Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) avengear válasza vicze (#50) üzenetére


avengear
kezdő

Gondolod? Még most is fognak kiküldeni egy adagot a január eleji perkelőknek. Viszont az indiegogon már egy ideje nem lehet perkelni, ami arra utal, hogy hamarosan megy a webshopokba.

Akár hogy is, én bátorítok mindenkit, hogy vegye meg, ha most szeretne egy szépen szóló tws-t, korrekt áron.

[ Szerkesztve ]

(#52) maximilian4 válasza vicze (#50) üzenetére


maximilian4
addikt

A másik 20 pont nem érdekel. Mi ebben a marketing? :U

Maxi

(#53) vicze válasza avengear (#51) üzenetére


vicze
félisten

Az ára nyilván több lesz, ez kvázi akció.

(#54) LurkerSheik válasza BusinessGuy (#41) üzenetére


LurkerSheik
senior tag

Ebben az esetben méginkább igaz a részesesedések feloszlása a piacon.

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#55) ultrasound válasza ForRedGlory (#24) üzenetére


ultrasound
tag

Én nem tudhatom, hogy a nagy samsung direkt vagy nem szándékosan ad hibás terméket ajándék gyanánt, de az beszédes, hogy garanciát nem mellékel mellé. Javíttasd meg paraszt jó pénzért, hiszen ez is hasznot hoz nekünk. Vaj miért, különben is ajándék lónak ne nézd a fogát?! :W Harmincezer forint tanulópénz, nem fogsz ugrálni emiatt, inkább bedobod a kukába és soha többet nem veszel a PH-n ilyen ajándékot!!!!!

(#56) Fall-N válasza ultrasound (#55) üzenetére


Fall-N
veterán

Hát hivatalos garancia nélkül, kéz alól soha nem veszek műszaki terméket, mert ha elromlik akkor kuka, mert sokszor aránytalanul drága a javítás. Utána sem garantált hogy nem fog még egyszer elromlani más rajta. Persze tudom, hogy divat rögtön eladni a telefon mellé adott ajándékot, ugyanez volt az okosórákkal is.

Másik része, hogy az eladónak is kellemetlen, mert ha elromlik akkor őt fogják anyázni nem a Samsungot. Garanciát meg csak nem tud adni rá az ember. Gondolom ilyenkor követelné vissza az árát a vevő, valahol jogosan.

(#57) ForRedGlory válasza ultrasound (#55) üzenetére


ForRedGlory
félisten

:U Na és ha a boltban veszed meg és tönkremegy, azt is direkt csinálja a Samsung? Biztos jó nekik az, hogy ki kell cserélniük... nyilávn mindenből lehet hibás darab, de vicces lenne, ha az ajándék nem arról a polcról kerülne le, amhonnan pénzért is lehet venni.

(#58) janeszgol válasza ForRedGlory (#57) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez nekem is picit logikátlan. Vagy tesztelnek minden egyes darabot, és a selejtet csomagolják ajándéknak? Nem gondolom, mivel ha valakinek tönkremegy hamar a fülese, ki fogja megvenni utána teljes áron? Hiába van rá gari, benne lesz az emberben, hogy "de hamar elromlott".
Nem hiszem, hogy ezt kockáztatná a Samsung.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#59) ultrasound válasza ForRedGlory (#57) üzenetére


ultrasound
tag

De ahhoz van gari, ha elromlik az legyen az ő bizniszük. A szervizes visszajelzések szerint azok valahogy nem igazán akarnak elromlani, legalább is egy évig. A kutya sem érti!

[ Szerkesztve ]

(#60) ultrasound válasza Fall-N (#56) üzenetére


ultrasound
tag

hivatalos garancia nélkül, kéz alól soha nem veszek műszaki terméket, mert ha elromlik akkor kuka, Ez igaz, de ki gondolta volna egy bontatlan dobozban lévő fülesről, így igazából az eladó sem terhelhető a későbbi meghibásodást illetően.

