Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Szörnyű, hogy mennyi a derékszög ebben a hm... alkotásban... Ember, olyan vasak vannak a piacon potom pénzekért, amik a Crysist röhögve hajtják ki... Nem igaz, hogy nem lehetne szebb... Vagyis részletesebb. Olyan Dune II hangulatom lett, azt a szabadságszobros képet látva. :D

(#2) DeltaPower válasza FoxiestFox (#1) üzenetére


DeltaPower
őstag

egyetértek, dune2 fíling... csak a grafikai beállítás volt rossz a screenshotoknál, vagy az egységeknek tényleg nincs árnyékuk? :F

(mod) a fehér ruhás csaj jobb :) jól látom hogy az utolsó képen Hasselhoff barátunk pózol az elnöki szószéken? :D

[ Szerkesztve ]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#3) paulka


paulka
tag

Szerintem igenis jó játék lett, én az előzetes írások alapján és képek alapján nagyon elszontyolodtam, hogy nem lesz jó játék, de szerintem igenis jó lett. A grafika meg pont jó ahogy van, örülök, hogy viszonylag magas beállításokkal nálam is vígan elfut.

Ui.: Az egységeknek van árnyékuk :)

[ Szerkesztve ]

Pyro reportin' MFhhh MFhhh

(#4) afterburner_


afterburner_
őstag

srácok, nekem első ránázásre nagyon kozeli a kamera, ezt nem lehet valahogy orvosolni?:-) vagy valami komolyabb monitort kellene vennem mert az enyém 1280*1024-et bír max...

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#5) edgR


edgR
őstag

grat, korrekt iras. akkor ezek utan mar semmi ketsegem afelol, hogy ezzel valoszinuleg soha nem fogok jatszani..

(#6) skype


skype
tag

Jó írás, köszönöm. Elkezdtem vele játszani, és már az elején unalmasnak találtam. Talán majd egyszer újra előveszem.

(#7) AS


AS
félisten

Mesze jobb a grafika.
Szerintem játék is nagyon jó lett. Itt nincs az hogy veszel 10 akopalakszis tankot és lezúzod másikat mert már fagyasztós helikopter és pár rakétás megállítja
Tehát nem csalódtam benne. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#8) Gábor vitéz válasza FoxiestFox (#1) üzenetére


Gábor vitéz
tag

Még ha Dune II lenne. Annak még volt hangulata. Az egész C&C sorozattal elindult egy folyamat ami végül ide vezetett. Még azt mondom a C&C első részei és a Red Alert még jók voltak. De a Dune II hangulatát azok se tudták felül múlni. Engem pl baromira zavartak az élőszereplős 20-ad rangú színészekkel felvett átvezető animációk. Mostanra meg ez a 3D mizéria. Vannak játékok amiket nem szerencsés 3D-ben megcsinálni. Illetve nagyon meg kell gondolni.
(Ez máshol is így van, pl. a Warcraft 3 is szörnyű ronda lett. Persze ott az ellenkező példa - az Armies of Exigo - hogy hogyan kellett volna csinálni.)

Ötletlopás:
Igazából az a helyzet hogy már a Dune II sem volt egy eredeti ötlet. Csak abban az időben ez nem tűnt fel. Sőt a Westwood-os fiúk előtte abból éltek hogy régi c64-es, meg amigás játékok remake-jeit csinálták meg szépen határidőre. Szóval semmi meglepő nincs abban hogy most is így dolgoznak. Csak a minőséget tartanák a régi szinten...

(Tudom hol van már a Westwood... De attól még biztosan ülnek ott páran a csapatban a régiek közül... és a fiatalok minden bizonnyal igyekeznek felnőni hozzájuk ;))

Vetkőzz szépen Tündérke! A kívánság az kívánság!... (o)(o) XD

(#9) AS


AS
félisten

Külföldi sajtó:
GamePro PC: 4/5
GameSpot PC: 8/10
GameSpy PC: 4/5
IGN PC: 8.2/10
PC Gamer UK 88%
Game Rankings PC: 82%
Metacritic PC: 81%

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#10) AMD Power válasza AS (#9) üzenetére


AMD Power
titán

UK 88%?

