idő pedig mindent megszépít, azt mondják :DDD

read-only mode on the forum

(#147) asdf_ válasza vicze (#145) üzenetére


asdf_
veterán

40/2 ¯\_(ツ)_/¯

(#148) vicze válasza asdf_ (#147) üzenetére


vicze
félisten

'18-ig 5/1-et élveztem, de túlozni nem kell, 40Mbittel is ~1óra.

(#149) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Úgy néz ki, hogy jövő héten én is Tab s8 + tulaj leszek :C

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#150) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Meg is van a Tab s8 Plus. Remek gép, egy Xiaomi Tab 5-öt váltott.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.