Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Takashi


Takashi
aktív tag

Hasonló technológia már van a HTC Advantage (X7500) készülékben, és nagyon tuti! Internetezéskor elég lefelé megdönteni a kijelzőt és gördül a lap. Természetesen jobbra-balra-felfelé szintúgy igaz. :)

七転八起

(#2) orbano válasza Takashi (#1) üzenetére


orbano
félisten

jaja ez már nemigen mai találmány, thinkpadekre is lett írva sok ilyen szoftver, én is tervezem egy golyós lyukbatalálos játék megírását...

A vér nem válik VAZZE!™

(#3) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Elsőre nagyon jól hangzik, de másodjára már nem annyira...ha teljesen ilyen alapon működik a gép, akkor csak teljesen merev kézzel lehet használni, mert amúgy elkezd vmit csinálni. Ha meg nem elég érzékeny, akkor pedig nagyon meg kell dönteni, így nem látszik rendesen a kijelző...megint csak nem túl jó használhatóság. De remélem túl pesszimista vagyok és meg tudják oldani ezt a problémát :)

(#4) orbano válasza Cathfaern (#3) üzenetére


orbano
félisten

mondjuk egy darab gomb nyomva tartásával aktiválod a giroszkópokat és kész...

A vér nem válik VAZZE!™

(#5) Cathfaern válasza orbano (#4) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

És hova rakod a gombot? Mert ami jó állított helyzetban, az fekvőben már nem, esetleg jobb - bal kezesség probléma stb.

(#6) Bash


Bash
őstag

Csodás élmény lehet egy kézzel vezetni, másik kézzel meg a navigációs okostelefont döntögetni. Ja hogy közben nem ártana odafigyelni az útra sem, sebaj.

http://bashtravel.com/

(#7) orbano válasza Cathfaern (#5) üzenetére


orbano
félisten

akár több helyre is, esetleg a képernyő tapizásától tenném függővé, vagy kerülhet a készülék aljára, peremére... de ez szerintem olyan dolog, amit egy prototípusnál ki lehet jól kísérletezni...
tetszik az aláírásod :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#8) cherockee


cherockee
aktív tag

kicsit röhelyes lenne az utcán ide oda rázogatni a telefont felvételkor, vagy számváltásnál, én inkább maradok a gomboknál...landscape módra váltásnál ok a giro, de a zsebben való számváltásnál el se tudom képzelni, hogy rázogatom a telómat...pedig sose érdekelt, hogy hülyének néznek e, de azért...

(#9) T-Nagyon


T-Nagyon
tag

MInt plusz funkció be lehet tenni a telefonokba, de csak bizonyos funkciókra... Nem hinném, hogy ez akkora áttörés lenne.

Fotóim: http://flickr.com/skublics_gergely

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.