Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Enjoy


Enjoy
addikt

Uhh, ez gázos :(
Jobb volt a régi iPhone megoldása minden téren (nem gyűjti az ujjlenyomatokat, és legalább fém is volt)

► més que un club ◄

(#2) infectedmann


infectedmann
őstag

Olcsó műanyagnak híg a leve :(
Pedig az Apple általában a jó anyaghasználatról volt híres, de úgy látszik, hogy iPhone téren ez nem igazán akar sikerálni.
Szerintem is jobb volt a fém hátlap. Csak azért is 1stgen iPhone -t fogok venni :DD

(#3) plus44


plus44
veterán

A 3. kép elég brutál.. :Y megszívták.........

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4) Peat;) válasza infectedmann (#2) üzenetére


Peat;)
veterán

Én appléval kapcsolatban hallottam már karcolodó hátlapról(touch), karcolodó előlapról (nano), most repedezés. Én ezt nem mondanám jó anyaghasználatnak, de biztos kijavítja idővel. Csak mi lesz a mostani pórul járt tulajokkal :F

(#5) Kobe


Kobe
veterán

idézet Hi crabman nevű kedves fórumtárstól
ja, tudom a tesom baratnojenek unokatestvere is mondta...kb ilyen hirerteku a dolog.
repedes csak ugy nem jelenik meg egyik naprol a masikra. egy repedes nem kepzodik vagy fejlodik"

erre csak így eric cartmanesen ennyit : nye nye nye nye nye nyeeeeee :D

(#6) b_master


b_master
tag

Ennyi pénzért azért alap elvárás a jó minőségű anyagok használata! Ez szánalmas... :W

(#7) ThorsHUN válasza Peat;) (#4) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Ebbe nem epitettek iForce field-et? :Y ;)

Viccet felreteve... jo kerdes. Gondolom ki nem cserelik, max valami penzt adnak vissza... bar a fene se tudja. Ingyen lecserelik a hatlapot? Talan az utolso lenne amit elvarna az ember ha mar ilyen tullihegett cuccrol van szo. Kivancsi leszek mit csinalnak.

(#8) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

Ez régi jó hagyomány az Apple-nél, a MacBook háza is repedezett, besárgult, MacBook Pro aluminíum ház trackpad mellett lepattogzott stb.

(#9) .tnm


.tnm
addikt

majd mindjárt jön egy két apple fan és megmagyarázza, hogy ez fícsőr (iScratch 1.0), vagy pedig, hogy csak apple utálok és konkurensek a megjelenés napjától kezdve dolgoznak azon, hogy ilyen hibát produkáljanak, és lám milyen jó is az iPhone borítása, hogy csak ilyen sokára sikerült... :))

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#10) Macka


Macka
veterán

Akkor innentől nem szidjuk a Nokla lötyögését.

(#11) Stanley-B.


Stanley-B.
őstag

Ez több, mint gáz...

(#12) Muton válasza ThorsHUN (#7) üzenetére


Muton
addikt

csomagolnak hozzá egy nagy ragasztó szalagot, amivel áttekerheti a user, h szét ne hulljon az egész :DDD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#13) evone válasza b_master (#6) üzenetére


evone
őstag

az n95 meg recseg ropog , annyira szar a mechanikaja, pedig annyi penzert... szanalmas

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#14) evone válasza Stanley-B. (#11) üzenetére


evone
őstag

na, akkor meselj miez? fejtsd ki bovebben legyszi.

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#15) DeltaPower


DeltaPower
őstag

úgyis kijavítják hamarosan, mindenesetre ez marha nagy égés, egy ilyen árkategóriájú cucctól nem várna hasonlót az ember. akinek viszont a repedős szériából jut, az járhatja a köreit a (több forrás alapján) nem túl ügyfélbarát apple szervizekben...

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#16) Macka válasza evone (#14) üzenetére


Macka
veterán

Miért az Áj-fun ingyen van?Haha,műanyag szappantartó.

