Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wyco


Wyco
tag

Sosem ertettem az ilyenekbe miert nem tesznek androdiot.

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#2) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Pont ezt akartam reklamálni én is.
A csúcsmodellek üzleti telefonok, szerintem a minimum a kétkártyás üzem. Vagy duma+net SIM vagy céges duma + privát duma, esetleg egyik céges duma + másik céges duma...
Érthetetlen.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#3) DemonDani


DemonDani
addikt

érdekes konstrukció... duo simet nem használok de kíváncsi vagyok hogyan oldja meg ezt a feladatot, és igen végre lesz wifink is

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#4) sbazsi


sbazsi
veterán

Én is régóta keresek valami használható, andoridos kétkártyás telefont...
Léteznek kínai cuccok, de vagy gagyi felbontással, vagy rezisztív, vagy nincs benne pl 3g.
:U

(#5) kaller1 válasza Wyco (#1) üzenetére


kaller1
veterán

Kínaiak tesznek, a nagyok meg nem tartják ezt fontosnak. :)

.::> <::.

(#6) Lompos48


Lompos48
nagyúr

Bár az egyik csatorna lehetne 3G. De nem az. Nálam vesztesek.

(#7) skajwa válasza Wyco (#1) üzenetére


skajwa
senior tag

Nekem is pont ez volt az első gondolatom! :) Majd ha az LG kidob egy két simes androidot, egyből jön a válasz.

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#8) Day 'n' Nite


Day 'n' Nite
aktív tag

Inkább a Wave-be tömnének két SIM-et, és meglenne számomra a tökéletes telefon :)) :))

“Nem akkor alkottál tökéleteset, ha már nem tudsz mit hozzátenni, hanem ha már nem tudsz mit elvenni belőle.” /Antoine de Saint-Exupéry/

(#9) Probber válasza Wyco (#1) üzenetére


Probber
őstag

Mert akkor kötelező lenne a GPS, egy értékelhető méretű RAM és egy erősebb processzor is, ami máris feljebb tornázná az árát és akkor az már nem ez a telefon lenne. Tudod van egy követelmény aminek meg kell felelnie, hogy Android-ot futtathasson. Csupán ezért.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#10) plus44 válasza Kapanyél (#2) üzenetére


plus44
veterán

Mert akkor annyit se bírna az akksi, mint amit jelenleg...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#11) minifoximaxi


minifoximaxi
tag

"piaci bevezetésének időpontja és várható ára egyelőre nem ismert"

tegnap hoztak edigi újságot, benne van 29 900-ért.

Samsung Galaxy S4 mini DUOS - Black Edition

(#12) gsc73


gsc73
aktív tag

Sziasztok!

Én fordítva jártam. Keresgélek dual sim-es telefonokat, egyszerűt, olcsót, amikor beleakadtam ebbe edigital-nál. Mikorra várható egy teszt? Vagy még nagyon friss a készülék? Nekem pont jó volna.....(másik alternatíva az E2152, ami tényleg csak telefon, de lehet hogy részánnám a plusz pénzt)

Persze nem tudom, hogy van-e értelme 320*240-es felbontáson internetet használni, még sosem tettem. Sok sok tesztet olvasva sokszor a lényeg, legalábbis ami számomra fontos, kimarad: hogyan lehet használni a telefonkönyvet, vagy a T9-nél hogyan van megoldva ha olyan szót szeretnél beírni, ami nincs a szótárban...stb.....

Mi van akkor ha valaki vásárlás előtt ki szeretné próbálni a készüléket? Megnézni milyen a NET, WIFI, telefonkönyv, SMS írás, érintőképrnyő....stb. Van erre valahol lehetőség? Nem szeretnék úgy megvenni valamit, ami számomra idegesítő, nehézkes kezeléssel bír, amivel nap mint nap meg kell bírkóznom.

Üdv: g.

kedvenc szavaim: palack, flakon, kredenc, fridzsider, ibrik, trafik, szvetter, fregoli, rezsó, sparhelt, vájdling, szifon, gardrób, partvis, spejz, tégely, drót, abrosz, lavór...szocreál.

(#13) gsc73


gsc73
aktív tag

Egy kis infó, hátha valakit érdekel:

http://www.youtube.com/watch?v=3dbZiA5G3GU

Én nagyon várom a tesztet.

Üdv:g.

kedvenc szavaim: palack, flakon, kredenc, fridzsider, ibrik, trafik, szvetter, fregoli, rezsó, sparhelt, vájdling, szifon, gardrób, partvis, spejz, tégely, drót, abrosz, lavór...szocreál.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.