Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bt infó


bt infó
tag

Nem egy tömegtelefon az biztos.
A samsung is csak az időt veszti el ezzel az "erős" termékkel
ha megnézük a Se w200i árát akkor ez...

[ Szerkesztve ]

A pecsét helye

(#2) Klemice


Klemice
senior tag

Anyukámnak mióta kijött 2 éve ilyen van..
Nem is gondoltam volna, hogy ilyen régi készülékeket is teszt alá vetnek manapság..

(#3) LonGleY


LonGleY
veterán

Ennyire nincs más, hogy csak a szarabbnál szarabb samsungok jutnak el a tesztig? Nem mintha akármely egyéb samsungra kíváncsi lennék...

[ Szerkesztve ]

(#4) papi77 válasza Klemice (#2) üzenetére


papi77
addikt

Tényleg nagyon régi! :U

Az első: NOKIA 1611

(#5) Bog válasza LonGleY (#3) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Alapvetően: igen. Tudod mi van még nálunk? 1db Hello Kitty, 1db Alcatel, 1db dual simes karóra, 1db Philips, 1db nanopad, 3db BT kihangosító, 1db Voda USB szirszar.

Várni kell, míg ideérnek a barcelonai újdonságok.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#6) papi77 válasza Klemice (#2) üzenetére


papi77
addikt

Bog: SE C 510-ről nincs még hír,h mikor lesz teszt? Az is már megjelent!

[ Szerkesztve ]

Az első: NOKIA 1611

(#7) T0rnad0 válasza LonGleY (#3) üzenetére


T0rnad0
addikt

Omnia HD? :F
Ennyi pénzért biztos nem ezt a telót venném :(

Bog: Alcatelt, Alcatelt :)

[ Szerkesztve ]

Z Fold 4

(#8) hemaka


hemaka
nagyúr

Pedig külsőre szerintem tök pofás darab, kár hogy a kijelzője gyengécske, bulizós telefonnak jó lenne. :) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9) forgonati


forgonati
őstag

Tényleg nincs sok értelme ennek a cuccnak. A Voda 331 szebb, jobb, és sokkal olcsóbb. Nem tudok 1 értelmes indokot felhozni, hogy valaki miért venné meg pont ezt. Hasonló tudásút kap olcsóbban is, ha meg ugyanilyen áron akar mobilt az ember, akkor vesz már ettől jobbat. Igencsak felejtős.

Keelah Se'lai!

(#10) Bog válasza papi77 (#6) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Még nem kapható, addig nincs esélyünk rá. A gyártó PR csapatnak meg még később lesz tesztpéldánya... :(

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#11) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Kicsi kijelző, kicsi navigomb. Ebben az árkategóriában van jobb vétel is, pedig szép telefon, nekem tetszik.

(#12) papi77 válasza Bog (#10) üzenetére


papi77
addikt

:O Azért köszi!

Az első: NOKIA 1611

(#13) Ribi


Ribi
nagyúr

Nekem is van 1 ilyen, mivel céges teló kellett, úgyis csak telefonálásra lesz használva és elférjen a zsebemben, legyen lapos.
Így lett ez.
Akksija tényleg egész sokáig bírja, ha nem telefonál vele az ember.
Maga a kütyü habár műanyag nagyon merev, jól összerakott.
Ami nagyon jó, hogy elég hangosra lehet venni és nekem nem torzít egyáltalán.
A telefonkönyv viszont kiábrándító.
Sim-re 16 karakter ugye alap, de hogy a memóriába is csak 20 karakter fér egy névhez az elég vicces.
Billentyű feloldást meg kell szokni. Ha nyomok 1 menu+feloldást, utána kb 5 mp-ig írja a feloldva szöveget... Viszont ezt szerencsére el lehet nyomni a lerak gombal.
Szóval ezt a telefont én nemtudom kinek ajánlanám, de leginkább senkinek.
Eleinte jónak tűnik, de amint valamit is akar vele csinálni az ember, legtöbbször az "ezt a s**rt" kifejezés jut az eszébe. Egyetlen előnye, hogy nagyon lapos.

"kicsi navigomb" ezzel nincs gond, mert kiemelkedik a 2 széle, ezért szerintem jó nyomkodható.
Viszont a jobbra balra baromira hiányzik, főleg amikor vissza kellene menni javítani valamit.
Mert ugye ezt nem lehet :W Csak visszatörölni.

