Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dezsike


Dezsike
tag

Régen valóban jó lett volna, de akkor még PCn is irreális árat kértek érte indokolatlanul (tudtommal a Skype P2P, így nem kerül nekik semmibe a megnövekedett forgalom, az csak a user gépét és kapcsolatát terheli). Most már nem használom egyáltalán a Skypeot, inkább telefonálok a hagyományos módon - igaz abban nincs kép, de konferenciahívás van és a HD hangnak köszönhetően a hangminőség se sokkal rosszabb a Skypenál - az is élvezhető ha a túloldalon énekelnek.

(#2) daninet válasza Dezsike (#1) üzenetére


daninet
veterán

mar reg nem p2p, de ne kezdjuk el ebben a topikban is ezt a temat, ugyan oda lyukad ki minden beszelgetes :)

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#3) User64476


User64476
őstag

Falatkenyér. Hurrá.

(#4) Milgram1


Milgram1
aktív tag

2016-ban skypot hasznalni...lol

(#5) daninet válasza Milgram1 (#4) üzenetére


daninet
veterán

Mivel videotelefonálnál helyette? :U

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#6) Milgram1 válasza daninet (#5) üzenetére


Milgram1
aktív tag

Facetime,viber,messenger es elvileg whatsappban is lesz. :))

(#7) daninet válasza Milgram1 (#6) üzenetére


daninet
veterán

facetime - ios only
viber és messenger - jó lenne, ha nem lenne fényévekkel a skype előttük kép és hangminőségben. Sem messengerrel, sem viberrel nem sikerül mobilnet mellett egy normális telefonálást összehoznom, skype edge hálózaton is ment (!!)
whatsapp - erről egy kis érdekesség: a felhasználói bázisuk nagyon nagy területe india, közel keleten van, ahol a mobilszolgáltatók nemes egyszerűséggel tiltják/korlátozzák azokat a szolgáltatásokat mobilhálózaton amikkel voip megy. Régóta ígérgetik, és nem technikai okai vannak a dolognak, hanem egyszerűen egyeduralkodók. Indiában megy még a kakao talk.

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#8) UnA válasza Milgram1 (#6) üzenetére


UnA
Korrektor

Ezek közül melyik valóban multiplatform?

(#9) Tubi2 válasza Milgram1 (#4) üzenetére


Tubi2
senior tag

Csak azért mert az MSN megszűnt...

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

(#10) rootmin válasza daninet (#5) üzenetére


rootmin
tag

Google talk ;) (mobilneten megy, bár azt nem szoktam erőltetni a forgalom miatt...)

(#11) gabor7th


gabor7th
addikt

Velem nemrég egy nagyon fura dolog történet... Nem tudom nálatok volt-e már ilyen. Tegnap amikor internetes telefonommal tárcsáztam és még nem vették fel a túloldalon egy talán kínaiul beszélő nő kezdett el beszélni... És hallota is amit én mondok, mert amikor "Halóz"-tam visszahalózott. Sohasem találkoztam még ilyennel.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#12) Tubi2 válasza gabor7th (#11) üzenetére


Tubi2
senior tag

A lehallgatók elb*szták! :D

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

(#13) gabor7th válasza Tubi2 (#12) üzenetére


gabor7th
addikt

Ilyen fontos vagyok a kínaiaknak? Félnek, hogy én buktatom meg a "kína évszázad"-ot.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#14) daninet válasza gabor7th (#13) üzenetére


daninet
veterán

Kínában egy sötét barlangban lehallgatóként dolgozik több ezer magyar anyanyelvű kínai, akik egész nap a telefonbeszélgetéseket ellenőrzik. :D

Vagy inkább csak rendszerhiba volt. Ez esélyesebb :D

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#15) gabor7th válasza daninet (#14) üzenetére


gabor7th
addikt

Meglepett ez a rendszerhiba mert sohasem találoztam vele és érdekel, hogy más vajon igen. Évek óta használom és ilyen még nem volt. Resetelés után minden rendben volt látszólag...

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.