Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Cincini...:D:D:D
Amúgy mennyire szerencsés? mert ha be szoktak jönni a tipjjei megoszthatod :D (mondom ezt úgy, hogy utoljára a Man Untd vs Barcelona Bl döntőn "tipszmixeltem" :) )

(#2) Redneck válasza Medocsabi (#1) üzenetére


Redneck
veterán

Hát eddig asszem megötszörözte az online pénzét, a VB alatt pedig megtízszerezte a papír alapút. Szóval ügyes, de csak kicsiben tolja. :DD Nagyban nem is hagyom.

Én a szaros bundás olasz bajnokik óta nem játszom, de most újra kedvet kaptam. Csinálok is egy Online tippmix regisztrációt.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#3) nullpoint


nullpoint
senior tag

Mik ezek a "addig csinálhatja", "nem hagyom" ,szövegek?

Tisztelettel érdeklődöm arról hogy a szóban forgó hölgy mentálisan sérült, vagy a gyámságod alatt áll, esetleg vásárolt rabszolga, netalántán beszámíthatatan?

;]

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#4) Redneck válasza nullpoint (#3) üzenetére


Redneck
veterán

Egyik sem, de nem szeretném ha függő lenne. Sajnos volt ilyen ismerősöm, nem valami jó dolog.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#5) UnA válasza nullpoint (#3) üzenetére


UnA
Korrektor

Ezt felelősségnek hívják. ;)

(#6) nullpoint válasza UnA (#5) üzenetére


nullpoint
senior tag

Ez ebben a formában nem felelősségnek néz ki hanem uralkodási vágynak. Ha a gyerekedről van szó akkor valóban a nem engedem a megfelelő hiszen személyesen felelsz érte és kötelességed is hogy megakadályozd oylanban ami lelki vagy fizikai árt okozhat neki.

Ha a barátnődről/feleségedről van szó akkor nincs olyan hogy nem engedem. Mivel akadályozod meg ? Szájbavágod? Bezárod a pincébe? :F Itt a kifejezések voltak furák. :D
A megkérem hogy ne csinálja, vagy a megpróbálom lebeszélni róla esetleg jobb szavak ilyen esetben.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#7) Redneck válasza nullpoint (#6) üzenetére


Redneck
veterán

Semmiféle uralkodási vágy nincs bennem. Közös nevezőn vagyunk, de én nem mentem át mai modern liberális puhapöcsbe.

1. Nem igazán tud a pénzzel bánni, bár úgy érzem hogy már sokat tanult tőlem.
2. Az ő családjában is volt olyan aki túltolta a szerencsejátékot.
3. Ismerem az anyagi helyzetét, így némiképp jobb rálátásom van a témára.
4. Nyilván nem a "szájbavágom" és a "bezárom a pincébe" a két opció, hanem első körben egy szakember segítsége.

A tetlegességet hogy felmerült, nem is értem. Elég sértő feltételezés, sosem bántottam senkit, pláne nőt nem. :(
Lehet hogy nem 2018 kompatibilis módon fogalmaztam, de szerintem semmi kivetnivaló nem volt ebben. Ha egy nő írta volna, valószínűleg most senki nem pattogna, elvégre oda kell figyelni hogy "azember" ne verje el a zsét...

Femináci vagy a Szerencsejáték Zrt alkalmazottja? :U

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#8) Redneck válasza Redneck (#7) üzenetére


Redneck
veterán

Az első bekezdéssel arra céloztam, hogy demokrácia van, de ha arról van szó, férfi vagyok és én hordom a nadrágot. Ha nem így lenne, nem is kellenék neki.

Ha neki nem tetszik valami, ő is irányba rakhat, és rak is, ez így van rendjén.

A tettlegesség helyesírási hibáért elnézést kérek, siettem, elgépeltem. :B

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#9) nullpoint válasza Redneck (#8) üzenetére


nullpoint
senior tag

Nem vagyok femináci, szerencsejáték meg nem érdekel mert bunda az egész. Nemtől függetlenül zavar amikor úgy tűnik hogy az egyik irányítani akarja a másikat. Persze itt félreértettem :)

Jómagam támogatom a "sör nem pia " tételt :D

Ha érted mire célzok :D

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#10) Redneck válasza nullpoint (#9) üzenetére


Redneck
veterán

Bocs, csak totál úgy jött le. :R

Nem akarom én irányítani, de abba azért beleszólok ha hülyeséget csinálna. Egyébként ismerem a mondást, de csak a medvés részével értek egyet. A sör pedig lételem. :DD

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#11) nullpoint válasza Redneck (#10) üzenetére


nullpoint
senior tag

Há pont azért nem pia mert lételem :D :D :D

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.