Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

háhh! :C
nekem először a "f.szt verni sajtreszelővel" effektus ütött be. aztán ki tudja, lehet még játszani is lehet vele. hm.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2) oxox válasza - = Zk = - (#1) üzenetére


oxox
addikt

"sajtreszelővel rejszolni" ...ha idezel akkor legyel pontos....foleg ha idezojelbe teszed, es egy fontos mubol idezel :DDD

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#3) - = Zk = - válasza oxox (#2) üzenetére


- = Zk = -
félisten

uram bocsánat, én a kolegámtól ezt a verziót hallottam, sajnos az "original"-t nem ösmertem. ahogy a nagy művet sem :R :B
de ha elárulod, honnan, melyik műböl való, megköszönném :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4) nemethati válasza - = Zk = - (#3) üzenetére


nemethati
senior tag

Ford Fairlane kalandjai [link] ha már a témához képtelen vagyok értelmesen hozzászólni :DDD

(#5) - = Zk = - válasza nemethati (#4) üzenetére


- = Zk = -
félisten

bakker, pedig láttam a filmet! :W....
mitöbb, agyba véstem:W....
:O :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6) oxox válasza - = Zk = - (#5) üzenetére


oxox
addikt

ugye-ugye :)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#7) - = Zk = - válasza oxox (#6) üzenetére


- = Zk = -
félisten

bocsááánat! :O ....
;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.