Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) keIdor


keIdor
titán

Jó dolog, hogy minden karakter felbukkan, csak azt sajnálom, hogy a játékhoz (1-2-3) egyáltalán semmi köze. Talán még a film 1. és 2. része valamit visszahozott, de ezek az újak már nem az igaziak...:(

Ha már zombis film a The Walking Dead 2. évadja sokkal jobban érdekel.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2) mephi666 válasza keIdor (#1) üzenetére


mephi666
nagyúr

annak is az indulása tetszett nekem... úgy, mint a resident filmekből az első 2 rész :K resident4-et meg kellene néznem újra, mert nem emlékszek már rá, annyira gyenge volt... walking dead-ből pedig az első részek voltak szerintem kiemelkedőek, utána csomó böszmeség nálam nagyon elrontotta az összképet...

a resident evil sorozatból ki kellene dobni milla-t kivéve mindenkit és újraindítani a legelső résztől :K ott a kastély, az umbrella központ és a város (nemesis-el együtt) visszaadott nekem valamit a játékból, de a sivatagos-börtönös ökörség elvette a kedvem :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) petya1992


petya1992
tag

Nem is tudtam, hogy lessz filmben remélem azért jobb lessz mint a 4 :U

(#4) olbaidhun válasza keIdor (#1) üzenetére


olbaidhun
őstag

+1 az első pár rész jobban beadta.. Valahogy kedvesebb volt számomra!

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#5) wikings2


wikings2
őstag

Nembaj Jovóóóvicsot szeressük nézni a mozibán :DDD :DDD

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#6) kenwood3 válasza keIdor (#1) üzenetére


kenwood3
őstag

Teljesen egyetértek :K
A sorozattal nekem csak egyetlen bajom van , ez a rohadt hosszú szünet ami az 1. és a 2. évad között van :(

Mi az az ekezet dragasag??

(#7) maszi99 válasza olbaidhun (#4) üzenetére


maszi99
őstag

Kedvesebb mi :F
A csaj vagy a film ;] :DD

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#8) keIdor válasza kenwood3 (#6) üzenetére


keIdor
titán

Hát a legtöbb sorozatnál ez van.:( Lost, Prison Break-nél is szenvedtem meg most a Supernatural is áll már több hónapja...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.