[ Szerkesztve ]

(#14) yoman1


yoman1
csendes tag

"Igyekszünk minden mobilkészülékről írni, ami hazánkban kapható"
Nem akarok kukacoskodni, de a motorolát eléggé hanyagoljátok mostanában, pedig már vagy 6-7 hónapja megjelent (a teljesség igénye nélkül)pl: a810, a1600, ve538, zn200. Teszt??
Ezt már kérdeztem a fórumban, akkor nem kaptam rá választ, hátha most...

(#15) mukibuci válasza Bog (#5) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Nanopadot :K kíváncsi vagyok, hogy meleg hatására tényleg büdös-e és eldobja-e a telefont, vagy a probléma bennünk volt? :C

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#16) Bog válasza yoman1 (#14) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Egy Motorola már úton van, de a lenti felsorolásból hivatalosan egyet sem hozott be a Motorola Hungary...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#17) Bog válasza mukibuci (#15) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nem akarom előre lelőni a nanopad konklúziót, de kibontás után istenkirály volt, aztán első öblítést követően már sokat gyengült, a portól pedig gyakorlatilag nullára csökken a tapadás.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#18) yoman1 válasza Bog (#16) üzenetére


yoman1
csendes tag

De azért a telefonok nagy részét gsm boltokból kapjátok ti is, amit írtok is a tesztekben h éppen honnan érkezett a készülék. Tudom ugyan h hivatalosan nem kaphatók, de a gsm boltok polcain ott vigyorognak. Sztem lennének még páran akik kíváncsiak lennének pl Magyarország egyik legolcsóbb érintős mobiljára (moto a810)...

(#19) mukibuci válasza Bog (#17) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Kibontás után nálunk is szupi volt, aztán kiraktuk a kirakatba, egy függőleges műanyag "izére", ami mögött világítás van, és enyhén melegszik, hát ott vége lett sajna az "űrtechnikának". Ezek után kérdés, hogy a nyári meleget hogyan fogja bírni a kocsikban;)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#20) Bog válasza yoman1 (#18) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Sajnos ebben tévedsz. A GSM boltok polcain sem nagyon vigyorognak ezek, ha valakinek kell egy ilyen, akkor azt az egy darabot berendelik. Mert különben a Motorola cuccok jelentős része eladhatatlan. Ha én azt mondom az XXL-nek, vagy akármelyik partnernek, hogy kéne egy A810, akkor azt mondják, hogy nem. Berendeli, megjön, megkapjuk, használjuk, ő meg kiteszi bukóval az üzletbe (mert használt), és még úgy sem veszi meg a kutya sem, ráadásul félek, hogy túl sok jót nem is tudnánk róla írni... És meg is értem őket, így is buknak, ha mondjuk küldenek egy E75-öt, de azt bevállalja, mert utána elad belőle 80-at, érted, simán megtérül.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#21) yoman1 válasza Bog (#20) üzenetére


yoman1
csendes tag

Aha, mostmár értem a problémát. Én azért szívesen elolvasnék egy tesztet ezekről, remélem, hogy lesz rá alkalmam előbb-utóbb. És bocs az off-ért.

(#22) Goose-T válasza Bog (#20) üzenetére


Goose-T
veterán

És ti egyáltalán nem vagytok hajlandóak vállalni pár ezer forint bukót, csak hogy színesebb legyen a felhozatalotok? Behozatjátok, megveszitek, letesztelitek, aztán feldobjátok a Hardverapróra. :D

[ Szerkesztve ]

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#23) LonGleY válasza Bog (#5) üzenetére


LonGleY
veterán

Az nem semmi! :] Egy kis ráfordítás valóban illene frissítés gyanánt,
de biztos megvan a reklámból befolyt pénz helye máshol is.

[ Szerkesztve ]

(#24) Bog válasza LonGleY (#23) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nyugalom, jön az E75, aztán szép lassan az új SE cuccok is, úgyhogy nincs para.
MOD: ha egyébként előre tudom, hogy valaki megvenné a tesztcuccot a review után, akkor nyilván megvenném, persze. De nem hiszem, hogy el tudok adni egy Motorolát...

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#25) <NewL> válasza Bog (#24) üzenetére


<NewL>
addikt

áá én azt várom már nagyon :)

Ez meg szerintem nem rossz kis telefon,a célra tökéletesen megfelel,az ára sem rossz. A cím meg eléggé lehangoló szerintem. Pont elég.

There's an app for that

(#26) TheDragon007 válasza <NewL> (#25) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Erre hamar meglett a reakció: A "kevesebb" "még kevesebb" lett :DDD

Bog: Telefonálni próbáltál ezzel a készülékkel? Mintha nem olvastam volna a hangminőségről, vagy csak én ugrottam volna át azt a részt?

