Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Csak egy új , samsung féle biszem bszom.... 410-el felejtős.... 1024 x 768 is , a 4:3 viszont tetszetős , jó lenne erre átszokni :K

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2) hyperspace válasza Micsurin (#1) üzenetére


hyperspace
őstag

nagyon felejtős. aki egy ilyet vesz ipad air helyett, az nagyon el van tévedve.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#3) Wesder


Wesder
félisten

kb az 5, jó de dràga samu teszt...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) VD


VD
őstag

"Ha szolgáltatói kínálatban megjelenne, akkor esetleg jobb áron el lehetne csípni főszereplőnket"

Konkrétan 1 ft-ért vágták hozzám hosszabbításkor.

Tartalom fogyasztásra tökéletes. (Film,net, e-mail). Nálam az első generációs Note 10.1-et váltotta le. Hiába a papíron gyengébb felbontás, a mindennapi használatban nem zavaró. (QHD-es telefon mellett sem)

[ Szerkesztve ]

(#5) FATtila78


FATtila78
tag

40ezerért gimi elsős kiscsajoknak ideális sulikezdési ajándék lehetne szeptemberre.

Amúgy egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány olyan készülék (pláne Sony, HTC, LG, Samu) volt itt Mobilarénán az elmúlt években amelyik nem:

a., Horrorisztikusan rossz, és drága (60-110ezer)
b. elfogadható készülék, pár bosszantó hibával (kamera stb), de agyrák túlárazott. (150-300ezer) :W :W :W

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

(#6) exelsior1


exelsior1
senior tag

Hát szép. Ennyibe kerül egy Tab S 8.4 is, az meg megezi ezt a cuccot reggelire

Galaxy S10

(#7) doooo


doooo
veterán

Legtöbbször támogatom a Samsungot, de ezek a tabok, a tegnapi is, meg a mai is, a sírba visznek.. de a legfélelmetesebb talán ez az 1024x768 pixel, ami 9.7(!!!) inchen terül el.. Huhh.. kész horror :o

(#8) Legendd válasza doooo (#7) üzenetére


Legendd
senior tag

Nincs ezzel semmi gond, ez a cucc tök jó lenne, csak tényleg nagyon drága. A Galaxy A-k is nagyon jók, de szintén túlárazottak. Ettől még a Samsung márkanév eladja ezeket, amiért szidni nem lehet a Samsungot, egyszerűen ennyit ér a dolog, mint a Nike, vagy a Lexus.

[ Szerkesztve ]

Alea iacta est!

(#9) Izzé


Izzé
őstag

Ha ez ilyen áron jött, mennyi lesz a tab s 2?!? Vicc az idei tablet felhozatala a Samunak, pláne ha az árakat is nézzük.

(#8) Legendd: Te írtad, ennyiért iPad Air is van. Aki ennyiért nem utóbbit választja azzal komoly bajok vannak, mert nem 1 kategória a kettő.

[ Szerkesztve ]

(#10) tjb007 válasza Izzé (#9) üzenetére


tjb007
nagyúr

[link]

Amúgy a Samsung árazási politikája valóban érdekes, mert az alsóbb kategóriákat -tudásukhoz, és a konkurencia ajánlataihoz képest- elég durván túlárazzák (vagy ha nincs túlárazva, akkor le van butítva, ki van herélve), a high-end modellek viszont korrektnek mondható árat kapnak, ami igazodik a többi gyártó felső kategóriás modelljének árához (lásd pont a Tab S széria).

[ Szerkesztve ]

(#11) janeszgol


janeszgol
félisten

Ez miben különbözik a múltkor tesztteltől? Ugyan az, csak nem ütésálló.
Amúgy elmegy, vlaóban csak az ára sok. Jó 40-50 ezerért kapósabb lenne. Amúgy ezen 4:3-as képarányú tabletek tesztjét szívesen olvasom. Baromira kényelmes ez a megjelenítő. Jó ránézni. :)

Igen van iPad air is, de akinek Android kell, annak nem jó. :R

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#12) Jeanne d'Arc

Varom azt a tabletet amie lecserelem majd az air 2-ot. Nem ez lesz az

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#13) AS


AS
félisten

Ez valami nagyon rossz vicc..... Ernyiért.