(#61) vicze válasza ultrasound (#59) üzenetére


vicze
félisten

Azzal ugye tisztában vagy hogy ez HA igaz is, szinte minden más országban van a telefon mellé adott kiegészítőhöz is garancia és szó nélkül cserélik is számtalan ilyet találsz.
De azt továbbra is elég erőteljesen kétlem, hogy ne járna bármilyen a telefonhoz adott kiegészítőhöz garancia.

(#62) BusinessGuy


BusinessGuy
senior tag

Garanciáról én továbbra is úgy tudom, ha az ajándék termék nagyban befolyásolta a megvett készülék megvásárlására a vevőt akkor köteles garanciát vállalni arra is az eladó 0 forintos termék ide vagy oda. Márpedig egy 80+ezer forintos headset ilyen. A samsungot simán be lehetne támadni csoportos keresettel.

(#63) Juhaszatti válasza BusinessGuy (#62) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Erről tudnál dobni egy linket?

(#64) adamklark


adamklark
senior tag

Arra emlékszem jogi órákról, hogy ha valamit egy bizonyos okból veszel és az hiányzik, akkor érvelhetsz a bíróságon hogy "ha tudtam volna hogy xy nincs, akkor biztos nem vettem volna meg". Az más kérdés, hogy ezt hogy az istenbe bizonyítod be.

(#65) snots válasza BusinessGuy (#62) üzenetére


snots
tag

Na most, mivel beletettetek a bogarat a fulembe, chateltem egy sort a figuraval a samsung weboldalan a support resznel. Ez volt a valasz:

Yes there's also a warranty for the free gifts. For the mobile devices, the warranty is 24 months.

Just kindly keep the proof of purchase in case you need to claim the warranty if the device needs to be repaired.

(#66) BusinessGuy válasza Juhaszatti (#63) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Kemkik oldalán volt fogyasztóvédelmi előadásban: [link]

Idézem:

"
Szavatosság

- Kizárólag visszterhes szerződés esetén merülhet fel!

-DE: olyan termék esetében, melyet a fogyasztó vásárlása kapcsán kapott "ingyen" vagy "ajándékba", fennáll az eladó szavatossági felelőssége, ha az így átadott termék a vásárlási döntés meghozatala szempontjából meghatározó jelentőséggel bírt.
"

Namármost szerintem egy 80+ ezres headset bőven kimeríti a kiemelt rész fogalmát.

snots: Ez szuper és a magyar samsung ezt vajon tudja?

[ Szerkesztve ]

(#67) MadMancs válasza snots (#65) üzenetére


MadMancs
veterán

Magyar képviseletet kellene megkérdezni, ez csak egy sablon szöveg. Mások a jogszabályok. Eleve mobil se 2 hanem 3 év ebben az árkategóriában amihez adják.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#68) snots válasza MadMancs (#67) üzenetére


snots
tag

Jogos a 2 pont. Én a weboldalukról rendeltem, szóval rám az vonatkozik (nem Mo-n vagyok). De amúgy a helyetekben azt tenném, hogy felhívnám a Samsung magyarországot, aztán majd jól megmondják és végetérhetnek a találgatások.

Remélem, hogy azért nem térnek el ilyen szinten a szolgáltatások országszinten. A magyar 3 éves garancia az a kormány döntése volt, már ha jól tudom, az más tészta, de csak nem döntött olyanról a kormány, hogy nem jár garancia az ajándék cuccokhoz.

[ Szerkesztve ]

(#69) snots


snots
tag

Ezt találtam. Új fejezetet nyitottak, már elérhetőek telefonon is.

Budapest, 2019. április 8. – A Samsung idén tavasszal új fejezetet nyit az ügyfélkiszolgálás történetében. A vállalat 24 órában elérhető, mobiltelefonokra szakosodott ügyfélszolgálatot indít Magyarországon. A Galaxy eszközök tulajdonosai április 8-tól a nap bármely pillanatában kapcsolatba léphetnek a vállalat szakembereivel a 06-80-726-7864 telefonszámon keresztül.

