Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TBT


TBT
addikt

Érdekes lesz a Steam mellett. Achievmenteket, DLC-ket hogy oldják meg. Illetve gondolom sajátos védelmet is fog kapni ez a verzió, mert a Steam-es változat elsősorban Steam-es DRM-et alkalmaz. Na meg a dobozos verzió is hova lesz majd regisztálható? Illetve az Nvidia kártyákhoz kapott kód? Remélem Denuvo DRM lesz alatta és a Galaxy Iron Studios készíti a PC-s portot az Nvidiával karöltve. Visszasírjuk a Batman Arkham Knight PC-s portját. :DDD

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#2) anulu


anulu
félisten

meglepődnék, ha nem W10 only lenne.

illetve remélem, h a Win Store-t összekapják, mind designban mind tartalomban, és ott is meg fognak jelenni a játékok, akár picit olcsóban is, mint Steamen.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#3) HD5570


HD5570
aktív tag

Sziasztok!Igaz nem ide tartozik de az lenne a kérdésem hogy Xbox One-on Elérhető a Windows Store?Arra gondolok ami van windows 10,8,8.1-ben..És ha igen elérhetőek benne pl azok a tartalmak játékok amik mobilon és pc-n is működnek? pl Asphalt 8,Dungeon hunter 5 stb

„Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát.” „Polak, Węgier, dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki.”

(#4) Gainka


Gainka
őstag

Nekem a dobozos verzio kell. Hatha kapok melle egy felfujhato Larat ;] ;] :C

(#5) dtracer válasza TBT (#1) üzenetére


dtracer
tag

Dehát a Games for Windows Live-ban vannak teljesítmények (achievements)...

@HD5570: Ha jól tudom, eddig minden platformra (PC, mobile és xbox) külön kellett fejleszteni. Ezen segítenek az univerzális app-ok, amik mindenhol elfutnak. Persze a fejlesztő ott is lekorlátozhatja, hogy ne legyen így.

(#6) leviske válasza anulu (#2) üzenetére


leviske
veterán

Ideiglenes exkluzivitást szerintem könnyen kaphat a 10 és a store. Nem volna meglepő lépés se a Microsoft-tól, se a SquareEnix-től. Bár a GFWL után én sokszor meggondolnám, hogy bármi olyan játékot vásároljak, aminek a hosszútávú elérhetősége függ a Microsoft-tól.

[ Szerkesztve ]

(#7) tibaimp válasza Gainka (#4) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ez jó volt, kösz...:D

Nem hiszem a w10 only-t, elég nagy hülyeség lenne részükről, sok még a win7, win8 használó. Azt tudom elképzelni (ha lesz ilyen), hogy bizonyos dx12 graf. beállítások (értelem szerűen) csak w10-en érhetők majd el.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#8) fityesz9 válasza tibaimp (#7) üzenetére


fityesz9
tag

Arról nem is beszélve, hogy steamen csak az szokott a megkötés leni op rendszer szinten, hogy ténylegesen mi viszi el az adott játékot. Az öngól lenne, ha storeban win 10 only, közben steamen bárki megveheti kenyérpirítóra is. :)

#4 Gainka Túl nagyok az igényeid, nekem elég a szinkronszínész hölgy is mellécsomagolva. :D

[ Szerkesztve ]

Garrus, am I your dirty little secret?

(#9) Gainka válasza fityesz9 (#8) üzenetére


Gainka
őstag

Miért, legalább ha lusta vagyok bekapcsolni a gépet, akkor is tudok "játszani" laraval.
:DDD

Jo offolom magam xd

(#10) TBT válasza fityesz9 (#8) üzenetére


TBT
addikt

Na igen. Camilla Luddington kisasszonynak meg lehetne mutatni, hogy mi is az a vad és szenvedélyes szerelem! :DDD

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#11) alevan válasza TBT (#1) üzenetére


alevan
őstag

Acsik valszeg copy-paste XO-ról. Sőt, az sem lehetetlen, hogy közös lesz az acsirendszer a konzol verzióval, hisz ugyanazt a XB Live ID-t használja mindkettő.

DRM beépítve van a Windows Store-ba. nem nehezebb feltörni szerintem, mint a Steam DRMet, csak még nem volt eddig értelme.

Mivel Steam-en is megjelenik, ezért a dobozos verziót valszeg oda kell regisztrálni.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.