Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) v.tom


v.tom
őstag

Hát ezt tényleg nem bonyolították túl. :)

(#2) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Nocsak!

A marketingesek még mindig szabin vannak a cégnél? :D

(#3) mephi666


mephi666
nagyúr

tényleg nem bonyolítottak rajta... egyszerű ram, elfogadhatónak mondható árral... mindenféle vasdoboz, kékled, propeller, vasborda, istenverése nélkül... :) meg az a 1.5v is szép...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) zabcs80


zabcs80
tag

Ez jónak tünik. Főleg ennyiért.

(#5) Kickass


Kickass
őstag

mezei embernek ez is jó, nem úgy mint a Mushkin ami lassan már atombombát is csomagol a memók mellé csak azért h 50 euróval drágábban adhassa :D

[ Szerkesztve ]

(#6) mephi666 válasza Kickass (#5) üzenetére


mephi666
nagyúr

amúgy lehet, hogy azért csinálja így a mushkin, mert az egész dolog meg van szervezve: pl irak veszi meg ennek a ramnak 99%-át és akkor a cia majd kideríti, hogy biztos így csempészik be a hasadóanyagot az országba és legalább lesz amerikának oka lebombáznia a fél országot meg keresgélhetik az atombombát, amit valószínű, hogy nem fognak megtalálni és bosszúból hazavisznek magukkal 100millió hordó kőolajat, mert pont belebotlanak, amikor kifelé menet át akarják lépni az ország határát :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#8) Tomi84


Tomi84
aktív tag

ennek azért nem sok értelmét látom. Aki kiad egy rakás pénzt, hogy Core I7-es rendszere legyen, az memóriából is a lehető legjobbat fogja megvenni, hiszen az a cél, hogy az elérhető legerősebb rendszer legyen a gépében. Aki pedig megelégszik core 2-essel vagy core i5-el, annak meg nem kell háromcsatornás kit. szvsz ez köbö felesleges.

(#9) Bahama válasza Tomi84 (#8) üzenetére


Bahama
aktív tag

Ez azért nem teljesen igaz. Mert pl én is i7 920-t fogok venni pár héten belül. De egyáltalán nem akarok atomtuningot, meg rekordokat, sőt még 854 fps-t sem crysisben. Renderelésre kell majd. Ezért még a tri channelt sem eröltetem, mert ahogy itt PH-n is írták, nincs nagy különbség átlag felhasználásban dual, és tri között. Szóval inkább veszek bele 4 giga dualt 30 alatt, és 30-ért egy hd 4830-t, mert nekem erre van igényem.
És attól még hogy valaki vesz egy 10 miliós alapmodellt kocsiból, az nem biztos hogy evliszi 20-ért a full extrásat.
Egyébként jó ramok! Ilyen is kell a piacra.

[ Szerkesztve ]

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#10) detroitrw válasza Tomi84 (#8) üzenetére


detroitrw
addikt

s szerinted az csak a 3 csatisra lesz kihatással? :U

szerintem meg nagyon is van értelme ezeknek a "gagyi" memóriáknak
főleg úgy hogy élettartamosak ...

másrészt nem egyszer raktam össze gépet embereknek s megkérdem tőlük mihez is kell a gép esetleg tuning is lesz monnya hogy ja s hiába van meg neki pl. 2 éve eccer nem tuningolt mert azt se tuggya hogy kell meg hasonló ezer éves legendákra támaszkodva féltőle ... :K

s szerintem minél hamarabb megkezdődik az alacsony áras mem anál nagyobb hatást fog kelteni a többi memre is ... :R

(#11) CSorBA


CSorBA
őstag

Akkor is látom értelmét, ha pl akarsz egy jó gépet összedobni, de mondjuk valamin spórolni akarsz, vagy csak várod a tökéletes megoldást, addig veszel ilyenből óccsóért :)

(#12) Depression válasza mephi666 (#6) üzenetére


Depression
veterán

Ma mindenkinek elgurult a pirulája?
No offense, csak egész nap ilyeneket olvasok.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#13) Kickass válasza mephi666 (#6) üzenetére


Kickass
őstag

ezt az ötletet add el valamelyik játékfejlesztő cégnek simán perkálnak érte :D aztán az optimalizálásnál majd úgy csinálják h csak Mushkin ramokkal ne legyen játszható :D lehetne a címe mondjuk The Mushkin Conspiracy :DD :DD :DD

(#14) mephi666 válasza Depression (#12) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem már pár napja elgurult :D pár napja írt valaki ilyen összeesküvés-elmélet szagú kommentet és elkapott engem is a gépszíj :)

#13: vagy rambo5 - the mushkin mission :)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#15) Hebry


Hebry
senior tag

Végre egy olyan kit, aminek nincs az egekben az ára, és 1,5 v-on tudja, ami kell.
Aki nem tuningol, minek ennél jobb.
Azt meg kiverhetnék a fejükből az emberek, hogy mindenki aki gépet vesz, azzal kezdi, hogy nitrót tesz rá, és 3dmarkal teszteli is rögtön, hogy mindent megdöntsön. (Kicsit sarkalatos voltam :DDD )

(#16) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Lassan memória chippek se lesznek rajta, csak a nyákot tollják piacra :DD

...

(#17) tome.jr


tome.jr
addikt

Ronda és olcsó. Az előnye az lehet hogy nem riaszt vissza sok embert a Core i7 váltástól. Lapot is lehet már venni 55k-ért. Így egész elfogadható. A kérdés az hogy egy fapados Core i7 rendszer hoz e lényeges teljesítménynövekedést mondjuk egy középkategóriás 775-höz képest.

(#18) sNORh


sNORh
addikt

elvégre van aki nemtudja megfizetni a 16GB-os kiteket, és kellenek az elsókategóriás olcsó ramok is hiperszuper hűtőborda és fémkoffer nélkül..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#19) P00By


P00By
nagyúr

Aki nem tuningol annak jó, bár lehet kingmax killer :D (bár nem hiszem...)

(#20) .mf


.mf
veterán

"meglehetősen alacsony, 1,5 V-os üzemfeszültségen működnek"

Mi ebben a meglehetősen alacsony, Abu? Ez a szabvány! :U
A meglehetősen alacsony a régebben bejelentett, alacsony fogyasztású laptopokba szánt 1.2V-os modulok üzemfeszültsége, nem pedig ez.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#21) bpx


bpx
őstag

inkább ilyen jöjjön mint az N+1. túlárazott ddr2 kit :)

(#22) #65675776 válasza .mf (#20) üzenetére


#65675776
törölt tag

Gondolom azért "meglehetősen alacsony", mert nem sok DDR3 van a piacon, ami megelégedne a szabványos feszültséggel. Szóval szabványos, de szokatlan, hogy valaki be is tartja.

(#23) tiv83us válasza moha bácsi (#7) üzenetére


tiv83us
veterán

Ilyet megegyszer nem szeretnek itt latni...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#25) DuplaZso válasza .mf (#20) üzenetére


DuplaZso
aktív tag

Legalább nem kell nekem is plusszban leírni. Csatlakozom !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.