(#17) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

mennyivel jobban jártak volna, ha az iPod Touch fémburkolatát használják, sokkal elegánsabb is

(#18) evone válasza Macka (#16) üzenetére


evone
őstag

nemde az a vicces hogy az orok kedvencetek hibait nem veszitek eszre, csak az iphone fika megy.

az hogy 150 ezernel az n95on is kurva gaz hogy recseg ropog, meg majd szetesik

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#19) evone válasza Alvin_ti4200 (#17) üzenetére


evone
őstag

csak sajnos akkor meg nagyon karcolodott volna

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#20) Muton válasza Macka (#16) üzenetére


Muton
addikt

Haha,műanyag szappantartó

LOL :DDD :C jár a pont

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#21) Mamuska válasza evone (#13) üzenetére


Mamuska
őstag

Egy értelmes választ nem tudsz kiböfögni csak itt vagdalozól össze vissza. A cikkben hol szerepel az n95? Fáj beismerni ,hogy vannak hibái!

(#22) gliskard


gliskard
senior tag

Apple forumon is felütötte a fejét a probléma, csak nagyjából futottam végig és ugy tünik kint cserélik a készüléket.

ettöl függetlenül ciki a dolog. Bár régen is voltak problémák az anyag választással. (Quadrák háza besárgult, G4-esek plexi füleiben és a boritáson feszültségböl eredö repedések voltak) Persze ez többé-kevésbé igaz a többi gyártóra is, csak ott kisebb a felhajtás...

[ Szerkesztve ]

(#23) gerilee


gerilee
aktív tag

Ehhh... Nem értitek a lényeget. Ez egy fííícsőr... Direkt ilyen... Személyre szabható repedéseket lehet megjeleníteni a hátlapon, így amikor majd mindenkinek ájfónnya lesz, nem lesz nehéz megkülönböztetni őket... :DDD

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#24) Macka válasza evone (#18) üzenetére


Macka
veterán

1: Hol olvastad, hogy N95-öm van?
2: Hol kerül az N95 150K-ba?

(#25) joey04


joey04
titán

Ha már akkora az égés hogy nem lehet kimagyarázni a hibát akkor támadjunk és tereljük más modell irányába a beszélgetést...
Jah gáz az n95 is csak az iphone eddig úgy volt beállítva mint ami ezen a téren jobb mint a nokia.hát nem.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#26) sztyui2


sztyui2
őstag

Hát igen.
Mint ahogy régen a reklámban volt:Mert ez műanyag...
Én is ettől féltem. Igaz, hogy az előállítás olcsóbb lett ezáltal, de nekünk magyaroknak mind1, mert úgyis mindent, csak 2x-es áron vehetünk meg, ezért jobb inkább a régi iPhone. Sőt, még a fülhallgatócsati se olyan, amit megígértek, ezért is inkább a régi iphone.
Anno a sandisk sansa-mnak volt az eleje ilyen fényes műanyagból, összevissza karcolódott, meg ujjlenyomatos volt, bezzeg a fém hátuljának semmi baja nem volt. Az első iPhone pont ezért jó, mert fém a hátulja, az eleje meg (elvileg) karcálló üveg.

(#27) Gazala


Gazala
aktív tag

bar apple fan vagyok, de a rohadt eletbe nem tudnak ezek egy nyamvadt muanyagot normalisan osszehozni (apple inc.). ebbol KERMI lesz elobb-utobb.

(#28) Muton válasza gerilee (#23) üzenetére


Muton
addikt

lassan a biometrikus adatok mellé az ájfónood repedéseit is rögzítik, h el tudjanak kapni, h a bűntény helyszínén hagyod a telefont :D

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#29) b_master válasza evone (#13) üzenetére


b_master
tag

Na igen, az N95 a másik ilyen gagyi...

(#30) evone


evone
őstag

nagyon jol latom hogy mik az apple hibai, nem veletlen ne vettem macbook * ot. csak az tunt fel hogy applenel ha valami gaz van rogton jonnek a LOL DE SZAR HAHA kommentek, nokianal meg azse zavar senkit ha ugyanennyi penzert majdnem szetesik az egesz telefon..

