Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VD


VD
őstag

Döbbenet! :Y
Más most nem jut eszembe... De mégis! Csak így tovább Samsung és reális esély van a mobil piacon az első helyre! :C

Egyetlen egy kis fekete pontocska jár csupán a készüléknek, miért nem lehette 240x320-as kijelzőt beletolni?

(#2) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Jo lett a cikk! Regen olvastam ilyen lelkes irast telefonrol:)

(#3) mark75


mark75
senior tag

Tényleg nagyon jó kis telo,és alig látszik rajta hogy strapa bíró(külsőre).
Ára jó!

(#4) Mamuska


Mamuska
őstag

Megéri a pénzét az egyszer biztos. A kijelző lehetne egy kicsit nagyobb és qvga, de így is nagyon szuper.

(#5) Kloden


Kloden
senior tag

Az első strapamobil amit el is fogadnék! Ez a zseblámpa kifejezetten tetszik benne :D
Jó kis teló, na! :R

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#6) vottokar


vottokar
senior tag

Nagyon jó lett. Ha szükségem lenne strapatelefonra, akkor ezt szívesen bevállalnám.

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

(#7) Khaal


Khaal
őstag

Nem vagyok egy nagy Samsung fan, de az elmúlt év Samsung telefonjai egyre jobban tetszenek, L700 is bejövős volt, korrekt a Soul és az Omnia is, ezt a B2700-at meg mintha direkt nekem tervezték volna. Azért az equalizer hiánya, a nem túl jó fixfókuszos és villanót nélkülöző kamera, meg az általam megvetett Samsung rendszercsatlakozó egy kicsit elveszi a kedvem tőle. Viszont ha 30 alá ér majd az ára azt hiszem erre fogom lecserélni a k61oi-m. Persze ha addig kijönne egy másik strapa-samsung, ugyanilyen köntösben, kicsit nagyobb qvga kijelzővel, 3 megapixeles af-es kamerával és 3.5 jackel / microUSB-vel akkor azért hajlandó lennék többet is kifizetni.

(#8) Womb


Womb
senior tag

Tök őszintén megmondom,hogy a Samsungnak még a neve is taszított.
De egyszerűen nem lehet figyelmen kívűl hagyni a céget,csak a fanatizmus hályoga vakíthatja a szemet.Egyre profibb,minden felhasználói réteget lefedő,minőségi telefonokat gyártanak.
Remek készülék,akárcsak a kiszemelt F480 vagy az érkező 7110-es.
:R

(#9) AS


AS
félisten

Jó kis teszt! Ha minden igaz 2009 ben jön a még nagyobb tudású.
Ja igen Beatot is azért kérjétek el egy igazán jó zene telo, Walkman killer. :D

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#10) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Tök őszintén megmondom, hogy már félek Samsung cuccról jót írni, mert a többi gyártó rajongója a pofánkba vágja, hogy részrehajlóak vagyunk. De basszus: nincs mit tenni. A B2700 konkrét ellenfél nélküli egyeduralkodó a saját piacán.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#11) Bog válasza AS (#9) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Beat már nálunk, ofkoz. ;)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#12) Kobaljov


Kobaljov
senior tag

Na végre kedvet érzek, hogy lecseréljem a hasonló M75-ös Siemens-emet :)

Bár mondjuk egy védőkupak kerülhetett volna hátul az optikára még ;)

(#13) fateless


fateless
veterán

Remélem hamarosan bekerül a szolgáltatók kínálatába és fél évvel később széppen lehuppan az ára fillérekre, akkor máris beszerzek egyet - nyár előtt.

A 3G-t nem sokra tartom HSDPA nélkül. Csak a 3G önmagában kétszerese az EDGE-nek, nem ér olyan sokat. HSDPA-t látom inkább érdemesnek egy szélessávhoz. Nekem legalábbis nagy volt a különbség mind a V630-V640-es váltásnál, mind az M530w-i780 váltásnál

MOD
egy egyszerű GPS-t még el tudnék képzelni a készülékben :K

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#14) bepe79 válasza Bog (#10) üzenetére


bepe79
addikt

Az elodje sem semmi, az M110, nekem abbol van egy itthon. Egyebkent van ellenfele boven, ott a Sonim XP1, aminek megy lefele az ara, es ott a Sonim XP3, aminek meg elviselheto az ara, es annal tobbet semmi nem bir ki. :)

