Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jUUh


jUUh
addikt

Egész korrekt ajánlat szerintem.

Samsung Galaxy S23+

(#2) fateless


fateless
veterán

Tipikus biztonsági játék, ami ha bekerül szolgáltatókhoz, egész jó eladási mutatókat produkálhat. Nem az, amelyik megdobogtatja a szíveket, hanem inkább napi igáslónak ideális.
Köszi a tesztet, ez is felkerül a jó vétel listára, ha kérdezik ezt az árkategóriát...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#3) classic B


classic B
aktív tag

Pro: Korrekt teljesítmény, visszafogott melegedés
Kontra: Viszonylag alacsony teljesítmény

:F

(#4) gery2123


gery2123
őstag

Szerintem egész jó kis telefon lett főleg ezen az áron . Amit nem értek :

"Kontra
Nem vízálló
Hiányzik az 5G
Gyenge az alsó mono hangszóró
Viszonylag alacsony teljesítmény
Nem túl gyors töltés"

Ilyen áron, szerintem nem hiányosságok ezek.

-- PSN_ID: GerY2123

(#5) yuing válasza gery2123 (#4) üzenetére


yuing
őstag

Hasonlóan gondolom, mondjuk egy elfogadhatóan szóló hangszóró beleférhetett volna, általánosságban elég sok tartalomfogyasztás történik a telefonokon manapság. A 2 Mpx-es bohóckodások helyett. :)

(#6) SkyLine3000 válasza classic B (#3) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Magyarán, a korrekt teljesítmény viszonylag alacsony teljesítményt jelent. :D Így bárhova odaírható.

[ Szerkesztve ]

(#7) MikeWazowski válasza classic B (#3) üzenetére


MikeWazowski
addikt

;] :DDD Érdekes megfogalmazás az tuti. Lehet nem egy ember írta a tesztet? :))

Ám durva, hogy milyen HW-t lehet már kapni ennyi pénzért is.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#8) MikeWazowski válasza gery2123 (#4) üzenetére


MikeWazowski
addikt

+1

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#9) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nem lenne rossz, G96 viszont mar nem mai darab.

De 65-ért élhető ajánlat.

Én nem vettem észre, de ki a forgalmazó?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) janeszgol


janeszgol
félisten

Korrekt ajánlat ezért az összegért. A kamera kép is szép világos nappal, a részletesség közepes vagy az feletti picivel. Viszont nagyon bóvli hangot vesz fel.

(#11) joey04


joey04
titán

nem világmegváltó ajánlat, de korrekt ajánlat.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#12) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Maradok a Poco X3 pro-nál. Annál szerintem ár/érték arányban nincs jobb vétel...

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#13) Graphics válasza GodGamer5 (#12) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Erős ajánlat az biztos, fura, hogy más gyártók nem repültek rá a 860-ra.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14) gery2123 válasza yuing (#5) üzenetére


gery2123
őstag

Hát én nem tudom mikor hallottam a telefonom hangszóróját.. (OnePlus 8t) állandó rezgő és tartalom fogyasztás is fülsen megy. ☺️ Persze tudom, hogy sokan használják a telefon hangszóróját is, és a 2mp kamarának semmi keresnivalója nincs semmilyen telefonban..

-- PSN_ID: GerY2123

(#15) aprokaroka87 válasza Graphics (#9) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

A G96 2021 Q3-as kiadás, tehát nagyon friss.
Az alapok a régebbi-ek :)

Mondjuk azért jó látni hogy a Snapdragon 662 kezd ki kopni a ketegoriából szépen, attól a G96 is erősebb már.

(#16) Graphics válasza aprokaroka87 (#15) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezt tudom. :) De köszönöm

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17) spect80


spect80
senior tag

meg nincs benne vezeték nélküli töltés és swarowski kristályok sem ha már negatívumok. :)

Ha valaki márkahű akkor jobban jár egy Realme Narzo 30 5G-vel, ami most alzaban csak 60e, viszont a 8i-vel ellentétben Dimensity 700 van benne 5G-vel és 128GB tárhely. Igaz "csak" 90Hz-es a kijelzője de az élményt nem az a 30Hz fogja befolyásolni. Minden másban egyformák

[ Szerkesztve ]

(#18) Luck Dragon

Nekem kifejezetten tetszik .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19) eclipse19


eclipse19
senior tag

Most akkor van infra vagy nincs?
A cikkben van a spec-ban nincs.
:F

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#20) spect80 válasza eclipse19 (#19) üzenetére


spect80
senior tag

nincs

(#21) pècsimunkás válasza GodGamer5 (#12) üzenetére


pècsimunkás
addikt

:K
Unakahúgi kapott egy 8/256 kiosztásút, 230 euróért.
Szerintem 10/10 ár érték arányú!