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#31) evone válasza Macka (#24) üzenetére


evone
őstag

http://www.xxlgsm.hu/keres.php?load=488

pl itt, latszik hogy 150 ezer az uj telefon brutto

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#32) Kobe válasza evone (#30) üzenetére


Kobe
veterán

mi lenne, ha megtanulnál hozzászólást szerkeszteni, és nem félpercenként irogatnál ? csak egy jótanács, mielőtt valamelyik modinak szúr szemet....

mellesleg, nem érzed a dolog ironitását ? Nokiánál megszokta a felhasználó, hogy lötyög, recseg ropog, alsó-közép-felső kategóriás készülékeknél egyaránt. Mivel kb 10 éves jelenségről ha nem régebbiről van szó. Erre kijön az új iPhone, amit néhány elvakult az egekbe marasztal, holott kiderült, a többinél jóval borsosabb árért még azt sem tudja sok tekintetben amit egy hétköznapi telefon, és ezt exluzivitásnak meg letisztultságnak nevezik. Közben felröppennek a hírek, hogy itthon tekintélyes végösszeget fizet ki a felhasználó, akár fggetlen, akár előfizetéses, de az elvakult hívek továbbra is fényezik az alma héját, amiről most kiderült, belülről meg rohadt. ezekután mit mondhat egy átlagos tájékozottságú felhasználó, minthogy ROTFL?

[ Szerkesztve ]

(#33) Alvin_ti4200 válasza evone (#19) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

max annak, aki nem vigyáz rá, nekem lassan fél éves a Touch-om és gyönyörű még mindig a hátulja. Az izzadt tenyeremmel persze sűrűn tapicskolom, de antisztatikus ronggyal szépen tisztává varázsolható. Meg egy fém hátlap sokkal minőségibb érzetet kelt, mint egy szappantartó - szerintem.

(#34) Pompi válasza evone (#30) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Szerintem a N95-nél is elég nagy baj, volt is visszhangja rendesen.

Az iPhone mellett az összerakás és az anyagminőség (Apple) volt eddig az egyik érv, ez dőlt most meg egyelőre - aztán gondolom javítva lesz.

Szerk: amúgy ha N95-ről van szó, próbálj meg azt is linkelni az XXL-tól.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#35) vehement69 válasza gerilee (#23) üzenetére


vehement69
senior tag

még mielőtt valami félreértés történik, nem hogy vicces nem vagy, hanem a szánalmas szararc pontokat gyűjtögeted...gondoltam szólok... :C

I am cancer in your bones

(#36) vehement69 válasza Kobe (#32) üzenetére


vehement69
senior tag

"Erre kijön az új iPhone, amit néhány elvakult az egekbe marasztal, holott kiderült, a többinél jóval borsosabb árért még azt sem tudja sok tekintetben amit egy hétköznapi telefon, és ezt exluzivitásnak meg letisztultságnak nevezik."

A szar nokiákon(de lehet SE, vagy Samu is) meg nem használod azokat a funkciókat, legalábbis biztosan nem akkora kényelemmel, mint iPhone-on. Noki=gagyi, olyan mint a kínai cuccok, mindent ráírnak a dobozra, ami eszükbe jut, elvileg tudja is a készülék, gyakorlatilag rémálom használni.

mod: a belülről rohadt dolgot nem értem :) nyomorék, nem veszed észre, hogy ezek külső sérülések? :DDD

az mondjuk tény, hogy ez elég nagy hiba, de pl eltérően a szutyerák többi mobiltelo cégtől az Apple valszeg vagy szó nélkül cseréli, vagy levásárolható összeget ad iTunes-on/App Store-on keresztül, esetleg kombinálva. de hát ugye aki nem tapasztalt még semmit Apple-el kapcsolatban..

[ Szerkesztve ]

I am cancer in your bones

(#37) Kobe válasza vehement69 (#36) üzenetére


Kobe
veterán

"A szar nokiákon(de lehet SE, vagy Samu is) meg nem használod azokat a funkciókat, legalábbis biztosan nem akkora kényelemmel, mint iPhone-on. Noki=gagyi, olyan mint a kínai cuccok, mindent ráírnak a dobozra, ami eszükbe jut, elvileg tudja is a készülék, gyakorlatilag rémálom használni."