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#15) bepe79


bepe79
addikt

Egyebkent nagyon nem akarom letorni az itt lelkesedoket, de en megneztem strapa-videokat es strapa-kepeket a B2700-al kapcsolatban, es sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy meg az M110-el sem veszi fel szerintem a versenyt, nemhogy a Sonim XP1 vagy XP3-al. Par ejtestol az anyag deformalodik / roncsolodik, mintha nem is strapa-telefon lenne, es az akksifedo leesik, merthogy nincsen csavar! :Y Raktam be errol kepeket az altalam a B2700-rol nyitott topikba par honappal ezelott. Erdemes megnezni.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#16) 64b0r


64b0r
aktív tag

Attól függetlenül hogy általában nyolcszor adják ki ugyanazt a készüléket más kinézetben, most eléggé egyedit alkottak samsungék. :R Riszpekt nekik érte! Tényleg ott van a szeren, van benne minden, ami kellhet, pluszban pár jó extra is, végre összehangolták a külsőt a belsővel. Ha párosítanák a Philipsek fakírétvágyával, ez lenne a legtutibb legmobilabb mobil.
A cikk a szokásos minőséget hozza, korrekt teszt, jóféle aranyköpésekkel :) A csajozási faktoros különösen ütősre sikeredett! :))

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#17) Bog válasza bepe79 (#15) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A saját kezemmel akarom majd odaverni a B2700-at egy hegyes gránitszikla éléhez, hogy lássam a dolgot, de most még egy kicsit pénzes mulatság lenne, szerintem januárban (a karácsonyi árak zuhanása után) lesz rá alkalmunk, hogy kicsit meggyötörjük ezt (is).

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#18) Viktor0610 válasza fateless (#13) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egyszerű GPS kell? :U

Ott az iránytű!? ;]

Samsung Galaxy A54

(#19) VD válasza Viktor0610 (#18) üzenetére


VD
őstag

off:
:C

Ez nagyon jó duma! :R

on:
Elsősorban ez még mindig egy hobby telefon.
Ha melbelőnek nem fogja meg a golyót, ha lemerül a vízben ez is behal egy idő után, nem veszi ki belüle az oxigént, és még atomtámadás ellen sem véd.

Ez azoknak korrekt teló akik nem tudnak,vagy nem akarnak vigyázni egy mobilra, de nem feltétlenül elég nekik egy hangyányi kijelző és alap funkciók. Erre tökéletes alternatíva.

Aki meg törhetetlen, mindenálló telefonra vágyik, az bízzon benne, hogy indul egy új Star Trek sorozat amiben majd megcsodálhatja állmai kütyüjét.

[ Szerkesztve ]

(#20) AS válasza bepe79 (#15) üzenetére


AS
félisten

De azok még nem voltak végleges modellek.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#21) hemaka


hemaka
nagyúr

Jól megcélozta ezt a réteget a Samsung, egy korrekt telefonnal és jó árral. Az AF szerintem azért maradt ki belőle, mert ha jópárszor lepottyan a telefon úgyse működne utána(tapasztalat W810i). Aki ilyen telefonra vágyik, vagy úgy érzi ez kell neki(túrázók, hegyi bicajosok stb), annak egyértelmű hogy különösen ajánlott. :)

(#22) Gubro válasza Viktor0610 (#18) üzenetére


Gubro
senior tag

Lépésszámlálóval kombinálva tökéletes GPS eszköz pl kincskeresésre: A nagy pálmától északnak 10 lépés, majd dél felé 6, és ott áshatsz... :D

(#23) bepe79 válasza AS (#20) üzenetére


bepe79
addikt

Nem hiszem, hogy a strapa-birosagan valtoztattak volna, vagy az anyagminosegen. A masik pedig az, hogy en ugy tudom, hogy a B2700 csupan viz- es porallo, az M110 pedig hardcore utesallo is.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#24) AS válasza bepe79 (#23) üzenetére


AS
félisten

Nem e? Samsungnál elég nagy divat kiadják béta készüléket tesztelésre , de végles más anyagokból van,
D600, D900, G800 , stb stb nél is így volt.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#25) bepe79


bepe79
addikt

Regen gondolkoztam ezen a B2700-on, hogy megveszem, meg most sem kizart. Lenne kerdesem: a kijelzo felett karcallo vastag uveg van, mint az M110-nel, vagy pedig a karcolodo gagyi plexi? Apropo, megneztem most, hogy itt kint mennyiert lehet kapni, meg az amazon.co.uk-n is ( http://www.amazon.co.uk/gp/offer-listing/B001G7TK34/ref=sr_1_olp_1?ie=UTF8&s=gateway&qid=1227874968&sr=8-1 ), ami viszonylag draga, meg ott is csak 141 font ujonnan! (kb. 40K HUF)

