Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Az S21Ultra teszt után nem is vártam más hangvételt.

Az mondjuk komolyan érdekelne, hogy a költő szerint, aki mondjuk a Buds Proban gondolkozik, milyen indíttatásból venne helyette - nyilvánvalóan andoidos telefon mellé - Apple terméket, ami még véletlenül sem kompatibilis 100%-ig.

[ Szerkesztve ]

(#2) Luser2000


Luser2000
addikt

Jelentősen túlárazott termék. (írja a teszt is).
Nekem az S20 szériákhoz adott Buds+ van, akkor 25eFtért vettem itt a HA-n, de - bár bedőltem a fasza mikrofonos hangminőségének - nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, még ennyi pénzért is kidobott pénzként éltem meg (mert volt más TWS eszközöm, azokkal sem tudtam elérni normális mikrofonos minőséget). Csodák nincsenek, akkor lesz jó a túloldalon a hangom, ha a mikrofon a szám előtt van, nem mögötte.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#3) <Lacy85> válasza ForRedGlory (#1) üzenetére


<Lacy85>
addikt

“de nem csak a fenti két márka kapcsán, hanem az audio-szegmensből ismert gyártóktól is. Ilyen például a Sennheiser Momentum True Wireless 2, a Jabra Elite 75t, vagy az Audio-Technica ATH-CKR7TW.”

Szerintem írt a költő több alternatívát is.

(#4) #95462144


#95462144
törölt tag

Ilyet sem láttam még MA-n, hogy az ajánlottak közé végre betett a cikkíró egy ATH fülest és nem valami kínai csodát...

(#5) ForRedGlory válasza <Lacy85> (#3) üzenetére


ForRedGlory
félisten

"de nem csak a fenti két márka kapcsán""

Ja igen, írt, de említette ugyanúgy az Applet. Vagy én nem tudok olvasni?

(#6) <Lacy85> válasza ForRedGlory (#5) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Azt mondjuk én sem értem, droidhoz miért használna bárki Apple fülest. :D

(#7) Essentials válasza <Lacy85> (#6) üzenetére


Essentials
aktív tag

Kérdezd meg azokat, akik megveszik androidos készülékek mellé. :D Az Apple piacvezető TWS-ben. Először meg is értettem hogy tetszett nekik 2016-ban, újszerű, és jól kitalált koncepció volt. De azóta eltelt csaknem 5 év, és minimum 1000 féle Airpods kópia/alternatíva létezik a gagyitól a szuperekig. Pár éve azt hittem lecseng az Airpods láz a fent említett végelláthatatlan alternatívák miatt, de még mindig nincs vége. Csak a Xiaominak legalább 20-30 típusú ilyen fülese van.

[ Szerkesztve ]

(#8) <Lacy85> válasza Essentials (#7) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Na jó, de ebben nincs benne, hogy mivel használják. 1 milliárd iPhone-ra meg azért juthat pár AirPods.

(#9) vicze


vicze
félisten

Sennheiser Momentum True Wireless 2 ajánlása elég vicces úgy, hogy egyrészt drágább másrészt egy szintekkel gyengébb appal rendelkezik...

(#10) swayze válasza vicze (#9) üzenetére


swayze
tag

Viszont meg merem kockáztatni, hogy összeszerelési minőségbe és hangminőségbe is megugorja ezt a samsungot.

(#11) vicze válasza swayze (#10) üzenetére


vicze
félisten

A ragasztott műanyagban mit kell megugorni? :DDD
Max a tok borítása jobb és annyi, de wireless töltés nélkül.

(#12) joey04


joey04
titán

hát ez most nem sikerült túl jól...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#14) HThomas


HThomas
senior tag
LOGOUT blog (1)

Furcsa, hogy az S21 hátlapja a domináns a cikkhez tartozó képen és nem a fülhallgató.

(#15) Essentials válasza <Lacy85> (#8) üzenetére


Essentials
aktív tag

De mondjuk ugyanannyi aktív galaxyra is juthatna ennyi erővel valamilyen Buds, nem? :D Látom h használják androiddal is. Meg azt is h sokan nem azt választják iPhone mellé.

[ Szerkesztve ]

(#16) <Lacy85> válasza Essentials (#15) üzenetére


<Lacy85>
addikt

"De mondjuk ugyanannyi aktív galaxyra is juthatna ennyi erővel valamilyen Buds, nem?"

Jogos. Én sem értem, miért azt a bűn ronda fülzsírt preferálják az emberek.