Kipróbálom. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#11) Nite


Nite
őstag

szamomra hihetetlen merteku a visszafejlodes a c&c3hoz kepest, mind a grafika, mind az UI teren... tobbek kozott ezert is untam meg 2 palya utan, pedig a japanokat nagyon vartam :(

[ Szerkesztve ]

Paid my dues!

(#12) hemaka


hemaka
nagyúr

A ruszkikkal már végig vittem, rövid volt, annyira élvezetes sem volt, semmi újat nem nyújtott igazából. De a gépigénye legalább gyengus és léghajók még mindig brutálisak. :D

Én még mindig azt mondom, hogy Tiberian Sun II. kell a népnek. :D
Ugyanazokkal az egységekkel(najó újak persze lehetnek benne) csak új grafikával! :C

[ Szerkesztve ]

(#13) D1Rect


D1Rect
félisten

Valahol láttam is listát a felvonultatott bigékből... kár hogy ez legnagyobb előnye egy RTS-nek... :(

(#14) edgR válasza Gábor vitéz (#8) üzenetére


edgR
őstag

valahogy bennem is ez fogalmazodott meg: minek a 3d? igazabol amiota kijott a generals azota nem kedvelem a c&c jatekokat. "Az egész C&C sorozattal elindult egy folyamat ami végül ide vezetett." nem azzal indult el, hanem az ea hozzaallasaval - de ez az osszes jatekukban megfigyelheto. mindenesetre csodalkozom, hogy ennyire fogynak a jatekaik, mikozben a pcs jatekok is szepen elkonzolosodnak, mivel gyakorlatilag egyeduralkodok a piacon.

(#15) viizo


viizo
tag

ezek a printscreen képek nagyon ocsmányak - akinek van egy normálisabb gépe, és feltol mindent maximumra, az garantáltan nem ezt látja, ugyanis gyönyörű a víz, a tükröződések, pofás a terep.

(#16) #65675776 válasza afterburner_ (#4) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ha csak 20%-kkal kizoomolnál, már látszana az egész pálya. Generals óta ez van a C&C világban. Kilépsz a bázisodról és már be is léptél az ellenfélére. TS-ben meg úgy kellett megkeresni.

Egyébként a TW-ban lehet formációba rendezni az egységeket. Ehhez a két patkánygombot egyszerre kell lenyomni, és tologatni a patkányt.

RA3-tól nem vártam sokat, már az RA2 is olyan szinten idétlen és bugyuta volt. De még így is sikerült alúlmúlnia minden elképzelésemet. Mondjuk a TW sem éppen egy nagy durranás, de lagalább van benne egy kis komolyság.

[ Szerkesztve ]

(#17) Tuco Ramirez válasza Nite (#11) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Kinek mi jön be... nekem például a Tiberium Wars nem tetszett, a RA3 feelingje viszont nagyon elkapott. Azért a legjobb RTS nálam még mindig a WiC, de ez se rossz egyáltalán (szerintem pariban van a Generals-szal).

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#18) viizo válasza #65675776 (#16) üzenetére


viizo
tag

'idétlen és bugyuta' - jobb helyeken ezt fast fluid fungame-nek hívják, szórakoztató és vidám a játékmenet, élvezet vele játszani és nem halálkomolyság orrvérzésig - és szerencsére ez maradt a RA széria védjegye

aki ovis szintet lát benne, annak grat, ajánlom hogy nyomjon párat a mulitjával és meglátja

(#19) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

Nekem így elsőre tetszik a játék, de csak ezért, mert látom benne a RA2-őt. Kicsit vehették volna komolyabbra az egységek/épületek kinézetét. Nekem a RA3 túl színes a RA2-höz képest. Na meg szintén az a bajom, hogy túl közel van a kamera (még teljesen kizúmolva is) és túl meredek szögben is mutatja a "helyzetet". A kameraszögnek olyannak kéne lennie mint amikor teljesen rázúmolsz, de persze sokkal távolabbról. Lehet csak egy 22"-os lcd kéne, de ahhoz akkor már brutálabb videókártya is kellene. Szóval. Meg mondom kicsit csili-vili ez az új graf. 7 éve volt, de az RA2-ős Apokalipszis tank azért ütött, nem úgy mint most ezek a túlságosan kiszínezett RA3 egységek. Jobbat/komolyabbat vártam na! De azért örülök, hogy van egy modern Red Alert-ünk is.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#20) Apophis