De valoszinuleg meg ennel is sokkal lejjebb megy Karacsony utan, meg lesz belole nem csak nemet export es lesz SIM-free is.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#26) Bog válasza bepe79 (#23) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Az IP52-es szabvány csak a port és a nedvességet specifikálja. Az ütésállóságról nem szól a fáma, ebben igazad van. Majd egy éles teszt eldönti.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#27) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Szerintem is nagyon üt ez a készülék, ezermestereknek, szakiknak, horgászoknak, erdészeknek, hegymászóknak stb. ideális.

(#28) Kloden válasza ^Clown (#27) üzenetére


Kloden
senior tag

Horgászoknak csak ha úszik a vízen, tapasztalat hogy ha valami a vízbe esik akkor ott is marad! Szóval van még mit fejleszteni! :P

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#29) Parosz


Parosz
tag

Kőműveseknek, poros, olajos munkát végzőknek tényleg tökéletes. De az ára még sok, tudva azt hogy a D900i 17e dominóval.. A kijelző elég jó minőségűnek tűnik annak ellenére hogy nem qvga..

(#30) BloodRay


BloodRay
veterán

Nagyon szimpatikus strapateló, főleg, hogy még kinézetileg is tényleg maximálisan a vállalható kategória! :R

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#31) Z-o-t-y


Z-o-t-y
tag

Nekem nem működik az első oldalon az XP3-ra utaló link.

http://instagram.com/_doublez_

(#32) bepe79


bepe79
addikt

Tehat akkor most karcallo uveg van a kijelzoje felett, vagy vacak muanyag karcolodo plexi?

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#33) LJ.


LJ.
tag

Na bakker... Nem szeretem a szamszung cuccokat, se telefont se semmit, de meg kell hagyni, és elismerni, hogy erre már azt lehet modani hogy "ezmán döfi".
Komolyan, akár meg is venném ha kéne ilyen telefon, hát ide is eljutottunk hogy a samuk jóklettek... És nemcsak ez, az utóbbi idők samusung cuccai... grat! :R

(#34) iknight


iknight
senior tag

Végre, egy gyártó akinek a strapateleonja, túllépett a telefonálás+sms funkción. Nyilván a célközönség miatt nem volt eddig bennük, de akármilyen munkás is, néha hallgat zenét, esetleg egy túrázó is videótelefonálhat meg egy két jó pillanatot lekapni. Szivesen vennék egy olyan telefont ami hasonló kaliberű tudással bir mint pl egy n82 de hasonlóan birja a megpróbáltatásokat.

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#35) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Az a totálisan védtelen otika teszi fel a koronát a fejre.
Mekkora baklövés egy ilyen volumenű telefonnál egy ilyen megoldás.
Egyáltalán minek tettek bele rezgőmotort? Végre nem azon kell gondolkodi, csörög, meg rezeg-e egyszerre, erre meg lényegében tökmindegy a rezgést így sem érzed...

Ennek a Samsungnak is katasztrófális a Java kezelése?

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#36) Bog válasza mrlujoak (#35) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Üdv.

Mutatsz ennyi pénzért bármelyik más gyártónál hasonló kvalitású modellt? Köszi.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#37) Womb válasza mrlujoak (#35) üzenetére


Womb
senior tag

Nem értelek miszter.
Milyen extrém emberi tevékenységből indultál ki,mire alapoztál?

(#38) mrlujoak válasza Bog (#36) üzenetére


mrlujoak
veterán

Egy fél szóval sem kérdőjeleztem meg a teló hovatartozását, egyszerűen kiemeltem azokat a dolgokat amit elszúrt a Samsung. Nem érzem kényszerét annak, hogy mutatnom kellene bármire is.
Ennyi. Nem több, nem kevesebb...

Womb: Mondjuk egy keményebb földreesést, kavicsos felületre.
Lehetett volna a tervezőknek annyi esze, hogy legalább egy markáns keretet, peremet raknak oda.

mrlujoak

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#39) Womb válasza mrlujoak (#38) üzenetére


Womb
senior tag

Hm...na most-ha megengeded-szerintem nézd meg jobban azt az optikáról készült fényképet.Ha az bereped,akkor a kijelző gyakorlatilag ezerszeres rizikófaktorral retteghet az életéért.
Vagy a kijelzőre gondoltál?

