Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sz4blya


sz4blya
csendes tag

ez nem kicsit felháborító :Y :Y

amúgy ha megrendeled és visszaigazolják akkor nem kötelesek neked olyan áron azt szállítani amit megrendeltél? :F

[ Szerkesztve ]

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#2) Chaser


Chaser
titán

Mért nem vettél egy dell streaket? Kicsit nagy, amolyan teló-tablet öszvér, 60k-ért dobálta edigital a nyáron. Kijelzője nem tudom milyen panel, de azt kiemelték mindenhol, hogy tűző napsütésben is tökéletesen látható.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#3) sagesz93


sagesz93
addikt

nexus s kell neked...
nem amoled a 9023-s, de ha jól tudom nem is mezei tft.
vagy nem androidos telefon, hanem mondjuk wp7.

(#4) Samus


Samus
addikt

Kicsit emlékeztet ez arra, amikor az N82-t vettem. Bújtam a Mobilarénát, és a nagyobb nevű telefonokkal foglalkozó oldalakat, hogy mégis mely készülék lenne az, ami nekem megfelelne. Végülis egy olyan lett, amit előtte eleve kizártam, merthogy nem tetszik. Azán mégis megtetszett. Irány a fórum, és vagy két hónapnyi kérdezősködés után eldöntöttem, nekem ez kell. De épp nyár eleje volt, a készletek kifogytak (!), nem hogy eredeti magyar, de még a szürkeimport sem volt könnyen beszerezhető. Nézegettem az árakat, sorban írtam a boltoknak, de mindenhol elkeserítettek. Nincs, nem magyar garis, bolti garancia, majd később lesz, stb, stb. Végül meguntam, és az utolsó boltot felhívtam. A hölgy készséges volt, elmondta a konstrukciókat, hogy mi mivel jár, mennyiért mit kapok. Végülis egyszer élünk alapon a hivatalos két éves magyar garanciásat választottam, "potom" 91000 magyar forintért. A két éves, szürkeimport bolti garanciás 75000 lett volna...nem is bántam, hogy a hivatalost vettem, kétszer kellett LCD panelt cserélni, egyszer billentyűzet fedlapot (három hónappal a megvétel után(!), anyaghiba, azt mondták a szervizben), és a sztereó hangszórók közül a bal-t javítani kellett...ja igen, és a kameramodult is kicserélték, lévén beégett (fehér) pixelcsoporttal gazdagította az elkészült fényképeket. Szerencsére pont belefértem a két évbe...azt viszont eldöntöttem, hogy soha többé ennyit telefonért. 60 000 a maximum, amit valaha is ki fogok adni, ha újat veszek...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#5) Rover623 válasza Chaser (#2) üzenetére


Rover623
félisten

Mert nagy...nagyon nagy...kollégák közül van aki 4.3"-os kijelzővel szerelt telóval rendelkezik, már az is nevetségesen néz ki telefonálás közben...:D
És tudtommal arra sincs Gingerbread...a Dell bénázik.
Amúgy én a Venue-t néztem, az is beszerezhető lenne 60 körül külhonból...de a támogatás hiánya elrettent.
Majdnem Xperia Neo lett belőle most hogy a SE bejelentette: az ICS elérhető lesz az idén megjelent Xperia modellekre. A fiamnak bejött a Play, úgyhogy erős volt a kísértés...:DD

Friss fejlemény: az N+1.-ik webáruház visszahívott, hogy van P990, abban a kiszerelésben és annyiért, amennyiért megrendeltem... :C
Hiszem ha látom! :U
Sajnos csak pénteken tudok bemenni érte... :(

P.S.:
Ja...most már 82.000-nél tartunk. :(

[ Szerkesztve ]

primus inter pares

(#6) sagesz93 válasza Rover623 (#5) üzenetére


sagesz93
addikt

az LG pont nagyon híres arról, hogy hamar kiadja a frissítéseit a telefonjaira.. Ha jól tudom a p990-en is még csak 2.2 van. :U
Szerencsére nem hivatalosan elég jól meg van támogatva.

(#7) Rover623 válasza sagesz93 (#3) üzenetére


Rover623
félisten

Kollégának van SLCD-s Desire-je. Nem győzött meg. :B
WP7-et meg nem...én szeretek bütykölni...:DDD
Igaz, a lendület már nem a régi, szóval nem valószínű hogy kernelt módosítok saját kútfejből, de azért biztos nem a gyári szoftverrel fog meghalni a teló...:DD

#6: tudom, az irományban említettem is, hogy láttam a CyanogenMod honlapján a támogatott készülékek között a P990-et. Ezért mertem belevágni!

[ Szerkesztve ]

primus inter pares

(#8) lsebestyen


lsebestyen
addikt

hardverapro nem megoldás? én egyszer vettem gsm boltba telót, kideült, h egy kalap szar. Másnap viszem vissza, 10kor nyit a bolt, én ott voltam fél11re, senki nem volt a boltban, rács lehúzva. mondom kva jó, másnap aug. 20, nincs telóm. :W 21-én bemegyek, kérdezem normálisan, h miért nem bírnak időben nyitni. és utána még ő ordibált velem, hogy neki ide sok idő bejutni.ANYÁD. pénzt nem kaptam vissza, meg cisnálták a telóm, nem hívtak, pedig ígérték, és jó nagy bunkók voltak. :C

(#9) S.Feri


S.Feri
őstag

Ez egy nagyon jól sikerült nem vásárlás. Kár, hogy elég sokáig állt benne a pénzed és még kültöttél is a semmire, és ugyanott jársz ahol elkezdted. :DDD
Fuss neki mégegyszer, hátha összejön valami. Egyébként a kicsik nagyon jó valamiket tudnak gyártani. :DDD

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#10) darál0w


darál0w
Jómunkásember

szép történet :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#11) Rover623 válasza Rover623 (#5) üzenetére


Rover623
félisten

És ez sem jött össze!! :C
Nemsokára bővítem az irományt az új sztorival...:DD

primus inter pares

(#12) Rover623


Rover623
félisten

A vége az lett, hogy feladva elveimet, vettem egy kiváló állapotban lévő használt készüléket...dugja fel magának minden "bót"...amit csak akar...ízlés szerint... ;]

primus inter pares

(#13) lsebestyen válasza Rover623 (#12) üzenetére


lsebestyen
addikt

akkor nekem lett igazam?:D

(#14) sagesz93 válasza Rover623 (#12) üzenetére


sagesz93
addikt

és szerintem jobban is jártál így... :K

(#15) Rover623 válasza lsebestyen (#13) üzenetére


Rover623
félisten

Nem teljesen... :U
Amikor belevágtam a blogba, már túl voltam 2-3 hardveraprós "incidensen" is...:(
De elvégre ez "hazai pálya" nekem...nem akartam ilyen könnyen feladni...:DDD

P.S.:
Mindenkinek köszönöm az együttérző szavakat és a bíztatást... :R

[ Szerkesztve ]

primus inter pares

(#16) Herczi


Herczi
senior tag

Apám járt ugyanígy, annyi különbséggel, hogy már eleve mondtam neki, hogy webshoppal ne is próbálkozzon nincs értelme, vagy 5 helyet hívott fel, sehol se volt az a készülék ami az oldalon szerepelt, vagy csak jóval drágábban. Illetve különböző csodacsomagokban, azaz magyar nyelv nincs, töltő sincs, ja meg rózsaszín a telefon, de amúgy minden király. Vicc.

(#17) #85619712


#85619712
törölt tag

:/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.