Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) h1ght3chzor


h1ght3chzor
őstag

Jó ár, remek kis házikó, jó lett a teszt is. :) :C

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#2) Gude


Gude
senior tag

Formás tetszetős ház,de a 6 kilójával szerintem anyaghiányos szegény!

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#3) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Jó ára van :)

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#4) Findzs


Findzs
addikt

egynek elmegy :K

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#5) Apika


Apika
Közösségépítő

Jó szellős házikó...

(#6) hunmyke válasza Gude (#2) üzenetére


hunmyke
aktív tag

Nekem is ez tűnt fel, 17k elég sok egy alufólia házért, szerintem.
Inkább ráfizetnék kicsit, és vennék Chieftec-et (Bravo, UNI, MESH, etc.) vagy valami hasonló "nehezebb" házat, amiből még nem spórolták ki az anyagot.

[ Szerkesztve ]

"A lét határozza meg a tudatot. Ha megisszuk a lét, a tudat elszáll..." // Hofi

(#7) pmheros válasza hunmyke (#6) üzenetére


pmheros
senior tag

épp most dobtak fel egy Antec Three Hundred Two cikket a hírek közé. Azon látszik hogy anyagból van. A kettő közül én biztos nem ezt a Revoltec -et választanám

nem vagyok tökéletes

(#8) hunmyke válasza pmheros (#7) üzenetére


hunmyke
aktív tag

Hát én sem, Antec kicsit nevesebb gyártó, minőségibb házakkal.

"A lét határozza meg a tudatot. Ha megisszuk a lét, a tudat elszáll..." // Hofi

(#9) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Anyag nincs benne, szerintem ronda is. Ennyi pénzért elvárnám, hogy az összes 5.25-ös helyhez legyen gyorsrögzítő és hátulra is tegyenek gyárilag ventit.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#10) Duree


Duree
veterán

Rondának ronda,az anyaghasználat sem valami fényes,nekem nem tetszik,az ára sem.

duree54

(#11) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Nem tetszik.

(#12) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Nem tetszik és drágán is adják.

(#13) Somesz1988


Somesz1988
csendes tag

Hát, szerintem ár-érték arányban nem túl jó, és eléggé hasonlít a cooler master elite 370-hez,(nekem az van, fele ennyi volt) A szellőzésből 5-ös.

Régi rendszerben piros-fekete 27-0 :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Somesz1988

(#14) Kassadin


Kassadin
addikt

Milyen az a "gémer" ház? Valaki világosítson már fel.

(#15) Somesz1988 válasza Kassadin (#14) üzenetére


Somesz1988
csendes tag

Szuperszónikus csilli-villi atomreaktor blokk, "halandók" számára megfizethetetlen áron, (és persze a nagymenőség miatt van túlárazva mint a tabletek :)) )

*Ezt nem kell túl komolyan venni bár szerintem részben igazam van :P*

[ Szerkesztve ]

Régi rendszerben piros-fekete 27-0 :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Somesz1988

(#16) redbull86


redbull86
aktív tag

Kinézetre jobbat vártam! :(
Szűrők hiánya,.. stb,..
és drága,..

Asrock fatality b250 I7-7700T 16Gb 2400Mhz GTX 1060 6Gb Be quiet Shadow rock 2

(#17) Tibor_560sec


Tibor_560sec
aktív tag

Ilyen áron megéri ... (usb3,venti szabályzó) csak rút ...

Ne játszd el a bizalmad , főleg előttem !™

(#18) nicu71 válasza Tibor_560sec (#17) üzenetére


nicu71
addikt

az előlapon még egy kis visszafogottság elkelt volna,szerintem is.Amúgy teljesen rendben van.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#19) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Nem rossz, nem rossz, de valami hiányzik belőle.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#20) albert8


albert8
addikt

Ez pedig elég sz@r ennyiért van sokkal jobb is :U

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#21) Destructo


Destructo
aktív tag

Elég korrekt kis házikó!

