Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Én meg azt hittem a gépemmel van a baj. De úgy látom nem vagyok ezzel egyedül
Jó korai hír :D. Meg én is hogy fent vagyok :D

[ Szerkesztve ]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#2) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

höh, blekkszkrín...

kapcsolják vissza a monitort.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3) Killing


Killing
addikt

Eredetiség ellenőrzők akcióban. ;]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#4) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Nekem olyat csinált tegnap a Windows 7 Professional hogy az egér kurzorból lett egy kb 3cm-es függőleges fekete csík! :C

(#5) LamerGyuri válasza FRENK1988 (#1) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

2 héten belül két helyen jártam ezt a hibát javítani.Szimplán úgy nézett ki,hogy az oprendszer "elfelejtette",hogy van videókártya. :F
Csökkentett mód - eszközkezelő videókártya eltávolít - normál indítás - "új hardver" üzenet után minden a régi - lett nagy öröm és bódottáá ;]
Rontottam a statisztikát,írnom kellett volna Microsoft,hogy "segiccsé vazze!"? :DDD

-szerk,:jut eszembe;de ha nincs kép,hogyan írjak nekik? :W :D

[ Szerkesztve ]

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#6) Dr. Romano válasza Misi 007 (#4) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Nah... legalább sok szövegrészt tudsz egyszerre gyorsan kijelölni ;]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#7) MBazsee


MBazsee
tag

Egy hasonló hiba volt kb. egy hónapja Xp-ken, de akkor a kép elsötétült, de az egérkurzor megmaradt. Több gépet is behoztak és több telefon is érkezett ezügyben. Akkor úgy emlékszem, hogy valami frissítés tett be a rendszernek.

(#8) gcsaba70


gcsaba70
csendes tag

Csatlakozom.

Ugyanaz. Mintha nem találná a videokártyát. Win 7 RC.
Pont monitort akartam cseréltetni gariban ....
Néhány reset, ill. újraindítást követően magától is megjavul.

XP.-nél viszont nekem nem jelentkezik.

(ja, és a monitor kapcsolgatása nem segít :-( )

[ Szerkesztve ]

(#9) #13260800


#13260800
törölt tag

A jelenséggel én is több helyen találkoztam. Volt ahol elég volt átenni egy másik gépbe és egy víruskergetőt futtatni rajta. De olyan hely is akadt ahol a regisztrációs adatbázist kellet vissza állítani egy korábbira. Szerintem nem szórványos a dolog.

(#10) Shad0w válasza LamerGyuri (#5) üzenetére


Shad0w
senior tag

Ööö, nekem azt csinálja a gépem, hogy random elmegy a monitor jel (monitor elsötétül és keresi a jelet, közben gép kifagy). Akkor most én is ezt szoptam be?

(#11) _Orbi_


_Orbi_
aktív tag

Nálam is volt ilyen hiba, de nekem a Windows update okozta, amikor letöltötte és telepítette a videokártya illesztőprogram frissítését.
Vicces jelenség :)

(#12) kételkedem


kételkedem
addikt

A Prevx világszerte ismertségre tett szert. Ügyes.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#13) Taybore


Taybore
aktív tag

Egy screen-shot-ot megnéznék erről a hibáról :DD :W :C :R :Y

(#14) spirit007 válasza kételkedem (#12) üzenetére


spirit007
senior tag

Nekem erről az jut eszembe , mikor a '80-as éveben volt valamilyen merénylet és mindjárt 20 szervezet is magára vállalta az elkövetést ...

Re. hiba :
Nálam is jelentkezett a "fekete képernyő" hiba a minap bár én az RC -nek tulajdonítottam ezt.
Megoldás: [#5] .

(#15) Kendek válasza Taybore (#13) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Természetesen, hogy jobban eltudja képzelni a dolgot az ember, én csináltam egyet:

Nem is értem, hogy a hírbe mért nem raktak egy példa fotót az eseményről. :DDD

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#16) FRENK1988 válasza Kendek (#15) üzenetére


FRENK1988
veterán

:DDD ez fájt.
Gondolom azért mert korai volt még a hír :D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#17) KTTech


KTTech
veterán

Nálam is előjött a hiba (bár nem Kendek féle fekete, hanem sávos), bár én először alaplap/proci/RAM párosításra gondoltam, mert amíg nem terheltem a rendszert (Prime indítás után azonnal, H.264 tömörítésnél bizonytalan idő után, játéknál változóan), nem volt gond... ma megnézem a prime-t BootCD-ről, aztán kiderül, hogy HW hiba vagy sem. Persze lehet, hogy az új jövevény az 5870-es szórakozik velem...

[ Szerkesztve ]

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#18) ArchElf


ArchElf
addikt

Nekem is csinálja ezt otthon a laptop néha sleep mode után bekapcsolva. Bejelentkezés után (de van, hogy közvetlenül már a sleep után) fogja magát és kikapcsolja a megjelenítőt... gondoltam idáig. De mint tegnapelött kiderült (pont a kislámpa alatt nyitottam ki a gépet) nem a kijelzőt kapcsolja ki, hanem csak a háttérvilágítást. Ellenfényben ugyanis jól kivehető volt, mi van a monitoron, csak épp nem volt "rendesen" megvilágítva.
Nem tudom hogy ez driver (intel alaplapi vacak) vagy hardver hiba-e. Nem csinálja mindig, csak kb 5-10 bekapcsolásonként.

