Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#55) nagysandor88


nagysandor88
tag

Kis személyes vélemény:
Nekem egy Defym van, ami szervizben csücsül Wifi hiba miatt harmadjára, és ez a kis készülék helyettesíti lassan egy hete. A sors iróniája, hogy ezen is vannak vifi gondok. Tényleg néha eldobja a hálózatot, pedig max 5-6m re vagyok egy belkin routertől szobán belül. Alapjába véve a készülék leggyengébb pontja a kijelző, tényleg nem egy szépség. A sebessége egyébként net(opera mobile) navi és menüben lépkedés, kis játék(akasztófa) teljesen rendben van, nem lehet nagyon érezni különbséget a defy és közte. Itt most nem az angry birds meg modern combat meg hasonló dolgokról beszélek. Előtte a másik két szervizelés alkalmával egy Huawei ideos X3 volt nálam, ami labdába sem rúghat mellete. Sokkal darabosabb rajta a renszer, többször fagyott, lassúlt, még menüben mászkálás közben is, valamint a kijelzője valami rettentően pocsékul érzékelt. Az viszont nem dobálta a Wifit, és azért jobb volt a kijelzője. Magamnak egyiket sem venném meg, de szerintem egy nem hardcore felhasználó minden igényét szépen kielégítheti. Ha valaki hozzájut olcsón előfizuval, annak jó vétel lehet szerintem.

A cikk meg egy kalap sz@r. Annyira jó volt, hogy így olvashattam sok ember véleményét a topikban, és én is leírhattam a tapasztalatomat.

Általában telóról írok, így gyakran elgépelek dolgokat, találd ki mit akarok! #### Kedvenc hirdetéstípusom: Eladó laptop, Ár megegyezés szerint Aztán álmodd meg mit adna el és mennyiért!?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.