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#22) csibe1


csibe1
addikt

Idézet a cikből: "Megvan az iránytű, a gyorsulásmérő és a giroszkóp és az infra, tesztünk alanyába pedig jutott NFC, "
A specifikációknál meg azt látni, hogy nincs infra.
Akkor most mi a helyzet? :F :U

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#23) Luck Dragon válasza csibe1 (#22) üzenetére

Nincs infra , feljebb is írták.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#24) kingbest


kingbest
csendes tag

Most akkor Sony vagy Samsung a fő kamera?

(#25) englishman válasza kingbest (#24) üzenetére


englishman
csendes tag

Samsung S5KJN1

(#26) osonte


osonte
senior tag

Sziasztok!

Vettem ma egy ilyen telefont MM-ban, van benne NFC, bár azt írja az oldalukon, hogy nincs. Egy Xiaomi 11T adtam el. Átmeneti telefonnak vettem, mert szeretnék Iphone-ra váltani, de addig kell valami olcsóbb telefon. A munkámhoz szükséges, hogy apróbb cikkszámokat tudjon fotózni, ezt úgy láttam a boltban tesztelve, hogy meg fogja ugrani, illetve az NFC volt fontos. Később pedig navigációra fogom használni, nem kell félteni az IPS panelt a beégéstől (1m pontosságot tud a szabadban). :)

A lényeg, hogy kellemes meglepetés a telefon, persze az árához viszonyítva. Gyors viszonylag és a hónapban jön rá az Android 12. A kijelző használható, de visszalépés Amoledről és persze sok minden a 11T-hez képest, de nem akadozik megy szépen rajta minden.

Egyedül a töltéstől szoktam el, hozzászoktam a 25-30 perchez, de itt simán kell a 2 óra... Viszont félig volt töltve és kijött belőle 3 óra 30 perc, úgy hogy telepítettem, belaktam a telefont. Szerintem a 7 óra simán meglesz, nem kell napközben töltőt keresgélnem.

Röviden ennyi. Látom nem nagyon pörög a topic, de gondoltam leírom ezt a pár sort.

(#27) giroud199 válasza osonte (#26) üzenetére


giroud199
aktív tag

Szia a multimédiás hangszóróról mi a véleményed? Valóban gyenge vagy csak itt húzzák le? :F

>>iPhone14Pro&13ProMax<<

(#28) giroud199 válasza giroud199 (#27) üzenetére


giroud199
aktív tag

Közben már egy ideje megvan a készülék ,és ahhoz képest egyáltalán nem rossz. Nem túlzóak a magasak és szuper a hangerő... gt mastert simán veri ezen a téren is... :R

>>iPhone14Pro&13ProMax<<

(#29) 7Sony7


7Sony7
addikt

Üdv. A főképernyőt, ha elhúzom balról jobbra, bejön a Google kereső, hírek, stb. Kikapcsolható ez?

-

(#30) juve600


juve600
nagyúr

üdv
ma vettem 2 ilyen telót a fiaimnak, eddig nagyon bejön nekik

kérdés:
A12-öt használ már valaki ? ahogy néztem csak béta verzió van még
:R

(#31) Richoo44


Richoo44
aktív tag

Én tegnap vettem egy ilyen készüléket.
Egy Poco X3 Pro-t váltott, mert számomra nagyon nem állt kézre,
Kipróbáltam a Realme store-ban.Nagyon meglepő volt a gyorsasága a Realme 8 mellett, de gondoltam csak azért mert szűz ott a rendszer, nincs tele pakolva.

Hát, ma már mindent felraktam, egy röccenés nincs, totál meglepetés ez a teló.Ami érdekes, hogy a Realme 8 RAM kezelése botrány, a 3GB virtuális rammal is mindent bezár, ez a teló a sima 4gb rammal simán tart a háttérben 3-4 alkalmazást.
A kérdésem csak annyi lenne, ahogy fentebb is kérdezték, a 12 mikor jön? :D
Köszi, Richo

(#32) 7Sony7


7Sony7
addikt

Van frissítés Ui 3.0 ra. Android 12. Tette már fel valaki?

[ Szerkesztve ]

-

(#33) juve600 válasza 7Sony7 (#32) üzenetére


juve600
nagyúr

nálunk van két ilyen teló ,de nem jött még rá

(#34) 7Sony7 válasza juve600 (#33) üzenetére


7Sony7
addikt

Nekem ma jött, de az ugyanakkor vásárolt másikra még nem jött meg. Viszont most vagy hatszor bezárta a billentyűzetet, míg ezt megírtam.

-

(#35) juve600 válasza 7Sony7 (#34) üzenetére


juve600
nagyúr

nálam van egy 4/64 -es meg egy 4/128-as ,egy nap lettek véve,de eddig semmi

(#36) 7Sony7 válasza juve600 (#35) üzenetére


7Sony7
addikt

Akkor én vagyok a kiválasztott. :) Hétvégén felteszem, ha addig nem találok okot, hogy miért ne. 4/64 amúgy.

