Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) anulu


anulu
félisten

örülök, h nem lesz ma agyrohasztó meleg. szerencsére team building, szóval kaja / pia munka helyett, ollé :D

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Nálunk az irodában meg egész nap 30 fok, mert nincs pénz légkondira. Na persze... :((

(#3) Ateszzero válasza Kakaduku (#2) üzenetére


Ateszzero
őstag

Nálunk meg 50 fok kint az úton, plusz a forró lágy aszfalt, amit az útra öntünk. :(((
Egyébként szép jó reggelt mindenkinek és jó munkát.

[ Szerkesztve ]

(#4) ittakary


ittakary
nagyúr

Hogy a fenébe ne függnék már másoktól, amikor az egyetemi tanulmányaim +1 éve függ a vizsgáztató tanáromtól... 1óra15perc múlva KO...

(#5) kovsol válasza ittakary (#4) üzenetére


kovsol
titán

ha azért buksz meg, mert nem tudsz semmit akkor nem a tanáron múlt :N

May the Force be with you!

(#6) rybank válasza kovsol (#5) üzenetére


rybank
senior tag

Ezzel egyetértek, de nyilván arra célzott, amit én is érzek, hogy bizonyos tanárok azzal, hogy nem végeznek alapos munkát, alaposan kicsesznek velünk.

(#7) gYaLo


gYaLo
őstag

Jó reggelt Gamepod :))

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#8) D1Rect


D1Rect
félisten

A mai idézet is jó.

Tényleg meleg lesz, sztem kimegyünk a strandra. ;]

(#9) baluka26 válasza D1Rect (#8) üzenetére


baluka26
veterán

Meleg?!
Mindjárt megfagyok, 17 fok van itt Tatabányán ;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#10) ng0ofy válasza baluka26 (#9) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Jó nektek! Én vizsgázhattam 'nyócvan' fokban, szétfolytam az öltönyben ):

Hát ja, vannak reménytelenül rugalmatlan oktatók. Pl. az egyiknek nem megy a fejébe, hogy azért akarok másik vizsgaidőpontot, mert az egyetlenen, amit megadott dolgoznom kell...

(#11) domi007


domi007
őstag

Hát ez a Wii U nekem nagyon nem jön be, erőltettetnek és hasznavehetetlennek tartom...plusz nem tudom, hogy a Nintendo meddig fog túlélni ezekkel a gyerekes grafikákkal...értem én, hogy aranyos, meg télleg nagy élvezet vele játszani, na de 2011-ben ez még elég? Az okostelefonok krémje simán futtat ilyen minőségű játékokat, tovább kéne lépni már, nem?

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#12) ittakary válasza kovsol (#5) üzenetére


ittakary
nagyúr

Alap hogy tanultam, de BME-n ez rohadtul nem elég :D

(#13) Zsoccc válasza domi007 (#11) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Azért egy okostelefon nem futtat a PS3-nál és Xbox360-nál jobb grafikát, márpedig a Wii U minden bizonnyal fog. Az, hogy jelenleg ilyen játékokkal demózzák az egy dolog, ráadásul itt elsősorban az irányítót demózták nem a gép grafikai képességét. Ennyiből kár lenne messzemenő következtetéseket levonni. Várjuk meg a hivatalos specifikációkat és az első core játékok bemutatóját.

(#14) fi:zi'k válasza ittakary (#12) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Állj hozzá pozitívan. Tovább maradhatsz diák, és tovább élvezheted az egyetem előnyeit. :D

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#15) ng0ofy válasza Zsoccc (#13) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

A kinectet is vmi sport óvodával reklámozták anno :D Most meg mass effect lesz rá...

(#16) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Mért nincs megemlítve a DNF? ;]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.