Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Várom az esetleges tapasztalatokat... :R

(#2) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Nekem édesapám tanította gyerekkoromban, hogy a kenyér beléből alakítsunk ki golyókat és azokat forgassuk meg törött paprikában. Laikus vagyok, lehet gyerekes módszer, de az eddig nyaranta összejött horgászataimon mindig fogtam vele 1-2 pontyot! :))

when the sun shines, we'll shine together

(#3) hoffman_


hoffman_
nagyúr

csonti, pinki, pelle, elite mézes, de rég hallottam ezeket a szavakat :D köszönöm a felelevenítést uram :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4) Jofi81


Jofi81
őstag

Carp Zoom Bloody Halibut nekem is nagyon bevált, ezzel fogtam a legnagyobb halaimat. :)

(#5) Recon666 válasza mexicanraven (#2) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Jó is az, régen csatornákon sokat használtuk nagybátyámmal. Modern kori őse a horogpaszta, ami szintén nagyon fogós, sajnos még nem próbáltam, de mindenképp ki akarom. :)

hoffman_: Nincs mit! :)

Jofi81: Engem is kihúzott pár helyzetből, hiába ~400ft egy tasakkal, mégis jó cucc. :)

[ Szerkesztve ]

(#6) pucz


pucz
senior tag

Én házilag csináltam aromás kukoricát. Jó megdagadva, jó erjedten nagyon jó. Nekem a tavalyi horgászatom fénypontja. Bárhol bírtam vele fogni, és ami jó, hogy picikét azért szortírozza a halakat.

De olyat soha többet nem bírtam csinálni. Hiába, az csak jött magától, de meg is látszott. A random dolgok mindig jobbak, mintha eltervelem. :DDD

Nekem ezek az ízes cumók nem nagyon jöttek be. Illetve bejöttek, csak nem mindenhol. Most valami anti törpés cucc / etető kéne, mert errefelé igen sok van.

(#7) Recon666 válasza pucz (#6) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Haldorádó Vad szilva megoldás lehet törpés vízre. Haliszt alapút ne használj az vonza őket int a mágnes! :)

(#8) pucz válasza Recon666 (#7) üzenetére


pucz
senior tag

Kipróbálom majd, köszönöm. De már idén megállt a tudomány. Max ha hidegebbek lesznek, szétnézek a környéken, mit kínál a Tisza, Tisza 2, esetleg holt-ág.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.