(#22) misx válasza Somesz1988 (#15) üzenetére


misx
senior tag

Ja csak a teljesítményhez a "csili-vili" nem tesz hozzá semmit sem. Lehet konzervatív és jól felszereltségű-hűtésű házakat, amibe építhetsz erős PC-t is és még nem is drága. És még igazi gamernek sem kell lennie, mert a mai játékokat egy középkat gép is röhögve viszi FullHD-ban. :B

(#23) #65675776


#65675776
törölt tag

A teszt azt bizonyítja, hogy az utóbbi 7(!) évben hiába marketingelik szét az idiótábbnál idiótább megoldásokat a gyártók, gyakorlatilag egy tapodtat sem mozdult előre ez a részegység. Az akkori jobbak a mai napig megállják a helyüket a mezőnyben, sőt, az élvonalban vannak, sokszor a széthájpolt akármiket maguk mögé utasítva.

Nem akarok csúnyát mondani, de az az Antec a maga 6,7kg-jával legalább annyira anyaghiányos. A tesztben szereplő Casetek 13,7kg.

[ Szerkesztve ]

(#24) Geri Bátyó válasza #65675776 (#23) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Tökéletesen egyet értek! Néhány kivételtől eltekintve semmi igazán jelentős nincs.

A házak tömegével kapcsolatban csak annyit tennék hozzá, hogy nekem egy Gigabyte Sumo 5115 van, ami full alumínium és így is 8.5 kg. Igaz, nem midi.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#25) rudi válasza #65675776 (#23) üzenetére


rudi
nagyúr

Az a gond, hogy a ház előállításának egyetlen drága részlete van: az anyag. Ha több profitot akarnak (márpedig akarnak), akkor ezen a paraméteren spórolnak. Anno az 1 mm-es acél teljesen általános volt mindenhol, most alsóbb szinteken 0,8 stő 0,6 milis a lemez, gyakran nem csak a borkolatnál, hanem a váznál is...

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#26) h-yle válasza Kassadin (#14) üzenetére


h-yle
addikt

A lényeg hogy ótvar randa legyen, sok ventivel, és ha lehet világítson. A többi karakterisztika fakultatív.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#27) #65675776 válasza rudi (#25) üzenetére


#65675776
törölt tag

Az 1mm már csak a felső és prémium kategóriára igaz. Az általános a 0,5-0,6mm, a komolynak kikiáltott házaknál alkalmaznak 0,8-as lemezt. A CM alja házai is csak 0,6-os lemezből vannak, az Asus meg 0,5-ös fóliát használ.

De mindez nem kellene, hogy befolyásolja a szellőzést, viszont láthatóan ott sincs semmiféle fejlődés.

(#28) h-yle válasza rudi (#25) üzenetére


h-yle
addikt

Fene tudja, de nekem 6.7 kiló a házam, de még sosem rogyott ösze...

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#29) Rider74


Rider74
tag

A ház szerintem gyenge...
És még ronda is, de ízlések és pofonok.

Csak nekem tűnt fel, hogy a hőmérsékleti grafikonokon Raidmax Seventy 3 néven szerepelnek a mért eredmények?

(#30) barack1997


barack1997
senior tag

Na a Chieftec Dragon-nak nem lesz anyaghiánya, 10-15 kg körül van, dögnehéz, és asztalon van :D (DA-01WD-FPD )

(#31) BioNiCMaN


BioNiCMaN
addikt

Őőőő, miért Raidmax néven futtatjátok a grafikonokon a házat? :F

Szerk:

Úgy látom write only üzemmódban voltam... :B

[ Szerkesztve ]

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#32) bmollszeptim


bmollszeptim
aktív tag

Jó kis kuckó ez. nem értem ezeket a gyenge anyagminőség,meg nincs benne anyag vélemémyeket. :N ebben a méretben, az agyondicsért CM Elite 430,amiről sokan, a házas topikban is azt irták hogy jó anyagminőség , 4,7 kg. :DDD Na az tényleg gyenge anyagminőség,/mikor megvettem még be sem fejeztem a beköltözést,de már tudtam hogy nem kell sokáig) ez 1.5 KG val több.Tehát már nem lehet olyan nagyon rossz.Egyébként ebben a méretben, a legtöbb ház 4-5 kg között mozog,és éppen ez a 6.2 kg a ritka, ebben a méretben,no meg ebben az árkategóriában.Jó ez ennyiért,így ahogy van,és ráadásúl a venti szabályzó, hab a tortán.

