Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) bepe79 válasza Patrick (#150) üzenetére


bepe79
addikt

Igazad van, rágugliztam én is, és kék meg szürke van mindenhol idehaza nálunk. Volt ebből is piros, az nem a B2100? :F Mert arra emlékszem, hogy én B2100-at akartam venni, és abból viszont egész Budapesten nem találtam szürke-feketét, csak és kizárólag pirosat, de azt mindenhol.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#152) Ricardo válasza Patrick (#150) üzenetére


Ricardo
félisten

Itt van piros, de már belinkeltem a másik topicba is.

(#153) bepe79 válasza Ricardo (#152) üzenetére


bepe79
addikt

Itt szintén csak a B2100 piros, a B2700 meg szürke. :B

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#154) Ricardo válasza bepe79 (#153) üzenetére


Ricardo
félisten

Ezt benéztem :B

(#155) Patrick


Patrick
addikt

Igen sajnos, valóban nem találni :(

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#156) SzuSzi89


SzuSzi89
csendes tag

Hali!

Az első nokiám egy E51 most 2és fél éves, de nem teljesen pozitív a véleményem. Két év alatt háromszor volt szervízben :(( , ami lehet, hogy az én hibám is, mert egy ideig a zsebemben hordtam. Most a b2700 és a nokia 3720 között gondolkodom, és egy döntő erejű kérdésem lenne a b2700hoz. Tudja valaki, hogy a hangrögzítője mennyit tud felvenni (időben korlátozott-e, vagy a memória méretétől függ)?

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#157) bepe79 válasza SzuSzi89 (#156) üzenetére


bepe79
addikt

Szia!

Én megnéztem most az én B2700-asam menüjében a hangrögzítőt, és a felvétel idejénél ilyen beállítások vannak, hogy 1 perc, 2 perc, 3 perc, 4 perc, 5 perc, 60 perc, és utána "MMS limit". Ez utóbbi nem tudom, hogy mi pontosan, mert nem túl egyértelmű.

Üdv: Bepe

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#158) SzuSzi89 válasza bepe79 (#157) üzenetére


SzuSzi89
csendes tag

Nagyon köszönöm! :)

(#159) bepe79


bepe79
addikt

Minél többet használom a Samsung B2700-amat, annál jobban tetszik, egyszerűen nagyon eltalálták ezt a készüléket Samuék. Megpróbálom összegezni, hogy mik a pozitívumok benne, hamár úgyis döglődik a topik (nem tudom miért, csak azért, mert nem olyan szép, mint egy Nokia 8850 vagy egy iPhone?)

(előre leszögezem, nem vagyok a Samsung beépített marketingese, és nem nekik dolgozom, bár amennyit dícsértem már, akár kaphatnék érte jutalékot / fizut is tőlük)

1., fekete-szürkében teljesen efogadható / vállalható kinézet

2., masszív, strapabíró készülékház (na ná, hisz ezért van), jó fogás, ergonomikus kialakítás, viszonylag nagy billentyűk, könnyen kezelhető billentyűzet

3., szép, nagy TFT kijelző (nem az érintős telókhoz képest), viszonylag nagy felbontással és 3x4 ikonos menüvel (végre nem csak 3x3!)

4., óriási pirospont, amiért tölthető USB-n keresztül!

5., van BT, alap!

6., van 3G, előlapi kamera

7., viszonylag normális elsődleges kamerát kapott, strapa-mobilhoz képest tűrhető képet csinál, de nem ezekkel fogok fotópályázatot nyerni

8., gyors szoftver, villámgyorsan reagál mindenre az elődökhöz képest (M110), zsírbubi!

9., Samsung PC Studio-k közül nekem csak a gyári CD-n lévővel sikerült kommunikációra bírni a PC-vel / számítógéppel, de legalább működik minden

10., Outlook-al szinkronizálható, szintén pirospont!

11., jó erős akksi van alatta, kikapcsolt 3G / UMTS-el másfél hétig is elmegy (nálam)

12., a gyári témák nagyon jók, a sötétebb is, és az országházas is a repülő madarakkal, plusz bejövő SMS esetén a hullócsillagokkal, telitalálat! (:

13., ki-be kapcsolható a billentyűzár, tetszés szerint

14., kijelző fényereje állítható, tetszés szerint

15., kijelző elsötétülés ideje állítható

16., van zenelejátszó, FM rádió, hangrögzítő; multimédiából sem gyenge

17., böngésző van

18., Az OK gomb (navi középső gomb) itt már nem a netre visz (vinne, ha nem tiltottam volna le)

19., mindig maximális a térerő

20., jó a hangminőség, van zajszűrője, ami ki-be kapcsolható!

