Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#77) Chaser válasza jokeph (#76) üzenetére


Chaser
titán

nem hiszem, viszont a legújabb ac odüsszeát' holnaptól 3 napig ingyen lehet játszani pc-n is uplayen, nemrég láttam róla ph hírt
én nem játszom vele - illetve direkt csak teszt célzattal - , párom ac fan, csak engem jobban zavar ha laggol a játékja ((( :
egész biztos hogy a 3600 minden értéken javít ennél a játéknál, csillió yt tesztet megnéztem, kimondva brutális h dupla annyiba kerül - 1600af ugye 31-2e ft -, de játéktól függően sokat dob a 2600 ellen, még ha utóbbi 4g-n is megy
smt szintén játék/sw függvénye, van ahol lassít, van ahol gyorsít, ennél valószínűleg gyorsítana, nem rajongpk érte, 2700-nél is kapásból kilőttem, csak ott volt 8 mag, igaz azt 3,6-on járattam, valszeg' most még karcsúbb lenne, kell az az x szintű órajel és az 4ghz és fölötte van zeneknél - is - ezek szerint
3600-nál úgy láttam sokkal hatékonyabb már az smt is, most kifejezetten a 4 vs több mag kapcsán néztem meg smt nélkül, mivel már a syndicate is lazán használta a 6 magot, csak az nem tudta ennyire leterhelni őket
8-12 magost akarok majd, de azt már az újabb genből, 2700-tel ilyen szintű játékokat nem néztem, amiket néztem azok vígan elvannak a 2600 6 magjával is - mint kiderült -
ami tps és valamennyire érdekelt az a gears 4/5, bár utóbbi nekem elég összecsapottnak tűnik, de tesztre előveszem, az viszonylag új is, nem tudom kimeríti-e az "aaa" játékot, foglamam nincs mi az ( : de nagy eséllyel nem vitték túlzásba a pc-re optimalizálást

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.