Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) Urna


Urna
tag

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, ugyanis ma amikor fel akartam nézni a PlayStore-ba , kilépett.
Elindítom aztán elindul egy másodpercre, majd feketeség, és az előző képernyőt adja ki. Már volt ujraindítás de nem segített. Sajnos nem tudom hogy mit tegyek :( GT-N 8010 minden gyári, nincs rootolva

S10 + Galaxy Watch 3

(#1202) oncsi válasza banhammer (#1197) üzenetére


oncsi
őstag

Ugyan így néz ki a mienk is, csak nem sim van benne, hanem adat kártya " hívásokat nem lehet kezdeményezni, meg fogadni". Csak internetre jó. Felraktam egy sync progit de az is root ot hiányol.
Más, lehet a bőngészőt menteni "jelszavakat, stb". Már 2x kellett egy mobilesearh.. valami miatt, mert mindig átìrja a kezdő oldalt, meg a keresőt. Ilyenkor csak az alkalmazások kezelése-mind-internet-adatok törlése segit. De aszony pár nap alatt visszahozza a play-en kutatava :-)

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#1203) dszabi


dszabi
tag

Egy ilyen Note vásárlásán tanakodom, de azt olvastam hogy a tollal beírt kézírást szöveggé alakítani utólag nem tudja. Kérdésem az volna, ha gyárilag nem is tud ilyet, elérhető valamilyen szoftver, amivel ez megoldható?

(#1204) tomee007007 válasza dszabi (#1203) üzenetére


tomee007007
őstag

Tudja a kézírás gépelt szöveggé alapítását valós időben, office programokban, és az S jegyzetelőben is.

(#1205) dszabi válasza tomee007007 (#1204) üzenetére


dszabi
tag

Igen, az rendben hogy valós időben tudja. A kérdésem az volt, hogy az utólagos kézírásfelismerés megoldható-e valahogyan?

(#1206) tomee007007 válasza dszabi (#1205) üzenetére


tomee007007
őstag

ezt nem tudom sajnos....

Tegnap egyébként a Where's my water? játék ingyen letölthető volt a Samsung Apps-on keresztül!

(#1207) Urna


Urna
tag

Sziasztok! Valakinek nincs esetleg ötlete hogy mit tehetnék a PlayStore-os problémámmal?
1201. hsz.

S10 + Galaxy Watch 3

(#1208) koxminator válasza Urna (#1207) üzenetére


koxminator
senior tag

Töröld ki az alkalmazás (Play Store) adatait, cache tárolóját az Alkalmazások alól, majd indítsd el újból a Play Store-t, add meg a szükséges adatokat, ha kell és csekkold.

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#1209) Urna válasza koxminator (#1208) üzenetére


Urna
tag

Köszönöm, de sajnos ez nem segített. :( Egyéb ötlet? :F

S10 + Galaxy Watch 3

(#1210) tomee007007 válasza Urna (#1209) üzenetére


tomee007007
őstag

gyári visszaállítás?

(#1211) koxminator válasza Urna (#1209) üzenetére


koxminator
senior tag

vagy gyári visszaállítás, vagy még megpróbálhatod, hogy rátelepíted ismét a Play-t innen (de ehhez az kell, hogy bekapcsolod azt, hogy marketen kívülről is tudsz programot telepíteni)

Nem kell félni, Android Police oldaláról van, 3-as számú mirror

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#1212) Urna válasza koxminator (#1211) üzenetére


Urna
tag

Hatalmas köszönet érte 2 napot szenvedtem vele. az apk bevált. :R :R :))

S10 + Galaxy Watch 3

(#1213) Urna


Urna
tag

Illetve mégse. Sikerült megnyitni, kiléptem , de utána "visszaált" at eddigi , rosszra. Most mit tegyek?

