Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JanR


JanR
addikt

Jelentősen hasonlít az előző részre, de van benne jócskán újítás. Nagyon várom már :C

(#2) exec79 válasza JanR (#1) üzenetére


exec79
tag

nov 10. fallout 4, starcraft 2 : LOTV, nov 13 Tomb raider..... huh ennyi ido a vilagon nincs :W

(#3) oriic válasza exec79 (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Idő? :D Pénz! :D

Live-Die-Respawn

(#4) Vistaboy válasza oriic (#3) üzenetére


Vistaboy
veterán

Pont ezt akartam én is írni. :DDD Három játék még egy évben is sok, nem egyetlen hónapban. :(

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5) architect26 válasza oriic (#3) üzenetére


architect26
aktív tag

pénz van, idő nincs!
idő van, pénz nincs!
:DD :DD :DD

Per aspera ad astra

(#6) tailor74


tailor74
őstag

Ez valamiért egyre jobban várós nekem, hasonlít az előzőre nem kicsit, de látok benne jó újításokat.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#7) TBT válasza exec79 (#2) üzenetére


TBT
addikt

És ebből a hármasból egyértelműen a Rise of the Tomb Raider fog elvérezni az eladások tekintetében.
SC2 - Blizzard játék, nem kell ecsetelni mekkora rajongótábor, közösség és játékosbázis várja a StarCraft 2 lezárását - emellett az utolsó valamirevaló RTS játék (ebből amúgy is szökő évente ha előfordul egy).

Fallout 4 - nem egy tucatjáték, a Fallout 3 óta már eltelt 7 év és minden platformra egyszerre érkezik (PC, PS4, XBox One).

Rise of the Tomb Raider - kizárólag XBox gépekre érkezik idén (2016-ban majd valamikor jön a PC-s és PS4-es verzió is), mikrotranzakciókkal megtámogatva (emiatt megy a sírás az XBox-os rajongók részéről és a többség inkább a Fallout 4-re szavaz - a rajongók cserbenhagyása miatt is). Sajnos ezt a részt már a bejelentés óta valamiféle átok kíséri, hisz az akkori félretájékoztatás és sz@rkeverés már megalapozta a játék iránti un-szimpátiát.

A hivatalos TR fórumon van is egy szavazás, jelenleg 1000 szavazat alapján csak 20% tervezi megvenni az XBox-os verziót (X1 és X360 összesen), 45% várja a PS4-es változatot és 35% várja a PC-s változatot. Nem tudom mennyire hiteles ez, de nem sok jóval kecsegtet a játék eladásainak számára.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#8) davidsone válasza TBT (#7) üzenetére


davidsone
addikt

+1 PC-re :DDD

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.