Apophis
őstag

Szerintem is durva visszalépés a CnC3-hoz képest, pedig az sem volt épp csúcskategória. Én a kieggel együtt olyan 85%-ot adnék neki, kicsit unalmas és monoton, de korrekt campaign és élvezhető, tűrhetően egyensúlyozott multi.
RA3 kb. 80%, a kezelés és irányíthatóság gyenge, multira eleve nem szánták; a SP-t nem is vittem végig, nagyon hamar meguntam.
Szerintem a DoW-SupCom éra óta nem jelent meg normális RTS. Majd a DoW2, SC2, SupCom2 lehet minőségi termék.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#21) #65755648 válasza Ricco_hun (#19) üzenetére


#65755648
törölt tag

Engem még 1920*1200-as febontásban is zavar a túl szűk látószög, ráadásul abban a méretben már a térkép és egyéb menük a kép szélein is túl nagyok.
Anno nekem nagyon bejött a Red Alert, de ez nem is hasonlít rá :( . Igaz nekem már a 2-es se tetszett.

(#22) Shrike7973


Shrike7973
senior tag

Tök felesleges beirogatni ilyeneket hogy ez a játék szar/nagyon jó. Totál szubjektív mint az autók vagy a mobilok. Szal sztem az ilyen megjegyzéseket mellőzni kéne a hasonló topicocból. Sőt már komolyan azt sem értem hogy a különböző hirekhez minek vannak topicoc.. semmi értelmes nem hangzik el.. mondjuk jó időtöltés olvasgatni.. meg biztos kapja a user a hsz pontjait a kis véleményére.. na mind1...

(#23) Uncool Ben


Uncool Ben
tag

Azt hiszem továbbra is maradok a Company of Heroes-nál ;)

(#24) DarkByte


DarkByte
addikt

Úgy tűnik pont azt kaptuk amit az EA -tól vártam. Tucatjáték ami jól néz ki, de a hangulatot gyakorlatilag totál kiirtották. Amikor pár hónapja barátom mutatta a bemutató videókat róla 720p -ben, akkor nekem is tetszett a grafika, csak aztán megint oda jutottunk hogy bázis építés: alig fél perc és már komplett bázisom van szindróma. Szemben jön egy ellenséges anyahajó? Semmi gond, kattintunk kettőt és alig telt el 3 mp már repülő drónos hajónk van. :DDD Aha, persze. Ez aztán a stratégia; inkább valami ügyességi játék, ki reagál gyorsabban.

Egyedül a coop lehetőség fogott meg a kampányoknál, ezért lehet adok neki egy esélyt (most a Left4Dead is ezért tetszetős nálam ;]), de hogy ezzel valaha is multiplayer -t játszak az kizárt. C&C3 kiegészítővel is kb. múlt szilveszterkor volt kedvünk játszani mikor már totál nem volt más ötletünk. Ott is az ufo faj az olyan mértékben erősebb a többinél hogy az már szégyen. Még kiegyensúlyozni sem sikerült a fajokat (tudom, nem Blizzard játék de akkor is).

Na mind1, magán véleményt olvastatok, de én már EA -tól nem várok semmi maradandót. :(

(#25) marcias válasza Uncool Ben (#23) üzenetére


marcias
őstag

Nálad a pont. :)

Steam: marcias88

(#26) Anubiss


Anubiss
tag

A kritika ellenére, biztosan játszható. Én ezen a véleményen vagyok...

(#27) Ant@


Ant@
senior tag

Nekem ez az erőltettet tempó nagyon nem jön be. Itt már tényleg nem a stratégia számít ,hanem hogy ki klikkelget gyorsabban. Mondtam is magamban semmi baj ,majd a menüben leveszem a sebességet, DE NINCS ilyen opció. Egyszerűen nem hiszem el ,hogy nem voltak képesek betenni egy ilyen csúszkát. De ez már legyen az EA problémája: 1 vevő minusz.

(#28) _az


_az
senior tag

hehe, mintha a red alert1 bármi újat hozott volna az első cnc után... mégis megváltotta a világot.
ra2 volt az isten, pedig abban sem volt semmi új.
generalsban volt új hozzáállás, mégis szidták, mint a sz*rt.