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#14) Izzé válasza tjb007 (#10) üzenetére


Izzé
őstag

Tudom, nekem is tab s van. Jobban komázom a 16:10 képarányt ekkora méretben, filmezni tökéletes, az amoled is rátesz egy lapáttal az élményre, DE! Az S2-vel maguk alatt vágják a fát úgy érzem, mert egy ipadet dobnak piacra androiddal, ipad árban. Ok, hardveresen rendben lesz (kivéve akksit, ha hihetünk a pletykáknak), de ez vsz kevés lesz az apple ellen.

(#15) SX Wave válasza hyperspace (#2) üzenetére


SX Wave
aktív tag

....aki egy ilyet vesz ipad air helyett, az meg is érdemli :)

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#16) tjb007 válasza Izzé (#14) üzenetére


tjb007
nagyúr

Egy biztos: nem lesz gond az eladásokkal.

(#17) doooo válasza Legendd (#8) üzenetére


doooo
veterán

Elhiszem, hogy végső soron használható (ha valaki kidob ennyi pénzt érte), de nagyot csalódtam bennük.. :( Persze, ettől függetlenül, köszi a tesztet! :)

(#18) NomadND1 válasza Micsurin (#1) üzenetére


NomadND1
senior tag

Egy újabb (sokadik) ipari hulladék a samsungtól. Igaz mást nem is gyárt, de jó a marketingjük :DD

(#19) ctvagyok válasza Izzé (#14) üzenetére


ctvagyok
őstag

Ezzel 100%-ban egyet értek. A 4:3 androidos táblagépeknek nem sok esélyük van az ipad-ek ellen. Legalábbis a prémium szegmensben biztosan.

(#20) Fejvadi válasza AS (#13) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Pedig nem is vicc :)

(#21) South Velen


South Velen
addikt

iPad Air árban, ez még áprilisi tréfának is sok lenne.

(#22) T_Stark


T_Stark
őstag

9,7", 1024x768, 4:3... pont mint az első iPad. Csak az bő 5 éve volt. :U
És ezt megfejelték egy nevetséges árral.

(#23) rena224


rena224
tag

Szép azt látni,hogy a több, mint másfél éves Lg gpad 8.3am, amit vadi újonnan vettem 86ért, még mindig megeszi reggelire ezt az elvileg középkategóriás tabot... Nem lenne ez rossz, na de nem ennyiért, még ha azt is vesszük, hogy Samsung, és Sim foglalatos. Mert sajna más pozitívumot én sajna nem látok (már ha egyáltalán az, hogy Samu, az annak számít...)

"Ha már nyakig ülsz a szarban, adj hálát Istennek: Köszönöm Uram,hogy legalább nem hullámzik!"

(#24) Halkow.


Halkow.
senior tag

20-25k ért még értelme is lenne a dolognak, de így röhejes

(#25) HREH


HREH
senior tag

Francba, hogy nem ilyet vettem Z3TC helyett... :W :W :DDD

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#26) FreedomHUN


FreedomHUN
senior tag

Kb. Mint anno a tab 2. Csak azt anno 120ért adták és egy rakás sz@r az egész. Sajna napi használatban céges eszközként. Ez van. Note széria alatt soha nem vennék samsung tabot.

[ Szerkesztve ]

(#27) Urmy


Urmy
tag

Nekem volt tab 3 7.0 -m de bizony iszonyat zavart a pixelessége, az ha jol tudom 180ppi körül lehet. Szóval elképzelni sem tudom hogy milyen lehet ez a 130ppi :D
A tab 4-em viszont igen szeretem ott már nem látom a pixeleket, pedig az is csak kicsivel 200 felett van, ki kell probálni kinek mi az igénye nem feltétlen rossz gép ez. Persze árba én olyan 30-40 közé helyezném, de ha oda becsuszik a tab 3 helyett opcio lehet.

