Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) XuChi


XuChi
addikt

Miért is nem vagyok meglepve :) Tipikus.

(#2) ldave


ldave
félisten

Bárcsak a legtöbb játék 10 óránál rövidebb lenne, nem lenne ekkora a backlogom :)

A Slime draws near! Command?

(#3) nonsen5e válasza ldave (#2) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ez igaz, ugyanakkor én inkább fizetek 18-20 ezret egy olyan játékért amiben benne van 40-50-60 óra játékidő is single esetén, vagy online multi az egész és végtelenítve van effektíve.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#4) core2trio válasza nonsen5e (#3) üzenetére


core2trio
tag

Tetris? :F (naggyából soha nem lehet befejezni :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#5) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Engem nem érdekel a rövidsége ha jó a sztori.

Ezt a csúnyább grafikát felejtsük már el... az nem butítás hogy megváltoztatnak egy ruhát vagy raknak egy filtert a képre.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#6) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

Kikerült a youtube-ra pár video, amin végig rohan a csávó a játékon, a sok szarka meg rögtön nekiáll fikázni. :N

Lehetett sejteni, hogy nem lesznek benne időhúzó baromságok mint pl az AC vagy Far Cry játékokban vagy nem kell órákig ütni vmit mint a Dragon Age-ben. :)

Arról is jöhetne akkor hír, hogy technikailag milyen élen van a játék, tiszta CGI az egész csodaszép részekkel. Ááá de inkább a kötözködés rögtön. Nekem megéri a játék az árát, tekintve hogy máshol nem kapok jelenleg ilyen minőségű játékot.

Amúgy elvileg szebb lett a játék mint az E3-as demo, szóval nem tudom mi ez a hír.

[ Szerkesztve ]

(#7) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Full árat amúgy se fizettem volna érte, de így még egy 8k-s primary account-ot se feltétlenül ér meg.. ez tényleg nagyon rövid, kb. COD szint.

WongFeiHong: Belenéztem a walkthrough-ba, nem végigrohanós. Nyilván lehet ennél lassabban is játszani meg felfedezni, de akkor sem olyan hosszú.

[ Szerkesztve ]

(#8) TheLegendary válasza core2trio (#4) üzenetére


TheLegendary
csendes tag

(#9) oriic válasza WongFeiHong (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vegigneztem az altalam linkelt vegigjatszast. Egyaltalan nincs orult rohanas benne, es bar youtube ront minosegen, szerintem tenyleg csunyabb kicsit mint E3-as build. Ettol fuggetlenul tenyleg szep jatek.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#10) Šolaire


Šolaire
veterán

Majd kiderül ha megjelenik. Mondjuk én szöszmötölősen játszok egy 40 órás játék nálam 80. Úgyhogy a 10 óra nem is olyan rossz 😊

“Praise The Sun” \[T]/

(#11) vm93hun


vm93hun
aktív tag

Azért egy SP only játéknál elvárható hogy legalább 10 óra legyen, hacsak nem úgy van megcsinálva, hogy mindenáron újra lehessen játszani. Pl. döntések amelyek hatással vannak a további eseményekre, az új Wolfnál ez volt, de az is alapból 15 óra (legalább is ezt mondják).

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#12) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Manapság erre már csak azt lehet mondani, hogy trendi. Ez van. :(((

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13) vm93hun válasza vm93hun (#11) üzenetére


vm93hun
aktív tag

Ez is jókor jut eszembe: azért csak 5 óra, mert félkész a játék, aztán majd a DLC-k adják a játék többi részét.

;]

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#14) gyuribácsi88

Ha mindenre rábólintunk mint a birkák, akkor 5 év múlva fél órás single player játékok lesznek, úgy lesznek vele, hát megveszik ezt is a hülyék, akkor minek csináljunk hosszabbat? :U

Éljenek a párórás interaktív (mozi) játékok aminek a fele átvezető videó, de az ára teljes! :C

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#15) james001


james001
veterán

Először 3 óra volt,most meg 5 óra? Haladunk felfelé. :D
Amúgy meg ha végigrohansz az egészen akkor persze hogy rövid,én általában olyan vagyok aki minden sarkot átnéz hátha talál valamit (főleg ha gyűjthető cuccok is vannak) így van hogy több napig elvagyok egy játékkal :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#16) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Engem nem zavarna az 5 órás single, ha nem 18K lenne a játék.
De ilyen "órabéren" elég sok egyéb is elérhető.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17) Rage47


Rage47
veterán

belenéztem egy Walkthrough elejébe. Az ellenfelek miért jönnek ki a fedezékükből és sétálnak lassan oldalazva, miközben próbálnak lelőni? :D

(#18) Chapel


Chapel
addikt

...mily meglepő, csúnyább mint az anno gameplayként bemutatott demók...
Hány ilyen lesz még?