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#19) FoxiestFox válasza ArchElf (#18) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nekem is volt hasonló néhányszor, de itt nem csak világítás nem volt, hanem kép sem. Volt, hogy sleep-ből tért volna vissza a laptop, volt, hogy a logon screen-nél kapcsolta le a képernyőt...
T40, W7 7100

(#20) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

XP + csak egérkurzor a fekete képen nem ez a hiba. Azt kártevő okozza, és irtható.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#21) Sanyix


Sanyix
őstag

és még ezernyi ilyen rejtélyes ritka hiba van a winekben. Én is már olyan változatosságot láttam bennük ami máshol sehol. Valahogy előjönnek, aztán lehet sohatöbbé, van hogy maradnak egy ideig, aztán örökre eltűnnek. Bár ez nem is meglepő...

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#22) LamerGyuri válasza Shad0w (#10) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Ha random a dolog,előbb ellenőrizd le,hogy valóban a helyén van a lapban a videókarid,és nézd végig a kábelezés korrekt csatlakoztatását is.

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#23) Gregorius


Gregorius
őstag

Reports of Issues with November Security Updates
Úgy tűnik, az elsötétülés oka, hogy valamelyik malware összebarmolja a shell indításához szükséges registry kulcsot.

(#24) Sanyix válasza Gregorius (#23) üzenetére


Sanyix
őstag

persze bűnbakot mindig talál az m$ (vagy csinál :D)

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#25) Major Major


Major Major
őstag

ez a beépített szem-kímélő mód a windowsban, nem? :))

(#26) Shad0w válasza LamerGyuri (#22) üzenetére


Shad0w
senior tag

Hát, ha utána egy resettel megjavul akkor nem hiszem hogy érintkezési hiba, egyébként már megvolt.

Feltettem ezt a patchet is, de ugyanúgy csinálja. Felkéne dobnom egy spybotot akkor?

(#27) Gregorius válasza Sanyix (#24) üzenetére


Gregorius
őstag

Nézd az anyja szentségit, megint nincs rajta sapka :U

(#28) LamerGyuri válasza Shad0w (#26) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Akkor talán driver vagy hardver-kompatibilitási hiba is lehet.
Nekem alaplapot kellett cserélni egy új videókari miatt. :O Mert természetesen utólag néztem utána a gyártói userfórumon,hogy abban a lapban senkinek nem akart menni az a kártya... :W

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#29) Shad0w válasza LamerGyuri (#28) üzenetére


Shad0w
senior tag

1 éves a konfig, driver a legujabb. Most csokkentett modban toroltem, majd ujraraktam a drivert. Meglássuk.

Btw. Spybot se talált semmi érdemlegest, csak két sütit.

(#30) Shad0w válasza Shad0w (#29) üzenetére


Shad0w
senior tag

Meg mindig rossz, megnézem van-e visszaállítási pont...

szerk.: Ahh, nov 16. a legutolsó visszaállítási pont.. Nem lehet azt vhol kideríteni, hogy pontosan melyik frissítés a hibás?

[ Szerkesztve ]

(#31) lapa válasza Gregorius (#27) üzenetére


lapa
veterán

sapka ide vagy oda mégse kéne. ennyi erővel bármit megtehet. nincs uac prompt vagy ilyesmi?

(#32) Đ@n!


Đ@n!
tag

Nekem is volt 1 ien de azt hittem kevés feszt adtam a celeronnak x) alaplap is kíírt hibakódot CF névvel:) nem tom mit jelent de 3 napja nem volt ilyen hibám :)

skillZ#Oc Team

(#33) Gregorius válasza lapa (#31) üzenetére


Gregorius
őstag

UAC prompt csak addig van, amíg a kedves tanult felhasználó felelőssége teljes tudatlanságában ki nem kapcsolja. Frissítés is csak addig van és tűzfal is.

(#34) LamerGyuri válasza Gregorius (#33) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Jaja :K

Telefon:
-"....és hogyan keződött?
-Nem tudom.Én nem csináltam semmit. ez már gyanús
-Na de mégis.Magától nem szokott ilyet...
-Háát...volt itt ez a sz@r,mindig kérdezett,aztán kikapcsoltam,mert zavart..." :C
:))

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#35) VANESSZA1


VANESSZA1
őstag

Nahh, nem semmi, én meg azt hittem elromlott a notebookom, és be akartam vinni szervizbe.
Olyan volt, mintha elfelejtene betölteni !

Tiszta gáz ez a Windows :W :W
Windows7 Ultimate

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#36) Shad0w válasza Shad0w (#30) üzenetére


Shad0w
senior tag

Megnéztem a vezetékezést még egyszer, de most már nem csak a videokártyát, valahogy kicsúszott a processzor tápja. Én kérek elnézést... :W

(#37) tkazmer


tkazmer
addikt

nálam viszonylag gyakran jelentkezik a dolog laptopon ha hálózatról való táplálás közben hibernálom, majd akkuról ébreszteném fel. néha készenlétnél is csinálja
..a hiba ósdi jellegét pedig az is mutatja, hogy a laptop 3 éves, és már a vásárlás hetében is csinált ilyesmit (xpp van rajta).
malware-nek nem hinném,(folyamatosan frissített kaspersky vigyáz fel), akkor már inkább valami delles cucc, más gépeken még nem tapasztaltam ilyesmit. (bár más dell gépeken sem)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#38) gyiku


gyiku
nagyúr

tegnap en is benyeltem, mi a megoldas?

hüllő

(#39) gyiku válasza gyiku (#38) üzenetére


gyiku
nagyúr

rendszervisszaallitas, malwarebytes megoldotta.

hüllő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.