Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kezdeném én akkor.

-Final Fantasy 7-8-9
-Clive Barker's Undying
-Halo: Reach
-Giants: Citizen Kabuto
-Beyond: Good and Evil
-Deus Ex 1-2
-The Longest Journey

Hja tudom nem sok esély van ezekre. Final Fantasy-k tuti hogy nem jönnek, el lettek már mondva, Reach talán pár év múlva, de most 343i alapból szenved a mostani kollekcióval is, Beyond kapott már egy HD-t, de hát az olyan is lett. DX 1-2 max rajongói felújítást kap, The Longest Journey meg...Hagyjuk, álmodik a nyomor.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2) dhstyle válasza oriic (#1) üzenetére


dhstyle
tag

úú a Giants : Citizen Kabuto-t nagyon adnám :) gyerekkorom egyik kedvenc játéka , még eredetibe van meg.. rengeteget szórakoztam vele :))) tán az első 2 cd-s játék volt az életkémbe :D

Seat Leon 1.8 20V Turbo :) OnePlus 8 Pro 12/256

(#3) Bloksma


Bloksma
aktív tag

Max Payne 1-2! Rengeteget játszottam velük. A 3-as nem tetszett.

(#4) ldave válasza oriic (#1) üzenetére


ldave
félisten

Azért a HD remake (Okami PS3-on) és a teljes felújáts (Final Fantasy IV DS-en) nem ugyanaz a kategória. Pont emiatt nem nagyon lesz PS1-es FF remake, hisz ott tényleg a nulláról kell kezdeni az egészet, az akkori SD TV-kre készült renderelt hátterek nem múködnek 1080p felbontásban.

A Slime draws near! Command?

(#5) satz18 válasza oriic (#1) üzenetére


satz18
őstag

A deus exeknek én is nagyon örülnék.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#6) oriic válasza ldave (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én még mindig tartom magam ahhoz, hogy ha nagyon akarnák, meg lehetne csinálni. De való igaz, mindent le kellene cserélni.

Live-Die-Respawn

(#7) Gabor343 válasza oriic (#1) üzenetére


Gabor343
tag

Én egy Kotor 1-2 HD Remasternek örülnék nagyon cryengine 3 vagy unreal 4-es grafikával PS4, X1,PC-re, ha már nem jön 3. rész. (Kotor= Star Wars: Knights of the Old Republic)
Sajnos elég esélytelen, egy Mass Effect trilogy HD-nek nagyobb esélye van megjelenésre, pedig azok nem is olyan régi játékok... :(

Na meg a te listából a Final Fantasykat és a The Longest Journey-t én is szívesen látnám felújítva.

Jah amúgy az FF7 az jön PS4-re ;) felújítás nélkül. :DDD

(#8) ldave válasza oriic (#6) üzenetére


ldave
félisten

Persze hogy meg lehetne, semmi akadálya nincs a dolognak. Inkább az a kérdés, hogy a Square az erőforrásait mire fordítsa: egy FF7-8-9 újrakiadásra vagy egy teljesen új, modern játékra? Én az utóbbira szavazok.

A Slime draws near! Command?

(#9) elithun


elithun
őstag

Nekem igazálól nincs igényem HD felújításokra, mert az emlékeimben általában az élmény képi világa olyan amilyennek én képzeltem a játék világát.
Viszont amiket bejelentenek azoknak mégis tudok örülni, így pl. az Oddwold felújítása örvendetes volt, és a Heroes of Might & Magic 3 HD felújítását is várom. :K

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#10) oriic válasza Gabor343 (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

KotOR jöhetne, bár inkább egy 3. részt csináljanak. :D

(#8) ldave

Persze én is utóbbira szavazok, de emlékszel Big in Japan topikban dumáltuk multkor hogy a Square összekaphatná magát. Főleg ne a mobilos csodákkal foglalkozzanak. Na de majd az FF 15.Remélem.