[Samsung] Galaxy S22 Ultra & S20FE & Galaxy Watch 4 & Tab S8+ & Buds Live

(#28) asdf_


asdf_
veterán

Ha felaron adnak, akkor is rendort hivnek (rablas)...

(#30) Csapoati válasza AS (#13) üzenetére


Csapoati
nagyúr

"Tesó, a feléből engedj még valamennyit és mehet az üzlet". :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#31) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

Ez épp hogy túl olcsó, nem lennék menő vele a diszkaúba! :D

(#32) hagymas7up


hagymas7up
tag

Vodánál kártyásan 135.000.-
Noooormáááliiiiis???? :O

Eladó Siemens S3-at, S10 Active-ot, illetve Alcatel OT Com-ot keresek. Ha tud valaki PÜ. Thx

(#33) Kékes525


Kékes525
félisten

Nem igazán jó és drága is.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#34) Micsurin válasza hagymas7up (#32) üzenetére


Micsurin
nagyúr

MENNYi ? :Y 139-ért rendeltem a Nexus 9-et expansysról :C ez meg 135 :C :DDD :W

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#35) sNake^


sNake^
tag

Ha már ócska spec-ek vannak benne az ára is lehetne 20k. Mondjuk a összeszerelési minőség miatt legyen 25, annál többet nem adnék érte...

Ha indulsz, ha érkezel, éjjel-nappal étkezel.

(#36) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Ki az aki ezt megveszi, amikor Xiaomi Mi Padet kapsz közel 20 ronggyal olcsóbban, ami hardveresen és szoftveresen is rommá veri ezt a cuccot?

(#37) domel


domel
tag

És majd mikor oldalára fordítom a tabletet, véletlenül az egyik kezemmel folyamatosan a menü gombokat nyomkodom...

(#38) e-newsee


e-newsee
addikt

A G-Pad 8.3 alig több, mint 60k. Akinek nem kell a mobilnet, annak az sokkal jobb. És az 1920x1200. Khm...

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#39) rozsasandor9


rozsasandor9
tag

Ipad Air árban..Igaz, az sem ér annyit. :N

"Life was like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

(#40) Stanbacsi


Stanbacsi
tag

Csak azért mert egy új széria, nem kéne túlzásokba esni..(ár) :((

(#41) gerii


gerii
addikt

A mostani MA hirdetés komoly??? Aszongya tökéletesen illeszkedik a kezedbe. És a pénztárcádhoz :Y :C :)) - idióta marketingesek, nem csak írni nem tudnak, agyuk sincs.

(#42) jksx


jksx
senior tag

Ekkora kijelzőn ez a felbontás a 20-30 ezres árfekvésű occó kínai szarokon van.
Úgy tűnik samuék visszafele fejlesztenek, combos eladási árak mellett.

(#43) Claude Leon


Claude Leon
senior tag

Sziasztok!
Egy barátomnak van ilyesmije, egy ideje nem használta, aztán elővette megint, de elfelejtette a feloldókódot.
Találtam a neten hard reset megoldást, azzal csak egy a bökkenő, hogy kikapcsolt állapotról indulna, ez pedig még kikapcsolni sem hagyja magát feloldókód nélkül, az akku meg 76%, és nem szívesen várnám meg, míg magától kikapcsol.
Van valakinek idevágó tapasztalata?

(#44) Dr.NX válasza Claude Leon (#43) üzenetére


Dr.NX
addikt

Csak egy tipp, nem modellspecifikus:
A Power gomb hosszan nyomása újraindít.
A Power+VolumeUp (vagy Power+VolumeDown vagy mindhárom gomb egyszerre) a recovery menüt hozza elő, abban szokott lenni shutdown opció.

Elfogadom a sütiket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.