Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Sokan el fognak küldeni téged melegebb éghajlatra, mert összefossa magát a gép az oldaltól. Egyszerűsítsd! :K

(#2) DeltaPower válasza KaiotEch (#1) üzenetére


DeltaPower
őstag

Akkor jelentkezem elsőnek... ERŐSEN ajánlott lenne oldalakra bontani, így az aktuálisan elérhető csodás minőségű flash player és a rengeteg kép (de főképp az első) miatt hanyatt vágja magát a böngésző, még komolyabb hardveren is. :W

[ Szerkesztve ]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#3) rdt89 válasza KaiotEch (#1) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem az alap gépem bírta, miközben ment a torrent kliens full gőzzel, meg háttérben futott egy film. Direkt ellenőriztem, hogy mennyire erőforrás igényes, és így is simán vitte akadás nélkül. Minden publikálás előtt tesztelem/átnézem, hogy mennyire terheli a gépet. Opera böngészőt használok :)

(#2) DeltaPower
Saját oldalas írásnál nem találtam oldalra bontás lehetőséget. :(

[ Szerkesztve ]

(#4) KaiotEch válasza rdt89 (#3) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nem is lehet, ellenben lehet a képekre linkelni youtube-ot. Nekem amúgy mind1, hogy elolvasom-e az oldaladat vagy sem :) Ha magadnak csináltad, hogy meglegyen, és neked nem esik szét a böngésző, akkor jó olvasgatást! :D

[ Szerkesztve ]

(#5) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Nem kis meló árán végig görgettem mind a 160 játékot. :D 25 játékot számoltam össze amivel konkrétan játszottam is, összesen 50-et ha ismertem. Elég szépen visszamentél a múltba, a Prehistorik 1, illetve az első PoP láttán még a könnyem is kicsordult. :D

Lehet csak én látom rosszul, de egy darab stratégiai játékot nem láttam, elképzelhető, hogy nem a Te műfajod. :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#6) rdt89 válasza KaiotEch (#4) üzenetére


rdt89
addikt

Igen nagy részt magamnak csináltam, mert szeretem ha minden le van írva, hogy ha rám jön a nosztalgia lássam, de természetesen ha valaki elolvassa és kommenteli annak pluszba örülök. minden ismerősömnek elküldtem a linket, és gyengébb gépen is próbáltam, sehol ne mesett szét, na mindegy, köszi azért, hogy benéztél. :)

(#7) Jofi81 válasza DeltaPower (#2) üzenetére


Jofi81
őstag

Nálam is mindig lefagy, háromszor próbáltam.

(#8) rdt89 válasza Kareszovics (#5) üzenetére


rdt89
addikt

Köszönöm a kommentedet, és, hogy végig görgetted. :)Igen ne mszerettem a stratégiaiakat, de a Warcraft 2 votl az egyetlen közöttük. :) Prehistoric, meg az első Pop nagy kedvencek a mai napig is tolom velük. :)

(#9) Viktor77


Viktor77
titán

Ezt tagold oldalakra, mert telefonról nézve behal a telefon, alug tudtam kilőni. Mobilnet, Chrome.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#10) rdt89 válasza Viktor77 (#9) üzenetére


rdt89
addikt

Saját bejegyzést nem lehet oldalakra tagolni, de lehet holnap neki esek és törlöm, átalakítom linkre a beágyazott videót :)

(#11) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Nálam nem volt gond az oldallal pedig nem egy erőgép a masina, de jó 2gb ramot megevett a chrome.

(#12) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Először fagyott le a telefonom mióta megvan. Köszi! :DDD
Az asztali gépem szintén majdnem feladta, fél perc kellett neki, mire észrevette, hogy nyomtam egy vissza gombot.

Nyugodj békében Integra!

(#13) rdt89 válasza Szatyor95 (#12) üzenetére


rdt89
addikt

Akkor most neki kezdek és linkre alakítom a beágyazott videókat :)

(#14) Szatyor95 válasza rdt89 (#13) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

:R

Azért ne érts félre, köszönet az eddigi munkádért is, gondolom nem 1-2 perc volt. :)

Nyugodj békében Integra!