S10 + Galaxy Watch 3

(#1214) banhammer


banhammer
veterán

Szerintemm varj par napot a Google Play-jel.
Ha utana se megy akkor probald meg ujra formazni a gepet.
Azblehet, hogy segit.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1215) Urna válasza banhammer (#1214) üzenetére


Urna
tag

Türelmesen várok 2 napja , szivesen folytatom ,nem sietek sehova. De engedj meg egy kérdést: újra formázás=gyári visszaállítás ? Bocsánat nem értek hozzá annyira mint itt többen :N :U

S10 + Galaxy Watch 3

(#1216) banhammer válasza Urna (#1215) üzenetére


banhammer
veterán

Igen, gyári visszaállításra gondoltam.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1217) Urna


Urna
tag

Nos. Először is kezdem a jó hírrel: sikerült mgoldani a problémát.
Tegnap az jutott eszembe, hogy esetleg megpróbálom teljesesen lemeríteni és aztán onnnan teljsen feltöltöm. Ez meg is történt, viszont amikor bekapcsoltam, ezt írta ki egy hibaüzenetbe: A(z) com.google.process.gaps folyamat leált és egy ok gomb alatta. Először megijedtem aztán rágugliztam, és azt adta ki az első találatnál, hogy google fiók teljes törlésével lehet orvosolni. Tovább olvassva egy angol nyelvű oldalon megtaláltam a megoldást: Beálllítások->Alkalmazáskezelő->Összes azon belűl legalúra görgetve (most hogy megnéztem már nem is látom de hidjétek el ott volt) Értesítések és azon belűl le volt tiltva, na ezt kellet engedélyezni. Ezek után megnéztem minden működött rendesen a Play lefrissítette önmagát, meg 5 appot, csak azt nem tudom, hogy ezt mivel csinátam. :F Ha esetleg valaki tudja, akkor nyugodtan írja meg. :) Uganakkor mégegyszer köszönömminden fórumtársnak a segítséget. :R :D

S10 + Galaxy Watch 3

(#1218) csiry007 válasza Urna (#1217) üzenetére


csiry007
csendes tag

Valaki nem tud olyan bluetooth fülest/adaptert, amit lehet a készülékhez passzintani? (N8010)

(#1219) dszabi


dszabi
tag

Megvettem! :-) Hát itt vagyok köztetek!

(#1220) oncsi


oncsi
őstag

Nem tudja valaki, hogy hol lehet kapni alacsony rendszer csatlakozót? OTG kábelt készitenék, mert amit vettem, az annyira kilog, hogy a tokban nem is használható megdöntott képpel, mert nem fér el. Tölteni sem lehet így.
Megdöntött módban kellene az USB csati is, a pennek, tv kimenetnek. A fejreállitott mód, nem mindig használható.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#1221) Amalgam válasza dszabi (#1219) üzenetére


Amalgam
aktív tag

Grat, jó döntés volt.

Kedvenc telefonom a Galaxy Note 6

(#1222) Urna válasza dszabi (#1219) üzenetére


Urna
tag

Nem fogod megbánni! :) És milyen? Wifi, 3, 4G ?

S10 + Galaxy Watch 3

(#1223) BeLuke


BeLuke
csendes tag

3 napja én is tulajdonosa vagyok egy ilyen tabnak. :o)

(#1224) oncsi


oncsi
őstag

Milyen Flash playert használtok hozzá? Sok video a YT-on azt mondja, hogy nincs telepítve, vagy le van tiltva. A gyári bőngésző-t favorizálnám, meg a Crome-ot.
Még egy HaHu-s képet sem tudok megnézni vele. Biztos user hiba :B

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#1225) dszabi válasza Urna (#1222) üzenetére


dszabi
tag

N8000, vagyis 3G :)

Mondjuk az S pen kicsit gyanus, hogy hibas.... Amikor az uzletben probalgattam, emlekszem olyasmira hogy ha csak kozelitettem a kepernyohoz, de meg nem ert hozza, akkor is csinalt valamit, megjelent valami a kepernyon. Nem emlekszem pontosan melyik alkalmazasban volt ez, de itthon a sajatomon ilyesmit nem tudok elocsalogatni. ???