Live-Die-Respawn

(#11) a2d2


a2d2
addikt

X-Wing Alliance
Fallout
Fallout 2

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#12) oriic válasza a2d2 (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na már most nálam a Fallout széria totál kimaradt. A különböző részek összefüggenek egymással történetileg is? Tehát nem érdemes mondjuk a 3. vagy a 2. résszel kezdenem gondolom.

Live-Die-Respawn

(#13) a2d2 válasza oriic (#12) üzenetére


a2d2
addikt

Én a kettessel kezdtem anno. Nagyon megfogott. Utána álltam neki az első résznek.
Szerintem teljesen keverhető, mert két külön sztori. Az első rész hősének az unokája a második rész főhőse.
Pár éve újrajátszottam a másodikat. A grafika csak az első 5 percben volt zavaró, utána megint magával ragad a történet.
Jelenleg a New Vegassal küzdök, de három gyerek mellett olyan ritkán jut idő a játékra hogy évekkel ezelőtt kezdtem el és még csak kb a felénél tartok. A Kings Bounty Warriors of the North-al kezdtem kb egyszerre, abba most eléggé belehúztam, de a napokban néztem végig a mentések dátumát, és az is másfél éve kezdődött :D
Mondjuk én aprólékos vagyok, minden ellenfelet ki kell nyírnom és minden küldetést meg kell csinálnom hogy meg legyen a lelki békém.
A Fallout 2-be is iszonyú óraszámot lehetett belepumpálni.

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#14) ldave válasza oriic (#12) üzenetére


ldave
félisten

Lazán kapcsolódnak egymáshoz, hisz ugyanabban a világban játszódik a történet. De mindhárom rész teljesen élvezhető a többi ismerete nélkül.

A Slime draws near! Command?

(#15) gbors válasza oriic (#1) üzenetére


gbors
nagyúr

én még visszább mennék időben:
- Impossible Mission
- Last Ninja sorozat
- Bard's Tale sorozat + Dragon Wars
- Times of Lore

TLJ-re sajna valóban semmi esély, újra kellene rajzolni :( Deus Ex szerintem a rajongói modokkal egészen emészthető, bár a HR motorjával valóban jobban nézne ki.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#16) oriic válasza gbors (#15) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

DX 1-2 ha megkapná a HR kinézetét....Oh boy...

Többiek:
Köszi Fallout infót.

Live-Die-Respawn

(#17) Mister_X válasza oriic (#6) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Há' hülye vagy? Azzal munka van!!4

Amúgy én valamennyire szívesen fogadom a hádésített dolgokat is, DmC-t újra végigtolnám (valszeg első napos lesz), Tomb Raiderrel is tudok így játszani, Halo-k detto. Aminek örülnék, az egy Burnout Paradise Ultimate Box - The Epic HD Remaster kiadás vagy hasonló. De inkább Burnout 8.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#18) 3shae


3shae
aktív tag

Superfrog HD szerintem baromi jó lett, én szívesen várnék még pár ilyen progit az biztos :)

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#19) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Supaplex volt a király logikai játék.

(#20) wjbhbdux válasza satz18 (#5) üzenetére


wjbhbdux
veterán

(#21) saelin


saelin
veterán

Nintendo:
- Earthbound
- Actraiser
- Blackthorne
- Demons Crest
- EVO
- Ninja Warrior
- Super Ghouls and Goblins

PS:
- Final Fantasy 7-8
- Final Fantasy Tactics
- The Misadventures of Tron Bonne
- Koudelka
- Parasyte Eve 1-2
- Tail Concerto
- Tenchu: Stealth Assasin
- Vagrant Story
- Xenogears

Azért ehhez kellet egy kis segítség, de csak meglett mind. :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#22) james001


james001
veterán

Én ezekre vágyok,de tuti nem lesz belőlük semmi:

- TimeSplitters (Future Perfect)
- Soul Reaver
- Crash Bandicoot

Meg még sorolhatnék párat de ha már ebből a háromból jönne valami,nagyon örülnék :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#23) energy4ever


energy4ever
addikt

Tokyo Extreme Racing Zero
Sonic Adventura 1, 2
Shenmue 1,2
Greanch
Crash Bandicoot
Need For Speed Underground 2
Frogger 2
Mr. Driller
101 Dalmatas
Donald Duck Going Quickers
SSX Tricky

Hat igen, szep lenne. Gyermekkorom kedvencei.
Ha a Sega jobban osszepartolna a nintendoval, meg lehet lenne is valami belole. (mennyivel tobb ujgeneracios Nintendo fogyna, ha Nintendo Wii Dreamcast neven jott volna ki. :U )

(#24) GypsFulvus2


GypsFulvus2
őstag

Daggerfall
Anachronox
Arx Fatalis

Ha még emlékszik rájuk valaki.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#25) djculture válasza oriic (#1) üzenetére


djculture
félisten

Deus ex1-nek készül az új verziója. [link]

(#26) Mikiller


Mikiller
aktív tag

A Sacrifice játék felturbózott változatának örülnék.Sacrifice gamplay

(#27) zdanee válasza oriic (#1) üzenetére


zdanee
őstag

Hú, egy felújított Undyingra nagyon befizetnék!

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#28) alevan


alevan
őstag

System Shock 1-2
Evil Genius (abból inkább a 2-t várom 😃)
Dungeon Keeper 1-2
Prince of Persia

Theme Hospital és Transport Tycoon (mondjuk ezekbôl van opensource fan remake, de valahogy nem az igazi)

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#29) saelin válasza zdanee (#27) üzenetére


saelin
veterán

Én még egy rebootra is!

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#30) Keeperv85 válasza GypsFulvus2 (#24) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Arx Fatalis Source... :U Milyen szépen menne a Dark Messiah motorjában, vagy az EP2-re húzva... Nemrég frissítettem a magyarítását, de hát ugye a régi motor az átvezetőket miért is feliratozná... :W

(#31) Bloksma válasza Keeperv85 (#30) üzenetére


Bloksma
aktív tag

Ó igen, a régi szép idők. Többet töltött, mint amennyit játszottunk vele :)

(#32) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Ti milyen játékokat látnátok szívesen teljesen felújítva?

Nekem csak ket keresem lenne:
- Gothic 1-2, akar egyben is, ugyis ugyanaz a motor. Szvsz a legjobb RPG, Piranhaek azota se tudtak egy rendes folytatast krealni, inkabb terjenek vissza a gyokerekhez
- C&C Tiberian Sun: imadtuk (volna) haverral multizni de a kegyetlenul belassulo motor + baromi instabil netkod miatt egyetlen kuzdelmet se tudunk befejezni. Maig visszasirjuk. Sot ha mar itt vagyunk, akkor RA2 is johetne igazan.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#33) fogtunder válasza ldave (#8) üzenetére


fogtunder
nagyúr

hát a FF XIII helyett nyugodtan csinálhattak volna egy FF VII remake-et, szerintem mindenkinek jobb lett volna.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#34) Reno7


Reno7
senior tag

Ezeket mások még nem írták:

Battlezone 2
NFS: Underground 2
Freelancer
No One Lives Forever

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#35) energy4ever válasza Reno7 (#34) üzenetére


energy4ever
addikt

NFS U.2 volt mar. ;)

(#36) Vesa


Vesa
veterán

Falcon 4.0 mai gafikával. A valaha volt egyik legjobb repszimulátor, és bár a közösség próbálta életben tartanio, ma már kevés a régi engine. Ezt szívesen látnám.
Starcraft 1-et is.

A tudomány a valóság költészete!

(#37) #65675776 válasza elithun (#9) üzenetére


#65675776
törölt tag

Azt a HoMM 3 HD felújítást inkább hagyjuk. Az eddigi screenshotok alapján egy gusztustalan moslék, ráadásul csak a RoE. És idmerve az Ubit lehet ehhet a sprite alapú motorhoz is kell majd mostmár 6-8 procimag (hogy elinduljon, de csak egyet fog használni), 8-16GiB RAM, 280X/970 VGA, lehetőleg 6GiB VRAM-mal. Ja, és ez csak a minimumkonfig. Mindezt legalább 25-30€-ért.

