Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

A középső reklám a legállatabb. Mekkora zene volt ez anno :). Tag Team ;).
Öreg vagyok már.......

[ Szerkesztve ]

(#2) Sn00k


Sn00k
veterán

Én nagyon csalódott leszek, ha nem lesz kis tesója az N6-nak :((( Pedig az N6-ot nagyon vártam , de ez számomra már óriási. Talán a droid turbót lehetne N6 kis tesónak kijelenteni :U

3njoy the Lif3

(#3) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Olyan semmitmondó reklámok ezek.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#4) Skorpio.59


Skorpio.59
aktív tag

Végre jön valami,amire érdemes pénzt költeni és elcseszik a mérettel...

Adj szárnyakat a kisgyereknek,de hagyd,hogy magától tanuljon meg repülni!

(#5) w333


w333
félisten

Első videó ... kisgyerek nagy telefonnal ez jelenti az 5.9" méretet ? :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#6) antim


antim
tag

Hajrá! Még több száz beírásban szeretnénk olvasni, a megunhatatlal, 'miért ilyen nagy?' nyafikat. Annyia izgik ezek a besírások, nélkülük kétség kívül be lehetne zárni a fórumot...

(#7) edward2 válasza w333 (#5) üzenetére


edward2
addikt

Igen ez valószínűleg azt jelenti. :)

(#6) antim
Bizony. Ezek nélkül nem is lenne forum a forum. Megjelenik valami hardver akkor megjelennek a "miért nem nagyobb a belső tárhely" "miért olyan nagy a telefon" "miért nincs SD kártya" "miért csak 8Mpixel a kamera" "miért nem cserélhető az akksi". Egy ilyen forumon szerintem tökéletes telefon soha a büdös életben nem fog megjelenni amihez ne lenne egy rossz komment :)

(#8) Spancho


Spancho
őstag

A Winnebago reklám mekkora király már :D
Remélem a 6-ban valami király sztereo hangszóró lesz (a nexus 5-ben nagyon gyenge a hangszóró minősége.)
!!!44!!

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#9) Ryoo


Ryoo
senior tag

Miért mindig úgy vannak belinkelve a video-k, hogy nem lehet kirakni teljes képernyőre? Nagyon idegesítő :W

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#10) kriszpontaz válasza Ryoo (#9) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nálam ki lehet. FF, Flash (nem HTML5).

[ Szerkesztve ]

(#11) w333 válasza edward2 (#7) üzenetére


w333
félisten

Az elfogatható méret nagyon max. az 5" lenne, efeletti méret pl. 5.2" már nem fér el a farmer zsebben, akkor most nem mindegy hogy 5.2" vagy 5.9" méret lesz ? mindkettőhöz másik zsebet kell használjak vagy övtáskát, stb. :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#12) ollie válasza w333 (#11) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem a 8.3-as G PAD is elfér a hátsó farmerzsebemben. :)

***

(#13) Plazmacucci válasza ollie (#12) üzenetére


Plazmacucci
félisten

És sík még a kijelző? ;]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#14) w333 válasza ollie (#12) üzenetére


w333
félisten

Igen a Hátsó zsebben nekem is ... csak az kicsit veszélyes ! :(

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#15) kelly416 válasza ollie (#12) üzenetére


kelly416
veterán

Na az már zseb... :C ;] annak lehet, öröm a mélyére nyúlni, de lehet, hogy pont egy egér fog megharapni. :P

(#16) kurion válasza w333 (#14) üzenetére


kurion
senior tag

A Z Ultrák is ott törnek össze általában :O oda sose tenném a telefonom :K

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#17) w333 válasza kurion (#16) üzenetére


w333
félisten

A lopásról pedig ne is beszéljünk ... :o

Ismerősnek zebrán telefonálás közben a fülétől tépték ki az i5 -t :W

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#18) laverdadb


laverdadb
tag

Szép lesz a holnapi nap... :)) BTW, kíváncsi leszek a gyártók mikor fognak regálni "melyik készülékeket hajlandóak frissíteni" (HTC-t kivéve azt már tudjuk)

[ Szerkesztve ]

(#19) kurion válasza w333 (#17) üzenetére


kurion
senior tag

Sajnos ez is benne van :O érdekes hogy olyan dolgokat nem mernek nyilvános helyen használni emberek amik erre a célra lettek kitalálva...

