Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jorgoszka


jorgoszka
tag

Végre a motorhangok egészen jóra (de nem kiemelkedőre) sikeredtek, a grafika is sokat javult, a kétkerekűek kidolgozása példás, a karrier mód pedig veszett hosszú, bár egy idő után pont emiatt monotonnak érezhetjük.

[ Szerkesztve ]

Jobb ma egy gombóc fagyi, mint holnap egy se.

(#2) Laraxior


Laraxior
titán

Az első rész nagyon jó volt PC-re... Szerettem.
Főleg, hogy motorozok is :D
Remélem ez is ki fog jönni nem csak konzolra.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3) dmad válasza Laraxior (#2) üzenetére


dmad
aktív tag

Van PC-re is...

Élj úgy, hogy.......

(#4) oriic válasza Laraxior (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az Xbox One a cimben azt mutatja min teszteltuk.

Live-Die-Respawn

(#5) rdt89


rdt89
addikt

Köszi a tesztet, kár, hogy a 4 kerekűekért rajongok, pedig elég jó és ritka játéknak tűnik a saját kategóriájában.

(#6) zsoltti


zsoltti
senior tag

Az első részével játszottam végre motorozhatok télen is a saját motorommal 1000rr tricolor :D
Sok utcai motor van benne, jó "kipróbálni öket"
A nehézség ja, néha elveszi az élményt főleg ha mindenki egyforma motorral megy, az első részbe néhány pályát csak tuninggal tudtam megnyerni, de sokat nem játszotam vele.

(#7) atike


atike
nagyúr

Látványos, tuti le is kötne időnként pár percre... :) De hogy hosszabban belemélyedjek azt nem nagyon tudom elképzelni...

(#8) electrodoki


electrodoki
aktív tag

Imádom a motoros gémeket, de ez sem lett sajna valami jó. A hangok van aki szerint jók???? Förtelem. A fizika is nulla, az irányíthatóság jó. Még mindig a MotoGP 07 az etalon. Vagyis annak az Extreme (utcai) módja... THQ-Climax páros jó volt...

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#9) lmno


lmno
őstag

Ebben is olyan sz@r a framerate, mint az elsőben? Annak a demoját próbáltam, de 0 volt a sebességérzet és darabos a mozgás.

@electrodoki: én a MotoGP 3 extreme részével játszottam (kb. 10 éve), az qrva jó volt. Azóta várok egy normális utcai motoros gémre, eddig hiába...

(#10) electrodoki válasza lmno (#9) üzenetére


electrodoki
aktív tag

Akkor kapd le a MotoGP07-et.... Eddig etalon!

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#11) jorgoszka válasza electrodoki (#8) üzenetére


jorgoszka
tag

Te amolyan szakértő-féleség lehetsz. :DD

Jobb ma egy gombóc fagyi, mint holnap egy se.

(#12) electrodoki válasza jorgoszka (#11) üzenetére


electrodoki
aktív tag

Istenem....

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#13) lmno válasza electrodoki (#10) üzenetére


lmno
őstag

Már próbáltam régebben, de mintha az irányítás rosszabb lett volna, meg akkoriban nem is futott jól a gépemen, aztán így kimaradt.

(#14) brady28


brady28
tag

Toltam vele jó két órát PC-n ,sztem egészen jól sikerült!
Grafika rendben, irányítás is adja (xbox 360 controller)
Eddig bejövős :)

Rablótámadás! Kezeket fel! Jobb ha te mondod, a te hangod mélyebb!!! :)

(#15) Yamaha R1


Yamaha R1
tag

A Tourist Trophy óta nem jelent meg értékelhető motoros program. Ez sem fogja megváltani a világot, de talán segít átvészelni a téli üresjáratot. Kicsit csiszolni kellene az AI-n, jobban elkülöníteni a nehézségi szinteket, és egészen használható játék lenne.

(#16) skecitomi


skecitomi
csendes újonc

Én pcre vettem meg a gamet nekem nagyon adja a játék..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.