(#40) AS


AS
félisten

mrlujoak kezdesz olyan lenni mint zoltanfi , pedig te sokkal értelmesebb vagy, és valóságos dolgokkal támasztod alá a írásaidat.

Szerkesztők minden írásába belekötsz és ami nem Se abba is.

OFF vége.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#41) copin


copin
őstag

A BrickBreaker-ben el lehet menteni az aktuális állást? Egy kicsit sajnálom, hogy nem tükrözi az firmware felülete a külsőt. Ez nálam a E03CA óta alap, hogy nem csak felhúznak jó adag gumírozást egy már meglévő telefon köré, hanem a soft is mutatja, hogy a cucc egy kicsit elüt a többitől.

(#42) iknight válasza LJ. (#33) üzenetére


iknight
senior tag

Amennyire hanyatlik a nokia, annyira jön fel a samsung, 1-2 éve még eszembe nem jutott volan samsung teólt venni, mostmeg egy csomó jó telójuk van, g810 ami tapasztalatom szerint is sokkal jobb mint pl az n95, aztán az innov 8, az omnia és még egy kevésbé ismert modell az i780 is nagyon jól sikerült. Csak igy tovább! Jó minőség, megfelelő tudás, és ált jó külső, mégsem túlárazottak. Csak egy kicsit szélesebb modellválaszték lehet nem ártana az okostelefonok között, mert hát végülis én 3 ról tudok ami nálunk hivatalosan van a nokiának pedig kb 10 el több :D

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#43) bepe79


bepe79
addikt

Samsung B2700 strapa-teszt: [link]

Ott van a strapa-teszt 2. resze is, nezzetek meg, megtalaljatok!

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#44) Womb válasza bepe79 (#43) üzenetére


Womb
senior tag

Nos... mrlujoak mester?
Kibírta a kerékbe törést az optika,de még a kijelző is.
Hozzáteszem,hogy nekem nem ez az atrocitás jelenti a strapabíró tesztet,de mindenkinek ez az első amit kipróbálna szegény telefonon.
Sokkal jobban érdekelne,hogy hogy bírja a finom port,a sarat,az olajat,a gőzt stb...
Ha ezeket az akadályokat is venné,minden kétkezi szakinak megszületett az elérhető árú strapateló.

(#45) Viktor0610 válasza Womb (#44) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nézd meg jobban, kinek válaszoltál? ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#46) Womb válasza Viktor0610 (#45) üzenetére


Womb
senior tag

Tudom kinek válaszoltam,bepe79 linkje válasz mrluojak-nak.

(#47) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

eskuszomha az akku vaskosabb volna a m110es remalmaim ellnere tennek egy probat vele:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#48) iknight válasza bepe79 (#43) üzenetére


iknight
senior tag

Ezt még a sonye T310-m is kibirta 5 évvel ezelőtt :D

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#49) mrlujoak válasza AS (#40) üzenetére


mrlujoak
veterán

Nem tök mindegy?
Ha - ahogy írtad - valóságos dolgokkal támasztom alá a mondandóm, akkor hülye márkab*zi vagyok, aki mindent megmagyaráz.
Csakmert merészelek érteni egy icipicit a SE mobilokhoz. :(

Ez eddig tartott, most én is fogom magam, és bepofátlankodok a nem SE-os topikokba fikázni. Más megteheti, akkor én is.
Egyik ismerősőm szokta volt mondani:

"Akkor hadd szóljon..."

Womb:

Az M110-est a kicsi, nem strapa SE K300i is lefőzte... :))

Egy ilyen kaliberű telefonnál igenis kell védeni az optikát.
Rendre megkapják az oltást a telefonok, ha olyan optikával jönnek ki, amit nem véd semmi. Mit kapott a K850i, meg a T650i, aztán kiderült, hogy azok karcálló anyagból vannak.
Nos ebből az alapból kiindulva egy vérbeli strapatelefonnak - mert ez az - illene takarólemezt kapnia.

mrlujoak

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#50) bepe79


bepe79
addikt

`Bog: a kijelzo scratch-resistant glass, avagy sem? Te biztos tudod, mert te tesztelted. :)

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.