(#17) postásbazsi


postásbazsi
csendes tag

Gondolkodtam a vásárláson, de inkább egy Jabra elite 85t - t vettem. Az eddig olvasott buds pro tesztek alapján jól döntöttem.

(#18) BusinessGuy


BusinessGuy
senior tag

Az s21u teszt félrement téves információkkal, duzzogó hamgnemmel, összecsapva. Rengeteg pontot kezdve az akksival lazán cáfolnak más tesztek de főként a tulajok. Kicsit ez érezhető ezen a teszten is, számos pontja totál más képet fest mint egyéb oldalak tesztjei.Meglátjuk pár hét múlva, de az s21u teszt után nem leszek meglepve ha ez is hasonló "eredményt" hozna...

[ Szerkesztve ]

(#19) thebear007


thebear007
aktív tag

Anno a Notehoz kaptam ajándékba egy szettet. Fél év után kuka volt, és mivel ajándék nem volt rá gari. És sorban haltak meg az ajándékba kapott cuccok nem csak nálam, tisztára demo feelingem volt. Aztán a Note 10 is fél évet bírt, na akkor dobtam ki a Samut.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#20) janeszgol válasza BusinessGuy (#18) üzenetére


janeszgol
félisten

A Tomsguide és a The Verge jobbnak találta a hangminőséget, mint a MA, viszont a Techradar pont a MA véleményén volt. Szóval vegyesnek tűnik az összkép.
Viszont mindenhol kiemelték a zajszűrést, hogy milyen jó.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#21) ultrasound válasza thebear007 (#19) üzenetére


ultrasound
tag

Ezt én is alá tudom támasztani HA-n vásárolt adott készülék mellé adott Buds+ pár hónap után megadta magát, azaz a baloldali füles folyamatosan merült, mivel nem csatlakozott le használatát követően. Javítani persze horror áron lehetne és nem biztos, hogy nem ismétlődne meg a probléma, így kénytelen voltam venni egy újat immár garival, azóta is szépen teszi a dolgát, hát nem érdekes? :W

(#22) Fall-N válasza ultrasound (#21) üzenetére


Fall-N
veterán

Nekem nem jön be, föleh ennyiért és főleg az egyedi kodek és Bixby miatt. Ez az eszköz annak jó, akinek Samsung telefonja van, egyébként ennyi pénzért van konkurencia rendesen.

(#23) BusinessGuy válasza janeszgol (#20) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Ezért írtam, meglátjuk pár hét múlva. :)

(#24) ForRedGlory válasza ultrasound (#21) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Persze, biztos direkt csinál szart is a Samsung, hogy kitoljon az emberekkel. Az éri meg a gyártónak, ha elégedetlen a felhasználó és fórumról fórumra haknizik a sztorival...

[ Szerkesztve ]

(#25) szami777 válasza thebear007 (#19) üzenetére


szami777
addikt

Számomra érthetetlen, hogy miért nem adnak mellé garanciát. Tök mindegy, hogy ajándék, vagy nem.
Az élőrendelt s10em mellé adott buds felest bontatlanul adtam el azonnal, amint meghozta a futár pont emiatt.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#26) BusinessGuy válasza szami777 (#25) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Ebbe mondjuk durván bele lehet kötni, nem egy párszáz forintos ajándék hanem olyan ami a vevót a vásárlásra késztetheti onnantól meg kötelesek lennének rá garanciát adni tudtommal ajándék ide vagy oda.

(#27) David75 válasza janeszgol (#20) üzenetére


David75
őstag

Mihez képest? Mert árban a Beoplay-el, a sony-val, a Bose-al, a Jabra 85t-vel meg a Sennheiser-el versenyzik. Egyébként ez az egyetlen baja ennek a cuccnak, 50-60k környékén bestbuy lenne vagy különösen ajánlott. Sőt cserélném le a buds+-t azonnal, ennyiért viszont olyan ligában versenyzik amihez nem ér fel.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#29) Joachim21


Joachim21
senior tag

Okos dolog-e rádióadót izzítani a füledben, közvetlenül az agyad mellett? Persze lesz aki szerint ez természetes, mintha a mezőn sétálnál, de a sok vezetékmentes eszköz miatt nehogy elharapózzon idehaza is a demencia mint az USA-ban.

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#30) Juhaszatti válasza BusinessGuy (#26) üzenetére


Juhaszatti
addikt

0ft-os termékekre sosem kötelező a garancia. Lehetne akár milliós értékű is, ha a vételár 0.

