Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zsolesz967


zsolesz967
aktív tag

Második része tetszett,ezt is várom :K

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#2) MikiLóS válasza zsolesz967 (#1) üzenetére


MikiLóS
tag

Reméljük nem kerül a Rage 2 sorsára, bár engem teljesen hidegen hagy ez az agyatlan lövölde.

(#3) Daelion


Daelion
őstag

Pont nem rég jutott eszembe, hogy mi lehet a játékkal de akkor csak jön még idén.

Serious Sam/DOOM mellett ez még a nagy kedvenc ebben a kategóriában, Lo Wang baromságai már csak extra poén. :D

#2 MikiLóS

Kinek mi, én pl 1000x hamarabb játszom egy ilyen agyatlan singleplayer lövöldét mint akármilyen online battle royale vagy egyéb multis izét. :)

[ Szerkesztve ]

(#4) zsolesz967 válasza MikiLóS (#2) üzenetére


zsolesz967
aktív tag

Kövezz meg,de nekem a Rage 2 is tetszett. Nekem meló után kikapcsolódásnak jó lesz.

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#5) MikiLóS válasza Daelion (#3) üzenetére


MikiLóS
tag

Próbáld ki a The Cycle -t(ingyen indítható az Epic Game Store -ból) az nem sima PvP hanem PvEvP, nagyon élvezetes tud lenni ha ráérzel feladtok gyors megoldására + megtetszik a játék atmoszférája.
A sima PvP számomra is teljesen unalmas, hisz ha valaki jó a lövölde részben(elég gyakorlott) akkor mindenkit le tud lőni, de a The Cycle -ben feladatokat kell megoldani amiért pontokat kapsz és a végén az győz aki a legtöbb pontot összeszedett és kitud jutni a bolygóról, miközben egymásra is vadásznak a felhasználok és ez teszi izgalmassá, hogy nem a legerősebb győz hanem a legügyesebb/ "szerencsésebb"/ gyorsabb.

[ Szerkesztve ]

(#6) Daelion válasza MikiLóS (#5) üzenetére


Daelion
őstag

Érdekes de én már nem nagyon szeretek versengeni senkivel max saját magam tűzök ki célokat amit single játékokban is lehet. :)

Majd ha nem lesz jobb dolgom talán ránézek ha már ingyenes de azért köszi az ajánlást, eddig nem hallottam róla.

(#7) MikiLóS válasza Daelion (#6) üzenetére


MikiLóS
tag

Itt egy kedvcsináló videó, ő a SOLO mód legjobbja:
[link]

(#8) floatr válasza Daelion (#3) üzenetére


floatr
veterán

Én azért sajnálom, hogy már a 2013-as is dobta az eredeti karakter röhejes kliséit. De várom már nagyon :)

(#9) exedoc válasza zsolesz967 (#4) üzenetére


exedoc
senior tag

Nekem is tetszett a Rage 2, nagyon jó világot rittyentettek köré, gameplay pedig fenomenális. Kár hogy a történetet nem sikerült jól összerakni. Ennek ellenére kikapcsolódásnak zseniális.

(#10) Z10N


Z10N
veterán

Dang Wang :D

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#11) ribizly


ribizly
veterán

Jöhetne már. Ez az a játék, aminél nincsenek kétségeim. Bár jobban tetszett a puritánsága az első (remake) résznek, de a 2 is teljesen rendben volt.
Csak jelenjen már meg!

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.