Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) 8th válasza Lauda (#14) üzenetére


8th
addikt

Könyörgöm hagyjuk már ezt a polkorrekt szar dumát. Kit érdekel hogyan élnek? Én tehetek róla, hogy nem járt iskolába nem tanult és hülye maradt? Én tehetek róla, hogy nem ért semmihez így a munkaerőpiacon nem is ér semmit? Én tehetek róla, hogy ŐK nem hajlandóak betartani az alapvető társadalmi normákat és eszükben sincs beilleszkedni a többségi társadalomba a "parasztok közé"? :U
Szarul élnek? Mégis van pénzük, hogy fenntartsanak két autót. Van annyi pénzük, hogy kényelmesen ellegyenek ott ennyien. Van normális ruhájuk és van fedél a fejük felett. Tehát pénzük az van viszont igényük meg nincs. Egyetlen dolog miatt sajnálom őket pontosabban csak a gyerekeiket. Nevezetesen azért mert a semmirekellő szüleik miatt nekik kevesebb szinte zéró esélyük lesz elérni bármit is az életben abból ami bármelyik gyerek előtt lehetőségként ott áll. És nem azért mert cigánynak született hanem azért mert úgy élnek ahogy és a gyerek ezt a fajta szabados következmények nélküli életmódot és gondolkodásmódot tekinti természetes követendő szülői példának. A paraszt meg csak egy "rákos geci" amiért odamegy és "lekamerázza" ahogy ők suttyomban lopják az áramot. Köszi, én más helyett nem akarok fizetni. Cigány helyett sem magyar helyett sem tök mindegy. Ha ilyen felkiáltásokat tettem volna mint a kiskölök a videó hetedik percénél akkora frászt kaptam volna az apámtól a másik felét meg az anyámtól, hogy nemhogy a kerítést de még a házfalat is kivittem volna. Ők megveregették a gyerekük vállát, hogy jól megmondta a parasztoknak. Látod, ez a különbség köztünk és köztük.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.