Ha én új konzolt vennék jó pénzért és sorba jönnének az ilyen pofánröhögések (vedd meg hülyegyerek, majd meglátod milyen, akkor már késő, mert átcsesztünk egy felturbózott videóval) biztosan nem lennék rózsás kedvemben :U :(((

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#19) Zedz


Zedz
addikt

"valamint az előzetesekkel ellentétben, a végleges kiadás kicsivel csúnyább, mint amit a korábbi bemutatókon lehetett látni."

Kezd unalmas lenni. :U

(#20) mlinus


mlinus
őstag

Sajnos ez az átka azoknak a játékoknak ahol a filmes hatás elérése az elsődleges cél. Ha kiveszed a játékból azokat elemeket amik túl "videójátékosak", akkor egy elég lineáris, folyamatosan pörgős és izgalmas, ámbár rövid 1x fogyasztható élménnyel maradsz. Én nem vagyok ezellen, sőt. De 18 ezer forintért nem kell.

idézet egy fejlesztőtől:

“I think story and visuals are very high. Gameplay is something that… it’s a game, we make games, we can’t get around it. We love games, but we also love telling stories, so I think story is always going to be at the top because it’s what we start with. It’s at the top of the pyramid and everything else supports that. I think it’d be more challenging to make a game for the gameplay’s sake, then try to make a story that fits in there.”

Tehát a The Order elsősorban egy történetet mesél, a játékmenet pedig nem annyira fontos. Ebből adódóan, még lehet hogy rosszabb is lenne, ha hosszabb lenne a játék, hiszen unalomba fulladna a feszes történetvezetés nélkül az elég együgyü játékmenet.

[ Szerkesztve ]

(#21) boost


boost
addikt

5 óra :DD :DD :DD :DD

"Sajnos ez az átka azoknak a játékoknak ahol a filmes hatás elérése az elsődleges cél. "

A LastOfUs is elég filmes volt, mégis tudtak alá tenni egy rendes játékot, és legalább 15-20 óra játékidőt.

Egy másfél órás filmre a jegy 1500 forint a moziba. 15000-ért azért rakjanak már 10 óra filmes vizualitást, ha kérhetem. Köszönöm. :D

[ Szerkesztve ]

(#22) TheLegendary válasza boost (#21) üzenetére


TheLegendary
csendes tag

Totál jogos...
Bár azt ne feledjük, csak azért mert teszem azt (hasra ütve) SpeedRun ban végignyomom a HL2 t...Attól az még nem egy "2 órás" történet! :)

(#23) hommeros


hommeros
őstag

A játék rendezője által kiadott nyilatkozatból kiderül: ez minőségi produktum (legalábbis annak gondolják), ami picit elitista, hisz a rövid katarzisért megkérik az árat. A COD 4 dicsérete külön plusz pont. :DDD

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#24) b. válasza Zedz (#19) üzenetére


b.
félisten

Hát igen valami fejlesztői környezetben futtatták a játékot az eddigi videókon, még az is lehet hogy PC-n.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#25) ViZion


ViZion
félisten

Majd lesz 2. rész újabb pár ezresért! :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#26) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Valahogy gondolni lehetett, hogy rövid lesz.
5 órából meg 40 perc az átvezetőkre, 20 perc a nézelődésre és akkor már csak 4 óra a játékmenet. A tesztcsapat meg biztos, hogy nem a legkönnyebb fokozaton játszotta végig így is.

Live poor, die ritch.

(#27) Gergosz2


Gergosz2
veterán

persze, hisz kell az anyag a DLCk-hez is.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#28) mlinus válasza gyáliSanyi (#26) üzenetére


mlinus
őstag

40 perc ? :DDD inkább 2 óra.