én csak azt mondom, hogy egyik játék sem volt eredeti, forradalmi.
csak időközben iszonyat sok másik megjelent + nem vagyok már 12 éves.
ettől még jól el lehet szórakozni velük, én a tw-t és a ra3-at is bírom.

amúgyis egy sz*ros játék. nem világmegváltásra csinálták, hanem ökörködésre. :C

az

(#29) XuChi


XuChi
addikt

Ez is csak egy EA tucat szemét termék. Elnagyolt, ócska grafika, újdonság zero,

Sajnos már az EA logo sem a minőséget tükrözi.

(#30) Skipper


Skipper
tag

Maga a játék objektíve nézve teljesen átlagos. VISZONT Megfogott a hangulata. Én a Red Alerten nőttem fel, visszaköszöntek belőle dolgok, és ismét úgy ültem a gépem elé játszani, mint anno (gyerekként). Sajnos hamar végig lehet játszani, és 1-2 pálya van csak, ami megizzaszt egy igazi veteránt.
Várom a küldetéslemezt :)

(#31) Ijk


Ijk
nagyúr

Én nem vártam tőle sokat. Végigjátszottam, most pedig néha nyomok 1-1 csatát. Semmi nagy durranás, jól elszórakoztat, és nekem ennyi elég. Grafika képeken viccnek tűnt, de így menet közben szerintem poén. Átvezető filmeken is inkább mosolyogtam. Szerintem igen is kell benne taktikázni, nem lehet egy vagy kétféle egységgel győzni, igenis kell szárazföldi, légi, vízi támogatás. Egyetlen gondom, hogy én a géppel szemben nem tudom olyan gyorsan használni az egységek másodlagos tüzelését, ill. nem tudok 2-3 frontról támadást lebonyolítani. Ember ellen szvsz élvezetesebb lehet.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#32) Geffry


Geffry
aktív tag

Amikor anno megjelent a Generals akkor már megdöbbentem hogy mire nem rakják már oda azt hogy C&C...
Nekem a zenit a Tiberian Sun ill a Red Alert 2 volt, és persze az örökérvényű első részek, de a korábban említettek még igazi újításookat hoztak magukkal és új élményt holott uaz a játék lényege... de ez most... hát igen.. .ez van sajnos, egy csontot nem lehet ilyen sokszor bűntetlenül lerágni...

Személyszerint az amcsiknál az úszó szigetes pálya után mondtam hogy mostmár inkább megyek kutyátsétáltatni (pedig útálom ak utyákat)

A PH-n mindenki mindig jobban tudja. Fél óra Google keresés után...

(#33) #65675776 válasza Ijk (#31) üzenetére


#65675776
törölt tag

Pont ezért lenne fontos, hogy ne legyen túlpörgetve. Lehetne valódi átgondolt taktikai/ stratégiai mozdulatokat végezni. Így csak automatizmus.

Geffry: A zenit valóban a TS volt.

[ Szerkesztve ]

(#34) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Én szerettem stratégiát, de ezt csak 3 pályáig tudtam elviselni.
Inkább kihagyom.
A Generals az szerintem elég jó volt. Az eredtire hasonlitó járműveivel.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#35) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Sztem annyira nem rossz a játék, mint ahogy azt sokan írtátok, de én is többet vártam tőle...

(#36) Kaics


Kaics
tag

Nagyon szomorú, hogy idáig jutott ez az egykor kimeríthetetlen játék. :(

(#37) Videkiman


Videkiman
csendes tag

Hogyan lehet úgy befejezni a cikket hogy: "Korrekt játék, de inkább szól az új rajongóknak mint a veteránoknak"?! Ez akkora képzavar, vagyis inkább hülyeség hogy csak na! Ennyi erővel ilyen mondatokat is le lehetne írni hogy pl:"Nagyon korrekt ember a főnököm, de az új munkával egy új embert bízott meg, engem meg kirúgott a cégtől.."
Lehet hogy csak csomót keresek a kákán, de a játék óriási csalódás nekem. Alulöltözött csajok, harcimedve, színorgia, lépésről-lépésre magyarázós küldetések, danke nein! Legalábbis nekem.

(#38) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Magamról: Nagy Red Alert 2 Yuri's Revenge fan vagyok. :)

A játékról: Ma próbáltam ki. No comment. :W

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#39) syC


syC
addikt

Csalódtam benne..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.