lehet....ellenben nem 150+ K kerül, és repedezik a hátlapja :) érzed már a difit ? :U

a nyomorék jelzőre meg nem reagálnék, majd megteszi gondolom valamelyik moderátor :) , a "belülről rohadó alma" metaforája meg szimplán úgy tűnik, túl magasröptű a Te számodra az értelmezéshez, kedves kolléga :U

[ Szerkesztve ]

(#38) evone válasza Pompi (#34) üzenetére


evone
őstag

ugyanaz nem? n95 8 giga, olyan keszulekekrol beszeljunk mar amik egy kategoriaban vannak.. es ugyanugy recseg

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#39) Morden24 válasza vehement69 (#36) üzenetére


Morden24
nagyúr

az Apple valszeg vagy szó nélkül cseréli

És főként gyorsan. Mint haverom iPodját, amire 2 hónapot várt. (Más kérdés, hogy itthon, nem mondjuk USA-ban, de az meg kit érdekel...)

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#40) evone válasza Kobe (#37) üzenetére


evone
őstag

tehat azt akarod mondani hogy egyetlen nokia telefon sincs a vilagon ami 150 ezer forint felett kaphato? most beszeljuk eppen hiabanem repedezik ha osszevissza recseg meg olyan szarul van osszerakva hogy az valami iszonyat...

amugy iphone nem recseg ropog legalbb :D

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#41) evone válasza Morden24 (#39) üzenetére


evone
őstag

itthon nincsen apple. itthon az apple egy import termek. itthon emiatt koztudottan szarok a garancias ugyintezesek. ezt kar felronni...

de nem csodalom hogy ilyen szegeny orszagaba nem jon be az apple

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#42) Morden24 válasza Kobe (#37) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nagyon nem iPhone-védelem okán, de azért megemlítem, hogy a Nokiánál is volt már lekopós oldalú/hátlapú modell, amit cserélgettek is szerényen.

Ellenben ez a bereped a burkolat-dolog ez ilyen Apple-feature? Merthogy nem először hallom, és nem csak iPhone-nál. Nem Apple-bashing miatt kérdezem, tényleg érdekel.

Sectumsempra - For Enemies

(#43) Morden24 válasza evone (#41) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nézd, ebben igazad van, ellenben felróni fel lehet.
Merthogy akkor ne is forgalmazzon az adott cég abban az országban, hiszen így kb. az alakul(hat) ki, hogy Apple = kurvadrága, ellenben fos (és pont a vásárlók körében, hiszen anyázni az fog, aki vesz, és utána kanosszát jár a gariügyintézés alatt).

Szóval érthető, és igazat is adok neked az indoklásodban, ellenben simán felrovom, mert én fogyasztó vagyok, nem érdekelnek a cég nyűgjei, engem a termék+szolgáltatás érdekel.

Sectumsempra - For Enemies

(#44) amanoba


amanoba
őstag

leszögezem nem vagyok egyik telefonmárka rajongója sem,jelenleg is több telefonom van,több gyártótól.(nokia,moto,se)

de azt hiszem itt lehet nyugodtan véleményt alkoti az uj 3G-sröl, mert ugye ez látszik, nem felhasználói élmény, nem fícsör, nem olyan dolog, amivel együtt lehet élni, lehet orvosolni, amit meg lehet magyarázni. :(
ez ugyanis anyagfáradás, és bármennyire is próbálgatja a fan tábor a nokiák,samuk.stb összeszerelési minőségét leszolni ( le lehet,nyugodtan) de az nem említhető ezzel egylapon, tehát nem összehasonlítható egy lötyögés, meg egy repedezés.

miota lehet kapni ájfónt?...pár hete.
nem emlékszem,h bármelyik másik gyártónál lett volna ilyen anyagminőségi romlás pár hét használat után..(ez persze nem zárja ki, h tényleg nem volt :)) )

ezen el lehet gondolkozni, mert lassan egyre hitelesebbnek tűnnek majd a "150-200K-ért csak szart kapsz" kijelentések. :U

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#45) Kobe válasza evone (#40) üzenetére


Kobe
veterán

Nem ezt mondtam.
Most kezdjem el megint sorra leba*ni az apple-fanokat szövegértelmezés és sarkítás miatt? Vagy a keményvonalas iPhone-fan az olyan faj amelyik azt hall emg/veszészre a monitoron, amit akar?