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#27) Bog válasza TheDragon007 (#26) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Semmi gond nincs a hangminőséggel, most is ezt használom, mert nem büntetem magam a HK mobillal, amíg nem muszáj.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#28) Alfa80X


Alfa80X
csendes tag

Én ezt használom már lassan egy éve, és nagyon meg vagyok vele elégedve! (Pedig fősulira járok, és nem vagyok 80 éves sem.) Tényleg semmi másra nem kell, mint SMSt írni, és telefonálni, de arra viszont kiválóan alkalmas. Amíg nincs szükségem többre addig tökéletesen megfelel, nagyon barátságos kis készülék.

(#29) Alfa80X válasza Alfa80X (#28) üzenetére


Alfa80X
csendes tag

Még annyi kimaradt, én 6.500 Ft-ért (bruttó) vettem anno a Médiában - rögtön 2-t is. :D

Egyedül a bill. zárat mondták egy másik olcsó telefonnal kapcsolatos múltkori topicban lassúnak, ám ha a kioldást követően nyomsz egy másik billentyűt (pl. le-fel gomb) akkor rögtön eltűnik a párbeszéd ablak - így szerintem nem lassabb egy Nokiánál...

TheDragon007: Jó hangminősége van, nem halkult el eddig soha, nem szakadozott.

[ Szerkesztve ]

(#30) dedike válasza bt infó (#1) üzenetére


dedike
addikt

Véleményem szerint ebből többet eladnak/eladtak úgy "globalice", mint egy mindenféle okossággal tuningolt valamilyen okostelefonból... ;]

<csak Kínában és Indiában több, mint 2 milliárdan laknak...na oda ez teljesen tökéletes!> :R

Jó szerencsét!

(#31) Khaal válasza Klemice (#2) üzenetére


Khaal
őstag

Én is ilyet vettem anyámnak úgy egy éve, csak piros színűt.
A létező legeyszerűbben kezelhető telefont kerestem, a Motorola F3 volt a másik lehetőség, de a kijelző miatt inkább ez lett belőle.

Kicsi, lapos, szerintem elegáns, egyedül a gumis gombok néznek ki kicsit "olcsómobilosan" rajta. A kijelző ugyan pici és csapnivalóak a betekintési szögei, de legalább baromira fényes.

Kevés telefonálással akár egy hetet is kihúz egy töltéssel, ami egy ekkora méretű akksitól nem rossz teljesítmény.

Csengőhangok borzasztóak, de jó hangosan szólnak :D

Telefonálás hangminősége teljesen korrekt.

Egy dolog van szerintem ami agyoncsapja az egész telefont, az pedig a lassúsága, a billentyűzár feloldása tényleg kínszenvedés, a menü tetű lassú, az sms íráshoz meg nem árt egy jó nagy adag türelem.

A kártyafüggetlen ár tényleg sok érte, de ha van feltöltőkártyás akcióban 5-6 ezerért szerintem nem rossz vétel.

[ Szerkesztve ]

(#32) fricz19


fricz19
őstag

tipikus nagyi-phone.
jó lesz majd ajándéknak. :DD
olcsó és ez a lényeg...

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#33) Franklin válasza Bog (#5) üzenetére


Franklin
addikt

Milyen Philips? Mikor lesz teszt? Mikor lesznek már kaphatók a Philipsek? ;-)

(#34) Van2


Van2
csendes tag

Ez egy nagyon klassz telefon, kb. 2 éve használom. Vállalkozó vagyok, naponta átlag 15-20 hívást bonyolítok ezen. Nem értek egyet a korábbi értékeléssel, amely szerint ez lassú lenne. Egyáltalán nem lassú a menüje, lehet hogy hibás példánya volt a fenti értékelőnek.

Azért vettem ezt mert nem akarok hülyeségeket a telefonban és szeretem a nadrágzsebemben hordani. Nagyon kicsi, nagyon elegáns. Nincs benne játék. Ez jó, mert különben folyton azt nyomogatnám. Az akkuja is nagyon jó.

Egy hibája van: Az Sms írás az tényleg kegyetlen, SMS-ezeknők erősen nem ajánlom. A T9-ese rossz, kínszenvedés egy üzenetet megírni. Én már egyáltalán nem írok.

Ezen kívűl tökelétes ez második telefonnak, buli telefonnak, nagyinak, stb.
Bátran merem ajánlani.