21., profilok állíthatók, maximális testreszabhatósággal

22., nagy az üzenet-kapacitás, nem kell félni, hogy majd törölgetni kell...

23., hívásbeállítások, hívószámkijelzés, hívó adatainak kijelzése ki-be kapcsolgatható, tetszés szerint

24., a kamera szintén testreszabható elég rendesen, mindent megtalálnuk bele, egy ilyen telóba több, mint elegendő

25., figyelmeztető, naptár, ébresztő, játékok vannak

26., bővíthető a memóriája memóriakártyával

27., feltölthető (akár saját memóriába, akár memóriakártyára) saját zene, akár MP3-ban is, ami hívásjelzőnek, SMS-nek, ébresztőnek, mindennek beállítható

28., 3gp videót is lejátszik, ha avi vagy mpg videónkat átkonvertáljuk PC-n 3gp-be, és feltöltjük, akkor lejátssza, kipróbáltam

29., nem kell félteni az eséstől, esőtől, stb., tényleg bírja rendesen a strapát

30., offline módban használható rajta térkép, tehát képfájlként feltöltve térképrészletet offline GPS-ként is funkciónál

31., van benne beépített iránytű, lépés-számláló, RSS olvasó, időzítő, számológép, minden, mi szem- s szájnak ingere

Egyelőre ennyi, majd még lehet, hogy frissítem a listát! ;)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#160) meroly válasza bepe79 (#159) üzenetére


meroly
veterán

Bakker! :Y
Ez ám a lista :DDD
Látom igazán szereted ezt a telefont....

Impossible is nothing

(#161) #77299456 válasza bepe79 (#159) üzenetére


#77299456
törölt tag

Szia!

Látom elég jól ismered a mobilt :) tudnál nekem abban segíteni a 3 g kikapcsolása az a hálózati módok között a gsm-re állítás? Mert erre állítottam de a térerő jelző mellet még mindig van egy kék négyzetben egy G betű, ez mi ez ha nem az? :D

Előre is köszönöm a válaszod !

(#162) bepe79 válasza #77299456 (#161) üzenetére


bepe79
addikt

Igen, pontosan, ott nekem nem UMTS-re, hanem GSM-re van állítva, és így nem 3G-n megy, bírja is általában 4-5-6 napig, használattól függően. Nekem az rémlik, hogy ha UMTS-re van állítva, akkor 3G felirat jelenik meg a bal felső sarokban a kis kék négyzetben a térerő-jelző pálcikák mellett. :)

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#163) vagamo


vagamo
őstag

Szeretnék kérdezni párat a telefonról.

-Van e olyan alkalmazás amivel a telefonbeszélgetéseket lehet rögzíteni és ezt az alkalmazást automatára be lehet e állítani? Nagyon fontos lenne a számomra!!!
-Nagyobb aksi vehető e hozzá?

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#164) bepe79


bepe79
addikt

Hát, a hosszabb Sonim XP1 használat után csak kijött, hogy mi a hibája, nemes egyszerűséggel sz@r a hangminőség, sem én nem hallom a másik felet normálisan, sem ő engem... azzal, akivel szinte napi szinten beszélünk, és amíg a B2700-at használtam, addig minden OK volt. És mást sem hallok, meg más sem engem, tehát ez epic fail... hiába strapa, meg hiába minőségi, ha csak arra nem lehet használni, amire való... és mindezt méregdrágán. Úgyhogy ma este visszaraktam a SIM kártyámat a B2700-amba (áldom az eszem, hogy nem adtam el, csak a B2710-et), és mától újra a Samsung B2700-asomat használom, ugyanis nekem fontos az, hogy egy telefonnal telefonálni is lehessen.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#165) ripley172


ripley172
csendes tag

Óh Yeahh :) Sziasztok! nekem egy Bf2100-asom van. ez a 2700 elődje. Nos eddig ezeket próbáltam vele: por és hamu= kukásként dolgozom és néha mikor megcsúszik az ember faluhelyen amikor kézzel borítom be az edényt..hát előfordult már hogy magamra borítottam egy 120-as edényt, tele hamuval. Aztán bemegyek a céghez meló végén és a zuhany alatt lemosom. (praktikus amúgy bevinni, mert ellopják a szekrényedből a telót ) A szekrényzár...egy vicc :)

Szóval zuhany alatt telefonáltam már vele. Aztán bedobtam a kádba fürdéskor, és videóztam vele egyet a víz alatt. Amikor kivettem( ez kb 3-4 perc volt, akkor csak a gumimembrán között megszorult vizet kellett kifújnom, kiráznom belőle, hogy újra torzulás mentesen szóljon a hangszórója)

Dobálni direkt nem dobáltam, de gond nélkül esett már le párszor.
A kijelzőjére raktam egy víztiszta átlátszó matricát, biztos ami biztos, gyűlölöm a karcokat.