[ Szerkesztve ]

-

(#37) juve600 válasza 7Sony7 (#36) üzenetére


juve600
nagyúr

08.09. a kiadás dátum,nem valami béta verzió a tiéd ?

(#38) 7Sony7 válasza juve600 (#37) üzenetére


7Sony7
addikt

Jött egy: Rendszerfrissítés letöltve" Rmx3151_11_c.11

A többt paszolom. Tudtommal nem iratkoztam fel semmire.

[ Szerkesztve ]

-

(#39) juve600 válasza 7Sony7 (#38) üzenetére


juve600
nagyúr

akkor passz,lassan ideér akkor

(#40) 7Sony7


7Sony7
addikt

Jaja. Neked megy a billentyűzet rendesen? Most míg írkálok, bezárta csomószor. Na tessék, bezzeg most nem. Az előbb meg alig bírtam megírni a hsz-t. De csak itt, a keresőben rendesen működött. Viszont most míg ezt írom egyszer sem zárta be. Jártál mar így? (Vagy akárki más?)

[ Szerkesztve ]

-

(#41) juve600 válasza 7Sony7 (#40) üzenetére


juve600
nagyúr

nálunk minden jó,
most olvastam utána hogy tegnap jött ki globálisan a A12,kb egy héten belül minden készülék megkapja

(#42) gabo89


gabo89
senior tag

Múlt héten vettem anyukámnak egy ilyen készüléket (4/128 GB). Nekem GT Master Edition-öm van (6/128 GB). Használtam ezt, amíg beüzemeltem, meg még nyomkodtam. Nem vettem észre nagy különsbséget a gyorsaságban. A méret- és súlykülönsbség se volt számottevően érezhető. Szerintem most ez az egyik legjobb választás.
Az Android 12 még nem jött meg, de én nem tartom sürgősnek. Legyen jó, az a lényeg. :)
Egyébként az előlapi kamerán van valami szörszál a fólia és a lyuk rész közt. Érdekes... Majd kihúzom, és elengedem a dolgot. :))
A tesztel kapcsolatban annyit tennék hozzá, amit más is megtett. A kontrával nem teljesen értek egyet. Szerintem az 5G és vízállóság az nem hiányzik ebben a kategóriában. A hangszoró szerintem jó, illetve nem rossz. A töltés valóban lehetett volna olyan gyors, mint a Realme 8-cé (,de minket nem zavar).

indul a sörös aludni

(#43) nova001


nova001
senior tag

sziasztok

72oránként kéri a telefon ugye a jelszot, hiába ütöm be a jót nem fogadje el......tuti a jot irom..

valakinek volt már hasonlo ?

(#44) 7Sony7 válasza nova001 (#43) üzenetére


7Sony7
addikt

Üdv. Nekem még nem, de már hallottam ilyet. A Neten van rá megoldás, bár csak hard resettel, azt hiszem.

-

(#45) nova001 válasza 7Sony7 (#44) üzenetére


nova001
senior tag

igen csak wipe datával jött helyre. ráadásul egy már bejelentkezett google fiókkal kellet aktiválni a telefont addig nem lehetet kb elinditani a telefont.... :W :W :W

végre viszont van az uj romban + memória bövités az sd kártyárol opcio

[ Szerkesztve ]

(#46) 7Sony7 válasza nova001 (#45) üzenetére


7Sony7
addikt

Ez amúgy még az Android 11, vagy már a 12 alatt volt?
Hol a ram bővítés, én még nem találkoztam vele?
Mondjuk a 12 talán jobban hasznalja a ramot alapból, általában 1,1G van szabadon az Android 11 1,5Gb jával szemben.

-

(#47) Richoo44


Richoo44
aktív tag

Sziasztok feltettem az Android 12-t.
Én érezhetően lassabbnak érzem a telót,de ez már így veszett.Amit viszont nem értek, nekem nem jelzi a rám bővítése opciót sehol.Relame 8 a cèges telóm emelett,kottára ez a szoftver és ott mutatja.Vagy ebben a teló van nincs?
Köszi Richo

(#48) nova001 válasza 7Sony7 (#46) üzenetére


nova001
senior tag

android 12, realme ui 3.0
[link]
beállitások-informácio az eszközröl-ram menübe van

[ Szerkesztve ]

(#49) 7Sony7 válasza nova001 (#48) üzenetére


7Sony7
addikt

Nekem ott nincs, de közben rájöttem mi a hiba. Az enyém 4Gb ramos, de ez csak a 6Gb-os ban van. A tied 6-os, ugye?

[ Szerkesztve ]

-

(#50) Richoo44 válasza 7Sony7 (#49) üzenetére


Richoo44
aktív tag

Az igen, ez brutál logikátlan akkor.Nekem is 4gb.Pont ebbe kellene,na mindegy
Köszi az infot.
Richo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.