Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Hát nem tudom. A legutóbbi rész is már elég érdekes volt. Tele Matrixos ,vagy arra hajazó effektekkel.
Furcsálanám ha "Milka Jojovics" ebben a részben nem tudna még repülni. ;]
Te tévedjek, mert szerettem az elöző részeit a filmnek.

(#2) Attichu


Attichu
csendes tag

Ez nem az 5. rész lesz? :Y

(#3) danikollar válasza Attichu (#2) üzenetére


danikollar
őstag

Szerintem is "csak" az 5. rész!

(#4) DeltaPower válasza danikollar (#3) üzenetére


DeltaPower
őstag

A harmadik után volt egy animációs rész (a Degeneration), azt beleszámolva a hatodik. Bár nem teljesen illik a sorozatba, mert nem ugyanazok a készítők. Mire megszerkesztettem te is beírtad :)

[ Szerkesztve ]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#5) danikollar válasza DeltaPower (#4) üzenetére


danikollar
őstag

Tudom, láttam, de annak filmhez nem volt köze szerintem, inkább a játékokhoz.

(#6) dokee78 válasza DeltaPower (#4) üzenetére


dokee78
félisten

Az animációs az a 4. rész volt.
Tegnap néztem és az elején mondja a szinkronhang: A kaptár 4:Bioterror

[ Szerkesztve ]

(#7) afterburner_


afterburner_
őstag

mar a 2 sem kellett volna szerintem... meggyalazzak szegeny resident evilt :D különálló zombis címként biztos elmenne... csak gondolom úgy meg még inkabb nem nézné senki :D

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#8) Crytek


Crytek
veterán

Pont mire vége (legalábbis erre utal a final battle) addigra tesznek bele sok oylan dolgok ami a game-ekbe is volt!

Next PC Upgrade: 2022

(#9) Tutu7030


Tutu7030
veterán

Én már várom.:) :C

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#10) dokee78 válasza Tutu7030 (#9) üzenetére


dokee78
félisten

Én is várom,jó lesz ez,remélem nem B kategóriás lesz.

Feliratos előzetes.

[ Szerkesztve ]

(#11) bozont válasza dokee78 (#6) üzenetére


bozont
veterán

Na ezért hanyagolom én a szinkronokat, néha nagy butaságokat tudnak fordítani, főleg a filmcímek terén. Szerencsére a Resident Evil - Degenerationnek semmi köze a Kaptár filmekhez. Az animációs filmet maga a Capcom készítette és tényleg a játék alapján, sőt a történet a RE játékok 4. és 5. része között játszódik. Már készülőben van a következő része Damnation címmel, amit nagyon várok már.

mod.: Kicsit pontosítva, a Kaptár filmeknek nincs sok köze a RE világához. :)

[ Szerkesztve ]

(#12) gybazsi


gybazsi
senior tag

A 4. részben (Afterlife) sajnos csalódtam, de ez a trailer most azért eléggé felkeltette az érdeklődésemet. Ez alapján eléggé meg fogják csavarni a sztorit, ami egyáltalán nem baj.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#13) Slade92 válasza danikollar (#5) üzenetére


Slade92
aktív tag

Hát pont hogy a játékhoz kellene hogy köze legyen nem?! :D

[ Szerkesztve ]

(#14) danikollar válasza Slade92 (#13) üzenetére


danikollar
őstag

Úgy látszik nem olvastad el az előzményeket, amire válaszul írtam!
Ezért írtam, mert én nem a filmekhez sorolom azt a részt, ezért van szerintem 4 rész, és ez lesz az 5.
Értelmezni kellene a mondatot, meg amire válaszul írtam!

(#15) oriic válasza dokee78 (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sokan beleesnek ebbe a hibába, de a Bioterror-nak semmi köze ezekhez a filmekhez. Ha láttad akkor tudod... Barom magyarok adtak neki idióta címet...

Live-Die-Respawn

(#16) Silenzio


Silenzio
addikt

Már az előző rész is 3D-s volt. :U
Kedvem volna amúgy agyonvágni a készítőket, ilyen utolsó szánalmas kis pöcsöket. Mindegyik rész egyben remake is, de elvárják hogy folytatásként is értékeljük őket. Hát, mehetnek a búsba. Az első részt komolykodós-alienses volt, amíg fel nem tűntek a zombik, elég hangulatos volt. A második mátrixos-John Woo-s. A harmadik Mad Maxes, itt elvárták, hogy elhiggyük, a T-vírus mellékhatásként kiszikkasztotta a bolygót. A negyedik részre ennek nyoma sem volt, itt már meg sem próbálták megindokolni, hogyan jöttek létre a lények, miért virágzószájúak a zombik, mint az 5-ben (a játékban), és pl. hogy ki volt a batár disznó, a Silent Hill piramisfejére emlékeztető csóka, aki meg a játék 4. részéből lett átemelve. Ez a sorozat mindennek a legalja, külön tanulmányt érdemelne a kommersz filmek bukdácsoló kepesztéséről és a folytatások lehetetlenségéről. Szánalmas.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.