Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Lacopapi válasza aprokaroka87 (#50) üzenetére


Lacopapi
addikt

Megnéztem,12.5.02 global stable,meg ugyanaz eeu viszonylatra. Ennyit a memóriámról :F

(#52) Lacopapi


Lacopapi
addikt

Nohát. Kipróbáltam vagy 20 Gcam-ot, gyakorlatilag egyiket sem volt értelme megtartani. A gömbpanorámán kívül érdemi változást egyik sem hozott. Érdemes a stock kamerát használni -a cucc ennyit tud és kész. Amúgy nem tragikus a helyzet. ;)

(#53) Lacopapi


Lacopapi
addikt

Ilyen csendes topicot még nem pipáltam, pedig néhány már volt nálam használatban. A teló remek továbbra is :C

(#54) ElektrikusDE válasza Lacopapi (#53) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Nálam sem volt még gond vele!

Ui:

Az a jó hír, ha nincs hír - tartja a mondás! :DD

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#55) Lacopapi válasza ElektrikusDE (#54) üzenetére


Lacopapi
addikt

Üdv, frissítés megvolt?

(#56) ElektrikusDE válasza Lacopapi (#55) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Nem volt meg, mert még mindig nem kaptam meg OTA-n.

MIUI Global 12.0.4 Stabil QJEEUOR

Android-verzió 10 QP1A.190711.020

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#57) Lacopapi válasza ElektrikusDE (#56) üzenetére


Lacopapi
addikt

Majdcsak...sok változás nincs,csak frissebb. Májusi a biztonsági frissítés.

(#58) ElektrikusDE


ElektrikusDE
senior tag

Először kell panaszkodnom, de erről lehet hogy nem a telefon tehet!

"
Még mindig működik a VoLTE és a VoWIFI a REDMI 9T telefonomon, de nagyon sokszor szakadozik!

Sajnos a DIGI Románia is észrevette ezt, ezért ki is vette a VoLTE és WoWIFI támogatást a telefon leírásából! (mikor megvettem a telefont akkor sem volt feltüntetve, de később beletették, de ma már megint nem látom)

Hát igen ez is megoldás, de nem valami felhasználó barát! :W

Ui:

MIUI 12.0.4.0 Stabil (QJEEUOR)

Android 10 QP1A 190711.020

Pedig már van újabb is, de OTA-n hiába várom"

A VoLTE / WoWiFi-ben is leírtam. (mert oda is tartozik, meg ide is)

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#59) ElektrikusDE válasza ElektrikusDE (#58) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Persze hogy elírtam, Xiaomi Redmi Note 9T a telefon típusa!

Ui:

De ezt persze tudjátok! :)

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#60) ElektrikusDE válasza ElektrikusDE (#59) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Megoldottam a szakadozási problémát!

Csak 2G-n használom, így lehet csak telefonálni vele! (otthon, ahol kicsi a 3G és a 4G térerő)

DIGI-vel szakadozik a WoWiFi, sajnos nincs rá támogatás!

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#61) Itt Janek


Itt Janek
újonc

Processzorig olvastam el és elég is volt

(#62) gabor_01


gabor_01
senior tag

Eléggé lement az ára. Gondolkodom, hogy vegyek egyet :D

(#63) ElektrikusDE válasza gabor_01 (#62) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Igen, már csak 65 500 Ft a 128 GB-s verzió, annyit nagyon is megér!

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#64) Lacopapi


Lacopapi
addikt

Régen jártam erre,de úgysincs nagy mozgás, valamiért nem népszerű a cucc,pedig nagyon jól használható. Volt újabb frissítés, így a biztonsági rész immáron júliusi, úgyhogy nem hagyták magára 🤓

(#65) gabor_01 válasza Lacopapi (#64) üzenetére


gabor_01
senior tag

Mi a szoftver verziója?

(#66) Lacopapi válasza gabor_01 (#65) üzenetére


Lacopapi
addikt

(#67) gabor_01 válasza Lacopapi (#66) üzenetére


gabor_01
senior tag

Semmi lassulás, döcögés, fagyás?
Az új 11-es androiddal sok hasonló Redmi telefon szenved.

[ Szerkesztve ]

(#68) Lacopapi válasza gabor_01 (#67) üzenetére


Lacopapi
addikt

Az égegy világon semmi problémám nincs,amióta csak megvan,fluid,gyors,játékokkal sincs gond,különösebben nem melegszik és a jellemző SOT általában 7-8 óra,két napon. Fogalmam nincs,miért van elfeledve ez a teló.... egyedül talán a fényképezés terén nem az igazi,de nekem megfelel. A sztereó hangzása pedig zseniálisan ki van találva, amúgy bármely fülessel remekül szól. Mindennapi használatra tökéletesen megfelel szerintem legalább még két évig,hacsak nem akarsz CAD szerkeszteni,vagy nemtom. Képek ilyesmik:

