Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Ricardo válasza Viktor0610 (#100) üzenetére


Ricardo
félisten

T-mobilnál occsón jutott hozzá tehát ne sírjon. Vegye meg az almaboltban :DD

(#102) _Gomba_ válasza Viktor0610 (#100) üzenetére


_Gomba_
tag

Erre már csak ennyit tudok mondani:

Tuti van kisbetűs rész amit senki nem látott:

"Twice as fast. Half the price" And f*cking sh*t quality! :D

(#103) ZoZa™


ZoZa™
senior tag

majd ha lesz a neten sok sok ilyen kép esetleg videó, akkor elhiszem hogy reped. Gondolom akkor majd az Apple is kiad valami értesítést mi lesz, meg egy egy hónapos készülék hátlapja ne repedjen meg sehogy, persze nem lehet tudni mi történt a képen látható készülékkel, lehet hogy azért reped mert a sráce ledobta párszor, most meg jön hogy az iPhone egy vacak mert reped.. Ha pedig valóban a hátlappal van valami, az ciki :C

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#104) ZoZa™ válasza DeltaPower (#15) üzenetére


ZoZa™
senior tag

na ezmost elkezdett érekelni, jöhetnek a források, kiváncsi vagyok még képekre :O :F

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#105) #16820480 válasza ZoZa™ (#103) üzenetére


#16820480
törölt tag

de amikor az első almafon megjelent, akkor tele votl a youtube olyan videókkal, hogy mellmagasságból dobálták le a betonra, és meg sem karcolódott, meg hogy csak kalapáccsal lehet szétverni, meg stb.
ehhez képest jelentős visszalépés, és ez itt a probléma! (már amiról ez a topic szól) mert újabb, drágább, akkor jobbnak is kellene lennie, de tökre nem így van, úgy tűnik.

(#106) ZoZa™


ZoZa™
senior tag

Szeretném látni mitől lettek azok a repedések rajta, mert szerintem baromira nem lesz ott reggelre. Gyártástechnológus vagyok, fémekkel foglalkozom, az anyagminőség a munkám szerves része. Az sem lepne meg, ha nem úgy vette volna le a hátlapot ahogyan kell, ettől az befeszült, vagy esetleg tényleg leesett a telefon. Én először a felhasználóban keresném a hibát. Ha tényleg reggelre jelent meg :D , vagy valami asztalra teszem kicsit magasabbról és attól reped meg, az gáz, mert valamit nagyon eltoltak almáék, átlagos használat mellett karcos lehetne max, semmiképpen sem szabadna sérülnie. Ha tényleg jelennek meg a repedt példányok, akkor hamarosan lesz youtube videó a "repesztés" tesztekről, na akkor fog nekem kiderülni az igazság.

Mellesleg: én mint Apple rajongó, sokkal inkább húzok a régi telefonhoz, olcsóbb, mert csak kifutók vannak ha vannak, fémből van amit tudok mitől sérülhet, megvan benne ami nekem kell, és az uj csak plusszokat tartalmaz amire semmi szükségem, pl 3G, GPS... ellenben fehér :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#107) _Gomba_ válasza ZoZa™ (#106) üzenetére


_Gomba_
tag

"ellenben fehér" A hátulja. :B

Most már tudjuk mi lesz az újrahasznosított műanyagból. :DDD

Amúgy sztem se repedés, hanem valami zsírkrétás karc vagy valami ilyesmi.

(#108) ZoZa™ válasza _Gomba_ (#107) üzenetére


ZoZa™
senior tag

én imádom a fehér dolgokat, a legtöbb telóból a fehéret részesítem előnyben, tehát ennyi "csalással" szerzett csak magának plusz pontokat nálam a 3G :D

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#109) 1010


1010
őstag

steve jobs megint alkotott

elkén egy válság a cégnek megint hogy ismét jó minőségű terméket kszítsenek
vay midnent fémből kéne neik gyártani
mert ez a lakkos műanyag powerbookon reped

elhiszem hogy egyre több réteghez akarják eljutatni a termékeiet csak így elveszik az a minőség ami jellemezte őket.

(#110) bepe79 válasza ZoZa™ (#103) üzenetére


bepe79
addikt

Ezt a gondolatmenetet cafolja, hogy nagyon sokaknak mas Apple termekeken is reped a burkolat, ld.: iMac, stb. Tehat nem csak az iPhone 3G repedezik szejjel, hanem egy ido utan minden fele-fajta Apple termek.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#111) ZoZa™ válasza bepe79 (#110) üzenetére


ZoZa™
senior tag

Igen olvastam én is, ettől függetlenül szeretem tudni mindennek az okát. Hamarosan kiderül mitöl is törik majd ketté egy iPhone :D

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#112) Jégkokó válasza #16820480 (#105) üzenetére


Jégkokó
veterán

Szeerintem vmit összekeversz valamivel, mert pontosan az volt a lényeg, hogy a leesett iphonok darabokra törtek és nem pedig egybe maradtak.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#113) Gre@T


Gre@T
tag

A 3G-s hátlapok hulladék anyagból készülnek. Főleg a fehéreken látszik a repedés.
Több telefonnal találkoztam mostanában, amely leejtés nélkül magától szétrepedt.

A fő repedési pontok: Némító gomb környéke, headset csatlakozó (amely szinte minden esetben körbe reped), sim foglalat körbe.

Nem tudom, hogy erre az anyaghibára hogyan lehetne érvényesíteni a garanciát?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.