Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Samus


Samus
addikt

Sajnos nem lett kedvencem. Nem kenyerem (csak néha, néhány szám, aminek a dallama megfog) a speed/power vonal, és az Instrumental sem. Várom a következőt :)

A Crystal Lake féle zúzás bejön, és néhány BACK-ON szám (a New World például, és a Hikari Sasuhou [Survive Version], ami hihetetlenül más az eredetivel összehasonlítva, főleg, hogy az együttes aklapvetően a könnyebb rock, hard rock és szintipop vonalon is mozog).

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#2) P41N válasza Samus (#1) üzenetére


P41N
senior tag

Nem lehet mindenkinek ugyanaz az ízlése, és persze ezzel nincs is semmi baj :)

Megmondom őszintén, az általad említett két bandáról még nem hallottam. Crystal Lake-től az Apollo-t és a Disobey-t hallgattam meg, BACK-ON-tól pedig az általad írtat meg a Chain-t, és így első tetszett amit hallottam ;]

(#3) doc


doc
nagyúr

Jo kis cucc, de nekem valahogy csak hianyzik a vokal (ha az is lenne rajta, siman tolnam befele Spotifyba a szivecskeket :D).
Varom a kovetkezo reszt ;)

(#4) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

Hasonló véleményen vagyok...1-1 anime átvezetőnek jó, de hosszan hallgatva már zavaró
Mint a géppuska vagy a daráló. Pedig a Rocknak nem feltétlenül tesz jót a sebesfutás.
Vajon ha le lassítanánk a ritmust akkor mi jönne ki belőle.. :P
De azért várjuk a következő részt

[ Szerkesztve ]

(#5) P41N válasza doc (#3) üzenetére


P41N
senior tag

Sajnos Spotify-on régió lock-os az egész, így számunkra elérhetetlen (persze egy kis mókulással ez is megoldható :D)

(#6) P41N válasza angyalpc2 (#4) üzenetére


P41N
senior tag

Én alapból szeretem a gyors zenét, így első hallásra is már a kedvencem lett. Ezért is írtam az elején, hogy ilyen Speed/Power metal jellegű, ebből az ember már azért sejtheti, hogy mire kell számítani :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.