(#31) BusinessGuy válasza Juhaszatti (#30) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Én úgy tudom hogy ha az egy ajándék ami nagyban hozzájárul a fő termék megvételéhez akkor kötelező.

(#32) janeszgol válasza Joachim21 (#29) üzenetére


janeszgol
félisten

Erre bizonyíték? Mert amivel egy BT-s eszköz sugároz, az nem veszélyes.
Az USA lakosságának harmada-fele nagyon keményen gyógyszerfüggő. Ne velük példálozzunk.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#33) janeszgol


janeszgol
félisten

Tech2 teszt: [link]
4 perc környékén van a mikrofon teszt. A Live-hoz képest valóban sokkal jobb a minősége.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#34) ForRedGlory válasza janeszgol (#33) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ennyit a mobilaréna tesztjáről:

"Egyrészt, a műanyag töltőtok zsanérjának enyhe lötyögése kicsit méltatlan, a fülesek mágneses kapcsolódása gyengének nevezhető."

vs.

[link]

(#35) snots


snots
tag

Én teljes mértékben meg vagyok elégedve vele. Ráadásul ami nekem hatalmas pozitívum, hogy végre egy olyan fülhallgató, ami nem akar kiesni a fülemből. Kipróbáltam jópárat az idők során, rengeteg féle "dugóval" (ötletem sincs, hogy mi ennek a hivatalos neve), csak a szenvedés volt vele. Ilyen értelemben az, hogy beleül az ember fülébe, vagyis a mérete, nekem kifejezetten pozitívum. Ez nekem egész egyszerűen megmarad, nem kell befelé tuszkolnom 3 percenként, hogy ne vesszen el a basszus, meg az egekig tekernem a hangerőt, hogy halljak valamit. Fejhallgatón gondolkoztam, mielőtt kipróbáltam, de így mostmár nem hiszem, hogy veszek, legalábbis nem sürgős mostmár.

Nekem a hangminőséggel semmi gondom nincs, teltnek érzem a hangját, de elképzelhető, hogy igénytelen vagyok. A mikrofonja nagyon jól működik, teljesen tisztán hall a másik fél.

Mivel a fülből kiesés nekem örök probléma volt, ezért fel sem merült, hogy vegyek egyet, de így, hogy "ingyen" volt, kipróbáltam és nekem nagyon bevált. Ezek után már simán vennék egyet, ha úgy alakul, remélem, hogy azért nem lesz rá szükség belátható időn belül.

A doboz teteje valóban lötyög egy kicsit, de addig amíg nem olvastam a tesztet erről, nekem fel sem tűnt.

Én, személy szerint, meg vagyok elégedve a termékkel.

(#36) mcs


mcs
veterán

Ugyanolyan hulladék formatervezéssel bír, mint a Buds+, pedig a hangminőségük tényleg kiváló.

(#37) maximilian4 válasza ForRedGlory (#34) üzenetére


maximilian4
addikt

Mit vársz egy mobilarena teszttől? Már rég elhúzott az oldal mellett a konkurencia. Egyedül a fórum miatt használom az oldalt, mert az még mindig Mo.-on a legkulturáltabb. Egyébként meg ha valaminek a valós és részletes bemutatására vagyok kíváncsi, megnézek egy tech2 videót. Itt mobilarenan egy csomószor írásban leírnak egy tényt, de semmilyen formában nincs alátámasztva, más helyen meg videó formájában bemutatják pont az ellenkezőjét.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#38) vicze válasza maximilian4 (#37) üzenetére


vicze
félisten

Tech2 videó:
"FIGYELEM! A videó a Samsung Magyarország által fizetett promóciót tartalmaz, ami a Buds Pro bemutatására vonatkozik. Ez is a Samsung Univerzuma részét képezi."

Azért nem árt helyén kezelni a dolgokat, még akkor is ha ennek a cikknek a tartalmával nem értek egyet.

(#39) joey04 válasza maximilian4 (#37) üzenetére


joey04
titán

megnézek egy tech2 videót

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#40) LurkerSheik válasza Essentials (#7) üzenetére


LurkerSheik
senior tag

Drágának tartok egy Airpods Prot, de mindig oda kyukadok ki, hogy amikor megjelent egy nagyszerű mindenes ként érkezett.
In-ear+QI+ANC
Alig volt a piacon olyan füles ami egybe hozta volna egyben + iphone kompatibilitás.
a Xiaomi legfrissebb Air 2 Pro-ja ami egyben kínálna 30 körül ilyen szettet, de az a dizájn siralmas plusz az ANC se remekel. Működik de mégis olyan mintha egy béta termék lenne.
Jabra Elite 85t ami 65 pénz az Emagnál már jóideje, egy nem rossz szett.
Vajon mi jön le az egyszeri usernek? Az appletől megkapott egy tök jó terméket (ökoszisztémába illeszthető) aminek a dizájnját hamar, a hardverét 1-2 év mire lekopizzák megint és mindig újra ez a nóta.

