Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) se4ever2


se4ever2
aktív tag

Wow,nem semmi sztori!Egyébként ez tényleg megtörtént?

(#2) Rapeszmapesz válasza se4ever2 (#1) üzenetére


Rapeszmapesz
csendes tag

Well, igen. Minimális kiegészitéssel lett belőle érthető történet.

(#3) atkahun


atkahun
tag

Úúú, hát ez nem semmi egy álom lehetett.
De miért volt véres a keze?(megharapta vagy vmi?)

...

(#4) Titan44


Titan44
tag

Nah itt egy kicsit elmentek otthonról... :W

A kilencvenes évek zenéi: https://www.facebook.com/ilove90sclub

(#5) Isee


Isee
senior tag

A skizofréneknek gyakran vérzik az orruk, amikor álmodnak, gondolom mikor megsimogatta az ajkát, akkor lett véres, de nem biztos, ezt csak a szerző tudja, reméljük a 3ik részből kiderül :D

Amúgy jó írás, nekem tetszett, magával ragadott :R

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#6) Eugene Roe


Eugene Roe
őstag

Kár, hogy én nem értem ezt a fajta irodalmat :P mit akartsz mondani ezzel? vagy mire kellene figyelni? mindenkinek vannak rossz álmai... ne nullázatok le, csak komolyan érdekelne mi a célod ezzel, vagy célok mint olyanok itt nincsenek? csak "látok" valamit, papírra vetem és kész? :B

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#7) Ice!?


Ice!?
őstag

Durva.:D

Lesz folytatás? ( Legyen.:) )

(#8) Isee válasza Eugene Roe (#6) üzenetére


Isee
senior tag

Csak szeretné magából kiadni írói vénáját :K (persze nem szó szerint)

Nem maga a történet a mondani való, hanem ahogyan le van írva a történet ;)
Stephen King se azért világhírű, mert betegebbnél betegebb történeteket talált ki, hanem azért, ahogyan a körítést hozzáadta olyan szinten, hogy le sem tudod tenni a könyvet. :B

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#9) Rapeszmapesz válasza Eugene Roe (#6) üzenetére


Rapeszmapesz
csendes tag

Eugene!

Köszönöm, hogy feltetted a kérdést. A szövegnek van mögöttes tartalma, aminek egy része ( szerintem ) nyilvánvaló, egy része pedig nagyon mélyen el van rejtve. De természetesen ha nem láttam volna semmit, a történet sose jött volan létre. Nem akarom magamat nagy művésznek beállitani, mert nem is vagyok az, de képzelj el egy festőt, aki egy szép tájat meglátva egyből állítja a vásznát, és fest, de nem feltétlenül van "üzenete", ellenben célja nyilvánvaló: megörökiti a tájat, amit érdekesnek, szépnek talált.

(#10) Rapeszmapesz válasza Ice!? (#7) üzenetére


Rapeszmapesz
csendes tag

Ha már megírtam és fel is töltöttem, akkor merem csak kimondani, hogy igen, lesz folytatás :D papírforma szerint lesz. Aztán, kinek mi a durva... :))

(#11) Ice!? válasza Rapeszmapesz (#10) üzenetére


Ice!?
őstag

Legyen.;]
Mindenesetre várom.:K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.