Akkor kezdjük újra, még egyszer.adott egy márka - nevezzük Nokiának - amelyik már kb 10 éve lötyögő hátlappal, pontatlan illesztéssel, vagy könnyen elromló csúszkával, sőt belül porosodó kijelzővel megáldott készüléket dob piacra. Az emberek megszokták, folyamatos jelenség, fel lehet rá készülni, mégis a Nokia valahogy nem arról híres hogy debüt után milliók kapkodnának a felsőkategóriás telefonjaikért. Veszi, akinek kell, de nem hypeolják agyon, szépen csendben a zsebébe kúszik a menedzsernek, CEOnak, vagy az éppen arra szükségét érző menedzsernek - felesőkategóriás készülékeik általában valahogy mindig üzletembereknél köt ki TÉNYLEGES használat szempontjából.Az hogy k akar vele villantani, más kérdés.

Erre jön az Apple, ahol a tudatosan alakított hype része volt mindig a magas összeszerelési minőség. Jött a 3G, kideült hogy hűdenagy váltás nem történt, az akksit jobban eszi a 3G, wifi, hsdpa, a GPS amit beharangoztak, nem igazán működőképes jelszakadozás miatt, egyelőre nem nagyon tisztázott a jack aljzat kérdése sem, stb. Volt aki végiggondolta, volt aki mérlegelt, és napokig állt sorban az AT&T előtt mert úgy gondolta, neki megéri az "uzsorakamat" - jobb szót nem tudok a felárra amivel adják - mivel nagyon precíz minőséget, összeszerelést kap érte. Namost ez az immár 1 millió feletti korai vásárló, akiken üzleti szempontból a legnagyobbat lehet leakasztani szépen beszopta ha bebizonyosodik, hogy nem eseti jellegű a dolog - és egyelőre úgy néz ki van némi konstrukciós hiba.
Egyrészt ez engem elbizonytalanít, gondolom másokat is gondolkodásra késztet a vásárlással kapcsolatban - főleg a második körbe való vevőket, akik utánajárással, némi hezitálással, de szintén nagyobb tömegben, sok társával együtt az Apple nyereségét növelné.
És persze itt vannak a megrögzött almazabálók, akiknek úgy tűnik torkán akad az almacsutka - érdemes beleolvasni a 3 G s topicokba, ahol hozzád nagymértékben ahsonló fanatikusok kifejtették igen érdekes érveiket.Szerintük az iPhone még akkor is a legjobb készülék lesz a világon, ha kiderül, az 1 millió eladott darabból 800 ezer felrobbant a tulaja kezében

. Vagyis egy hosszabb okfejtéssel ugyan de visszajutottunk ugyanahhoz a szóhoz : ROTFL.

[ Szerkesztve ]

(#46) Macka válasza evone (#31) üzenetére


Macka
veterán

Amúgy,ha N95-böl "Made in Finland"-ot veszel,és nem dobálod,tokban hordod,akkor az sem fog szétesni.

(#47) evone válasza Morden24 (#43) üzenetére


evone
őstag

az apple nem draga, csak magyarorszagon, de alapesteben semmivel sem dragabb.

de ezek nem is a ceg nyugjei, hiszen az apple leszarja magyarorszagot. szoval nekik ez nem nyug, egyszeruen telibefosnak

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#48) #54715584


#54715584
törölt tag

ongyujtoval meg kell olvasztani picit, hatha osszefolyik :)

na de komolyan...ez iszonyu nagy szarvashiba...
a 10 eves nokia 5110-es telom muanyaga meg mindig egyben van...

(#49) bepe79 válasza evone (#40) üzenetére


bepe79
addikt

Van olyan. :) Jovo honapban erkezik a Nokia N96, 600 angol font / 1200 amerikai dollar !!! indulo arral. Ez olyan 180000-200000 Ft. A hulyenek is megeri. :DD

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#50) 2T


2T
tag

Szerintem tutkeráj hogy estek ezek a repedő iPhoneok..

Csak a kontúr maradt, a szénatom alapú csontbőr falak egy keserédes savanyú sógömb alatt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.