Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Richoo44 válasza 7Sony7 (#49) üzenetére


Richoo44
aktív tag

Viszont most ellenőriztem, a neten egy rakás youtube videó van, ahol a 4gb verzióban is ott van a bővítés funkció.Na így akkor még érdekesebb...

(#52) 7Sony7 válasza Richoo44 (#51) üzenetére


7Sony7
addikt

A 4 esben? Nem valami custom rom, vagy más régió?

-

(#53) Richoo44 válasza 7Sony7 (#52) üzenetére


Richoo44
aktív tag

A más régióra tippelek, az elképzelhető.

(#54) nova001 válasza Richoo44 (#53) üzenetére


nova001
senior tag

4gb az enyém is és van benne

rmx3151_11_c11
mv3p10
4.14.186+

[ Szerkesztve ]

(#55) 7Sony7 válasza nova001 (#54) üzenetére


7Sony7
addikt

Tök ugyanaz nekem is, de nem találtam benne ilyen opcót.

-

(#56) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!
Xiaomi Mi A2 Lite-ról érkeztem,amit 2018 óta használtam de az aksi megadta magát így gyorsan kellett egy másik teló itt kötöttem ki.
A telefon nagyon tetszik a céljaimnak tökéletesen meg is felel és picit csodálkozok,hogy alig alig van komment. :U :DD

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#57) 7Sony7 válasza Orlin (#56) üzenetére


7Sony7
addikt

Üdv. Hát... Működik, nem nagyon van mit megvitatni. :)

-

(#58) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

Nekem jött ma egy ilyen:rmx3151_11_c13.
Android 12 Realmi 3.0.
Érdemes feltenni?Azt olvasom fentebb lassabb a telefon.
Köszi.

[ Szerkesztve ]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#59) 7Sony7 válasza Orlin (#58) üzenetére


7Sony7
addikt

Üdv. Nálam is itt van már, de hétvégén terveztem feltenni. Ha addig ráér... Ha nem, bátraké a szerencse. :)

-

(#60) pigmeus válasza Orlin (#58) üzenetére


pigmeus
tag

Én ma raktam fel. Nem bántam meg, szerintem gyorsabb lett és gördülékenyebb, illetve nekem az automata fényerő is jobban működik.

(#61) Orlin válasza pigmeus (#60) üzenetére


Orlin
addikt

Hello!
Az automata fényerővel nekem is vannak gondjaim de itt nem is nagyon olvastam másnál.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#62) pigmeus válasza Orlin (#61) üzenetére


pigmeus
tag

Mert gondolom mindenki kikapcsolta. :DDD

(#63) 7Sony7 válasza pigmeus (#62) üzenetére


7Sony7
addikt

:) Én használom, csak MD vel nem engedem túl alacsonyra sötétben. De amúgy automatán van.

-

(#64) giroud199 válasza Richoo44 (#51) üzenetére


giroud199
aktív tag

Teljesen mindegy ,hogy van vagy nincs....semmit sem ér :U

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#65) nova001 válasza giroud199 (#64) üzenetére


nova001
senior tag

amugy tényleg semmit nem ér
mostanába ráadásul van hogy lefagy egy 10mp-re olyan szinten a telefon hogy totál megáll és nem csinál semmit. lehet sok programot nem bir már ez a telefon. kár érte mert amugy szeretném ezt a márkát....

(#66) Perillustris


Perillustris
senior tag

Sziasztok, ez a menüpont 12-es droidnál is így néz ki 8i-n ("call back based on call history)?

Ha igen, hogyan fordították magyarra? Egy ismerősömnek kellene elmagyaráznom távolról, mert dual sim esetén egyébként nem jegyzi meg a preferált használandó SIM-kártyát adott kontaktnál. Tudom, hogy a névjegyzékből hívva oké, de az lenne a cél, hogy az előzményekből is így legyen. :F Redmin ez jobban van megoldva, Alway ask esetén be lehet pipálni, hogy jegyezze meg a választást. :K

Perillustris

(#67) 7Sony7 válasza Perillustris (#66) üzenetére


7Sony7
addikt

Üdv. Én nem is találok benne ilyet. (Nem azt mondom, hogy nincs, de nem találom). Ezen elvileg gyári google tárcsazó van. Nem lehet, hogy anit belinkeltél, azon más van?

-

(#68) Orlin


Orlin
addikt

Fényképezésnél a jobb sarokban fent mi a zöld pötty?!
Eddig nem volt vagy nem vettem észre?!
:R

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#69) pigmeus válasza Orlin (#68) üzenetére


pigmeus
tag

Szerintem hogy a mikrofon aktív, elérhető.