nem egy csoda,de mint mondtam,nekem megfelel. Én ezt a telót csak ajánlani tudom,rengeteg telefonom volt már,eléggé régen itt vagyok,de ez tényleg jó választás. Hagyjuk a száraz adatokat (nem tudhat minden 700 antutut,de nem is kell),gyors,megbízható,az 5G csak plusz-bár nálam ez nincs is,tehát nem tudom,mennyire plusz. Eddig nem találtam hibát. Megbízható és nekem ez fontos. Arról nem beszélve,hogy az egy napot röhögve tudja,második napon lehet nézni töltő után,bár ha nem nyüstölöd,azt is lazán tudja. A gyorstöltője pedig tényleg gyors....szabjunk határokat és szerintem ez éppen azon van.A kijelző szép,napon is látható (éppen),talán hiba,nekem legalábbis nem tetszik az értesítési led hiánya.
Persze mindenki a saját lovát dícséri,ez tény és mindenben lehet hibát találni,ez is tény.
Viszont látható a kommentek hiánya,ami vagy abból adódik,hogy kevés ember használ ilyet- aki mobilarenán van-,vagy tényleg nincs gond vele.
Ha emellett döntesz,sok sikert :D

[ Szerkesztve ]

(#69) Lacopapi


Lacopapi
addikt

....még csak annyit,hogy eddig valamennyi telefonom rootolva,nyitva , romolva volt,ez nem. Vagy öregszem,vagy valóban nincs rá szükség,ami jó dolog. Bár én szeretem a MIUI-t,ezzel nem mindenki van így.

(#70) gabor_01 válasza Lacopapi (#68) üzenetére


gabor_01
senior tag

Valóban ritka készülék.
Ahogy látom épp ki is vonták már a gyártásból.
Nekem tartaléknak kell és autós GPS-nek. Tabletet nemigen kapni erőset. Ez meg a legszélesebb telefon, ami elérhető. Ráadásul a legtöbb frekit tudja még Redmi vonalon is. Ez külföldön (nem Európában) nagyon jól jön.
Az értesítő led hiánya nekem kizáró ok lenne fő készülék esetén.

[ Szerkesztve ]

(#71) Lacopapi válasza gabor_01 (#70) üzenetére


Lacopapi
addikt

Tény,hogy sokaknak mindenképpen kell a z értesítő led,de pár készülék után megtanultam,hogy lehet élni nélküle. Voltaképpen miért olyan fontos,hogy mindent azonnal tudj. Majd,ha nem lesz internet,mit teszel? Amíg nem volt,is volt élet. Jobb. Tudom. Szerintem amúgy gps-nek nagyon jó...kb 2 méteres a pontosság nálam.
A frissítés még jön ezek szerint,a gyártás megszakításról nem tudtam. Én akkor is azt mondom,jó lóra tettem.

[ Szerkesztve ]

(#72) gabor_01 válasza Lacopapi (#71) üzenetére


gabor_01
senior tag

Értesítő led csak sms és hívásra kell.
Többi le van tiltva róla.

(#73) Lacopapi válasza gabor_01 (#72) üzenetére


Lacopapi
addikt

Persze minden felhasználó függő, amit fentebb elmondtál, arra megfelelő,nagy az akksi és mint mondtam,a gps vétel pontos. Be lehet állítani,hogy sms-t megjelenítse a lezárt kijelzőn,bár nem sokáig, ennek csak akkor van értelme, ha rálátsz a készülékre.

(#74) gabor_01 válasza Lacopapi (#73) üzenetére


gabor_01
senior tag

Na ma megvettem a kicsikét.
Tök lila, a feleségemnek nagyon tetszik, de nem adom...

(#75) Lacopapi válasza gabor_01 (#74) üzenetére


Lacopapi
addikt

Gratulálok,sok sikert kívánok, remélem beválik. :C

(#76) gabor_01 válasza Lacopapi (#75) üzenetére


gabor_01
senior tag

Köszi :R
Eddig jó minden.
Nem mertem a legújabb 12.5.4-est felrakni, kivárok. Más Redmiknél sok a gond vele.

Nem tudom biztosan, miért álltak le a forgalmazásval, de gyanítom, hogy túl jó a saját konkurenciához képest ( Redmi 9T, Redmi 10 5G).

(#77) Lacopapi válasza gabor_01 (#76) üzenetére


Lacopapi
addikt

Nekem semmi gondom nincs a legújabb verzióval, de lehet, hogy csak szerencsém van :D

(#78) gabor_01 válasza Lacopapi (#77) üzenetére


gabor_01
senior tag

Én sem találtam panaszt rá, de ez abból is adódhet, hogy kevesen használjuk.

(#79) Lacopapi


Lacopapi
addikt

Ez működik, érdemes megpróbálni
NGCam_8.2.300-v1.1.apk csak az éjszakai üzemmód nem megy,de enélkül lehet élni,viszont a gömbpanoráma zseniális.

[ Szerkesztve ]

(#80) Lacopapi


Lacopapi
addikt

Nem vagyunk cserben hagyva...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.