Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) Cifu válasza k-adi (#19) üzenetére


Cifu
nagyúr

Én a kérdésedet azért érzem kicsit furcsának, mert a két telefon nem egészen egy kategória - az egyik vadonatúj, erősebb SoC-al, 4/64GB ram/tárhely konfiggal, a másik pedig egy tavalyi modell, 3/32 konfiggal. A P10 és a P9 között az MM-ben 70e Ft különbség van, szóval izé....
Ha mindenképpen e kettő közül szeretnél választani, és a 70e Ft nem érdekel annyira, akkor egyértelműen P10.

Amennyire én tudom, kívülről nem fogod tudni megmondani, hogy milyen tároló van a telefonban. Pont ez a bajom az egésszel. Ha a lenti P10 topiclakó hsz.-ét nézed, akkor eddig a PH! fórumán lévő P10 felhasználók általában UFS tárhelyessel találkoznak. De hogy amit kapsz abban milyen lesz? Nem tudhatod előre. Kiveszed a dobozból, beindítod, belogolsz a fiókoddal (ha van) és a Play áruházból letöltesz egy tesztprogramot, például az Androbench-et, és megnézed mit mutat. Ha cirka 650MB/s felett van, akkor UFS 2.1 (ez a legjobb), ha 500 és 600 között, akkor UFS 2.0, ha 300MB alatt vagy körül, akkor eMMC. A ciki csak az, hogy tökmindegy melyik, mert erre hivatkozva nem fogják neked kicserélni sehol...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.