Én speciel egyáltalán nem várom.

djculture: Ez a DX verzió nem új változat, max kicsit kicsinosított. Nagyon látszik rajta az UT motor kora. Persze nem lenne rossz egy tényleges motorcserés változat, csak ne legyen olyan sárga, mint a HR. Utóbbihoz illett, a DX-et inkább kékes beütéssel tudom elképzelni.

Sacred 1 lenne érdekes. Valóban működő AA-val és állítható felbontással.

Illetve: C&C Renegade egy tényleg jó motorral.

[ Szerkesztve ]

(#38) celafat


celafat
tag

Én szívesen vennék néhány C64 és Amiga klasszikust is. Pl: Creatures, Myth, Time Machine, Tusker, Vendetta stb.

(#39) alevan válasza Vesa (#36) üzenetére


alevan
őstag

StarCraft 1 szinte teljes remake-t kapott a közösségtől a StarCraft 2 motorjával.

[link]

[link]

A Blizz kijelentette, hogy SC1 remake nem lessz.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#40) Keeperv85 válasza Bloksma (#31) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

A betöltésekkel a Source sem volt soha a helyzet magaslatán, de engem pl. a Black Mesa meggyőzött, hogy lehet azokat a fránya vágásokat jó helyre tenni... :U Nos hát, ha már Black Mesa: arról azért lehetne remake szinten példát venni! Főleg úgy, hogy a fejlesztőinek SEMMI nemvolt meg hozzá a grafikus motoron kívül...

(#41) Reno7 válasza energy4ever (#35) üzenetére


Reno7
senior tag

Valóban :))

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#42) oriic válasza #65675776 (#37) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Renegade X-et ismered?

Nagyon jól néz ki szerintem, főleg hogy rajongói cucc, kár hogy csak multi.

Ezért is lett volna jó, ha a Tiberium FPS-t nem lövik le.

(#32) a_n_d_r_e_w

Ha Tiberian Sun tetszett, akkor mi a gond a Tiberium Wars-szal? Az szinte ugyanaz, csak sokkal jobban néz ki.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#43) McSico


McSico
senior tag

Egy Insane feltúrbózásnak tudnék örülni. :D

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#44) geristar


geristar
tag

Prehistorik2
Heroes 3 az összes kieggel, ne csak az alap
Vigilante 8

(#45) Heroes fan


Heroes fan
őstag

A doom 2-őt is kéne. Azzal mivan?,láttam hogy doom 3-as verziót kapott.

(#46) balint107


balint107
aktív tag

Néhány remake játék, amit szerintem sokan nem ismernek:

Half-Life
[link]

Half Life 2
[link]

Duke Nukem 3D
[link]

C&C Tiberian Sun (fps)
[link]

C&C Renegade
[link]

üdv :R

(#47) oriic válasza Heroes fan (#45) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Erre gondolsz?

Live-Die-Respawn

(#48) #65675776 válasza oriic (#42) üzenetére


#65675776
törölt tag

Igen, pont a multi only miatt nem érdekel.

Jajj, a Tiberumot de vártam!

A TW messze nem TS. Sem játékmenetileg, sem hangulatilag. Az AI-ról meg inkább ne is beszéljünk. Nem igazán volt benne, legalábbis a saját csapatok számára. Pedig a demoban még ugyancsak szépen működött. De a véglegesben egyszerűen egy pillanatra sem lehetett őket magukra hagyni, mert rövid idő alatt szétszóródtak, aztán le is gyakta őket az ellen apránként.

(#49) oriic válasza #65675776 (#48) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem igazából semmi gondom nem volt TW-al. :)

Live-Die-Respawn

(#50) #65675776 válasza oriic (#49) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nem rossz játék, de messze nem olyan jó, mint a TS.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.