[ Szerkesztve ]

(#70) brazor


brazor
tag

Beszéltem a hazai samsung supporttal. "A promóció feltételei és szabályzata alapján, az ajándékokra nem érvényes a jótállás"

"Have you ever seen a man this rich? This broke? This lost in the smoke? Please pray for me"

(#71) vicze válasza brazor (#70) üzenetére


vicze
félisten

Azt mondtad, hogy akkor jogszabályt sértenek? :)

(#72) ForRedGlory válasza brazor (#70) üzenetére


ForRedGlory
félisten

72 órán belüli cserét alkalmaztak korábban is.

Amúgy meg a PH-s fogyvéd topicban lehetne megkérdezni, de nem gondolnám, hogy a Samsung szembe menne a jogszabályokkal és még hírdetné is. :D

[ Szerkesztve ]

(#73) vicze válasza ForRedGlory (#72) üzenetére


vicze
félisten

De pl. a support adhat hibás tájékoztatást, annak ellenére hogy valóságban lenne garancia.

(#74) BusinessGuy válasza brazor (#70) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Simán meg kell őket fenyegetni, mert ez szabálytalan.

(#75) BusinessGuy válasza BusinessGuy (#74) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Egyébként az előrendelői szabályzatban ott szerepel hogy nem vállalnak a "kedvezményre" jótállást, a kérdés az hogy ez így szabályos-e. Ahogy linkeltem lentebb, ha ez befolyásolja a vásárlást akkor kötelessége lenne garanciát vállalni arra is.

(#76) snots


snots
tag

Én egyébként lehet, hogy a helyetekben - ismerve a magyarországi Samsung álláspontját az ajándékok garanciájáról - megeresztenék egy levelet valamelyik európai Samsung kirendeltségnek (ki milyen nyelvet beszél, például német, ír, esetleg angol, bár ők már nem EU tagok, de nem hiszem, hogy ez itt számítana, korea is szóba jöhet amúgy), hogy nekik mi a véleményük arról, hogy a magyarországi Samsung nem ad garanciát ezekre (ismerve, ahogy a dolgok menni szoktak, lehet, hogy az anyavállalat nem is tud erről). Illetve, hogy adott esetben vissza lehet-e küldeni pl. egy másik országba javításra a hibás terméket. Sok gyártónál van világgarancia, nem tudom, hogy a Samsung hogyan viszonyul ehhez. Egy 90 ezres fülesnél megérheti az, hogy elpostázod pl. ausztriába.

Feltéve, hogy igaz volt az, amit nekem az angol ügyfélszolgálatos mondott, mármint az, hogy ők adnak rá garanciát, illetve a Reddit-en is hasonlót olvastam, mármint, hogy igen, jár hozzá garancia, így nem kicsit igazságtalan az, hogy ez magyarországon nem él.

Hátha meg lehet mozgatni valamilyen szálakat ezzel kapcsolatban. Mivel ilyen állami szabályzás tuti nincs, mármint, hogy ajándékra nem járhat garancia, ezért a Samsung magyarország ezt valószínűleg saját hatáskörben döntötte el, élve valamilyen törvény nyújtotta kiskapuval. Sokan mondják ezzel kapcsolatban, valahol jogosan, hogy tetű Samsung, de olybá tűnik, hogy nem minden országban tetű a Samsung.

Én simán mennék ezzel egy kört, mi történhet alapon, de engem ez most nem érint.

[ Szerkesztve ]

(#77) vicze


vicze
félisten

Most jött meg.

"Egyrészt, a műanyag töltőtok zsanérjának enyhe lötyögése kicsit méltatlan, a fülesek mágneses kapcsolódása gyengének nevezhető, és ha nem egyesével (bal fülből ki, töltőtok bal oldalába be, majd jobb fülből ki, töltőtok jobb oldalába be) vesszük ki a fülünkből és dobjuk a tokba a füleseket, akkor össze is lehet keverni az oldalakat, és csak a fedél lecsukásakor jövünk rá, hogy ez így nem fog menni"
0 lötyögés.
Mágnesek odarántják normálisan biztos nem fog kiesni.
Elég egyértelmű ha fordítva van belerekva, pont ahogy más TWS esetében.