(#70) Perillustris válasza 7Sony7 (#67) üzenetére


Perillustris
senior tag

Hát, én sem találtam, ma megnézhettem a telefont. A Google tárcsázó van rajta. Elég abszurd hiba, hogy minden egyes újrahívásnál kéri a SIM választást- :W

[ Szerkesztve ]

Perillustris

(#71) 7Sony7 válasza Orlin (#58) üzenetére


7Sony7
addikt

Na, szóval fent van pár napja, de igazából semmi változást nem vettem észre.

-

(#72) gabo89


gabo89
senior tag

Aki frissített Android 11-ről 12-re, csinált / nem csinált gyári beállítások visszaállítását? Javasolt?

indul a sörös aludni

(#73) 7Sony7 válasza gabo89 (#72) üzenetére


7Sony7
addikt

Nem csináltam, és nem tudom, hogy javasolt-e. Minden működik. Kivéve azt, hogy ha vízszintesen van a teló, és úgy indítok hívást, akkor van, hogy nem aktív a hívás befehezése és a kihangosító gomb. De ez nem tudom, hogy előtte is így volt-e.

-

(#74) salieri.


salieri.
őstag

Sziasztok!

Nincs AOD,értesítő led ..akkor mit lehet beállítani,hogy lássa az ember az értesítéseket?

(#75) Perillustris válasza gabo89 (#72) üzenetére


Perillustris
senior tag

Sosem kell, nem is értem.

Perillustris

(#76) Perillustris válasza 7Sony7 (#67) üzenetére


Perillustris
senior tag

Egy Redmi Note 10s esetében is azt tapasztalatom, hogy hiába van megadva az adott kontaktnál a default SIM a híváshoz, ezt csak akkor veszi figyelembe a telefon, ha a névjegyzékből hívok.
A hivásnaplóból kezdeményezve azonban felugrik a SIM-választó ablak (pedig látszik az előzményeknél a használt kártya).
Egy régebbi - nyilván előző verziójú - Realme esetén szuperül meg volt oldva, adott szám első hívásánál a SIM-választási lehetőségek alatt volt egy jelölő négyzet, melyet bepipálva az éppen kiválasztott lett a default és soha többet nem kellett ezzel foglalkozni, bárhonnan hívva ezt a kártyát használta híváskor.
Teljesen abszurdnak tartom, hogy a hívásnaplóból újra és újra választani kelljen a SIM-kártyák között. :W

Szóval ez kellene:

Perillustris

(#77) 7Sony7 válasza Perillustris (#76) üzenetére


7Sony7
addikt

Igen, mert az újabbakon már a google tárcsázó van, nem a gyári realme. Sajnos asszem csak root-tal, és rom cserével lehetne megoldani.

[ Szerkesztve ]

-

(#78) Perillustris válasza 7Sony7 (#77) üzenetére


Perillustris
senior tag

Ez így roppant idegesítő, nem is értem, ennek így mi értelme van. Az emberek döntő többsége egészen biztosan ugyanazokat a telefonszámokat hívja rendszeresen, jó eséllyel mindig ugyanazt a SIM-kártyát használva. :F :W

Perillustris

(#79) kecsab


kecsab
csendes tag

Sehogy sem sikerül beállítani a wifi hívást a készüléken, a netes videókkal ellentétben nem szerepel ez a menüpont az én telefonom menüjében. Járt még így valaki, illetve van akinek működik? A legfrissebb rendszer van rajta.

(#80) 7Sony7


7Sony7
addikt

Üdv. Honor band 4 karperecem van, sokáig jól működött, de mostanában van hogy percenként leválik, és újra csatlakzik. Van valakinek tippje, hogy mi lehet a megoldás?

Kecsab: megnézném, de nem tudom hol keressem.

[ Szerkesztve ]

-

(#81) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!
Ma kaptunk frissítést.
Viszont van egy régebbi problámám.A telefon gondol egyet és néha eldobja a wifit.Nem is enged visszacsatlakozni:
"A csatlakozás sikertelen.Nem engedélyezte a hozzáférést"
A többi eszköz a hálózaton zavartalanul működik.Ha restartolom a hálózatot utáa felcsatlakozik a telefon is.Mi lehet a baja?!
Amúgy minden szuper. :)

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#82) user112


user112
senior tag

Sziasztok!
Gyorshívó ikont hogy lehet kitenni az asztalra? Nincs Névjegyek widget.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.