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#20) Kasya


Kasya
nagyúr

Nekem is szivbajom ez a kis beagyazas...Nalam lenne a gond, hogy nem tudom nagyba kitenni?

A reklam abszolut semmilyen. Nem valtott ki bennem semmit sem, csak annyit, hogy ha legkozelebb latom elkapcsoljak rola.
A szlogen szvsz nem egeszen helytallo.

[ Szerkesztve ]

(#21) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Holnap,holnapután bejelentik de nem nyilvános média eseményen? Pedig ez így volt eddig a Nexusok bejelentésekor, nem? Mármint előre bejelentett média esemény.

(#22) nobiand


nobiand
aktív tag

(#23) tothmaxy182 válasza nobiand (#22) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Óra, telefon, tablet... De mi a másik kettő?

Minden szavam magánvélemény!

(#24) edward2 válasza w333 (#11) üzenetére


edward2
addikt

5.5"es OpO azért elfér a zsebemben. 6"es G Flexet néztem múltkor boltban meg I6plust hát azok már tényleg gigantikusak.

(#25) Spancho válasza tothmaxy182 (#23) üzenetére


Spancho
őstag

A rózsaszín az lesz a nexus 6 (gondolom sok színben lesz kapható. Mivel elvileg egy kicsit átdolgozott moto x2 lesz valószínűleg Hasonlít is rá!
A kék az a nexus 5 lehet hogy abból is lesz egy kicsit felújított verzió és így azok is örülhetnek akiknek nem kell 6"-os telefon. A másik 2 ugye meg a nexus 9 és az okos óra.

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#26) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Lehet hogy azt jelentik be, hogy több "nexus" jön, több gyártótól, nem csak egy...vagy azt hogy nagyobb színpalettával. Persze lehet hogy csak arra utalnak, hogy mindegy milyen telefonod van, amíg Android fut rajta, mert a szolgáltatások közösek.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#27) Sanya válasza ollie (#12) üzenetére


Sanya
nagyúr

Nem az a zseb az, melyben az emberek szívesen hordanak telefont/tabletet

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#28) edward2 válasza Spancho (#25) üzenetére


edward2
addikt

Én úgy hallom, hogy a droid turbo "testvére" lesz ez inkább.

(#29) petipetya


petipetya
nagyúr

Ezen a buszmegállóson szakadtam, annyira életszerű a tepsik korában. :DD

"nincs rá lezsóidő"

(#30) menyhartlevi


menyhartlevi
aktív tag

@evleaks-tól kaptunk egy képet is a Nexus 6-ról!! :C

Szerintem nagyon jó telefon lesz ez, jól is néz ki. :))

[ Szerkesztve ]

(#31) bence007


bence007
tag

Én az Android L-ben debütáló Project Voltára leszek kiváncsi..

(#32) SzőkeKapitán


SzőkeKapitán
tag

(#30) menyhartlevi

Ez eddigi képekhez képest nem sok újdonság.

Mondjuk a kijelzőt kicsit ferdén sikerült volna ráfotosopplni. :DDD ;]
Főlek az alján tűnik annak.

[ Szerkesztve ]

(#33) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Ezzel próbálják kompenzálni azt a hiányosságukat, hogy képtelenek olyan széleskörű ökoszisztémát építeni, mint amilyen a Windows 10 lesz? ;]

Én legalábbis határozottan azt éreztem, hogy a szlogenjükkel a Microsoft féle egy OS-t mindenre elv ellen mennek. De inkább csak azért, mert desktopon képtelenek betörni és felhasználókat szerezni, emiatt meg se próbálják , és inkább fikázzák ezt a fejlesztési irányt.

Aztán lehet, hogy én értettem félre. :DDD

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#34) catroot válasza sz.balazs.95 (#33) üzenetére


catroot
veterán

Hát szerintem eléggé félre ment a mondanivalója. :U

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#35) hallerlaller válasza menyhartlevi (#30) üzenetére


hallerlaller
addikt

Forbes szerint holnap be is mutatják. Szóval sokat nem kell már találgatni.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#36) AS


AS
félisten

Nexus 9 :d
Jeff Gordon,:

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#37) Mr President


Mr President
senior tag

Mostmár tényleg egyre biztosabb, hogy közelebb lesz a 6-hoz mint az 5 collhoz. Reménykedem még hogy végül maradnak 5,2 nagyon max 5,5-nél. Az tökéletes lenne számomra. Nexus 9re, viszont elkezdem félretenni a pénzem :DD

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#38) BlackDevil


BlackDevil
aktív tag

Nekem az első reklám tetszett nagyon!!!
Kis srácnál nagyobb a teló :))

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#39) obZen


obZen
tag

Amikor a dobozából kivettem a Galaxy Nexus nevű "telefont", két-három napig förmedtem a méretén, számomra gecinagy volt.
A mindenható univerzum meghagyta a lehetőséget, hogy most a Nexus 5-tel együtt lehet a végtagjaim tapintásának áldozata. Kicsi a GNex. Nem szeretem. Néha még az N5 is kicsi.

