Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Kimaradt a Zantutu eredménye, csak annyi van benne, hogy pont...

Amúgy én nem értem ezt a megoldást, hogy kétféle Realme 7i van piacon... Ez akkor egy nekünk szánt keleti kényelem modell?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) UdiAti


UdiAti
kezdő

Tényleg teljesen érvényes ajánlat ez ennyiért. Az NFC-ért valóban kár. Kíváncsi vagyok lesz e belőlük második Redmi...

(#3) Cassi válasza Graphics (#1) üzenetére


Cassi
senior tag

A miénk a globális verzió, India kapott egy módosított modellt.

(#4) perszeferenc


perszeferenc
csendes tag

Nem rossz, de ennyiért még mindig a Poco M3 a best buy. :R

(#5) Postas99


Postas99
senior tag

Nyilván nem várok el sokat a kamerától egy ilyen árszegmensben, mert úgy tűnik az a leggyengébb láncszem.. (budagyöngye előtti kép néni és bácsi duplázódott jelenség 12Mpix-en) , a kamera sziget tiszta Pixel . Majd lesz rá gcam talán..
Tecccccik a majdnem vanilla droid. NFC csoda lenne ebben az árszegmensben.. de üditő látvány hogy van ilyen készülék.

(#6) botosi


botosi
csendes tag

Ha csak arra használom, hogy 1-1 ultratávú teljesítménytúrán legyen min követni az útvonalat, esetleg még rögzíteni is a tracket, akkor ez egy jó megoldás? Kibírhat ez akár egy 24 óra körüli Mátra 115-öt, vagy egy 40 órás Kazinczyt? Vagy azért már egy Kazinczyn ezt is tölteni kellene? (azért valahol 150 km, 30 óra körül az ember már kezdi elveszteni a kapcsolatot a valósággal, olyankor már nehezen jön az az amúgy egyértelmű gondolat, hogy töltsünk, ellenben marha könnyű benézni egy kanyart, aztán elmenni másfelé)

(#7) odani válasza botosi (#6) üzenetére


odani
tag

Bocs, de nem érzem át a "problémát". Egy 280 g tömegű, 20000 mAh kapacitású power bankkel 3x újratöltheted menet közben. Szerintem lemehetsz a térképről is akár három-négy napra is. ;)

(#8) Tschubi válasza odani (#7) üzenetére


Tschubi
tag

szerintem nagyon nem mindegy, hogy negyed kiló akksit visel pluszban vagy 250 ml vizet. én már megcsináltam több 40-es túrát is , és ezek végén már minden plusz súlyt szívesen eldobtam volna. de véleményem szerint aki 100+-os teljesítmény túrákat nyom le, az nyomkövetésre használjon garmint

(#9) janeszgol


janeszgol
félisten

Tetszik. Jo telo jo aron. Nekem egy 5i-m van, tok jo. Az NFC azert lehetne benne.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#10) haruspex válasza botosi (#6) üzenetére


haruspex
aktív tag

Egy amazfit bipen szoktam trackelni túrán. A telefon meg marad a navigációra.

[ Szerkesztve ]

(#11) Sgr_A válasza perszeferenc (#4) üzenetére


Sgr_A
addikt

Kivéve aki nem akar miuit használni

(#12) Plug Life


Plug Life
senior tag

720p 6,5"-en? :) Rossz vicc.

(#13) Orosz Mérnök válasza Plug Life (#12) üzenetére


Orosz Mérnök
tag

Ez lett az új trend 2021-ben 100000 alatt,bár van rá példa felette is.

(#14) Luck Dragon

Köszi tesztet, kár hogy értesítést LED sem került bele.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#15) botosi válasza odani (#7) üzenetére


botosi
csendes tag

Powerbank és telefon között madzag van. Beleakadok, kicsúszik a foglalatból, húzza a zsebemet pluszban, esetleg bele sem fér és akkor a zsákból kell valahogy elvezetni a zsinórt.
Most van egy 5000 mAh-s telefonom. Több 25 km körüli Peaks of... túrát navigaltam és trackeltem vele, 70-80% közé merült. Május végén megyek egy privát illegal Kinizsit, ott mondjuk útvonalat nem kell nézni, mert annyiszor mentem már rajta végig, de rögzíteni szeretném. Majd kiderül, mennyire bírja ezt a kb 18 órás utat.
Garminon gondolkodtam, de természetesen csak a Fenix 6S Pro Solar Titan, szóval a hiper szuper extra mindentudó jöhetne szóba 350 ezerért, vagy valami hasonló neve ára van, annyit meg biztos nem adok érte.

(#16) Lami66 válasza botosi (#15) üzenetére


Lami66
őstag

24 órás trackelésre én nem ezt javasolnám. Főleg a súlya miatt.
Inkább egy Bryton kerékpáros óra, aminek csak előnyei vannak ehhez a telefonhoz képest. Súlyban és méretben negyed akkora és olcsóbb mint ez. Nekem a Rider 310- es van ami 36 órát tud trackingelni. Ha ennél több kell, akkor egy egészen apró powerbankkal és egy 15 centis usb kábellel összeközöd, és még akkor is kisebb könnyebb mint ez a telefon. Biztosan van még más egyéb megoldás is, de én a Brytont ismerem.