(#29) Zedz válasza b. (#24) üzenetére


Zedz
addikt

Csak tudnám, ha ez az 5 óra igaz, akkor mi tart eddig egy játék fejlesztésén? :( Úgy értem több ilyen játék is van, amiket gyorsan ki lehet pörgetni, de azért készül vagy 3 évig. :(((

(#30) Gergosz2 válasza Zedz (#29) üzenetére


Gergosz2
veterán

Nem tudni, hogy ez a 3 év fejlesztés mennyire volt intenzív.

De sokkal valószínűbb, hogy már nagyon szorgosak voltak és a DLC-ket is jóelőre elkezdtékk csinálgatni nehogy anélkül maradjunk. Amúgy játékidő terén számomra a Bionic Commando volt a legnagyobb pofátlanság szerintem. Nagyon bírtam a NINTENDO-s gamet, így megvettem a 2009-es reamake-t . Hát egy délután alatt kitoltam az egészet.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#31) daneel92 válasza WongFeiHong (#6) üzenetére


daneel92
tag

"tekintve hogy máshol nem kapok jelenleg ilyen minőségű játékot"
minőség? milyen minőségről beszélsz? SEMMI tapasztalatunk nincs még a játékkal, csak amit a kiadó pr osztálya jónak látott megjelentetni, abban pedig nagyon nem szabad bízni. amikor próbálták elmagyarázni , hogy azért 30 fps, mert filmszerűbb, akkor döntöttem el, hogy nem fogom megvenni a játékot. most meg ez hogy 5 óra végigvinni... teljesen magabiztosan vettem meg a ps4et bízva a jó kis exklúzív címekben, de eddig kivétel nélkül csalódnom kellett bennük.

Asrock B450 Pro4, AMD Ryzen 7 2700 @3.2GHz, Sapphire Radeon RX 5700 XT Pulse 8GB, Chieftec 600W

(#32) Pöttön


Pöttön
őstag

Hát hogy néz ez ki?!?!?
Felháborító!!!! :O
Hagy van képük így kiadni egy játékot, nem is értem?!?!?! Tiszta pixel az egész! Szebbet rajzolok! ...... :F
Hogy van képük a játékfejlesztőknek a saját játékukban a főhőst átöltöztetni? Ezt végképp nem értem...
:)) ;]

Komolyra fordítva a szót, a grafikán siránkozó embereket, akiknek ez a szint nem elég, azokat tényleg csak sajnálni tudom! :U

Viszont az 5 óra az tényleg karcsú egy 18k-s játéktól....

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#33) Zedz válasza Gergosz2 (#30) üzenetére


Zedz
addikt

Ha intenzíven csinálnák ennyi pénzért, akkor lehet nem 5 óra lenne a játékidő. Félre értés ne essék, nem konkrétan az Order most a rossz, hanem manapság ez már általánosságban elmondható. :((

(#34) mlinus válasza Pöttön (#32) üzenetére


mlinus
őstag

Sztem senki se mondta, hogy csúnya. Ahogy az AC: Unity sem az. Csakhát, az sem jó ha reklámoznak valamit, hogy így néz ki, aztán mégsem.

(#35) sting2


sting2
addikt

25 éve életem része és aktív kikapcsolódási forma a videó játék - konzolon.
Néha belefér, sőt, szinte alap, hogy ráfizetéses a hobbi gyakorlása, élvezete.
Most sem lesz ez másképp.
Megveszem, végigjátszom, eladom.
Ja, hogy ez most akár 4 - 5 ezer bukót is jelenthet.
Nem érdekel a " megéri, nem éri meg fogalom " ez esetben, mert ezt látnom kell, hisz PS4-em van.
Ez egy Nagyvad, ezt le akarom vadászni és nem akarok várni vele.

Van ilyen... :Y

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#36) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bele-bele néztem a végigjátszásba és ez a sztori se valami nagy cucc. Sőt! Filmes élmény?! Ez? kis túlzással egy értelmesebb sorozat egyik része lehetne.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#37) Jhonny06 válasza sting2 (#35) üzenetére


Jhonny06
veterán

Elég lett volna annyi is, hogy "megveszem" :DDD :DDD

(#38) alevan


alevan
őstag

dupla, kéretik törölni a HSZ-t

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#39) alevan válasza WongFeiHong (#6) üzenetére


alevan
őstag

Ha szépet akarok látni, megnézek egy filmet. Vagy egy animációs filmet. Vagy kimegyek a kertbe, parkba, elmegyek pecázni.