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#41) BusinessGuy válasza LurkerSheik (#40) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Jabra 85t-t inkább hagyjuk. Az a hangzás minden csak nem ebbe az árba való... Vetekszik egy 20ezres sennheiserrel...

(#42) MrOomen válasza swayze (#10) üzenetére


MrOomen
tag

Viszont olvass utána mielőtt hülyeséget mondasz. Árukeresőn is találsz véleményeket. Nincsenek annyira oda érte. Sőt ennyi pénzért rohadt gáz hogy csak a jobb oldalát lehet önállóan használni pl telefonálásnál. 30-40 ezres JBL-ek ezeket már megoldják.

(#43) adamklark


adamklark
senior tag

nekem eddig volt samsung buds (rendelési ajándék), buds+ (akciósan vettem) és buds live (rendelési ajándék, buds+ családban maradt), sose volt gondom vele, szerintem jó kis készülék, de az ár túlzó és ha nem lett volna előrendelési ajándék önmagamtól nem vettem volna meg (teljes áron). Nekem 3 féle is volt, érdekes módon pár hónap múlva nem mentek tönkre meg társai..

Most is ott tartok, hogy nem érzek késztetést hogy ezt vegyem, mert minek, az előzőek is nyújtották azt amit elvártam tőlük. Aki ilyet tervezne venni, milyen megfontolásból tenné?

(#44) Morph33


Morph33
tag

90 ezer? Jesszusom!

Pár hete jött meg Indiegogo-ról a Soundpeats H1-em 24 ezerért. Dual driver, abból az egyik Knowles balanced armature. Legújabb BT5.2 es Qualcomm chip, aptX adaptive, gaming mode, 10 óra üzemidő, a tokkal már 40 óra, tölthető vezeték nélkül, Comply foamtipet adnak hozzá a szilikonosokon felül, van app, hamarosan jön rá az ANC és az ambient sound is.

Gyönyörűen szól, jó az érintéses vezérélés, amivel hangerőt is lehet állítani.

Mi kell még? Na ez a buds micsoda biztos nem, főleg ennyiért.

(#45) maximilian4 válasza Morph33 (#44) üzenetére


maximilian4
addikt

Egy Samsung vagy Apple nem tud olyan alacsony áron adni terméket mint egy kickstarteres project. Ráadásul egyáltalán nem lehet megvásárolni az oldalon.

Maxi

(#46) CsabaZz válasza vicze (#38) üzenetére


CsabaZz
tag

És emiatt most erőssebbek lettek a tokban a mágnesek, vagy a tesztelő egy javított példányt kapott, vagy mire akarsz ezzel kilyukadni? :F Mert a videóban nem estek ki a tokból, ahogy a csóka bemutatta, igaz, egy autót gondolom nem tud felemelni, tehát hogy mihez képest gyengék a mágnesek a cikkíró szerint, az kérdéses.

[ Szerkesztve ]

"[...] Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük." :)

(#47) vicze válasza maximilian4 (#45) üzenetére


vicze
félisten

Soundpeats egy elég nagy több milliós cég 5 random márkával, Kikstartert és Indigogo-t is csak marketingre használják semmi másra. Mostanában ez a divat. Kész csomagolt terméket kikstarterre rakod és eljátszod, hogy fejleszted.

(#48) maximilian4 válasza vicze (#47) üzenetére


maximilian4
addikt

De akkor most miért nem tudom megvásárolni sehol sem?

Maxi

(#49) avengear válasza maximilian4 (#48) üzenetére


avengear
kezdő

Mert amíg a kickstarteres és indigogos rendeléseket nem teljesítik, addig máshol nem árulják. Sztem még legalább áprilisig nem lesz sehol máshol kapható.

Az enyémet január 7-én adták fel és 14-én kaptam meg, ami nem rossz, tekintve, hogy Hongkongból jött.

[ Szerkesztve ]

(#50) vicze válasza maximilian4 (#48) üzenetére


vicze
félisten

Marketing része. Van 20 másik termékük amit meg tudsz.

@avengear: Hónap végén szinte tuti kapható lesz már.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.