(#17) Drughi


Drughi
addikt

Nem olvastam a cikket, csak az összegzést, de nem áll össze:
-Pro érvként említitek a jó fő kamerát, de mégis csak 6 pontot adtatok rá.
-Kontra érvként van említve az NFC hiánya és a gyengécske kijelző. Mindkét kategória szintén 6-6 pontos.
:F

(#18) lemelle


lemelle
csendes újonc

hogy kategoziáljátok a telefonokat,mi alapján?Egy 120 eurós teló belépőszint,nem középkategória.Ez alatt már nincs semmi,max butateló.

(#19) Graphics válasza lemelle (#18) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

"középkategória alsó szegmensében"

Ez van odaírva, és ez teljesen helytálló.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#20) lemelle válasza Graphics (#19) üzenetére


lemelle
csendes újonc

Sokmilliós szgk esetében,nem egy párszáz eurós megveszem-eldobom terméket tekintve.

(#21) Keni21


Keni21
tag

Érdekes, hogy erre van Android 11 :(( 6S-re pedig még semmi. :W

"Könnyebb hazudni, mint szembenézni az igazsággal." PM

(#22) athomi válasza Drughi (#17) üzenetére


athomi
veterán

Korrekt főkamerát említenek, ráadásul az 50k-s árkategóriában értelmezd ezt. Így nézve teljesen rendben van a 6/10.

(#23) Graphics válasza lemelle (#20) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem értem a problémád okát, de annyira lehet ez nem is gond :)

Szerintem el tudod helyezni a terméket térben, időben, árban, és az igényeidhez képest, ha szempont a vásárlás. Ha viszont nem, akkor lapozni kell.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#24) aprokaroka87 válasza Keni21 (#21) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ez mindig is ilyen, a Realme 6s eleve régebbi készülék.

(#25) Keni21 válasza aprokaroka87 (#24) üzenetére


Keni21
tag

Értem én ezt, de már lassan 6 hónapja early access van belőle amibe sajnos nem lehet már csatlakozni.

"Könnyebb hazudni, mint szembenézni az igazsággal." PM

(#26) kavalkád


kavalkád
aktív tag

a POCO M3 jobb vételnek tűnik ennél, nem is igazán értem miért állít fel magának a gyártó házon belül ennyi azonos paraméterű és árfekvésű konkurenciát.

mi lehet ennek az előnye vajon?

(#27) Graphics válasza kavalkád (#26) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hogy értve házon belül?

A Poconak nincs köze a Realmehez

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#28) kavalkád válasza Graphics (#27) üzenetére


kavalkád
aktív tag

OK, mea culpa, azt hittem ugyanaz a gyártó, benéztem.

(#29) hardver1985


hardver1985
tag

6000 mAh lítium-ion ez csábító,de a képfelbontás 720 x 1600 egy ekkor kíjelzőhöz vicc :DD

Megbízhatóságom: 222 pozitív...

(#30) athomi válasza hardver1985 (#29) üzenetére


athomi
veterán

Néhányan úgy írjátok, mintha közel használhatatlan lenne ez a felbontás ekkora kijelzővel, holott ez egyáltalán nem igaz. Láttatok már egyáltalán ilyet élőben? Sokaknak annyira fel sem tűnik. Plusz legalább korrekt a 450 nites fényereje.
Lehetne benne persze Full HD felbontású kijelző, meg akár NFC, csak mindjárt nem az 50k-s ligában találnád a telefont...

[ Szerkesztve ]

(#31) janeszgol válasza athomi (#30) üzenetére


janeszgol
félisten

+1

Nekem is van olyan Alcatelem, mint neked (3X 2019), de van Realme 5i is. Egyáltalán nem hátrányosak a kijelzőik. Egy 480x960-at már-már kevésnek érzek 6.1 colon (Oukitel C13 Pro).

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#32) Bagoly01


Bagoly01
senior tag

GSM aréna oldalán néztem a snapdargon verziót. Ott 64Mp a kamera. Szerintem jobbak a tesztfotók azzal a készülékkel.

[ Szerkesztve ]

(#33) arnyekxxx


arnyekxxx
veterán

No, beruháztam egy ilyenre, mobilcsereprogrammal 22eHUF kp-t meg egy 15éves nyomogombos szart kellett érte otthagyni az ósanban. Xiaomi 4X után brutális tepsi. Furcsa dolog, hatalmas a kijelző de nem érzem, hogy lenne belőle bármi hasznom, az 4X-re visszaváltva egyáltalán nem érzem azt, hogy egérmozi lenne. Azokat nagyon irigylem akiket ekkora kijelzőkön ténylegesen zavar, hogy nem fullhd2K4K a felbontás, jó még a szemük.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.