Nekem döbbenet volt ez a teló, mármint ami a víztűrőképességét illeti. Azóta minden haver aki még nem látta, lépten nyomon bedobálja a söröspoharába, vagy valamelyik szökőkútba, ha érintjük. Ezért pipa is vagyok, és nem adom ki könnyen a kezemből :)
Szóval én tuti hogy veszek majd b2700-ast mert az nagyobb és karakánabb a kinézete. remélem a strapabírása sem változott. Ajánlom mindenkinek a B 2100-ast is :)

(#166) bepe79 válasza ripley172 (#165) üzenetére


bepe79
addikt

A B2700-assal csak óvatosan, még mielőtt megvennéd, szólok, hogy másként záródik az akksi-fedője, nincs rajta csavaros megoldás, csak szét kell húzni, és egy leesésnél is nagyon könnyen széteshet, és valószínűleg a víz is könnyebben beszivárog. Úgyhogy nem olyan, mint a B2100, nézz meg Youtube videókat róla, vagy nézd meg élőben valami GSM-boltban!

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#167) bepe79


bepe79
addikt

Újra a B2700-asomat használom elsődleges telefonként, nagyon örülök neki, hogy nem adtam el. A valaha nálam járt legjobb telefon, még mindig ezt mondom! Nem okostelefon, de mindent tud, amit kell, és tele van nagyon hasznos extrákkal:

- hívásszűrés/tiltólista, elemlámpa, USB-n bármi feltölthető (csengőhang, SMS hang, zene, képek, videó)

- ha PC-n a videómat egy AVIto3GP progival átkonvertálom .3gp formátumba, akkor bármit csont nélkül lejátszik (jó konverter kell, mert némelyikkel nem lesz jó az eredmény!)

- a nálam járt telefonok közül az egyik legstrapabíróbb készülék, átélt már egy motorháztető rávágást és rápréselést (gyakorlatilag a plexije mindezt karc és törés nélkül!), kapott már vizet (nem szándékosan, hanem fürdőszobában vizes kézzel megfogva és szabadban, esőben), esett már le többször is, és mindent kíbír, ráadásul mindez a B2710-el szemben nem látszik meg rajta, olyan jó anyagokból van, amilyeneket használhatnának más telóknál is Samsungék

- sok igényt még ma is kielégít, van USB, mellyel tökéletesen kommunikál nálam a PC-vel, van BT, van 3G, van elő- és hátlapi kamera, van egy viszonylag korrekt TFT kijelző, strapabíró ház, kézreálló és jól használható billentyűzet, zseblámpa fény, kamera, MP3 zenelejátszó, FM rádió, iránytű, böngésző, naptár, stopper, minden! Nekem személy szerint twitter meg facebook kliens nem kell.

Egyszóval bátran ajánlom mindenkinek, aki szeretne olyan telefont, ami sok mindent kibír, és kevésbbé látszik meg rajta a használat!

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#168) bepe79


bepe79
addikt

Ez az a telefon, ami másodlagos telóként még mindig megvan nekem, nem adtam el, mert mindig jól jön. Barátnőmmel mostanában sűrűn túrázunk, meg sokszor van a mobil a zsebemben, és az i4-nek nem igazán használ, ha ráfekszem pl., meg amúgyis jön a tél, amikor sokszor kap majd havat és esőt a telefon, meg könnyebben eshet is ki az elgémberedett ujjak közül, úgyhogy szerintem újra elsődleges telóként fogom használni a B2700-at mostantól. :K

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#169) Radeon_5


Radeon_5
aktív tag

LEhet meg ilyen telot venni vhol...?

Son of a Bit

(#170) Nyergeseszte válasza Khaal (#7) üzenetére


Nyergeseszte
csendes tag

Szia. én samsung b2700-at keresek tudnál segíteni??? :)

(#171) Nyergeseszte


Nyergeseszte
csendes tag

Samsung B2700-as mobilt keresek akinek van kérlek írjon a nyergeseszter@freemail.hu-ra!!!!! Köszi :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.