(#15) rdt89 válasza Szatyor95 (#14) üzenetére


rdt89
addikt

Nem értettelek félre :) Már 70%-át átalakítottam :) folyamatosan frissítem és hagyom jóvá, mert ha egybe frissítés száll el akkor lepetézek. :D

(#16) DeltaPower válasza rdt89 (#15) üzenetére


DeltaPower
őstag

Köszönjük :R

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#17) Szatyor95 válasza rdt89 (#15) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Pedig szívesen néztem volna ma este hullócsillagokat hulló számítógépeket az égen. :D

Nyugodj békében Integra!

(#18) rdt89


rdt89
addikt

Teljesen átalakítottam, minden linket leellenőríztem és változtattam 1-2 részen, sokkal hardverbarátabb lett. Elnézést mindenkinek a fent akadásért. Olvassátok szeretettel. :)

(#19) #81556480


#81556480
törölt tag

Postal remélem magyarul ment :D

(#20) rdt89 válasza #81556480 (#19) üzenetére


rdt89
addikt

Még szép, a linkelt videó is magyar! :)

(#21) Kasya


Kasya
nagyúr

Jo teszt...telefon es a gep is gond nelkul viszi, meg se erzik :)

Nem semmi osszesites. Gondolom nem is egy perc volt osszirni. Elasto mania, Hexen, Heretic, Prehistoric, Terep 2 es tsi...jo volt ujra latni ezeket a neveket :K

A Knight Rider nagy csalodas volt, de elveztem hogy KITT-et vezethetem :DDD

(#22) rdt89 válasza Kasya (#21) üzenetére


rdt89
addikt

Köszönöm szépen :) Nekem Tetszett KITT, kicsit "Májkül Nájtnak" hittem magam :)

(#23) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Köszi az átalakítást, már teljesen jó. :)

Hogy hány játékot ismerek ezek közül... Te jó ég. Kedvenc emlékem a Doom-hoz fűződik. Még általánosban toltuk LAN-ba tanulószobán. Egy ember megírta a házit, a többi meg az Ő füzetét vitte ki, hogy hamar tudjunk játszani. :DDD Aztán még a magyartanárt is a játékból neveztük el. Akkoriban azt hittük, hogy a Cyber Demon neve Groose, mivel az volt a pálya neve amin megtalálható volt. Szegény tanár nem volt valami szép, mi meg kombináltunk neki egy új nevet. :D

Nyugodj békében Integra!

(#24) rdt89 válasza Szatyor95 (#23) üzenetére


rdt89
addikt

A Doomhoz nekem is sok emlékem fűződik, számtek órákon, mikor úgy ültünk mint a tantermekben, egymás mögött csak gépekke, akkor nyomattam a hátsó részben, még más táblázatot szerkesztett, megérte az 1-est! :)

(#25) pengwin válasza rdt89 (#10) üzenetére


pengwin
addikt

warcraft 2 :C beavatásom a stratégia világába (na meg a C&C és a Red Alert)
a Terep 2 és az elasto mania meg az iskolai gépeken a fõ szórakozás volt
nekem Moto Droid 4-en a Firefox simán vitte az oldalt...
szóval annyira nem vészes, lehet a chrome a ludas.
látom átszerkesztetted

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#26) rdt89 válasza pengwin (#25) üzenetére


rdt89
addikt

Igen átszerkesztettem, a jobb böngészés érdekében.:) Nekem a Chrome elindításkor kapásból 1.3 giga ramot megevett, és akkor még nem is böngésztem, csak megnyitottam. Onnan tértem át Operara. :) Warcraft 2 volt a P1-es gépen a legjobb játék ami elindult és a hangeffekteket is nagyon szerettem bennük. A Terep2 meg egy fantasztikus alkotás. :)

(#27) plmdr


plmdr
tag

Fantasztikus valogatas, hasonlo csodas elmenyeid lehetnek, mint nekem. Starcraft, UT, Q3, Blood, Lotus, Retal, Golden Axe es egeszen vissza a 486DX koraba. Megsimogatta ez a lelkemet, koszi. ;-)

2006-05-20 15:22 | 203 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése több mint 6000 napja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.