Nyilván basszam meg, hogy az én zsebemben elfér(ne) egy akár 5.9 coll átlójú "basz" is. És a többségnek ez nagy?! Pont leszarom.
Három hónap, s leszopnátok magatokat egy N6-ért. :D
Olyan ez, mint ahogy az almamolyok megveszik az új generációs iCuccot. Moly lennék, én is megvenném, s büszkén tenném azt...

Lehet károgni!

[ Szerkesztve ]

"Nice car, must be fast but I don't give a fvck, and will laugh if you get stuck under a truck!" *http://www.dongatto.com* *http://www.facebook.com/itoldu.hu*

(#40) edward2 válasza sz.balazs.95 (#33) üzenetére


edward2
addikt

Részeg vagy?

(#41) sz.balazs.95 válasza edward2 (#40) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

? :U

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#42) Wynsent


Wynsent
tag

Droid South Park.. amúgy reklámnak mind gyenge

Alcatlel OT 302 --> Nokia 3410i --> Nokia 3220 --> SonyEricsson 800i --> SonyEricsson 910i --> Nokia 5800 (tubi) --> SonyEricsson Xperia X8 --> Sony Xperia P --> LG G2 --> LG G4

(#43) tothmaxy182 válasza sz.balazs.95 (#33) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Tablet fronton lesz keresnivalója az MS-nek a Win 10-el (desktopon meg ugye ez természetes), de szerintem telefonoknál nincs félnivalója az Androidnak. Valami nagyon durvát kell gurítania az MS-nek, hogy bele tudjon szólni a telefonos OP-rendszerek harcába. Pl kezdetnek a csempékkel csinálhatnának valamit, mert amíg ilyenek, addig sosem lesz nagyobb részesedésük 5%-nál!
Illetve telefonoknál nekem kicsit bűzlik is ez az egy OP-rendszer (Win 10) mindenen stratégia. Ez tuti nem úgy fog működni, ahogy most elképzeli az ember... :U

Minden szavam magánvélemény!

(#44) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nekem várós a Nexus 6. Note II után ez az egyetlen, ami foglalkoztat. Majd 1 év múlva, amikor már az ára is emberi lesz. :D

(#45) leslien válasza BomiBoogie (#44) üzenetére


leslien
nagyúr

ha marad a megszokott 350eur akkor az egy év múlva is ennyi lesz play
sógoréknál ...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#46) edward2 válasza leslien (#45) üzenetére


edward2
addikt

Az tuti, hogy az ár marad végig. Az érdekes az, hogy a Nexus 5 még mindig kapható a boltban ebből 2 dologra lehet következtetni:

1. A nexus 6 mégse nexus 6 lesz bár már annyira sok a leak hogy valószínűleg lesz

2. A nexus 5 elérhető marad a 6-os mellett. (ez teljesen realisztikusnak tűnik főleg hogy az új telefon 6"es)

(#47) BomiBoogie válasza leslien (#45) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ajjaj, ez nem jó hír... akkor esetleg majd használtan...
Itthon hivatalosan nem is lehet kapni újonnan, gondolom, ez nem fog változni.

[ Szerkesztve ]

(#48) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Tetszenek ezek a minimalista reklámok :) Az viszont meglep, hogy az android magát reklámozza, mint independens oprendszert. :U

Finn the human

(#49) leslien válasza BomiBoogie (#47) üzenetére


leslien
nagyúr

a N5 van a Telenori nál ,elképzelhető h lesz a N6 is náluk és akkor az hivatalos és független :)

edward2 ha marad az N5 is akkor mind2 nek 350eur lesz az ára :F

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#50) BomiBoogie válasza leslien (#49) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Mármint, hogy megvásárolható lesz a Telenornál is függetlenül, meg tarifahűséggel is, gondolom.

Köszi a tippet. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.