(#1226) Urna válasza dszabi (#1225) üzenetére


Urna
tag

Beállítások-> S Toll -> Rámutatás be van kapcsolva? Amúgy ez nagyon sok gyár alkalmazásban működik az ikonoknál, vagy böngészőnél görgetés is megy vele.

S10 + Galaxy Watch 3

(#1227) koxminator válasza oncsi (#1224) üzenetére


koxminator
senior tag

chrome alatt nem fog működni a flash, az max csak gyári böngésző alatt fog

4.1 alatt már nincs Play-ből telepíthető flash, azt máshonnan kell beszerezni és felrakni

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#1228) banhammer


banhammer
veterán

Általában innen lehet leszedni a legújabb Androidos Flash Playert.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1229) oncsi válasza banhammer (#1228) üzenetére


oncsi
őstag

:R
Tökéletes.
(Csak kíváncsiság, de miért is kell egy flash playert külőn telepiteni egy gyári bőngészőhöz?)

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#1230) banhammer válasza oncsi (#1229) üzenetére


banhammer
veterán

Az Android 4.x.x verzioktol alapbol nem tamogatott a flash.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1231) AlmaZoli


AlmaZoli
tag

Üdvök! Én is kaptam egyet a hétvégén :D Sokat olvasgattam a tabletpiacról, remélem, jó lesz!

"Korán keltem, hol az arany?"

(#1232) dszabi


dszabi
tag

Hú de sokan veszik ezt a Note-ot!!! :)

(#1233) AlmaZoli válasza dszabi (#1232) üzenetére


AlmaZoli
tag

Amit én olvastam, az azért meggyőző volt (prociban gyakorlatilag verhetetlen jelenleg), ami hibája van (karcolódó hátlap, stb.), az pedig orvosolható mondjuk egy jó tokkal (már van is hozzá :) )

Viszont lenne is két gyors kérdésem:
- ez a remote funkció baromi jónak tűnik, a TV-t és az erősítőt tudja irányítani. Láttam, hogy tud set-top boxot is kezelni, viszont nekünk vmi noname van (Kona, azt hiszem), ami nincs benne a saját listájában. Vhogy meg lehet neki "tanítani" ezt a set-top box-ot?
- gyárilag kaptam hozzá egy kábelt, ami ugye USB-ben végződik. Az S2-mhöz van egy MHL kábel, viszont ő micro USB-s és mindkét kábel "apa" végződésű. Szerintetek ha egy normál USB - micro USB átalakítót veszek, akkor fog működni ezzel az MHL-el?

Köszi a segítséget előre is! :R

"Korán keltem, hol az arany?"

(#1234) tomee007007 válasza AlmaZoli (#1233) üzenetére


tomee007007
őstag

A set-top box-listában kb 1000 féle van, biztos benne lesz :)

(#1235) dszabi válasza AlmaZoli (#1233) üzenetére


dszabi
tag

Milyen tokot vettel?

(#1236) AlmaZoli válasza tomee007007 (#1234) üzenetére


AlmaZoli
tag

Köszi, végigpörgettem a listát, de ezt nem találtam meg benne. Mindegy, még próbálkozom, mert ha ez is menne, akkor nem kellene 3 távirányítóval bíbelődni :)

"Korán keltem, hol az arany?"

(#1237) AlmaZoli válasza dszabi (#1235) üzenetére


AlmaZoli
tag

Aha típus, Hama gyártja. Őt is kaptam, de lehet, hogy majd cserélni kell, ugyanis Tab 10.1-hez van alakítva, így pár dolgot nehéz használni (S-Pen kivétele kicsit macerás, meg az IR portot is takarja egy pántszerűség). Valami tipp?

"Korán keltem, hol az arany?"

(#1238) dszabi


dszabi
tag

Iszonyu fontos kerdesem volna!