A harangok és a füles kialakítása elég speciális, így csak a gyári harangokkal használható megfelelően. Amennyiben nem azzal lett tesztelve, akkor semmilyen formában nem tükrözi a füles hangzást.

(#78) badacsony válasza vicze (#77) üzenetére


badacsony
őstag

"Most jött meg." - Mázli... :DDD

[ Szerkesztve ]

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#79) MadMancs


MadMancs
veterán

Egész jól teljesít a tok. Tegnap volt első napja (2 hete van meg 1x töltöttem) hogy huzamosabb ideig használtam, fülesek 4óra alatt 40% ig merültek (aktív környezet hangjai maxra állítva), tok így hogy 100 ra töltötte mindkettőt 70% on van (96ról indult). Szóval 2-3x simán fel lehet vele füleseket tölteni. Kellemes meglepetés.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#80) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

Mennyire kényelmes egy sima Galaxy Buds-hoz képest? Ha van itt valaki akinek volt vagy van mind2

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#81) bg612


bg612
tag

Hová költözött a füles topikja? Vagy már kiveséztük?
Van valahol valami hír, gondolat akármi az új buds 2-vel kapcsolatban?
Nagyon érdekelne.
Vessetek meg vagy ahogy tetszik de egy zenefüggő samsungos vagyok...
Érdemes vajon megvenni?
:F

(#82) MadMancs válasza bg612 (#81) üzenetére


MadMancs
veterán

Szerintem ez a topikja még mindig.
Csak mindenki elégedetten használja (én legalábbis biztosan) és nincs mit írni. :)
Buds Pro 2 passz, nem követem a füles világot, ezt is csak s21 ultra előrendelés miatt van. Bár, ha egyszer tönkremenne valószínűleg következő is valamelyik buds lenne , kizárólag hallójáratos "agybaszólós" (vezetékesben se szeretem a simát) mert könnyű a jót megszokni. :)

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#83) insyde5 válasza MadMancs (#82) üzenetére


insyde5
aktív tag

Szia!

Használtad már egyszerre 2 eszközön? Amiböl az egyik az s21 a másik pl egy NEM samsug eszköz? ( tab pl.)

(#84) MadMancs válasza insyde5 (#83) üzenetére


MadMancs
veterán

Kipróbáltam igen.
Huawei zene, samsungról olyankor hívást át tudja venni. Fordítva nem.
2 samsunggal oda vissza működik a dolog.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#85) insyde5 válasza MadMancs (#84) üzenetére


insyde5
aktív tag

Szóval Huawei tabon zenét hallgatsz, közben a Samu telefonon bejövő hívás érkezik, és átkapcsol a telefonáláshoz a tabrol telora. Köszi az infót. :R

(#86) MadMancs válasza insyde5 (#85) üzenetére


MadMancs
veterán

Tablet nem tudom. Nálam egy P30 Lite volt a tesztalany. De gondolom tablet is így működhet.

Valahol már leírtam ugyanezt ugyanerre a kérdésre. Lehet pont neked. :DD

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#87) insyde5 válasza MadMancs (#86) üzenetére


insyde5
aktív tag

Lehet, azért kérdeztem meg itt is, mert olvastam olyat, hogy csak 2db samsung eszközzel tud így váltogatni. Ugye ezért nem veszek másik tabot. Ott a mérleg másik oldalán a Freebuds pro füles. Ami gond nélkül kapcsol 2 bármilyen gyártótól származó eszköz között.
De ha ez is vált akkor ide billen a mérleg nyelve.
Köszi.

(#88) insyde5


insyde5
aktív tag

Ma megjött a buds pro. első próbára tetszik a hangzása ( huawei freelace-t használtam, ez szebben szól és még tudok módositani is a hangzáson. Nem volt gondom a freelace el sem :) ) Nekem olyan, mintha az én fülembe lett volna beleöntve a forma. Kényelmes, 40 percig használtam, bicajozás, gyaloglás. Egy dolog ami kicsit zavaró, hogy a külső MIC bekapcsolásakor a szél űgy rendesen susog :D, még finomítani kell a dolgokat . 90k -t nem adnék érte. de a felét már megéri. :R

(#89) Project: A


Project: A
tag

Kényelmes lehet ez a füles egy apró termetű hölgynek?