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#33) Indy69


Indy69
aktív tag

Ez nagyon nem szép, HAF912 se szép de nagyon jó :D

(#34) Indy69 válasza h-yle (#28) üzenetére


Indy69
aktív tag

Az Én kicsi lányom néha rá ül a Centurion 590-re a 17 kilójával és bírja,de persze nem erre való :D
Jó az ha van benne anyag ha már a zsemlében nincs :DDD

(#35) waithEard


waithEard
őstag

Ez most nem fogott meg, nekem nagyon "szétszórtak" a vonalai. Valahogy nem áll össze a "kép".

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#36) rudi válasza Rider74 (#29) üzenetére


rudi
nagyúr

Javítottam a nevet.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#37) bmollszeptim válasza rudi (#36) üzenetére


bmollszeptim
aktív tag

ideje volt :K

üdv.

(#38) H.Ezredes


H.Ezredes
őstag

Jópofa a házikó :)

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#39) h-yle válasza Indy69 (#34) üzenetére


h-yle
addikt

Közben rájöttem, hogy tévedtem. Megnéztem a ház pontos típusát. 14 kiló a drága nem 6. :D

Furcsálltam is mert emlékszem, hogy 2004-ben majd beszartam mikor apám csomagtartójától elvittem a szobámig, és mostanában ha portalanítás miatt leviszem a pincébe szintén rá kell készülni. :))

Na mind1 ős noname házak is vannak még a padláson, amik jól szolgáltak, és szerintem 3-4 kilónál egyik sem több. Nem kell ráülni na. :)

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#40) Pug


Pug
veterán

Papírmasé házért 17K :Y
Hát így ebben a formában biza ez hulladék ;]

(#41) MZperX75 válasza Pug (#40) üzenetére


MZperX75
addikt

Ja,azért nem hulladék,de ennyiért nekem hiányzik belőle 2DB 12cm ventilátor,és az anyag!

(#42) banhammer


banhammer
veterán

Nem rossz haziko, korrekt iparos munka.

A teszt olvasasa kozben esett le, hogy minden tiszteletem rudie, mert nem semmi munka lehet par hetente ki, be pakolni a konfigjat egy uj hazba par percnyi, oranyi tesztert.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#43) Rossi


Rossi
addikt

Végre egy normális árú ház. :R

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#44) banhammer válasza Rossi (#43) üzenetére


banhammer
veterán

Van ennel olcsobb Coolermaster haz (Coolermaster 430 Elite) es majdnem ugyan ezt tudja (USB 3.0 port nelkul).

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#45) albert8 válasza banhammer (#44) üzenetére


albert8
addikt

Van még jobb is :U
pl a Bitfenix Shinobi és árban is itt van

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#46) zed1983


zed1983
őstag

Jó látni végre, hogy itt is figyeltek a kábel menedzsmentre! :R

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#47) vjozsef válasza h-yle (#26) üzenetére


vjozsef
senior tag

:C

(#48) Pug válasza MZperX75 (#41) üzenetére


Pug
veterán

A ventilátor pótolható, az anyag viszont már nehezen ;]

(#49) Titagyerek


Titagyerek
csendes tag

nagyon csini házikó :R
nagyon jó cikk :R

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#50) Georg17


Georg17
tag

Képet nem lehet feltölteni, így nem tudom illusztrálni, mire képes egy igazán jó ház, ha kábelrendezésről van szó.
A cikkben szereplő ház ugyan elbánik azzal a néhány madzaggal. De ha kábelrendezésről van szó, akkor elengedhetetlenek az akasztó fülek is, amihez a kábelkötegeket lehet rögzíteni gyorskötözővel, hogy a helyükön maradjanak. Ebből ebben a házban csupán mutatóban van néhány.
Nem szép, sőt csúnya.
Még képről is az olcsóság látszik a házon, ha a minőségről van szó. Ehhez képest elég borsos az ára.
Inkább egy CM 690 Advanced II 32E-ért, USB 3-mal, plexi ablakkal. Inkább összekaparnám a különbözetet és azt venném, mint ezt.
De ha már egy árban kell nézni, akkor is inkább egy BitFenix Shinobi, mint ez.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.