Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Nem valami fenyes ajanlat.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#2) Luck Dragon

Nyolcvanezer .. na igen, plusz kis hazánk plusz terhei .. máris látok magam előtt hat jegyű árcímkét. :(
De önmagában nem rossz, tárhely bőséges , memória is elegendőnek ígérkezik a négy hangszóró is szuper , akkumulátor nagysága is elfogadhatónak mondható .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Mi ez a rakat uni..... izé vas?? Tiszta büntetés!!!!!!

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#4) Luck Dragon válasza kbyte1024 (#3) üzenetére

Cikket olvasva választ kapsz a miértjére.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#5) Örni


Örni
senior tag

Ezek után már nem is hangzik olyan rosszul az a Nokia tab ajánlat :D

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#6) Luck Dragon válasza Örni (#5) üzenetére

Várjuk csak ki a véget , HMD csodákra képes . :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7) Polarstar válasza kbyte1024 (#3) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Asszem ez a teszkógazdaságos proci lesz. Biztos ezek kerülnek a beszélő játékbabákba is. :DDD "Nagyon bibis lett a buksim!"
"Gonosz Kobra, most megdöglesz!" :DDD

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#8) janeszgol válasza Örni (#5) üzenetére


janeszgol
félisten

Teljesitmenyben egal lesz.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#9) kbyte1024 válasza Luck Dragon (#4) üzenetére


kbyte1024
addikt

Világos de ezek a vasak hát hogy is fogalmazzák finoman :) Nem szabadna kiadni ilyen procikkal cuccot.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#10) bostone válasza kbyte1024 (#9) üzenetére


bostone
addikt

Viszont van jack.

(#11) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Úgy látszik, a Unisoc a kutyának sem kell/ett, hogy abból nincs hiány. :D

(#12) this is life válasza kbyte1024 (#9) üzenetére


this is life
Ármester

A vassal nincs gond , az ára lesz,lehet az amitől el sápad az ember . :B

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#13) kbyte1024 válasza this is life (#12) üzenetére


kbyte1024
addikt

Nincs gond??? Használtál már unisoc-os cuccot? :C

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#14) this is life válasza kbyte1024 (#13) üzenetére


this is life
Ármester

Soha az életben nem használtam unisoc-ot , eddig exynos,tiomap és az esetek 90%-ban qualcomm .
A nem lesz vele gondot az elvi erejére írtam , azt nem ismerem , hogy milyen fejlesztői eszközök állnak a gyártók rendelkezésére, illetve azzal mit lehet egy adott vasból kihozni . Elvileg a fenti soc-nak jobban kellene muzsikálni mint a helio p22t-nek , aztán könnyen meglehet , hogy erre a valóság erősen rá cáfol . :Y
Amúgy ennek a tabletnek árban a p22t alatt kellene lennie , ha drágább lesz , kenjék a hajukra . :D

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#15) Lincoln6echo


Lincoln6echo
tag

Hááát....ha tablet akkor Banggood vagy Gearbest eu-raktárból.

(#16) bostone válasza Lincoln6echo (#15) üzenetére


bostone
addikt

Sűrűn vásárolhatsz. A Gearbest lehúzta a rolót.

(#17) Lincoln6echo válasza bostone (#16) üzenetére


Lincoln6echo
tag

Akkor Banggood :DD De amúgy jogos... Januárban vettem/rendeltem tab-ot és azóta nem is figyeltem hogy mi van,mi nincs. :R

(#18) kbyte1024 válasza this is life (#14) üzenetére


kbyte1024
addikt

Ne akard megtudni milyen"őruletes"zempora kepes ez a proci :)) frankon mondom. Hatha meg zelepitesz is par cuccot ra :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#19) this is life válasza kbyte1024 (#18) üzenetére


this is life
Ármester

Nem is törekedek a megismerésére 😀 , amúgy saccra azt gondoltam , hogy a cortex a75/55 magok képesek élhető tempón dolgozni .
De ezek szerint ezt benéztem mint sündisznyó a kaktuszt . :DDD

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#20) kbyte1024 válasza this is life (#19) üzenetére


kbyte1024
addikt

Nekem volt, ne tudd meg😂sírtam 1het utan :K most a falon van mint elektromos kepkeret😂ritka egy hulladék vas. Na de úton a xiaomi pad 5. A mostani Teclast t30 se hasít már pedig ebbe helio p70 van ami agyon veri az unisoc procit.

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#21) this is life válasza kbyte1024 (#20) üzenetére


this is life
Ármester

Valahol sejtettem , de nem tudtam , gondoltam , hogy ennyire ergya Soc.
Ha a sebességet , utasításkészletet nézi az ember akkor alsó kategória teteje , vagy a közép legaljának kellene lennie .
A véleményed olvasva pedig sokkal inkább céllövőldébe való 1-2 pálcikás hw elem .

Digitális képkeret helyett akár erre is használhatod [link] . 😂 örök kedvenc eme videó.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#22) Luck Dragon válasza kbyte1024 (#9) üzenetére

“Nem szabadna kiadni ilyen procikkal cuccot.”
- Szerinted, piac meg majd eldönti .
De amúgy ha nincs más ,muszály valahogyan lépést tartani a konkurenciával . De amúgy egyetértek veled , ugyan is pont a Samsungtól nem várnám el , hogy ettől a cégtől rendeljen bármit is . Mert mi van ilyenkor a saját Exynos lapkáikkal amit úgy fejlesztenek :F

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#23) blueMerle


blueMerle
veterán

Az Unisoc egy dolog, de a 3GB/32GB kiszerelés az mi? Ilyen még van?!?! Ilyen hulladékot még gyártanak? Jézusúristen....persze a tudatos vásárló blabla de az egyszeri user bemegy a bótba, bedobja az akciós marhapárizsi meg sajtos kifli mellé, mert nézdmá anyjuk, Samsung, tyűűűű a teringettét ez bizonyámde jó...aztán meg jön a szörnyülködés, szarfos Android, csakazepöl... :( Ilyen cuccokat gyártani szerintem instant öntökönlövés a gyártó részéről, mert aki ezt megveszi az ééééletben nem vesz többé Samsung cuccot, hiába van jobb feljebb.

[ Szerkesztve ]

(#24) hegedus001 válasza Luck Dragon (#22) üzenetére


hegedus001
aktív tag

A piac azt szív fel ami van. De egy ilyen hulladékot kiadni akkor is bűn. Ezzel a cuccal meg ne mondd már hogy éppen a lépést tartják….. :)) badarság. Inkább optimalizálják a cuccaikat, mert amikor újonnan is szagát valami a főmenüben az nevetséges….

Eladó iPad Mini 6th Cellular 10/10 állapotban érdeklődni privátban.

(#25) Luck Dragon válasza hegedus001 (#24) üzenetére

Nem is , azért is írtam hogy próbálják .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#26) beastars


beastars
tag

Ez a Samsung egyre undorítóbb,, pénzért bármit alapon. Mert chiphiány van? Most mar evvel magyarázzák.Érdekes a Apple valahogy okosabban tudta a megoldást. És nem ilyen hulladékot add ki . Ki akarja ezt a szart megvenni majd nálunk százezer felett?

(#27) Yopi. válasza blueMerle (#23) üzenetére


Yopi.
csendes újonc

teljesen egyetértek :(

(#28) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Elég gáz, hogy ejtették az S21 FE kiadását. Elég sokan várták azt a telefont :(

Persze, augusztus óta töketlenkednek vele, ha most adnák ki, akkor az már rácsúszna az S22 megjelenésére és a mai szűkös anyagi viszonyok között veszélyeztetné az S22 eladási számait-

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.