(#90) panaro válasza MadMancs (#86) üzenetére


panaro
csendes tag

Bocs, hogy válaszban kérdezek tök másról, de hátha így olvasod. :)

Kicsit ellentmondásosak az infók, és még Samsung Experience Store-ban sem tudtak választ adni. Redditen olvastam, hogy áprilisban a frissítések között (legalábbis valahol angol nyelvterületen) szerepelt egy új kísérleti (Labs) funkció, mégpedig a hangerőállítás külső szélre pakolása, amely mellett a tap and hold (vagy melyik) másra is használható. Elérhető ez itthon is, pl. Nálad? És ha igen, hívás közben is lehet vele hangerőt állítani (amit a normál tap and hold esetében nem, hiszen akkor leteszed a hívást asszem)? Gondolkodom egy ilyen cuccban, de nekem fontos lenne, hogy a hangerő a fülesről is állítható legyen, lehetőleg hívásközben is.

Köszi :)

(#91) MadMancs válasza panaro (#90) üzenetére


MadMancs
veterán

Szia. Labs ban nincs ilyen funkció, de kipróbáltam most hívás közben, alap beállítás, bal nyomva tartás halkít, jobb nyomva tartás hangosít, jobb duplakoppal lehet felvenni ha hívnak, és jobb duplakopp bontja a hívást hívás közben.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#92) panaro válasza MadMancs (#91) üzenetére


panaro
csendes tag

Szia, és nagyon köszönöm a választ. Fura, hogy egyik országban beleteszik a funkciót, a másikban pedig nem. Vagy beletették, aztán kivették? :) De a lényeg, hogy ezek szerint hívás közben is működik, ezek szerint én néztem be valamit.

Azt hiszem, megrendelem neten, aztán ha nem jön be a vezérlés vagy bármi, még van 14 napom, hogy meggondoljam magam.

Még egyszer nagyon köszi! :R

(#93) insyde5


insyde5
aktív tag

Üdv !

2ó40p Teams beszélgetés után Bal füles kikapcs.1%, Jobb füles 25%. Ez igy teljesen normális?

(#94) MadMancs válasza insyde5 (#93) üzenetére


MadMancs
veterán

Beállítás kérdése.
Ha úgy van beállítva hogy hívás esetén egyik fülesen aktív zajszűrés, másikon nem, akkor természetes az egyenlőtlen merülés.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#95) insyde5 válasza MadMancs (#94) üzenetére


insyde5
aktív tag

nem volt semmi beálítva. Alap. meg is lepödtem mikor hallottam a jelzö hangot, majd ki is kapcsolt 1 p mulva a balos :D. a 2ó40p aktiv beszélgetés ( tablettel BT, Teams konferencia ) átlagos üzemidönek minösül?

(#96) MadMancs válasza insyde5 (#95) üzenetére


MadMancs
veterán

Nálam alapértelmezetten ez a kettő aktív. Ez okoz egyenlőtlen merülést.

Illetve ha jól emlékszem 2 füles használata esetén mikrofont csak a beszédre kiválasztott fülesen használja, ami ott plusz fogyasztó.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#97) Leonardo91


Leonardo91
senior tag


Jott egy frissítés

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#98) Pufi9


Pufi9
csendes tag

Hali. Másnál is késik a hang játék közben?

(#99) Leonardo91


Leonardo91
senior tag


Ismét egy frissítés..

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#100) Chrys_


Chrys_
addikt

Google nagy troll, az új Samsung Galaxy Buds Pro 2 bemutatója holnap, 2022.08.10-n lesz, erre ez jelenik meg a Google keresőoldalon :D

(#101) Leonardo91


Leonardo91
senior tag

Buds Pro 2 100.000 Ft :DDD:DDD:W

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.