Nem azért adok ki pénzt játékra, hogy szépet lássak. Azért adok ki pénzt játékra, hogy:

1. Egy jó történetet láthassak, éljek át.És egy jó történethez általában nem elég 5 óra. De még 10 sem. (Pl. manapság a filmsorozatok egyre jobban veszik át a terepet a mozifilmektől, pont emiatt. Hisz egy Breaking Bad-et vagy egy American Horror Story-t nem lehetne még két filmben sem elmesélni, de egy Interstellar-ból egy egész évadot meg lehetett volna csinálni).

Vannak olyan játékok, hogy ha kivesszük a szokásos gyüjtögetős részeket, az fárasztó "gyalogolj 10 pecet egyik helyszínről másikra" részeket és csak a lényeget hagyjuk benne, még mindig 20+ óránál tart a végigjátszás (mondjuk ez manapság kézikonzolokon jellemzőbb).

2. Játékmenet. Mert mi másért játszol, minthogy szórakozz.

Manapság egyre ritkább az a játék, amely a fenti qualitások egyikével rendelkezik, hogy mindkettővel egyszerre, na az már két kezemen megszámolható az utóbbi évből.

És a számomra mindenidők kedvenc játékjelenete egy 20 éves konzolról származik. Mert a grafika az X-edik fontossági sorrendben egy játéknál.

Persze majd 3-4 év múlva majd mindenki úgy fog gondolni erre a tiszta CGI az egész csodaszép részekkel grafikával rendelkező játékra, hogy rövid, nem is olyan szép, (mert akkor lessz szebb ha az előző gent vesszük alapul) de akkor majd lessz másik agyonhypolt játék.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#40) ldave válasza alevan (#39) üzenetére


ldave
félisten

Az első ponttal nem értek egyet, egy történet jóság egyáltalán nem függ a hosszától. Vannak jó pár oldalas novellák és vannak jó ezer oldalas regények.

A Slime draws near! Command?

(#41) Shing


Shing
őstag

Az még jó is lenne, csak a 80%-a cutscene. :DDD

(#42) alevan válasza ldave (#40) üzenetére


alevan
őstag

Nem az mondtam, hogy nem léteznek jó és rövid történetek. Csak ritka ez a játékokban és nem úgy tűnik, hogy a The Order 1886 ilyen lessz.

Szerk. Átolvastam a hozzászólásom és most jöttem rá, hogy gyakrabban kéne elolvassam posztolás előtt, mivel így hirtelen nekem sem ez jött le. Bocs :B

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#43) tDr1v3r válasza alevan (#39) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nem kötelező megvenni.

Erősen rétegjáték lesz, úgy néz ki... bár ki tudja. Nekem pár hónapja elég gyengének tűnt, de most már ott tartok hogy akár gépet is vennék érte. Már ha jó kritikákat kap persze.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#44) mlinus válasza tDr1v3r (#43) üzenetére


mlinus
őstag

hát, ezzel csak egy gond van: nem rétegjátéknak készül.

[ Szerkesztve ]

(#45) tDr1v3r válasza mlinus (#44) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Hype ellenére szerintem totál az lesz.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#46) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

5 óra??! :))
És ezért valaki pénzt is fog adni? :F

Nem nyilvánítok véleményt, inkább két szó, ebből tevődik össze "A" játék :
Dying Light
Only Single Player : 22% sztori = 34 óra! Itt tartok.

(#47) Garada


Garada
őstag

Gondoltam hogy túl szép ez az egész ahhoz, hogy valami el ne rontsa...

(#48) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Legalább ezt se kell megvenni.

(#49) ivana


ivana
Ármester

5 óra :Y Eljutottunk oda, hogy olcsóbb a valami belvárosi burzsuj helyen berugni mint megvenni a játékot és még tovább is tart (olyan helyen ahol jó magyar házisört csapolnak, egy ezres egy korsó kb.) :C

(#50) wikings2


wikings2
őstag

Még ha a megjelenés napján subscribeol az ember egy épp ezzel játszó streamerhez talán jobban is élvezi azt az 5 órát mint egyedül egy sötét szobában, és még így is csak 5 dollárt fizet, hozzáteszem totál fakultatívan. ( :U

[ Szerkesztve ]

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.