(#35) joey04 válasza Bog (#5) üzenetére


joey04
titán

Nem vészes az.
HK teszt, videóval megfejelve tuti siker.
Alcatel érdekes.
Na a többi a langyos f*s.(számomra :D )

Olyan sokat ezek szerint nem kell már várni az új modellekre, legalábbis ez jön le abból, hogy a szegényes kínálat ellenére 2 teszt volt 1 nap

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#36) atesss


atesss
addikt

Szerintem ennek a telefonnak egy pozitívuma van, mégpedig, hogy 8,9 mm vastag !
Ha két telefont használsz (és mondjuk nem veszel DualSim-eset), akkor egy másik vékony telefonnal együtt is elfér akár egy zsebedben.
Pl. E51 + egy ilyen együtt is csak 21mm vastag lenne, alig vastagabb, mint a K300i-m a maga 19mm-ével. Súlyra mondjuk több azért az igaz...

Korábban ajánlottam is nővéremnek, hogy vegyen egy ilyet második telefonnak, talán ezt vett volna itthon, de közben Angliában elromlott az akkor 2. telója, egy Nokia 1600, elment a háttérvilágítása mert leejtette. De aztán itthon megcsinálták garanciálisan. :D
Aztán végül egy 2630-at vett Angliában, átszámítva kb. 6000ft-ért, függetlenül. :U

[ Szerkesztve ]

(#37) bt infó válasza atesss (#36) üzenetére


bt infó
tag

5-3 ezerér kapok használt w200i-t és ez ahoz képest nem igazi

A pecsét helye

(#38) atesss válasza bt infó (#37) üzenetére


atesss
addikt

Na ja, csak annak most néztem meg, 18 mm a vastagsága !
Márpedig van akinek ez nem mindegy.
Attól még nem mondom, hogy én vennék ilyet, még a K300i-mnél is kevesebbet tud, pedig az se volt egy olyan hűdedrága darab, 18e körül vettem több mint 3 éve.

Ha a vastagságot nézzük ugyanazon a helyen elvileg két C170-es férhet el, ahol egy W200i. Nem mintha ez a megoldás olyan jó lenne, csak felvetettem.
Mivel a dual SIM-es mobilok még mindig ritkaságszámba mennek (meg a legolcsóbb ilyen is drágának számít), és ha valakinek kettőt kell használnia...
Egy nagyobb zsebű nadrágomban hordtam már 2 mobilt (de épp csak kb. 2 napra, egyszer amikor nem volt pénzem a saját kártyámon, és ez a tartalék volt a "hívós" mobilom, azon volt pénz)
A K300i melett egy T630 volt (az is kb. 20mm vastag). De azért nem volt túl kényelmes... Két C170-es viszont (elméletileg) jó lehet erre is.
Tudni azt semmit se tudna egyik se a telefonáláson kívül, de legalább egész olcsók még együtt is, és két telefon egy helyén. :P

(#39) papi77 válasza bt infó (#37) üzenetére


papi77
addikt

...és 1000x jobb!

Az első: NOKIA 1611

(#40) Mario88


Mario88
tag

Második telónak kiváló, 15ezret nem ér. Karácsony előtt az egyik hiperben 5.990-ért dobták utánam :DDD

(#41) bt infó válasza atesss (#38) üzenetére


bt infó
tag

Ha ennyire fontos a vastagság akkor van ennél vékonyabb is de második telefonnak meg mostmár minek egy fapadosat elég ha egy jó van azt az tud minden meg aki 2,-dik telefont vesz eleve nem egy vékony pengét használ... :U
Meg ha ennyire tetszik hogy ilyen vékony akkor elég 5-öt beszerezni és láss csodát elfér minden zsebbe 5 darab ..és így teljsesen elégedett leszek
De ha marad ki egy zseb azt is ki lehet tölteni ezzel ráadásul kényelmes lessz
Bár lehet amugy a w200i-se egy nagy teremtés ha a vastagsága nemis olyan mint ennek a
"csoda Samsungnak :Y ""

[ Szerkesztve ]

A pecsét helye

(#42) fifi_addict


fifi_addict
tag

hali! valamit a samsung c180-ról tud valaki? vettem egyet, van benne bluetooth, de nem birom rávenni a számítógépet, hogy felismerje... please, help. :N :R

...........................???

(#43) moma


moma
őstag

nincs valakinek egy elfekvő adatkábele ehhez? :DDD

we all deserve a bit of luck.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.