Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) Melack válasza farkas63 (#40) üzenetére


Melack
veterán

Az az átállás nem mostanra volt tervezve.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#42) pető bá' válasza farkas63 (#40) üzenetére


pető bá'
őstag

Aprón az apróhirdetés szándéka (keres-kínál) mindenhol keres? Vagy csak a random nézegetett hirdetéseknél pont beletrafáltam?

szerk.: ja, igen, nem válasz akart lenni, illetve az új HA-ra reagálva írtam.. :D

[ Szerkesztve ]

"... and I hope you have a great day!"

(#43) farkas63 válasza pető bá' (#42) üzenetére


farkas63
aktív tag

Ne tőlem kérdezd, nem vagyok oldal fejlesztő. :D

Az GG, lett új honlap de maradt a régi szar hozzászólás rendszer.
Komolyan olyan nehéz elvárás így 2018-ban, hogy lehessen szerkeszteni illetve törölni hsz-t? :((( :((( :((( :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#44) z67


z67
őstag

Jól látom, hogy az értékelések megint át lettek variálva? Mégis miért?

(#45) pető bá' válasza z67 (#44) üzenetére


pető bá'
őstag

[link]

@farkas63 - szerintem el vagy tévedve, ez a mostani leállás és migrálás a hardveraprót érintette, és nem a fórum átalakítását..

[ Szerkesztve ]

"... and I hope you have a great day!"

(#46) Parci válasza farkas63 (#43) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a "régi, szar" hozzászólás rendszerben született kb. 50 millió hozzászólás. sosem ígértünk olyat, hogy majd mindenki össze-vissza törölgetheti a hozzászólásait utólag, bármikor. szerkeszteni most is lehet, egy darabig, pár percig. utána nem, így működik az egész lapcsalád, direkt, évszámtól függetlenül.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#47) Đusty


Đusty
addikt

A saját pontjaimat hol tudom megnézni? Idáig a jobb felső sarokban láttam magam és ha jött privát üzenet, azt is jelezte és rá lehetett nyomni, most ilyen nincs.

Ha a forumon az apróra nyomok csak a hardver jön automatikusan és nem a fő "választék". Ahhoz vissza kell lépni.

(egyébként a régi jobb volt :) )

[ Szerkesztve ]

(#48) grabber válasza farkas63 (#43) üzenetére


grabber
addikt

Majd 2 nap múlva törölnéd a hozzászólást amihez 40 válasz érkezett és az utána lévő 40 hsz értelmetlen lesz?

Vagy írsz valami hülyeséget és kijavítanak 10-en,ami után te módosítod a hsz-t és akkor miért is jó az? Mert a 10 másik megmarad,de akkor tök felesleges és akkor azt is törölje mindenki?

(#49) z67 válasza pető bá' (#45) üzenetére


z67
őstag

Hát ha ez van, akkor ez van. Boldog nem vagyok. De egy pozitívum, eddig nem értettem miért frankóbb az aki elad, mint aki vesz.

(#50) Parci válasza z67 (#49) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

mondjuk úgy, hogy ezt véglegesnek szánjuk, az eddigi tapasztalatok alapján módosítottuk a régieket.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#51) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Az jo hogy UP-olom a hirdetest es egyre tobb UP-om lesz? ;]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#52) z67 válasza Parci (#50) üzenetére


z67
őstag

RSS-re továbbra is csak a kiemelt hirdetések lesznek bekötve?

(#53) farkas63 válasza wwenigma (#51) üzenetére


farkas63
aktív tag

Megerősítem, végtelen ingyenes UP van.
Minden egyes ingyenes UP-t elhasználva nő a számláló fent.
Azt nem tudjuk, hogy ténylegesen előre rakja a hirdetést vagy csak kiírja, hogy UP-olta.

[ Szerkesztve ]

(#54) Đusty


Đusty
addikt

A hírdetéseknél nem lehet látni, hogy mikor uppolták sema fő oldalon sem rájuk klikkelve. Az eredeti dátumot hozza csak.

(#55) Viktor77


Viktor77
titán

Nem tudom volt-e már, de privát üzenetnél nincs linkelve a hirdetés amire a privátot írtam, így bele kell írni az üzenetbe, hogy mit akarok megvenni.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#56) xtro


xtro
aktív tag

Netán (nem találtam,de még reménykedek) lehetséges a régi nézetre visszaállni? Úgy mint Reddit-en pl.?
Olyan jó hangulata volt annak a stílusnak. Ez meg nagyon nem jön be nekem.

(#57) Lacok válasza Kalandor (#30) üzenetére


Lacok
őstag

439 pozitív 0 negatív értékelésem volt most 92 pozitív és 0 negatív van. :W :W :W :W :W

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#58) lezso6 válasza Lacok (#57) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mert a mostani apróban 5 helyet 1 pontot lehet adni. Nincs ezzel semmi gond, mindenkinél 5x kevesebb lett. Így átláthatóbb, mert egyből látszik, hogy 92 üzleted volt..

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#59) Alcsi69 válasza xtro (#56) üzenetére


Alcsi69
senior tag

+1

(#60) Viktor77 válasza Lacok (#57) üzenetére


Viktor77
titán

Két hsz-szel visszább mint amire válaszoltál?

Csinálni kell. Kész. Pont.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.