A regi tabletemrol (Galaxy Tab) az Angry Birds allasomat at tudom masolni az uj Note-ra valahogyan? Pl. Titanium Backuppal vagy akarhogyan? Iszpnyu sok munkam fekszik az Angry Birssben, nem akarom elvesziteni. ;)

(#1239) oncsi válasza AlmaZoli (#1237) üzenetére


oncsi
őstag

[ITT] vettem én, de most nincs a listán. Bőr tok, 3 pozicióban rögzül, forgatható, minden kivágás stimmel. 5,5e körül volt. Elég tartosnak néz ki. És a legfontosabb, hogy teljesen védi a tab-ot. Az egész gép bepattan egy müanyag hátlapba, védve a peremèt is. Pàrnás a kijelző oldali boritása.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#1240) AlmaZoli válasza oncsi (#1239) üzenetére


AlmaZoli
tag

Jól hangzik :K Majd nézelődöm az oldalon, hátha találok vmi hasonlót

"Korán keltem, hol az arany?"

(#1241) oncsi


oncsi
őstag

Ismét van gondom a géppel (biztos user hiba).
Gyári video lejátszó
1. Nem nem nagyít full screen re. Nyujtani, nyujt, de akkkr torzul..
2. Nincs benne finom elóre hátra tekerés
3. Hangeröt nem lehet növelni 15 főle

MX player
1 Nem támogatja a mindig felül képernyő modot. Több ablakos nézetben használhatatlan. Ez a legnagyobb hibálya.
2. Könnyü gyorstekerés
Kellemes, könnyen kezelhetö felület.
A kettö ötvözete kéne. Van ilyen?

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#1242) oncsi válasza oncsi (#1241) üzenetére


oncsi
őstag

Ja, és kérdeztem már. Hogy a gyári bóngészőt hogyan lehet lementenj (jelszók, kedvencek) mert hetente egyszer törölni kell, mert elfelejt dolgokat. Pl. Dropbox beallitásaimat. Youtubot nem jatszik le mar egyaltalan. (Ha törlöm az adatait, akkor megint jó egy pár napig.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#1243) tomee007007


tomee007007
őstag

SIII-ra most jött ki az Android 4.2.2...lehet hogy mi is új frissítés elé nézünk a közeljövőben....?

(#1244) banhammer válasza tomee007007 (#1243) üzenetére


banhammer
veterán

Inkabb a tavoliban.
A 4.1.2 is eleg nehezen jott ki, csuszott vagy fel evet.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1245) koxminator válasza banhammer (#1244) üzenetére


koxminator
senior tag

még mindig a 4.1.2-ket nyomogatják kifelé, most jött ki német CME2-es rom..nem mintha bármi bajom lenne a jelenlegivel :)

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#1246) Urna válasza tomee007007 (#1243) üzenetére


Urna
tag

Én is csak reménykedni tudok a frissebb droidban, bár szerintem valamikor a Note 3 bejelentésekor kapunk, okulva az S4-ből.

S10 + Galaxy Watch 3

(#1247) flash-


flash-
veterán

sziasztok

egy ismim elfeljetettette véletlen az otthoni wifijét a galaxy note 10.1 jében,és így távsegitségként nem tudom elmagyaráazni hogy kell mivel nekem más androidos eszközöm van.

leírná valaki pontról pontra hogy hogy kell visszahozni az elfelejtettettett wifi hotspotot?

köszi előre is

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#1248) banhammer válasza flash- (#1247) üzenetére


banhammer
veterán

Azt szerintem sehogy.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1249) oncsi


oncsi
őstag

Sziasztok!
Kis segítség kellene.
Gyári böngészőben nem indulnak a youtube videók. Chrome-ban ha megnyitáskor rákérdez, hogy mivel indítsa el, és a videó lejátszót választom, akkor szintén nem indul. Ha az MX Playert, akkor igen. Legtöbbször. Mit kéne beállitani? Mit kavarhattam el? A gyári böngészőt használom leginkább.
A Youtube telepített progija viszont mindig megy. Csak az nem tetszik.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#1250) flash- válasza banhammer (#1248) üzenetére


flash-
veterán

4.1 jb s advance nál meglehet,de nem vágom a note menüjét így fejből kapásból

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.