Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

Nagyszerű játék, minden percét élvezem, még ha épp kikészít idegileg akkor is :) Nagyon figyelni kell mindenre különben nem él sokáig az ember. Amit nagyon hiányolok belőle az a killcam rengeteget segítene, de lehet pont ezért nincs benne. Várom hogy végre 1.0 legyen és beinduljon :C

(#2) cellukx


cellukx
tag

Volt szerencsém kipróbálni (3-4 nap). Nekem bejött. Van rajta még mit optimalizálni. A 30 EUR pedig sok érte, a 12-15 EUR lenne az elfogadható egy korai hozzáférésnél.

(#3) la_cc


la_cc
addikt

Eddig is early volt és meg lehetett venni steam-en. Mi változott most? :)

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#4) yericho800


yericho800
aktív tag

Én is kipróbáltam mig osztogatták a kulcsokat. Egy előnye biztos,h van. Mocskosúl szép. Meg a hangulat.Kicsit akkor bugos volt,meg sok volt a lag. De ha végleges lessz megveszem szerintem. Vermintide 2 tolom most :D

R5 3600 4,2ghz -2x16gb tridentz neo 3600mhz - 3060ti ftw3 ultra

(#5) oriic válasza la_cc (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Semmi, csak kevesen játszanak vele és trailerrel próbálják feldobni az early access eladásokat. (Kicsit pontosítottam a szövegen, ne lehessen félreérteni) :R

Live-Die-Respawn

(#6) la_cc válasza oriic (#5) üzenetére


la_cc
addikt

;) ;]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#7) planbmokus válasza oriic (#5) üzenetére


planbmokus
senior tag

Ha csak a betöltési időket lecsökkentenék és megcsinálnák, hogy ne dobja szét minden meccs után a lobby-kat, rögtön százszorosára emelkedne a játszók aránya.
Én várom a performance patch-et....

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#8) Thome válasza planbmokus (#7) üzenetére


Thome
addikt

Meg, ha mondjuk nem lenne játszhatatlanul alacsony fps egy GTX1050-en, az is lehet lendítene. :U

(#9) planbmokus válasza Thome (#8) üzenetére


planbmokus
senior tag

A performance patch kb +20 fps-t hozott. Szerelem :D

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.